CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinka.a.honzik
2. lis 2009

Taky čekám... snad je všechno Ok.

jasmina309
2. lis 2009

Už sem tu 🙂
Jejda, měla sem fofr...ted mi píchli na obvodě ten můj Gamaglobulin do prdky auauauau

martinka.a.honzik
2. lis 2009

Jééé jasmínka hurá....
Tak co, testovala si nebo si ještě vydržela?

jasmina309
2. lis 2009

Všechny vás moc zdravím a sem tu se smíšenými pocity...
TEST VČERA- SNĚHOBÍLO 😒

Ještě to teda úplně nevzdávám, ale snažím se být na věcí! Jsem 14 DPO a 12 od ET dnes. Zítra ráno zkusím test opakovat...a hned vám písnu at uvidím cokoliv...

jasmina309
2. lis 2009

Larri- moc díky za sms, hned sem šla napravit svou absenci! Jistě chápete vy všechny, jakej to je pocit, když žijete s nadějí a pak na testu prd... Tak proto sem vám ani neměla chut poreferovat. Omlouvám se

martinka.a.honzik
2. lis 2009

To ještě nic neznamená. Mě se sice // objevili už 12 od ET, ale mě zaváděli 5 denní embrijko a navíc se mi ta druhá objevila asi po hodině a taky dost záleží na testu atd atd. no a dělala jsem si ho ráno a večer jsem pro jistotu vůbecn nepila. Rozhodně si myslím, že je ještě brzy na to dělat nějaké závěry... Zkus si test udělat z ranní moči. Držím moc moc palečky.....

larri
2. lis 2009

Jasminko,to neeeee ☹ ☹ ☹

Bylo mi divne,ze si se tady neukazala,tak jsem mela o tebe strach,vis. 😉 Ale treba je to brzy,ja zacala krvacet a druhou carku jsem nasla az 16 den.

Holky,ja vam napsala takovou dlouhou zpravicku a ona se mi cela vymazala.Odpo jsem byla na masazi a ted,kdyz tady pisu,chce se mi spat.Nejak mne to unavilo a hlavne mi zacala byt strasna zima.A to topim.

jasmina309
2. lis 2009

Jarri, ještě jednou díky, žes měla o mě strach! Promin...
Tak si raděj jdi odpočinout, at si v pohodě 🙂 , třeba na tebe něco leze a to ted zrovna potřebuješ ze všeho nejmín...

Jinak holky, já si myslím, že mojí MS brzdí Crinone a Prednison.Crinone mám do středy, ale zítra si nechám napsat jiný u obvodní gyndr. Doufám, že mi ho napíše .Myslíte, že mám pokoušet osud a nechat si vzít krev? A jak myslíte, že to tak dlouho trvá, ty výsledky?
Nechci jít jako samoplátce, ptž u nás dělaj potíže...jako kdybych byla z Marsu či co...

larri
2. lis 2009

Kdyz pujdes kdekoliv hned rano,tak mas v poledne vysledky.Ja si byla dvakrat taky sama,ale platila jsem pres 200kc.

Ja byt tebou jeste bych pockala,ale tak ve ctvrtek bych sla na krev.

Jasminko,z Marsu nejsi jenom ty,ale vsechny.

aknyt
2. lis 2009

AHojky,
Jasminko, jak píše Larri, skočila bych na krev. Šance tu určitě ještě je. Navíc ten test jistě nebyl z ranní moči.

martinka.a.honzik
2. lis 2009

Jasminko: taky bych radila, hodně citlivý test a ranní moč a pak případně ještě nějaký den počkat a dojít si na krev. Někomu se // hold ukáží už 12.den a někomu třeba až 17 a víc....já vím to čekání je hrozný... 😔
Myslím na tebe a budu moc držet palečky...

matava
2. lis 2009

jasminko, pridavam se k drzeni palcu..cim vic nas bude tim lip pro tebe 😀
manzel dnes byl u androloga v apolinari a ten mu na rovinu rekl, ze si vazne nemysli ze by u nej v ramci tesa mese neco nasel..hmm..ale dokud se to jednou na operaci nepotvrdi, tak nadeje na vlastni mimco stale zije 😉 asi to zkusime po vanocich... no a ja skvele funguji s clostylem a duphastonem, dnes to mam potvrzene na utz..tak uz jen ty spermijky a bude mimco 😉

saralinda
autor
2. lis 2009

Jasmínko, palečky ti stále držím. Stále totiř věřím, že tam // budou.

saralinda
autor
3. lis 2009

Dobré ráno, děvčata.

martinka.a.honzik
3. lis 2009

Krásné ranko, Apolenky... 🙂

spes2009
3. lis 2009

Ahoj Apolenky 🙂

Nakukuju, co je tady nového...

