CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
30. čer 2009

Len, ale já tu laparku nechci do počtu - mám ji kvůli AID, aby se vědělo, jestli má vůbec smysl. Mám to mít obojí v jednom. Kdybych šla na IVF, tak to neřeším, ale na IUI by to bylo fajn vědět 😉

len
30. čer 2009

Vždyť já to vím, to jsem mluvila o sobě 😉
Mně jde o to (teď už to teda neřeším, když čekám ty dvojčata 😀 ), kdybych musela na rok nechat snažení za pomoci doktorů (což už teď vím, že by bylo celkem na nic), tak prostě abych věděla, na čem jsem... Při IVF bych ji taky nechtěla a na IUI s vlastním mužem jim stačí kymo.

rendulina
30. čer 2009

Děvčátka : mám malinko hokej v tom hCG narazila jsem na stránku kde se mohou hodnoty porovnávat podle toho od kterého dne prováděl ET,KET atd. ...
I když mi včera sestřička říkala,že je to krásné (231)na 18.den po ET,tak dle těch tabulek se nevím kam zařadit a když už,tak tam jsou ty hodnoty mnohém vyšší? 😖 ☹

Rozumíte tomu někdo? 😒

jasmina309
30. čer 2009

Spes- úplně se vidím... Takhle s tou ms sem to měla vždycky já. Normálně chodí, jindy a když sem měla jít di ivf ) po laparce, kdy čekáš 2-3 měsíce) tak ne a ne dorazit. Nakonec sem zašla k obv gyndr pro Vyvolávací injekci a Ms si přišla za neuvěřitelných 22 dní!!! Zpoždění jako blázen. Těhotná sem být nemohla, ptž nemám už vejcovody.
Tak at tě netrápí tak jako mě!!! 🙂

len
30. čer 2009

Rendo, ber to tak, že k oplození došlo v den OPU. Dle tabulek je 21 dní od oplození hladina hCG 18 - 7340 (šílený rozptyl, každému stoupá jinak a moc nelze porovnávat!), navíc každé 2-3 dny se zdvojnásobí, takže myslím, že jsi naprosto vzorná 🙂

rendulina
30. čer 2009

len : já vím,zase stresuji!!! ☹ Ale to jsem celá já... 😨

A oni na tom 1.UZ v CARu berou i krev? Neříkali mi to(ani já se teda neptala)tak nevím,zda mám jet na lačno? I když bych s sebou asi někde švihla,než se tam postupně dopravím...
Jinak cestování snad nevadí? = jako vlak,BUS auto...

To je otázek,co?

len
30. čer 2009

Ne, neberou (navíc na hormony netřeba být nalačno), protože ultrazvuk je nejlepší důkaz 😉 Kouknou do dělohy, uvidí tam takovej černej flek, dostaneš zprávu, objednání za dalších 14 dní a pak zase budeš stresovat, jseš jak já 😀

Cestování určo nevadí, neboj, jenom zkus na vlak dojít včas, ať ho nemusíš dobíhat 😉

rendulina
30. čer 2009

len : díky opět za zlidnění mého nervu... 😉

A teď možná ještě hloupější dotaz 😨 : nezkušené - ten UZ,dělají spodem nebo již přez břicho?

A na vlak půjdu dříve,souhlas 😉

len
30. čer 2009

Holky, zrovna volala Aknyt, teď se sem nedostane, ale mluvila s Larri...

Takže bohužel žádný dobrý zprávy 😔 Mají podezření na mimoděložní, takže jí nabrali krev a rovnou si ji tam nechají. Moc na ni myslete, ať to není tak hrozný a je to "jen" odcházející těhotenství... 😔

rendulina
30. čer 2009

učitě na larri budu myslet,je my to moc líto-je to nespravedlivé 😢

Larrinko : drž se!

saralinda
autor
30. čer 2009

Holky, to je tak nespravedlivé. Prosím, jestli máte číslo na Larri, vyřiďte jí, prosím, že na ni moc myslím a určitě všechny holky tady. Ať je moc silná. Snad to bude opravdu to menší zlo a nebude to mimoděložní.
Je mi z toho úplně smutno. Už tak to nemáme lehké a když už se to po všech těch injekcích a trápeních povede, tak proč už nemůže být všechno v pořádku.

len
30. čer 2009

Holky, poslala jsem Larri jménem celé téhle diskuze SMS, že jí přejeme hodně sil... (pamatuji si, když jsem tam ležela já, tak to s voláním bylo horší, takže snad SMS bude OK).

saralinda
autor
30. čer 2009

Len, moc díky. Snad ji to alespoň trošku povzbudí v té těžké chvíli, kterou prožívá.

len
30. čer 2009

Tak Larri SMS dostala, že moc děkuje 🙂 Prý je na místě a čeká...

spes2009
30. čer 2009

Tak to čtu 😔 , Larri, drž se holka!

Len, díky moc.

Je fakt hrozně nepspravedlivé, že my si k těhotenství musíme projít takovouto cestou a do toho se dějí ještě takovéhle věci. 😔

len
30. čer 2009

Tak Larri píše, že ji pustili domů 🙂 Snad se tu i odpoledne objeví a napíše nám víc... Mimoně nepotvrdili, ale prosperující těhotenství bohužel taky ne, tak budou čekat, zda to odejde samo nebo bude muset na čištění. Ach jo, nikdy by mě nenapadlo, že jí to budu někdy přát, ale Larri - ať začneš brzy pořádně krvácet a všecko to odejde, ať můžeš v září opravdu naostro 😉

jasmina309
30. čer 2009

Larri, beruško, drž se! Jsme s tebou 🙂

larri
30. čer 2009

Ahoj holky,moc a moc dekuji,ze na mne myslite.Jsem rada,ze uz jsem doma.Mela jsem jinou dr.takovou hnedovlasou spis tmavovlasou s mikadem,hodne milou.
Delala mi utz v ordinaci kde jsou konzultace,ale nic tam nenasla,tak jsme sly tam kde se dela utz normalne.Pak mi sestra vzala krev,jela jsem si pro veci domu.
Kdyz jsem se vratila,tak mi sestra rekla,ze stacilo jenom zavolat.Koukala jsem a v tom prila dr.a rikala,ze mne pro ty veci poslala schvalne,aby to dopadlo dobre.Neni kouzelna? Podekovala jsem ji a ze si ty veci rada zase odvezu.

