CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

gabikri
28. dub 2010

akynt : díky....jé to se bere dál...ach jo...ale budu ho brát ráda...když bude proč 😵 A Ty jak se cítíš těhulko? 😵

eustoma: děkuju a určitě budu 😉

len
28. dub 2010

Gabi, no paráda! 😵 Tak vidíš, že ses dočkala 😉
Jste tam měli zamražené spermie, že to hned oplodnili?

Larri, sakra, tohle jsem nečekala, tak snad bude brzo líp. Já nějak když už jsem byla totálně na dně a měla pocit, že takhle už to fakt nejde, někde se něco zlomilo, přišel odraz od toho dna a teď už se dá jenom nahoru, doufám 😉 Tak MOC přeju to samý!

Jinak díky za pozitivní zprávy Barbice a vítám Sarusinku 🙂

A všech se ptám - co ten sraz? Bohužel teda v práci (Palmovka) končím v šest, ale viděla bych vás všechny moc ráda 🙂

gabikri
28. dub 2010

len : no, měli. On můj drahouš je trochu problematický...za jedno dost jezdí pracovně mimi ČR a za druhé prostředí CARu mu nedělá dobře 😀 takže kelímek vozíme z domova. No a za těchto okolností jsem nechtěla riskovat to, že mu zavolají, že mají vajíčko a bude problém 😉
No a ten sraz...já teď jsem na chalupě v jižnícj Čechách...ale když to domluvíte s dostatečným předstihem, tak to nějak udělám 😉 Do Prahy jezdím tak 1-2x týdně 😉
Jinak je fajn, že díky nové práci máš lepší náladu 😵 😵

len
28. dub 2010

Nám to taky nějak doporučovali, tak uvidíme, my problém nemáme to tam odevzdat čerstvé prakticky kdykoliv 😉

Napiš, kdy by se ti to hodilo, nejlepší je zorganizovat sraz tak, že se to řídí lidma, co mají nejmíň času, ostatní se pak přizpůsobí. Já po té šesté můžu prakticky denně. Jo a samozřejmě je vítaná i Larri, má-li náladu se s námi vidět 😉

gabikri
28. dub 2010

len : tak to jsi šťastná žena 😀 😀
No protože nedělám, tak se podřídím...ale musím to vědět tak minimálně týden dopředu 😉 Larri taky ráda uvidím 😉

saralinda
autor
28. dub 2010

Larri, přeji ti hodně síly, abys toto těžké období ustála a brzy bylo zase lépe. Budu ráda (a určitě i jiné Apolenky), když sem občas dorazíš, protože ty jsi Apolenka. Kdo tam jendou vkročil Apolenkou zůstane. A jsme tu abychom se podporovali nejen v těhulatění a IVF nezdarech, ale i ostatních osobních záležitostech. Život je pes a není vůbec spravedlivý. Fackuje nás a někdy je těch facek moc a jsou hodně silné. Ale oni mu ty facky prostě někdy dojít musí a myslím, že ty si jich teď dostala opravdu hodně a teď už snad budeš mít klid a nastane to pomyslné odražení ode dna.
Já si vždycky říkám - že je super, že je super, že rodiče, brácha a přítel jsou zdraví a tím pádem není rozhodně tak zle.

Gabi, super. Tak ať máte kvalitní embryjka - prostě ať se spermijky tvého manžílka a vajíčka dárkyně pěkne skamarádí 😀

Jak už jsme psala, jsem pro sraz a PO až ČT odpoledne (po 17h) pro mě není problém.

Já jdu v pátek na UTZ a pro výsledky krve, tak uvidím, zda nějaká stimulace bude nebo zatím ne.

larri
29. dub 2010

Holky děkuji,nechci spekulovat,jestli je to dobře,že to takhle dopadlo.Kdybych ho neměla ještě ráda,tak je mi to uplně jedno.Potřebuji čas,ale hlavně jsem se připravovala díky akupunktuře na IVF,takže ani nepoznám,jestli to k něčemu bylo.

My jsme bohužel pár,který nemuže být spolu ani bez sebe.Možná za nějaký čas poznáme,že rozchod byla chyba nebo budeme štastní s někým jiným.Ted nad tím nechci přemýšlet,budu jen doufat,že tohle byla poslední facka,jak píše Saralinda.

Pokud budu mít volno,na sraz příjdu.Ale ted dopředu nevím,jak to bude,musíme chodit za nemocného kolegu.Pokud dáte více termínu,tak se snad do jednoho vlezu. 😉

Jinak všem přeji,aby jste měly jen ty nejlepší výsledky.

jessie1
29. dub 2010

Ahojte holky, trochu mimo mísu - předem se omlouvám - dneska jedu k Apolináři na KO, nevíte, jak se tam nejlépe dostat? Vím, kde to je, ale jak tramvají nebo metrem nebo tak... minule jsme tam byli autem 🙂 Mám dojem, že říkali, že mám dojet tramvají až na IP Pavlova a pak někam pěšky? Moc děkuju za rady 🙂

viktoriekaterina75
29. dub 2010

Zdravím holky, mohu se k vám přidat???
jsem po několika IVF, u Apolináře..s darovanými oocyty, Toho času v očekávání // jsem 6 den po ET

aknyt
29. dub 2010

Záleží odkud jedeš - z Karlova náměstí jezdí bus až k Apolináři (jezdí přímo z Karláku téměř proti tramvajové zastávce, myslím, že je to bus 291, ale jistá si nejsem). Nebo na I.P.Pavlova a potom jít pěšky přes přechody jakoby směr Karlák, po přelezení dvou velkých přechodů odbočit doleva a projít takovou šikmou ulicí (Na bojišti) a potom se ti cesta stočí zas mírně doleva a pak už to uvidíš 😉

jessie1
29. dub 2010

Tak to držím všechny palce, ať je očekávání úspěšně završeno 🙂 Můžu se zeptat, jaké máš zkušenosti s Apolinářem?

