CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
17. srp 2009

Ach jo, si to taky užíváš 😝 Mě to samo chytlo v těch největších vedrech u vody, že, kalich zůstal doma 😉

saralinda
autor
17. srp 2009

TAk to je klasika....jak říkám - jediné na co se člověk může v životě na 100% spolehnout je zákon schválnosti 😀

rendulina
17. srp 2009

Jéé na Vranově jsme byli se školou v přírodě 😀
A jak jste se krom toho vedra měli? Voda čistá?Koupali jste se? 🙂

len
17. srp 2009

No, voda první dny čistá, to jsme hlavně výletili a párkrát se koupali, na neděli pak bylo v plánu jenom válení u vody a plavání, takže dorazila MS a voda téměř přes noc zezelenala 😀 Neměl Murphy škytavku, jak jsem na něj pořád vzpomínala? 😀

rendulina
17. srp 2009

No asi 2x frknul-tak ti nevím,zda to bylo ono? 😀 A kdo vám hlídal Adélku?Já právě nevím,od kdy by byl schopen zůstat sám (např.víkend)?
Jinak je to šelmička.Před spaním v noci je pravidelně na lovu nejen nás ale i stínů,kytek a jeho oblíbených kabelů.Když se konečně uondá tak si najde kdekoliv místo a spí.

len
17. srp 2009

Rendo, Adélku nám hlídala Maja, od které ji máme, my ten týden předtím naopak hlídali Aduščinu maminku, zatímco se Majovi dovolenkovali 🙂

lindazofie
18. srp 2009

Rendulino ono by ses ani opalovat neměla, přeci jenom hormony asi nebudou ještě OK a abys neměla pigmentové skvrny. Ale teď není problém si nakoupit 50 faktor a je to v poho

larri
18. srp 2009

Hormony nevadi pri opalovani,ale na antibiotika pozor.Poznala jsem to na sobe.

aknyt
18. srp 2009

Lindo, nikdo mě neupozornil, že bych nesměla po potratu na sluníčko. Já se teda nerada opaluju, ale normálně jsem na slunku byla, když jsem někam šla a tak a nic mi nenaskákalo. S antibiotiky zkušeností moc nemám, ale o těch se to říká.

Haaribo, už ti přišel ceník a nebo odpověď? Mně teda ne, ale asi jsem příliš netrpělivá.

larri
18. srp 2009

Ja se ptala dr.na solarko a v pohode.Akorat rikala,ze si mam prelepit jizvy,abych nemela pak tmavsi flicky.Ale ja je stejne neprelepuji.Upozornila mne akorat,ze se nemam koupat a pokud mame doma bazen,tak v male mire,ale to az mesic po laparce.

Kdysi jsem brala antibiotika,sla na solarko a mela z toho neschopenku.Byla jsem spalena,do toho zimnice.Doma jsem byla asi tyden a kdyz jsem prisla do prace,tak jsem se krasne loupala i na obliceji.Byla to opravdu nadhera.

saralinda
autor
18. srp 2009

Ahojky holky, zrovna jsem dostala 2 volňásky do kina na středu, tak se omlouvám, ale na srazík nedorazím. Do kina moc nechodíme, tak se těším.
Larri, tak to je drsné s těmi antibiotiky. Vím, že se nemá chodit na sluníčko (když se berou antibiotika), ale doteďka jsem nevěděla proč.

aknyt
18. srp 2009

Len, tak asi srazík zrušíme, ne? Nebo jestli dáme soukromý kafčo a předám zbytek krabiček? 😉

len
18. srp 2009

Aknyt, to bychom šly nakonec jen my dvě? Apolenky, Apolenky, styďte se! 😀 Co takhle přesunout to za týden?

