CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
9. zář 2009

Ahojky,
tak jsem po kontrole u Apolináře, měla jsem tam sluníčkovou dvojku Jarošová-Vacková, takže naprostá pohoda. Folíci tam pořád jsou, s růstem to nepřehání, proto je OPU naplánovaná na pondělí.

Jarošová mi sdělila odborný názor na minimálku, teoreticky (ač neradi) by ji u Apolináře udělali, o ceně jsme nemluvily. Prý ji dřív dělali, ale že od toho ustoupili.

papus
9. zář 2009

Ankyt držím pěstičky na OPU ať ti už vyjde tfujtfuj tfuj 🙂

aknyt
9. zář 2009

Papus, díky 🙂

Koukám, jak ti to hezky naskakuje, ty týdny 😉

aknyt
9. zář 2009

A co ty? Už je lépe?

papus
9. zář 2009

mě je dobře sem tam mě zlobí žaludek jinak jsem pořád u kamarádky ☹

aknyt
9. zář 2009

Hm, takže nic moc... tak ať se to brzy spraví - obojí!!!! 😢

haaribo
9. zář 2009

Papus to přejde, neboj... 😉

papus
9. zář 2009

no nevím zda se k sobě vrátíme počítám,že spíš ne......pořád jsme se po telefonu štěkali až teď od neděle volal 3krát a ptal se mě najednou jak mi je,ale nevím co za tím je buď mu chybí peníze nebo na to vše sám nestačí 😒

haaribo
9. zář 2009

To je smutný, ale jen ty sama musíš vědět, zda mu věřit nebo ne...tak držím pěsti!

papus
9. zář 2009

haaribo to je to co si myslím,že bych nezvládla mu zase věřit uvidím jak se to bude dál vyvíjet..díky moc

haaribo
9. zář 2009

V tomhle ti fakt víc nepomůžu, než že ne vás budu myslet. Hlavně se rozhodni správně, už nejde jen o tebe! 😉

jasmina309
10. zář 2009

Ahojte
Už se balím a za chvíli vyrářím směr Apolinář! 🙂 🙂 🙂
Poté podám hlášení, jak sem doapdla. Ale výsledky už znám jsou OK, takže d¨nes si vyzvednu Prednison a možná i tu léčbu injekcema okolo ET, kterou mi imuno dr Malíčková nabídla.
ještě jí letím koupit bonbošku, protože je to doktorka velkým D a zaslouží si jí! jinak je to můj životně první Bakšiš 🙂 🙂 🙂
Nezlobte se, ale novinky dočtu až navečer. Čeká mě ještě návštěva obchodů a nákup školních pomůcek 🙂

haaribo
10. zář 2009

Jasmin, tak držím palce!!!!!!!!!!! 😉

saralinda
autor
10. zář 2009

Jasmi, myslím na tebe!

aknyt
10. zář 2009

Ahojky,
Jasmin, tak ať se dozvíš jen to nejlepší a můžeš v klidu začít pracovat na mimi 😉

Dnes jsem měla interní audit a mám toho plný kecky. Někteří se na to vykašlali, tak budu mít akorát nervy na 30., kdy bude externí. Toto měl být trénink a příprava. ☹

matava
10. zář 2009

holky, tak po temer osmi mesicich mame vysledky genetiky a jsme naprosto v poradku, je to skvely pocit a tak nam zacina konecne dalsi obihani doktoru, tedy hlavne manzel, doufam, ze hned v pondeli skoci na sexuologii k apoli, kde mu delali ty spg a ze mu predepisou utz a dalsi vysetreni a pokud ne, tak ho objednam k jednomu andrologovi...ale ten pocit, ze se s tim da neco delat, je vazne skvely, jste mely slyset ten kamen co mi spadl ze srdce.. 😀
aknyt, audity znam, hrozna pakarna...
haaribo, myslim na tebe, stejne jako na svou kolegynku, zitra rano testuje po svem prvnim IUI 😉
mejte se vsechny krasne, stavim se v sobotu, zitra mam hokej a tancovani 😀

jasmina309
10. zář 2009

Ahojte holky od Apoli
Děkuji za přáníčka a za to, že ste na mě mysleli!
Motava- i tobě moc držím palce, i já sem dnes štastný člověk!Je to velmi milé, když se dozvíš dobré zprávy! Těch špatných už bylo dosti!
Já tedy hlásím, že díky Aknyt a jejím příspěvkům pravděpodobně již 21.9. zahajuji svou 4 stimulaci na IVF 🙂
Je to ta nejlepší zpráva kterou my tady chceme slyšet, že???Čekala sem na to tentokrát dlouhých 11 měsíců. Nedělám si žádný naděje, ale snažím se myslet pozitivně a jak sem dneska seděla u Apoli s kamarádkou a našimi dětmi, tak sme viděli tatínky s autosedačkama, jak chodí do patra pro svý ženy s miminkama a moje dcera mi šeptala- takhle si pro vás asi půjdem příští rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ta věta od ní mě tak zahřála....kéž by 🙂

aknyt
11. zář 2009

Jasmin, tak to je paráda, budu držet palečky na akcičku. Tvoje dcéra ti to řekla moc pěkně.

