CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

jasmina309
24. srp 2009

Larri, já radím Oktávku NE!
Je to osobní názor. Bydlím na náměstí (celkkm velkém, ale na vesnici, to víte). Oktávku sme měli na leasing (190tisíc stála a byla 4 roky stará) .Za 5 měsíců už sme Oktávku neměli... Někdo jí ukradl , v 5 ráno šel můj muž do práce a ona stála sama na celým volným place - teda nestála... Nenašla se a nám zbyly dluhy- doplatit ušlý zisk leasingovce- 98 tisíc. Nám se ta věc nezdála, tak sme šly k právníkovi a za vyřízení 2 dopisů atd s tím souvisejících ještě dalších 8 tis a výsledek- žádné odvolání! Zbytek peněz dala pojištovna...
Ale tohle ber jako odstrašující případ- třeba u vás se lépe parkuje... 🙂

larri
24. srp 2009

Jo,v Praze se parkuje lip.dRAHY SI MYSLI,ZE OCTAVKA JE KVALITNI A KVULI NAHRADNIM DILUM.

jasmina309
24. srp 2009

My sme při koupi dalšího auta už je změna- Renalt espace 🙂 vybíraly na bazrech přes net. Vybrali sme, zavolali tam a pak bazary objeli-sme ze severu Čech a auto je z Jihu 🙂
Tak to zkuste taky tady očíhnout 🙂

len
24. srp 2009

Chlap takhle kupoval Klepnu - vyhlídnul si hromadu aut na netu, obvolal to, objezdil to, auta si prohlídnul a koukal i na jednání prodejce... no a nakonec si jednoho vybral, Klepna je od Plzně 🙂

larri
24. srp 2009

tO MY KOUKAME NA NETU.Jenom jsem myslela,ze by jste nam poradily kam nemame chodit. 😉

len
24. srp 2009

No, nešla bych do AAA, jinak zkušenosti nemám 😉 Teda s AAA taky ne, ale znám pár lidí, kteří mají, a kladné nikdo 😉

aknyt
25. srp 2009

Ahojky,
souhlasím s Len, do auta od AAA bych taky nešla. A dost pečlivě bych studovala smlouvu, jak je to se zárukou. Vysypalo se mi auto po 500 km od zakoupení a odmítli se se mnou bavit. Byl to autobazar u Holešovic, blízko metra, ale nepamatuju se, jak se jmenoval. Taky není od věci vzít s sebou někoho, kdo tomu rozumí (my tomu nerozuměli), aby vás nevzali na hůl.
Osobně bych do oktávky nešla, když už tak velké auto, tak bych radši kombíka, ale je to vaše volba.

aknyt
25. srp 2009

Larri, dlouhý protokol je prý lepší pro mladší holky, které dobře reagují, krátký pro starší. Nevím přesně proč, ale prý to tak funguje. Jinak ta studie už je staršího data, takže podle mne už ty stimulační protokoly taky prošly vývojem...

larri
25. srp 2009

Ahoj holky,my chceme oktavku kombi,teda mne je celkem jedno co to bude.Pritel se ptal znameho co by mu doporucil a rekl oktavku.Tak doma neslysim nic jineho.

Tynko,ty si taky kupovala nebo chtela kupovat autu.Co sis koupila?
Ja jezdim malo domu,tak jsme se rozhodli,ze si koupime auto,at muzem jezdit casteji a kdyz v listopadu otehotnim,tak potrebujeme mit prostorne.
To nase co mame,opet ma problem a uz se ho chceme zbavit.

aknyt
25. srp 2009

Larri, nakonec jsem nekoupila nic a zainvestovala do opravy té mojí ojetiny 😉 Prostě další ojetinu jsem nechtěla a na nové nebylo. A leasing se mi nelíbil, protože bychom zaplatili pomalu 2x tolik a další splátky by byla pro nás už zátěž.

larri
25. srp 2009

To se ti nedivim,kdyz platis za mimi tolik penizku.KDY VUBEC JDES DO DALSIHO IVF?

aknyt
25. srp 2009

Doufám, že v září, ale záleží to na MS. Pokud přijde dřív než 31.8., tak budu muset IVF asi odložit. Dostala jsem povel, že nesmím začít stimulovat dřív než 1.9. 😢 A mám dost obavu, že mi to o den nevyjde. I když si říám, že jeden den by tolik vadit nemusel... uvidíme, třeba bych mohla, kdby dorazila třeba 30, poslat SMS Jarošové, jestli by ten jeden den tak moc vadil.

aknyt
25. srp 2009

Jsem v pokušení zavolat do CARu a zeptat se, jak je to s tím novým ceníkem, když mi Řežábek neodpověděl. Jen nevím, jestli to není blbý... 😒

larri
25. srp 2009

Proc by to melo byt blby? Chces vedet kolik budes platit,ne?

aknyt
25. srp 2009

Hlasi se mi permanentne obsazeno ☹

lindazofie
25. srp 2009

Já jsem dostala k narozkám v zimě tři a půl roku staré BMW 1. Je malé, ale mě stačí, myslím, že i kočárek se tam vejde. Byla to ojetina koupená přes pána z Německa, jen jediná vada dal nám ojeté dvě letní pneu, takže jsem musela zainvestovat na jaře, jinak super, vše v automatu, do města super a mám radost, že i manžel si jej rád půjčí, i když sám má lepší a větší. Oceňuji automata, zadní senzory a stěrače mají dešťový senzor. Je to fakt můj miláček.
A já mám standardně malé parkovací místo, tak si o nějakém větším můžu nechat zdát

aknyt
25. srp 2009

Lindo, tři a půl roku je pro mne nové auto 😀 Nikdy jsem neměla mladší 10ti let... Mám suzuki switf a to sice nemá vymoženosti, jako automat, senzory a tak, ale vejde se všude, tak mi to neva.