aknyt
18. srp 2009

Příští týden se mi nehodí ☹

jasmina309
18. srp 2009

Ahojte!
Tak vás dočítám a málem sem spálila obídek, jak sem u toho ani nedýchala 😀
rendulínu- k tý dovče v zahraničí ti napíšu asi to, co jsi už četla! Já jela (teda vloni, letos už nepracuju) na dovolenou a ptž mám s paní dr sousedské vztahy, tak sem jí řekla pravdu a to, že chci na dovču. Jenže je obvodní a tak mi sama navrhla, at jedu, ale kdyby něco, tak mám přijít! vloni sem marodila celkem 9 měsíců a ani jednou sem kontrolu neměla! Ani z práce 🙂 . Vycházky sem dodržovala jen zkraje, pak sem to už nemohla vydržet, tak doslova sem na ně kašlala. A dobrý, nikdo nepřišel...
Jenže pozor, je to můj případ, tím se neřid! i když na tvým místě bych na dovču 100% jela! Na nic bych nečekala a jela! S tím teda, jak píší holky! Vždy bud připravená na nějakou rozumnou omluvu, proč teda zrovna nejsi doma! Jinak to nikomu z práce neříkej!
A to že se opálíš? No a, vždyt si můžeš skočit na solárko- každýho věc!
A ted napiš, co byste si vybrali za moříčko a kde 🙂

Jo a já též na srazík nemohu. Zrovna do Prahy jedu, ale bohužel ve středu na krev na Karlák a ještě k tomu dopolko 😒 . Ale nebudu slibovat, jen bych vás opravdu ráda poznala osobně 🙂

haaribo
18. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem na chvíli tady....mám asi úpal nebo co.... 😝

Tynko, ještě mi ceník nedorazil, tak nevím.... 😒 , většinou mi na dotazy odpovídal bleskurychle....

aknyt
18. srp 2009

Haaribo, třeba má dovču... i když na porodnice.cz dneska odpovídal, tak nevím. Třeba mu to nepřipadá za hodné odpovědi ☹

haaribo
18. srp 2009

Hmm, taky nevím, uvidíme, třeba se do konce týdne ozve... Ale taky mě to štve!

haaribo
18. srp 2009

Jinak my do IVF zatm nepůjdeme. Pokud manža půjde opravdu na operaci, nebyly by na to peníze... Takže se budeme pokoušet přes IUI...

aknyt
18. srp 2009

Jen je mi z toho všeho smutno, prostě jako kdyby lidi byli pouze zdroj příjmu. I když tu poradnu jistě dělá zdarma... jen za reklamu Apolináři. Ale možná jsem fakt jen nespravedlivá.

aknyt
18. srp 2009

To je rozumné, když máte spg v pořádku, ty průchodnost taky...

aknyt
18. srp 2009

I když s Fostimonem by IVF mohlo být na pojišťovnu zdarma, nebo za pár korun 😉

haaribo
18. srp 2009

Tak léčba po operaci loktu by měla být na 3 měsíce, ještě je otázka, co bude s krční páteří, ještě uvidíme.
A ty ceníky z nich vymlátíme, to se neboj!!!
A rozhodně si nemyslím, že jeho příjmy jsou nějak malé...tomu nevěř...tak se může aspoň trochu snažit...

aknyt
18. srp 2009

Stále přibývají nové odpovědi na porodnici, tak to možná bere postupně 😉

kkamca
18. srp 2009

ahoj..holky mám na vás dotaz..
Musí být na iui a ivf laparka?
A dělá iui klasický gyndař nebo se musí do caru?Díky za každou odpověd

haaribo
18. srp 2009

Strašně se mi líbí odpovědi typu: "Toto je poradna pro léčbu neplodnosti!" 😀

haaribo
18. srp 2009

Ahojky!!! Tak mě nejdřív uděali 1 IUI, než mě začali vyšetřovat...měla jsem jen kymo, laparku mi z technických důvodů dělat nebudou.

aknyt
18. srp 2009

kkamco,
na IUI ani IVF laparka nutně být nemusí... na IUI bys měla znát průchodnost vejcovodů (ale může být i plynem nebo kapalinou pod ultrazvukem). Nevím, že by IUI dělal klasický gyndař, protože spermijky upravují před transportem do ženy v laborce - zbavují sperma těch nepohyblivých nebo co. A běžný doktor asi taky nemá ty katetry a tak.

haaribo
18. srp 2009

A pak přijde na to, jakou smlouvu má dr. s carem...někteří - jako ten můj mě pořád posílal místo vyšetření do caru....to víš, jsou v tom prachy...

haaribo
18. srp 2009

Sakra, já myslela, že se ptáš na laparku...no iui určo obvodní nedělá...