Jinak ve středu mi aktivovali na netu tu moji apolinářskou kešku 🙂 Jen mě překvapil zájem, jaký o ni je. Jestli to brzy nepřejde, tak budu muset měnit každé 2 týdny logbook 😀 Publikovali ji ve 13:02 a už ve 13:15 byl první nálezce... 😨

collette
11. zář 2009

Ahoj holčiny, jekrásné vidět, že se něco pozitivního děje 😵

Já se tu teď asi budu objevovat sporadicky, mám toho teď v práci plno, abych stihla všechno dodělat před nástupem na MD a večer, když přijdu domů, tak jsem tak utahaná, že sotva něco zhltnu a jdu do pelechu 🙄

Tynko - mám za sebou tři audity - dva interní a jeden externí, vůbec nezávidím, i když má člověk svědomí čisté, nervům se nevyhne, co? Ale to je jedno, protože brzy budeš mít jiné, krásné starosti 😉

Jasmi - to bylo moc hezké 😵 Taková podpora, ač nepřímo vyslovená, je třeba...

Papus - celou anabázi neznám, ale holky něco zmiňovaly, tak držím pěsti. Není to lehké rozhodování a radit Ti, co dělat nejde, protože to je, jak já říkám, "nepřenosné". Musíš v té situaci být a vědět o tom všechno. Tak držím pěsti, ať vybereš variantu nejvhodnější pro Tebe i prďolku.

Matava - si dali na čas, co? Ale hlavně, že výsledky jsou OK! Tak hurá do toho 🙂

Něco mi uniklo, nebo je Len pryč? Nějak ji tu nevidím. Je vše OK?

aknyt
11. zář 2009

Ahoj Collette 🙂

Len je na dovolené a předpokládám, že je OK 😉

Co se auditů týče, tak jsem absolovolala asi 8 interních a 4 externí audity jako "posuzovaný", teď mám za sebou třetí interní audit jako "posuzující" a 30. září dorazí externí posuzovatelé a budu opět posuzovaná společně s celou laborkou... Jen poprvé to bude z nové pozice MK.

haaribo
11. zář 2009

Matavo, děkuju, já mám na testování ještě spoooooustu času... 🙂
Uvidíme, zetím mě už 3 dny bolí podbřišek, ale to zase přejde, snad už brzo...

spes2009
11. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Jdu se ještě před víkendem vlítnout a popřát vám krásný víkend. U mne bude zřejmě pracovní, abych před KETem stihla dotřít plot, vygruntovat dům atd. A pak budu odpočívat a těšit se na výsledek 😵 My si pro tu naši sněhurku jedeme v úterý, pojede se mnou dokonce manža, protože tam musí podepsat souhlas 😕 , tak alespoň tam nejedu sama. Nabízela jsem mu, jestli nechce být u transféru, ale říkal, že ani ne 😕 . Myslela jsem si, že bude nabídkou nadšený... No nic, tak tam budu sama s Jaroš 😀
Dala jsem si bojovku a předsevzetí, že se po KETu odpojím a dám si od MK voraz, ikdyž vás mám holky ráda. Ale budu se snažit co nejméně na to myslet a řešit. Vím, že úspěšnost není moc velká, ale šance tam je 😉 Budu následovat Tulipanka a doufám, že i se zprávou o 2 čárkách 😵 Ozvu se po testu, nebo po příchodu MS 😉 Tak mi, prosím, držte pěsti, ať se to povede a já těsně před svými 29. narozeninami najdu na testu poprvé své //. 😵

Holky, haaribo, aknyt, jasmin a všechny ostatní, které teď něco čeká, držím vám neskutečně pěsti a těším se na vaše dobré zprávy. Moc všem gratuluji k dosavadní zprávám a začátku dalšího boje 🙂

Papus, tobě držím pěsti, ať to rozhodnutí, co uděláš je to pravé a jsi v životě šťastná (třeba i bez chlapa) 🙂

Tak se mějte krásně, užijte si víkend a když to zvládnu ještě před KETem, tak se na vás ještě juknu 😉 Od dneška zavádím Crinone a těším se jak malá, že se zase po 4 měsících něco děje. Jinak ty šílené igelity si mám lepit stále a když otěhotním, musím i v 1. trimestru. Prý abych nepotratila. No tak jestli otěhotním, budu paní igelitová zalepená ještě hodně dlouho 😀 Jo a ještě jsem chtěla informovat, že já už jsem podepisovala souhlas s transférem a rovnou mi řekli, že budeme platit 3 tis. Takže nový ceník je už "v provozu" a mně to účtovali dle ceníku od naší Aknyt, šikulky. Naštěstí to není taková darda, ale bývalo by bylo dobrých 600 Kč 😒