Jasmin, já pevně věřím a doufám, že na ty // bylo ještě brzy. Počkej a testni ještě později. Já osobně bych testování před 15. dnem zakázala. Pak jsou zbytečné stresy. Mně tedy Crinone při ET menses nebrzdil. Normálně jsem "to" dostala Crinone ne Crinone. Takže neboj, naděje stále je a držím moc pěsti 🙂

Všem ostatním přeji krásný den, ikdyž tedy u nás je fuj ošklivo 😒

larri
3. lis 2009

Ahoj holky,
Jasminka je u lekare,pak da vedet. 😉

martinka.a.honzik
3. lis 2009

larri: Děkujeme za zprávičku...tak doufám, že pro nás bude mít Jasminka jen a jen dobré zprávičky...

spes2009: Já bych to taky zakázala, ale kdo to má vydržet 🙂)). Já testovala taky o asi 5 dní dřív, než mi řekli v CAR, taky říkali, že dřív nee...to se prostě nedá 😀

spes2009
3. lis 2009

Marti 😉 Dá, dá, já jsem toho příkladem. Lepší si počkat, než se pak nervovat... Já jsem chtěla po ET testovat fakt až ten 16. den a mrcha mě překvapila 13. den. Tak teď u KETu jsem říkala, že 17. den, jenže jsem 15. den měla takové tušení a říkala jsem si, že by to bylo hezký vidět // na tátovy narozeniny 😵

Jasmin, tfuj, tfuj, tak doraž s dobrými zprávami 🙂

larri
3. lis 2009

Jasminka ma malou zmenu,ale jenom malinkou.Jakou napise sama,ju. 😉

saralinda
autor
3. lis 2009

Larri, ty nás teda napínáš 🙂 Ale hlavně když je to něco pozitivního. Na to si ráda i počkám.
Jasmínko, myslím na tebe.

gabikri
3. lis 2009

Ahoj Apolenky 😉

Dlouho jsem se neukázala, nebylo ani co psát.

Babička je momentálně v nemocnici na urologii a snad to vše dobře dopadne.

včera jsem byla v CARu a hurá 😵 Jdu na své první IVF 😵 😵 😵

Mám dotaz, dostala jsem Fostimon, prý si to mám píchat od druhého dne MS ( tj cca od příští středy)
5 dávek 5 dnů .
Kdo Vám to píchal..třeba když je víkend ?
Já žádného zdravotníka v okolí nemám 😒
Myslíte, že mám na to chodit k Apoli do Ambulance?

larri
3. lis 2009

Sari,ja nechci tady psat nic za Jasminku,vis.Ted jsem ji poslala sms,az bude doma,at vam da vedet.

spes2009
3. lis 2009

Gabikri, gratuluji k IVF 🙂
No můžeš si zajít na pohotovost. Mně všechny dávky píchal manžel a když byl na služebce i ja sama samotinká. U Apoli mi všechno sestřička vysvětlila. Teď jsem se sice dozvěděla, že by to nikdo jiný než zdravotník neměl píchat, aby nepoškodil nerv, ale mně se naštěstí nic nestalo 😉

martinka.a.honzik
3. lis 2009

gabikri: Já měla taky Fostimon a já se domluvila s obvoďákem (je fakt super) a na víkend a na poslední večerni Pregnyl mi napsal žádanku na pohotovost a vše bylo v pohodě...ale jak říkám, mám skvělého obvoďáka a nic pro něj neni problém. A s napíchnutym nervem neni fakt o co stát, jednou se mi to stalo a ta bolest za to fakt nestojí, navíc se to vrací několik let ☹

larri
3. lis 2009

Ahoj gabi,ja jsem chodila k Apoli na pohotovost.Je to z druhe strany nez jak jdes do CAR.nepujdes vlevo,ale vpravo.Ted si to nechavam pichat u nas na ORL 😉 ,sestricka mi to sama navrhla.Byla jsem u nich na vysetreni a dostala prasky.Kdyz jsem sla na IVF,VOLALA JSEM jestli je muzu brat a daly jsme se do reci.Kdyz zjistila,ze dojizdim kazdy den k Apoli,tak mi navrhla,at chodim k nim.Mam to na stejne ulici,kde bydlim i pracuji.

Sama bych si to nepichla,jsem srab.

saralinda
autor
3. lis 2009

Larri, to je jasný, že nebudeš psát za Jasmínku, to já si ráda počkám.

saralinda
autor
3. lis 2009

Je pravda, že by to měl asi píchat zdravotník, ale když ti to někdo kvalifikovaný dobře vysvětlí, tak nevidím problém. Na OPU jsem potkala holku, které sedací nerv napíchla sestřička, takže na 100% se tomu nevyhne ani odborník. Mně to míchal přítel a vysvětlila nám to jedna známá zdravotní sestřička. Poprvé jsme měli stříkačky a jehli od té známé a podruhé mi je nabídla přímo sestřička u Apolináře v CARu. Držím malíky.

jasmina309
3. lis 2009

Ahoj holky!

Nejprve se chci omluvit, za to, že píšu až ted! Byla sem u obvodní gyndry a bylo tam moc lidí bez objednání jako já! No napsala mi Utrogestan(2krát 1)

A TAK HLÁSÍM, ŽE DRUHOU ČÁRKU NA TESTU, SEM RÁNO NAŠLA!!!!
Ale slaboulinkou... Snad bude správně sílit a já budu moci vstoupit do řad těhulek a vám snažilkám otevřít vrátka 🙂 🙂 🙂

Tisíckrát vám díky, že ste na mě mysleli, jsou to nervy...

larri
3. lis 2009

Jasminka vam to konecne napise a vy nikde.

Ja byla v TESCU v Eednu,prosla si tech par obchudku co maji okolo.Koupila jsem LEGO na Vanoce a kdyz uz jsem si na ne vzpomela,tak jsem koupila steaky z lososa.Uz se na ne tesim.Vcera byla cocka z vajickem,tak dneska se aspon trosku nadlabneme.Udelam k tomu grilovanou zeleninku........ja uz bych jedla.

Jasminko,dost tady bylo smuly,takze at carka jenom sili a dalsi budeme nasledovat.

Za chvili to zacne...Aknyt,Gabi,Len,ja a zase nevim,kdo dalsi.