CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
15. dub 2009

Chci vám popřát pěknej srazík!
A dovoluji vám, zdrbnout i mě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danusss
15. dub 2009

jasmína 😵 hele a jak dlouho jsi byla u té obvodačky na ty záda

jasmina309
15. dub 2009

Len 😀 😀 😀

Danuss, je mi to blbý to říkat, ale marodila sem celkem 7 měsíců 🙂

danusss
15. dub 2009

no já jsem ted u obvodáka taky ale chce mě poslat na gindu at v neschopence pokt¨račuje ale muj gindař mi řekl že mi jí dá až pujdu pod narkozu dříve né ale podle holek jak to mám to je tak za 1.5 a tak nevím jak to bude

lenickan
15. dub 2009

já tedy nemám praktickou zkušenost ale vím že můj gyndař by mi neschopenku napsal v pohodě...

jasmina309
15. dub 2009

Danuss, mě právě zase, když sem marodila od obvodní, a mezi tím bylo ivf, tak sem sama chtěla přestoupit ke gyndaři s nexschopenkou.
A představ si, že mi obvodačka řekla, že to nemá smysl a že je to jedno od koho neschopenka je a at vydržím u nich! Ke gyndr sem tedy nešla a vážně se nic nedělo!
To je škoda, že tě teda takhle prudí ☹

lenickan
15. dub 2009

no tedy taková pracovní morálka tady!!!
7 měsíců🙂

danusss
15. dub 2009

to jo a když mi jí u končí budu uplně bez peněz a to mě mrzí nejvíce ☹ no nevím jdu k němu v pondělí na kontrolu tak uvidím jak to dopadne ale vidím to bledě když jsem byla z denis před 6 lety tak mi jí dala gindařka a uplně v poho ale ta už je v duchodu tak ten novej je jinej a neustoupí ani o kousek no

jasmina309
15. dub 2009

Leničko, já už ale nepracuju vůbec
Mám k tomu bohužel zdravotní důvody. A ani nevíš, jak ráda bych šla aspon někam na brigádu. Nedaří se mi nic sehnat ale...

jasmina309
15. dub 2009

Danuss, tak mluv k dr pravdu a řekni mu jak to je. Třeba se ti podaří ho obměkčit 🙂

lenickan
15. dub 2009

já žertuju...
je mi jasné že někdy to nejde a někdy si to zase zaměstnavatel zaslouží vid Len?

Já bych ráda byla nějaký ten týden doma, ale dlouhodobě by mi to taky lezlo na nervy:(
Holky já z nich tady puknu oni jsou takový vlezlý z tý centrály to je šílený, do všeho strkaj čenich

len
15. dub 2009

No, Dani, já jsem na tom trochu jinak - za posledních x let jsem měla neschopenku jednou jedinkrát, a to týden po revizi. Jinak jsem celý IVF zvládla s jedním dnem dovolené na OPU, rvaní dvou osmiček (zánět, antibiotika) se dvěma dnama dovolený a podobně. No a od 1.6. mám padáka a v červnu naplánovaný IVF. A jestli mi nikdo tu neschopenku nenapíše a já otěhotním, tak mám prostě smůlu, pár měsíců mi něco málo zaplatí na pracáku, ale pak smůla, těhuli nikdo nezaměstná a já nebudu mít nárok ani na korunu mateřský, navíc povinnej čtyřletej rodičák. Když se to všecko nasčítá (nemocenská, mateřská...), tak se klidně přehoupneme přes 100 000, což je docela rozdíl mít nebo nemít, že 😠 Asi na gyndaře naklušu s poněkud drsnějšími argumenty než "prosím" a "je mi z těch léků blbě" 😀

lenickan
15. dub 2009

asi jo nebo opravdu zkusit nějakého soukromého. ten můj je soukr a napsal by mi to v pohodě nebo i zubař taky soukr a když bych požádala, vysvětlila situaci tak by mi to taky napsal..
Jinak jsem na tom jako ty neschopenku jsem měla 1x za 11 let plného uvazku na týden - rvali mi 8čky🙂

danusss
15. dub 2009

len já teda kromně před temi 6 lety z denis jsem byla protože jsem dělala ve fabrice a navrh mi do vedoucí a to proto protože jsem jezdila každý den na injekce a je¨mu se to moc nehodilo že jsem vždy odjela na hodku k dr tak proto pak jsem stejně zkončila na 3 neděle v nemocnici .já to mám stejně zkončila jsem v práci a ředitelka mi řekla že mám ochranou lhutu 7 dní at si zařídím neschopenku a bude a tak jsem si to zatím zařídila u toho obvodáka u kterého jsem nebyla 10 let hi hihi