Jo ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte, jak dlouho dopředu se embryjka rozmrazují, než je zavádějí. Jestli ho ještě budou pozorovat, jestli se správně vyvýjí a jestli je možné, že mi ještě zavolají, ať nejezdím, že ke KETu nedojde, nebo by mi to řekli až na místě? Sice mi Jaroš říkala, že to je moc hezké embryjko, které došlo až do stádia morulka a pak ho zamrazili a že to budu v pořádku, ale počítám se všemi možnostmi 😔

haaribo
11. zář 2009

Spes, děkuju moc a i tobě budu mooooc držet palce, ať to vyjde. Pauzu ti můžu jen schválit, aspoň se od všeho na čas odprostíš... Tak hodně štěstí!!!!!!!!!! 🙂

tifany1
11. zář 2009

Ahoj holky, prosím opět o radu. Dnes jsem dostala všechny možný papírý na IVF..... dostala jsem injekci a za 14 dnů mám přijít na ultrazvuk. Prý má dorazit i menstruace, ale co když ještě neproběhla ovulace???? Nezastaví mi ta injekce i tento cyklus? Pořád se bojím, aby šlo vše dobře já odmenstruovala a za 14 dnů mohla stimulovat.... ale co jsem se hlavně chtěla zeptat vyfasovala jsem takovou zelenou kartu na které mám vyznačit první den mens. + den v týdnu. Pochopila jsem, že mám hned doplnit den v týdnu, ale nevím jestli i pod tím datumy 😒 asi ano, že jo? V pokynech totiž píšou o tom dnu a ostatní řádky prý slouží pro MUDr. a jejich poznámky......

tifany1
11. zář 2009

myslela jsem až do konce......však vy víte 🙂

spes2009
11. zář 2009

Ahoj Tif, já ti teď nevím, dělala jsem to "jenom" jednou v životě před 4 měs. a nějak si to už moc nepamatuji. Ale myslím, že jsem měla 2 celé vyplněné řádky a v jednom byly dny v týdnu a ve druhé datumy. Řekla bych, že to bylo takhle. Ale doufám, že se sem přihlásí ještě zkušenější holky a opravdu ti poradí. 😉

Haaribo, jj, doufám, že to vydržím 😀 Ať hlásíš dobrou zprávu i ty a můžeme gratulovat 😉

tifany1
11. zář 2009

no já jsem to taky tak pochopila, že než tam půjdu tak jim mám předvyplnit ty dny a datumy, aby věděli všední dny a mohli tak naplánovat přesně odběr.... a nevíš jak je to s tou ovulkou???? Já občas mívám ovu i po 20DC :(...

aknyt
11. zář 2009

Spes, džím palečky a budeme tě čekat s dobrými zprávami 🙂

Tifany, poznačíš jak datum, tak den v týdnu, až MS dorazí. Nevím, jak je to s ovulkou, ale MS se po Zoladexu nebo Diphereline zpozdit může a nemusí. U mě to bylo tak o 5 dní. Ale nevím, jestli to souvisí přímo s ovulací. Mělo by to totiž fungovat i pokud neovuluješ.

tifany1
11. zář 2009

holky děkuji, mám teď z toho plnou hlavu, ale nikdy jsem nevěřila jak se budu těšit na své první IVF..... teprve dnes jsem začala řešit čím stimulovat jestli tím perem nebo do zadku. Hodná sestřička mi říkala, že nemůže říct co je lepší, protože každá reaguje na něco jiného...., ale prý jelikož jdu na první tak mi zřejmě doporučí tu do zadku (abych nedoplácela a šetřila penízky na další možnosti, které už hrazeny poj. nejsou) prý se nemají čeho chytit na co lépe reaguji apod. Pak si mám rozmyslet kolik embryjek si nechám zavést. Jsem rozhodlá pro dvě. Docela jsem se divila, že tři nezavádějí (ani bych tedy nechtěla), moje kámoška v jiným CARu si je totiž nechala zavést. No teď mě 14dnů nic nečeká, ale už se nemůžu dočkat 25.9. Snad ms dorazí, protože jinak říkala, že co mám teď v sobě stejně musí ven, aby se dalo nově stimulovat. Tak snad další zdržení nebud. Moc dík za odpovědi

saralinda
autor
11. zář 2009

Matava - to je skvělé, že máte dobré zprávy (i když jste si na ně museli počkat).