CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

gabikri
6. kvě 2010

band : promiň já četla jestli jsem desátý...dneska jsem šestý 😉

band
6. kvě 2010

Gabi - tak ten test nic neznamená - pouhé rozptýlení v tý šedý nudě, co všude venku panuje 😉 ... Jak sem se tady rozhlížela, tak sem tak nějak do vašich cest pronikla a moc bych ti přála, aby to tentokrát opravdu vyšlo! M8š nějaký plán na víkend, aby si to vydržela?

larri
6. kvě 2010

Gabi,já měla // až 16 den,ale je pravda,že jsem to dřív nezkoušela,protože jsem začala krvácet.Jenomže jsem takhle brzy začala zvracet,tak jsem to zkusila.

Ty se zatím nenervuj,máš ještě čas,ale chápu tě. 😉

saralinda
autor
6. kvě 2010

Gabi, tak to ještě není nic ztraceno, naopak! Naděje stále je a veliká. Držím ti malíky.

aknyt
6. kvě 2010

Gabi, šestý den je opravdu moc brzo a obzvlášť když jste měli dvoudenní embryjka (nebo 3denní?). Jsou to spíš výjimky, když jsou šestý den // a u běžnéhého IVF bych v tom viděla spíš zbytky Pregnylu (což ty nemáš). Já jsem taky hodně netrpělivá, ale z dnešního testíku bych nedělala žádný závěr. Jsou i holčiny, co mají ducha neo bílo i po těch 10 dnech....
Vyčkej a nepanikař 😉

gabikri
6. kvě 2010

akynt : ale ty si měla ducha už sedmý den, je to tak ? 😉

gabikri
6. kvě 2010

band : právě že žádný plán nemám...užírám se nudou a pak mi hrabe 😖

gabikri
6. kvě 2010

larri : jak jsi to mohla vydržet do 16tého dne 😕 😕 😕

gabikri
6. kvě 2010

Holky jinak dík....manželovi jsem to neřekla...ten by mě nepochválil...ale stejně to poznal u snídaně, že jsem nějaká kyselá 😒

band
6. kvě 2010

Gabi, takhle se nemůžeš ještě další nejmíň 4 dny bát a čekat. Vymysli, co budete dělat. V rámci zachovíní zdravého rozumu to chce plán a toho se držet 😉

gabikri
6. kvě 2010

band : No musím hlavně přemluvit mm k nějaké akci....poslední dobou se z něj stává pecivál obecný....nikam nechce chodit...jen gauč a TV...hrůza 😝 A samotnou mě cokoliv podnikat dost nebaví...a všechny kamarádky mám V Praze 😖

larri
6. kvě 2010

Gabi,Len říkala vydržet 14 dní,tak jsem poslechla. 😀 😀 😀 Než jsem ale mohla testovat,tak jsem začala špinit,pak krvácet-ale jako menzes to nevypadalo.No a takhle jsem chodila měsíc,než přišli na to mimoděložní.

Hcg jsem měla 17 den 147,to jsem se taky radovala,ale konec byl jiný.
Gabi,ty si čti pozitivnější zprávy. 😉

aknyt
6. kvě 2010

Gabi, měla jsem ducha sedmý den, ale měla jsem o 2 dny starší embryjka 😉 Takže chápu netrpělivost v testování, ale ten 7. den to opravdu nebyla žádná sláva... a i tak to bylo dost brzy. Teď jsi vlastně jakoby 8 dní po oplodnění a teprve 6-7. den se embryjka zakusují a napojují na krevní oběh... Drž se 😉

gabikri
6. kvě 2010

akynt , larri : dík..... 😵

No Len mě sprdne....až to uvidí...škoda, že ten příspěvek už nejde smazat 😀 😀 😀

akynt : ty jsi měla 4denní embryjka?? 😕 😕

aknyt
6. kvě 2010

Gabi, u posledního KETu ano... jinak tak různě, ale ty 4 dny bylo max. a do 5. dne mi nikdy nevydrželo žádné embryjko.

gabikri
6. kvě 2010

akynt : a jak to je vlastně....když jdeš na KET...oni Ty embryjka rozmrazí a hned jdeš na ET, nebo je ještě nechají vyvíjet? 😕

aknyt
6. kvě 2010

Gabi, chvíli je nechají vyvíjet, ale asi ne moc dlouho, třeba půl dne. Jen aby viděli, jestli se nezastavil vývoj. Pak transferují. Aspoň myslím, že je to tak.