aknyt
29. dub 2010

viktorie, tak ať je toto čekání už poslední a pak už čekáš "jen" na úspěšný porod 😉

jessie1
29. dub 2010

aknyt děkuju, kouknu na ten bus, jestli by to nebylo rychlejší, než bych se tam sama dopajdala 🙂 přeci jen budu zase pospíchat zpátky do práce 🙂 děkuju!!

jessie1
29. dub 2010

aknyt, tak je to opravdu ta 291 🙂 máš dobrou paměť 🙂

viktoriekaterina75
29. dub 2010

S Apolinářem mám dobré zkušenosti. Chodím tam 5 let, všichni jsou milý, příjemný. Akorát zatím výsledek☹ jen dvě biochemické, a dva spont aborty.tak uvidíme.
Dnes jsem to nevydržela a testla...vidím ducha, opravdu jen na světla a musím pořádně zaměřit🙂,ale možná, že mi jen hrabe z toho čekání a mám vidiny.

jessie1
29. dub 2010

Viki, ty ses teda, tys nevydržela, jo? Ale co, jestli to má být, tak to bude 🙂 Můžu se zeptat, ty jsi doma na neschopence? Nebo po tom ET pracuješ?

aknyt
29. dub 2010

Viktorie, tak ať duch sílí a hlavně ať to dopadne... je znát, že už dávno víš, že samotné // jsou dobrý začátek, ale nic víc... 😔

viktoriekaterina75
29. dub 2010

Nyní mám dovolenou.
Ale asi takhle, při prvním IVF, jsem chodila do práce...nic z toho nebylo. pak jsem při dalších IVF měla PN a taky nic. Pak jsem měla dvakrát darované embrya a chodila do práce , z toho byly ty dva spont aborty, a dokonce jeden v práci do záchodu. Tak jsem si řekla, že další pokus který není zrovna levný zase spláchnu do záchodu. navíc pracuji ve zdravotnictví a za to mi to nestojí. Dělat samaritánku, dělat nebudu, a stejně to nikdo neocení. V práci mě taky nikdo neštří a ohledy nebere. A po dovče pokud to dopadne tak jak má🙂), tak jdu na PN.

aknyt
29. dub 2010

Viktorie, máš recht - když se zadaří, tak kašli na práci, kde tě nijak nešetří. Kdybych měla práci, kde bych se fyzicky dřela a chovali se ke mně bezohledně, tak bych taky šla na PN, takto chodím na 2 dny v týdnu a 3 dny mám z domova....

Jessie, tak to je celkem klika, že jsem se s tím busem trefila, jezdila jsem často k Apoli autem a pak buď do práce a nebo domů... takže jsem tím busem jela jen párkrát 😉

jessie1
29. dub 2010

Viki, máš pravdu. Já, pokud budu řešit další IVF, také budu chtít být doma. Práci nemám nijak stresovou nebo fyzicky namáhavou, ale zase mám blbé dojíždění a toho bych se trochu bála. Tím víc, když jsem při 2.IVF špinila a doktor mi řekl, ať mám nemocniční režim, ať si lehnu a nic nedělám. Při představě, že bych začala špinit znova a byl při tom v práci, nene, žádný takový 🙂 Pokud budeme zkoušet IUI nebo doma, tak do práce chodit budu... 🙂

band
29. dub 2010

Ahoj holky, už sem tady nějak nakukoval a pasal - doufám, že vám to nevadí 😅 ...dneska jste mi udělali velkou radost, když sem si četla ty převážně dobré zprávy a držim všem pěsti ať to dobře dopadne - ať sou 2 čárky a pak miminko, jako cukrkandl 😉
Já byla tento týden na tom testu průchodnosti vejcovodů a na ultrazvuju a musím říct, že všichni v Cau u Apolináře jsou strašně hodný a milý. Dost sem se bála, co bude, ale teď se i těšim, že sem konečně na spáném místě a všechno dobře dopadne...I to domácí snažení má hned jinou šťávu 😵

gabikri
29. dub 2010

Tak zprávy z laboratoře...oplodnilo se šest vajíček...z toho se tři vyvíjí dobře, zítra jdu na transfer 😵

viktorie : zdravím a ať je z ducha tlustice 😉 😉

band : vítej mezi nás 😉

band
29. dub 2010

gabi: jéééééé, tak to je také dobrá zpráva - ať vám to zítra dobře dopadne 😉 a děkuju za přivítání 😵

eustoma
29. dub 2010

gabikri: nadhera, drzim pestes, nech sa drobci krasne uchytia.

eustoma
29. dub 2010

inak k zraziku, ja mozem skoro vzdy okrem 24.5. a 25.5. to nie. inak skoro kedykolvek.

viktoriekaterina75
29. dub 2010

Gabi, tak zítra držím palečky, ať vyberou ty nejlepší a pořádně se zakousnou 🙂 😉 Jinak je prima, že jsou tři. Kolik si jich necháš zavést??

barbika
29. dub 2010

Gabi taky se připojuji a držím všechny palce ať se uchytí a rostou a rostou a rostou 😀

gabikri
29. dub 2010

viktorie : no dvě...to je jsný 🙂

Holky moc díky...mám z toho až šimrání v břiše..takový divný pocit 😵

saralinda
autor
29. dub 2010

Gabi, gratuluji! Tak ať máš v břiše za pár měsíců místo šimrání pořádné mimi kopance 😀

sarusinka
29. dub 2010

Gabi: taky držim pěsti, ať se uchytí 😅