CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
17. zář 2009

Ahoj Apolenky!!!
takže u mě je opět po ptákách - celé odpo špiním. A navíc mám problém - zkracuje se mi cyklus...normálně jsem měla 25-26dnů, minulý měsíc už jenom 24 a teď 21....já fakt nevím... ☹

matava
17. zář 2009

haaribo, ja jsem tedy netknuta zkusenostmi z IUI, ale to opravdu znamena jen to jedno jedine?..ani trosku sance?.. 😒
poznamka pod carou...pred chvili jsem dozvykala bilyho harobo medvidka 😉

haaribo
17. zář 2009

Matavo, já nevím, ale uvidím zítra, do rána se to rozsekne...zase další komplikace... ☹

Snad ti chutnal!!! 😉

len
17. zář 2009

Haaribo, já při svým jediným těhotenství taky kolem termínu MS špinila... Ale pochopitelně to může znamenat cokoliv, kolik jsi dní po IUI a bereš Utrogestan?

haaribo
17. zář 2009

Len, nikdy jsem neměla Utroš, ovu měla být 8.9., takže 9 dnů od ovu...

matava
17. zář 2009

chutnal, bily je muj nejoblibenejsi 😀 haaribo, budem drzet palecky, i podle len jeste nic neni ztracene.. 😉

haaribo
17. zář 2009

😀 😀 😀
😀 Já fakt nevím, Matavo...T ak já to už jednou měla...před 4 lety, když mi odoperovali cystu na vaječníku. Dr. sice tvrdil, že to s tím souvislost nemá, ale bylo to hned po operaci a do té doby nic. A cyklus se mi zkrátil až na 18 dnů...proto jsem z toho tak vyplesklá...
Trvalo půl roku, než se mi srovnal a po injekcích - co jsem si musela píchat - jsem děsivě přibrala a bylo mi po nich děsivě...

len
17. zář 2009

Haaribo, opravdu uvidíš... Snad to špinění zase ustane. Jestli ne, určitě jim to v CARu řekni, moc OK to není 😒 Já mám cykkly běžně 21-23 dní, ale jakmile se mi do nich začali hormonálně montovat, taky jsem se dostala i na 18 😝 Naštěstí se to pak srovnalo samo 🙂

haaribo
17. zář 2009

Ach jo, to jsi mě teda moc nepotěšila. Uvidím zítra a dám vám vědět.
Jdu si lehnout, jsem z práce hotová. Dobrou všem!!!

haaribo
18. zář 2009

Tak ms do rána nedorazila, jsem fakt zvědavá, co se na mě chystá....a je mi pěkně blbě...

l1u1c1i
18. zář 2009

ahoj haaribo a dělali jsi si test? Držím palce. Já jedu zítra ráno k Apolináři na druhý pokus IUI.

janamej
18. zář 2009

Dobré ráno všem

haaribo
18. zář 2009

Luci, tak to ti budu držet palce!!!!

Samozřejmě mi to nedalo a udělala jsem si teď test. není z ranní moči, ale opět je na něm slaaaaboulinká druhá čárka. Já teda nevím, ale těhle testů jsem měla už tolik, že začínám mít pocit, že je něco špatně okolo uhnízdění...

janamej
18. zář 2009

Haaribo,držím palce

haaribo
18. zář 2009

Děkuju, Jani, ale momentálně jsem docela pesimistická...chce to čas...

jasmina309
18. zář 2009

Dobré dopoledne!
Tak Luci- ,myslím na tebe! Atˇuž tohle IUI je poslední! 🙂
Haaribo- já si dojdu koupit medvídky, ptž s tím testíkem to zní dost nadějně... Držím palce a snad to bude to pravý!
Jani- a co tedy ty plánuješ dál ve snážu navzdory osudu?

Holky- já se těším na zítra! Jedeme na Peruc (okr Louny) na Dožínky 🙂 . Tak si ještě trocha užiju před stimulací... Doufám že mi vše klapne... V pondělí by měl první Zoladex 🙂

haaribo
18. zář 2009

Ahoj Jasmin!!!! myslíš, že gumáci pomůžou??? No jí nevím... 😀

Budu ti držet pěsti!

jasmina309
18. zář 2009

Haaribo- alespon budou gumídci chutnat, když už nic jinýho 😀 😀 😀

A dík za pěsti, nějak je potřebujem všechny 😀

Všem přeju pěknej víkend!!!

haaribo
18. zář 2009

To jo, měli by je sem dát jako ikonu!!! 😀 😀 😀

Jinak testík jsem si vložila do alba, se můžte mrknout, jestli tam něco uvidíte...

len
18. zář 2009

Haaribo, lepší slabá druhá čárka než žádná 😉 Tak ať teď potvora sílí a ne bledne! Říkalas o tom v CARu? Nemůžeš si nechat v práci vzít krev, jestli tam nějaké hCG přeci jen není? Popř. nemůže to po deseti dnech být ještě slabounký zbytek Pregnylu? Normálně už by tam být neměl, ale nebyla bys první, komu se drží i déle, a když to máš pokaždý...

haaribo
18. zář 2009

Len, můžu si nechat večer nabrat krev, ale vůbec s mi do toho nechce....
Minule tam Pregnyl nebyl vůbec, // tam byly a pak ms stejně dorazila.
Spíš to zatím neřeším... Myslíš, že bych měla volat do CARu??? Já nevím, asi bych počkala do pondělí....

len
18. zář 2009

Aha, tak když minule nebyl Pregnyl... S CARem počkej, obzvlášť po minulých zkušenostech, navíc když jim budeš volat, že máš slabé // 10 dní po IUI, v klidu ti poradí, ať se ozveš za týden 😉 Takže jestli jsi opravdu těhotná, za týden tam ty // budou určitě taky a zřetelnější, tak budeš mít času, abyste to pořádně oslavili! 🙂

haaribo
18. zář 2009

No právě, to si myslím taky, proto nechci zbytečně plašit, ale počkám, co se stane přes víkend. Každopádně pokud opět ms dorazí, zmíním se v CARu, třeba mi něco poradí...

Ale zatím s tím manžu plašit nebudu, ví že špiním, tak by tohle byla příjemná změna...

len
18. zář 2009

Tak to určitě, kdyby to nedopadlo, v CARu poreferuj! Ale ono to dopadne 😉

haaribo
18. zář 2009

🙂 Ježiš, jak mě by se ulevilo...vlastně ne, ještě dalších 8 měsíců strachu...

haaribo
18. zář 2009

...a pak zbytek života...

janamej
18. zář 2009

Holky, já mám zatím velký otazník,protože kvůli tý bouračce a poraněný míše musím nejdřív na Magnetickou resonanci do tunelu, a pak kdyžtak na Karlák na krev apod., pak ultrazvuk a dál zatím nevím, jen nevím,jak tam dostat toiho mýho mužskýho.

len
18. zář 2009

Jano, taky to nemáš lehký... Kam ho chceš dostat - na ty vyšetření nebo do CARu (na spermio, předpokládám)?

janamej
18. zář 2009

Jo jo na CAR

janamej
18. zář 2009

on má totiž dost krutý zkušenosti s nejmenovanou nemocnicí,kterou chtěl dát k soudu 😢