jasmina309
15. dub 2009

Tak já se holky loučím. Jdu s pejsánkem ke kámošce na kávu trochu poklábosit na sluníčku u domečku. Jejda to je bájo...my bydlíme v domě bez balkonu a zahrádky, takže káva na dvorku.to můžu 🙂
Pěknej den všem

lenickan
15. dub 2009

my máme naštěstí terasu takže sice to není zahrada ale na 20ti metrech jsem se pokusila o malou japonskou oázu🙂

lenickan
15. dub 2009

holky jedna story po lepší náladu:

Mám kamarádku, která měla zánět při kterém jí odebrali vaječník a vejcovod. Druhý vejcovod prý s těžkými srůsty neprůchozí. Diagnoza sterilita, jediná varianta IVF! 7 let měla partnera, a nedávali si pozor a NIC - pochopitelně. Rozešli se. Seznámila se s jiným klukem. A díky své diagnoze prděla na antiko. 3 měsíc známosti zjistila že je ve druhém měsíci!!!
Takže nic není nemožné.
Holce to sice nevyšlo, kluk se na ní vykašlal a nechal jí s dítětem samotnou... to už ale neřešíme, aspon vidíme že i mnohem horší případy jsou léčitelné🙂

len
15. dub 2009

No, léčitelné, spíš, že jsou věci mezi nebem a zemí a zázraky se dějí 😉 Což je moc fajn 🙂

danusss
15. dub 2009

no jasně hlavu vzhuru a musíme bojovat jinak to nejde 😵 😵 😵

lenickan
15. dub 2009

ano tak jsem to myslela...

danusss
15. dub 2009

někdy je to teda opravdu těžké ale pak je něco jako napíšeš ty a člověk se hnedprobere 😵

len
15. dub 2009

Jo, jenom kdyby šel takovej zázrak naplánovat 😀 Většinu lidí bohužel nikdy nepotká 😒

lenickan
15. dub 2009

nadruhou stranu zaslouží si taková žena takový zázrak
- poté co jí opustil zvažovala potrat
- v 8. měsíci kouří
- pracuje 18 hodin denně
- po šestinedělí se chystá zpět do práce - miminko bude vychovávat babička
- kojit nebude moci jelikož by byla na mimi závislá

když jsem to poslouchala šly mi slzy do očí:(

danusss
15. dub 2009

☹ no to je ten život a osud a ikdyž to nechápem je to tak

len
15. dub 2009

Zázraky stejně jako otěhotnění nejsou o zásluhách, ty prostě přijdou, nezávisle na tom, jak moc si je člověk přeje...

lenickan
15. dub 2009

já vím len ale stejnak je to nespravedlnost

len
15. dub 2009

Nojo, ale co je na světě spravedlivý? 😀 Chtít spravedlnost po přírodě je nesmysl, ta si jede podle svýho a pojem spravedlnost je lidskej výmysl 😉 Spravedlnost bych chtěla po svejch doktorech a evidentně se taky nedočkám, to mě štve víc 😀

len
15. dub 2009

Holky, tak já jedu, kolem pátý jsem tam jak na koni 🙂

danusss
16. dub 2009

😵 ahojky holky tak jak jste si to užil asi ano 😵

len
16. dub 2009

Ahoj ahoj, tak jsem zpět od svého gyndr. A co myslíte, jak jsem dopadla?
Na rovinu jsem se ho zeptala, jestli mi dá na IVF neschopenku. Tak prý samozřejmě, až mu přinesu lejstro, že jsem po transferu. Jenomže transfer mi vychází na druhou půlku června a v práci končím posledního května, ochranná lhůta je 7 dní. Vylíčila jsem mu svou situaci, tak prý, ať mi tu neschopenku vypíše obvoďačka! 🙄 Jenomže ta mě poslala za vámi, pane doktore 😝 Nojo, ale vajíčka porostou nezávisle na tom, jestli budu doma nebo ne, je to medicínsky neopodstatněné. Ani když po těch lécích mám migrény a zvracím? Prý je neopodstatněné dostat neschopenku i po transferu, ať to beru jako projev dobré vůle 😠 A u Apoli mi řekli, že ty migrény a zvracení jsou dobrá příprava na těhotenství 😠