aknyt
25. srp 2009

Tak jdu provést aktualizaci ceníku, sestra Kollmanová byla ochotná a řekla vše, co jsem potřebovala 😉

len
25. srp 2009

No, holky, můžu říct, že já jsem se starýho auta hodně bála, ale MERCEDES je kvalitka 😉 Tchánovci ho měli léta a paráda, ten současný je starý 23 let a jezdí a jezdí. Možná proto, že tehdy do toho necpali žádnou pitomou elektroniku, která se hned po****. Jako do takhle starý škodovky bych nešla ani omylem, ale až na to, že je to kráva šílená (zase se do toho spousta vejde), tak nemám námitek, prostě poctivý auto. Co jsem tak prolejzala fóra, tak tohle auto s najetým půlmiliónem kilometrů je jak nový, běžně se s tím najezdí milión a více (my jezdíme tak 1000 km měsíčně). Upřímně - radši dvacetiletýho meďoura než desetiletou škodu 😀

aknyt
25. srp 2009

HOTOVO, v albu je nový ceník, zatím bez záruky, ale od spolehlivé sestry. Mohlo to být horší, ale i tak to nepotěší.

len
25. srp 2009

Aknyt, paráda, díky 🙂
Tak to není tak šílený...

spes2009
25. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Tak vás jdu zase po čase pozdravit a kouknout se, jak to tady vypadá 😉 Doufám, že se máte v rámci možností dobře 😎 Nějak vás dočtu, ale koukám, že jste docela kecaly 😀

Aknyt, super, díky moc za ten ceník. Koukám, že to není naštěstí žádná katastrofa a to, co se nás týká není tak razantně zdraženo. Za Ketík si připlatíme navíc 600 Kč a u ICSI je rozumné, že to rozdělili podle počtu oocytů, protože když bude mít někdo 2, zaplatí ještě méně než předtím paušálně 😵

Jinak ahoj nové tváře 😉

U mne to tedy vypadá, že já se snad dočkám a "můj" KET snad proběhne v září. Každý den počítám, když to dneska dostanu, tak to toho 7.9. bude 15 DC a to snad půjde... Volala jsem si minulý týden a řekli mi, že od KET pouze od 7.9., že před tím to nejde. Tak já se modlila, aby se mi tělo vrátilo do původního stavu a vypadá to nadějně 😵 Dneska jsem 27. DC a MS nikde, takže mi to zatím vychází že 7.9. bude můj 14. a níže DC. Což už snad nebude problém a já si vyzvednu toho našeho sněhuláku a popeláším s ním domů. Já se taaak moc těším, mám úplný absťák po aposnažení 😀 Jinak pokud se nezadaří z KETu, tak jsem připravená hned škemrat o další IVF a jít do něj co nejdříve 😉

spes2009
25. srp 2009

Holky, jak jste psaly o tom švestkovém koláči, nemáte nějaká dobrý recept? Mám doma švestky a manžel mi zítra odjíždí s klukama na pánskou jízdu do Dánska, tak že bych jim upekla nějakou dobrotu, aby mě cestou chválili a mně nepískalo v uších 😀 😅 A sama si taky doma mlaskla 😵

aknyt
25. srp 2009

Tak hrozné to není, pokud se nebude u nás mrazit. ICSI zdrahlo o 900 a kdyby se mělo mrazit jedno embryjko, tak bych ho asi spíš chtěla transferovat... přece jenom dát 2800 za zmražení a 3000 za KET, to už je na jedno embryjko celkem pálka. Ale to zatím neřeším, vzhledem k tomu, že nám zbylo jen jednou jedno, tak nejspíš opět nezbyde. Akorát mi teda nesedí ta procenta, že budou zdražovat o 5-10%, protože všechny zdražené položky šly nahoru o cca 20 % 😉

len
25. srp 2009

Spes, tenhle mám od tety, je skleničkový (cca 200-250 ml):
1 skl. polohr. mouky, 1 s. hr. mouky, 1 s. mléka, 1/2 s. oleje, 1 s. cukru, 1/2 prdopeč, 1-2 vejce
Navrch švestky + žmolenka, nebo mletý mák s cukrem + švestky
Peče se na 150 🙂

spes2009
25. srp 2009

Aknyt, jasně, ono když to pak načteš i s tím mražení, tak na jedno embryjko je to tedy dost. Jenže mít třeba trojčata, nebo řešit redukci, na to bych asi fakt neměla 😅 😔
Já už mám jasno pro příště, kdyby náhodou..., tak určitě transferovat 2. Já se toho hodně bála, ale co bych teď dala za dvojčátka 😔 V každém případě mi naštěstí stihli mrazit zadarmo a tak zaplatíme jen to zdražené rozmražení. A to holt zvládneme...

No asi Aknyt nakonec "potřebovali" zdražit víc. Jsem ráda, že je to takhle... Já se bála, aby třeba ICSI nevyletělo ještě výš, protože bez toho se my asi neobejdeme...

Len, díky moc. Večer zasvětím pečení 😀 A tedy balením s manžou a hlavně s našim rozloučením 😀 😎

haaribo
25. srp 2009

Ahoj holky!!!
Tynko, je to jasný, Řež. nás totálně bojkotuje...fakt nevím, co z too má....

len
25. srp 2009

Třeba se huboce stydí 😔 😀
Ale fakt je, že když jsem na něj měla akutní dotaz, měla jsem odpověď v mailu do dvou hodin...

haaribo
25. srp 2009

Len, na poradně odpovídá pořád, ale tomuhle tématu se očividně brání... Fakt nevím proč...

haaribo
25. srp 2009

Ach jo, už ať ta mrcha dorazí, ať se zase něco děje.... 😠