Ve ctvrtek jdu na krev a pokud bude hcg na nule,tak se to vstrebalo samo.Pokud bude o neco vyssi,tak mne budou muset asi vycistit.To se dozvim az si tam zavolam.

Kdyz jsem vylezla na chodbu,tak tam neco tocila ceska televize.Skoda,ze jsem tam nesedela a nekdo se mne na neco nezeptal.Ja bych jim hned rekla,jestli je normalni mit za zivot 3placene pokusy a pak jenom platit a platit.

Jinak kdykoliv by mi nebylo dobre,tak mam prijet.
Jeste jednou dekuji a asi to tak melo byt.Lepsi hned nez pak ve vyssim stupni tehotenstvi.V zari budu bojovat o ty dve princezny,ktere jsou mym pranim.

Vy,ale bojujte ted az do uplneho konce. 😉

papus
30. čer 2009

Larri to jsem ráda,že se ti pani dr věnovala a trošku tě uklidnila 😉

já jsem dnes na nervy depku mám v kříži mě bolí a v podbříšku mrcha určo ráno dorazí ☹

len
30. čer 2009

Larri, tak to jsem ráda, že to dopadlo aspoň takhle 🙂 Já vím, je to hrozná smůla, ale zase jsi o krok dál a příště už tě ta dvojčátka neminou 😉

aknyt
30. čer 2009

Larri, teď jsem dojela domů. Koukám, že tu jsi, takže z těch špatných variant nakonec vyšla ta nejmíň špatná. Snad nebude třeba ani ta revize... i když škoda je to tak jako tak, když už tam drobek byl.

len
30. čer 2009

Papus, neblázni a nevzdávej to 😉 Já mám pocity na MS taky a měla jsem je i minule... Prostě dokud nevím, jak se budu cítit v těhu (u mě nebyla žádná změna), netroufnu si ani říct, že jsem netěhotná 😉

papus
30. čer 2009

Len já ti nevím už aby byla sobota to testnu a nebo taky nééé ☹

len
30. čer 2009

Ale testneš, to víš, že jo... Mě tohle čeká za týden, tak zatím machruju, no 😀

aknyt
30. čer 2009

Papus, ještě to nevzdávej. Ty pocity na MS mohou v tuto dobu znamenat cokoliv. Dokud MS nedorazí, tak to není ztracené - jo a na mršku teď nemáš nárok, ta bude teď u Spes 😉

larri
30. čer 2009

Papus,nevzdavej to,urcite mrcha nedorazi.To spatne jsem si vybrala ja.

A stejne jsem rada,ze jsem byla tehulka aspon malo chvilicku.Jestli budu pri kazdem tehotenstvi takovy klidas a bez chuti,tak se na to moc tesim.

Ted chci cist jenom dobre zpravicky.S kym jdu v zari do boje? Zase nas bude vic,ze jo? Ale uz nechci jit pateho v patek,ted by to tak ani nemelo vyjit.
Jsem zvedava kdy dostanu dalsi MS,kdyz tad z 12 dnu 10 spinim nebo krvacim. 😀 😀

jasmina309
30. čer 2009

Papus, nevzdávej to!!! TYTYTY 🙂 🙂 🙂
Larri- mrzí mě to, ale život jde dál!
Do boje v září kdyžtak půjdeš se mnou. Já už na ten boj čekám rok ☹((
Len- jen klído machruj, u tebe bude hcg dvojitý ?-))) 🙂 🙂 🙂

Jinak holky, dcera přinesla výzo nic moc (7 trojek). Ale prominu jí to, páč v tomto pololetí byli ve škole jak v cestovní kanceláři.Hlavní je, že se dostala na střední školu- obor sociální péče s matur. V Roudnici nad Labem.
Pohár se nekonal, protože zaprvý bydlíme v městysu, kde je občanská vybavenost sice dobrá, ale cukrárna u nás neexistuje. Nejbližší město jsou Litoměřice (13km). A za druhý si dcerunka právě ted sedí se třídou i s účou v restauraci na večeři a pak to ukončej tady u sousedů u nás ve vsi "párty na zahradě" do noci. což sem povolila se zavřením obou očí 😎 😎
Jinak už se nesmírně těšíme na dovolenou. máme to za 18 dní 🙂

jasmina309
30. čer 2009

Papus, mám pocit, že stav "jako na ms" sem měla taky a přitom sem byla těhule. i jsem špinila a to od 5tt. Až v 7 tt sem potrácela s velkými , moc velkými křečemi v podbříšku... Tak se neboj, nemaluj čerty na zed, bude líp, uvidíš
🙂 🙂

saralinda
autor
30. čer 2009

Larri, to je dobře že myslíš do budoucna. teď budeš opravovat byteček v Opavě a září je tu coby dup a ty už budeš mít u sebe své princezny. Taky budu zářijová, i když nevím, zda budu už v září stimulovat. Každopádně se mám objednat na konzultacii a na krev.

aknyt
30. čer 2009

Larri, do boje bych měla jít taky v září, tak uděláme silnou partu a to by bylo, aby to neklaplo všem!!! 🙂

Saralindo, Nitenko, vše nej nej nej 😉