band
6. kvě 2010

Gabi a co třeba plánování dovolené - to já se vždycky zaseknu a hleám, že si ani nevšimnu, že sem nejedla a podobně 😀 😀 😀 ...Já se vždycky obrňuju plánem, protože mám hrozný nápady a pak taky hledám v diskuzích 😅

band
6. kvě 2010

Jo a taky se přihlašuju na nějaký kurzy, pečnu novej druh buchty (nikdy neni dobrá), stěhuju nábytek, vystřihuju články o zahradě a nebo koukám na Sissi 😀 😀 😀

pavka75
6. kvě 2010

Apolinář už nikdy více, po mé zkušenosti s MUDr.Řeřábkem!!!! Přešla jsem do ISCARE , tam naprostá spokojenost, sice vytoužené mimi nepřišlo, čekali jsme dlouhých 10let a nakonec máme zdravou , dnes už roční dceru Karolínku počatou přirozenou cestou!!!! Když už jsme nedoufali !!!!!

band
6. kvě 2010

Pavka75 - Máš špatné zkušenosti s d. Řeřábkem? Já byla na úvodní prohlídce u něho a byla sem hodně spokojená. Málo kdy mám u jakéhokoliv lékaře pocit, že ho nezdržuju a že ho zajímá, co říkám - ale u pana dotora tomu tak bylo 😀

jessie1
6. kvě 2010

Pavka75 - máš špatné zkušenosti? Všichni ho chválí... já u něj zatím nebyla, ale časem se k němu asi stejně někdy dostanu... 🙂

kralka
6. kvě 2010

Ahoj, pokud jde o tu kolegyni tak ta má sice nějaké gynekologické potíže, ale o návštěvu CARu se nikdy nezajímala. Kdysi mluvila tak, že ani děti nechce. Znám i manžela a ten by byl opravdu rád, kdyby děti neměli. Takže asi tak. Ale je pravda, že nevím všechno. Nesoudím jí,ale vadí mi, když to hodnotí i u jiných holek co mají problémy otěhotnět. Ještě, že se v práci nesvěřuji.
Pokud jde o sraz tak bych se také ráda zúčastnila a 18.5. mi vyhovuje.

band
6. kvě 2010

Jessie - také sem slyšela jen to nejlepší a jak píšu, tak za nás JEDNIČKA. A jak jinak - jak se čeká 😉 ? mě to pěkně pomalu utíká a tak sem prolezla pár diskuzí a mám pocit, že trochu blbnu 😀 😀 😀

jessie1
6. kvě 2010

band - no to nemáš dělat! Hale, já už kolikrát na ty diskuze ani nelezu - jenom sem 😀 😀 😀 bo já bych z toho vážně zcvokla 🙄 , no, čekání je děsný, mám pocit, že je mi furt z něčeho blbě, pořád mě trochu pobolívá spodek, ale asi je to doznívající ovulace, tentokrát jsem to cítila docela dost, i když jsem ji tím Pregnylem zrovna moc nepodpořila 😀 😀 Hale, já jsem fakt takový pako! 😀 😀 Ale co nadělám.... hale, nemůže mi být blbě po tom Pregnylu? Ani nevím, jaký jsou nežádoucí účinky... 🙂 A co ty? Jak je dneska?

jessie1
6. kvě 2010

band - jo a pořád se děsně sleduju... i když nevím proč, stejně vím, že to nedopadne... 😒

gabikri
6. kvě 2010

band : já mám momentálně zahradu jako koníčka...potřebuju sázet...plét atd... ale copak to můžu teď riskovat? Přece jen to je ohýbání, tahání těžkých věcí.
Plánováni dovolené jsem si letos zakázala...vloni jsme byli na dvou a teď jsem řekla, že chci rekonstrukci...novou kuchyň..nový obývák...takže raději budu dřepět doma a udělám si to doma kráááásný....jak z těch časopisů 😵 😵 😵 😵 😵 To už mám přesně vymyšlené....jak to bude....ale bohužel nejsem žádný troškař a většinou co se mi líbí je taky zároveň to nejdražší 😝

pavka : nenapsala jsi proč máš špatnou zkušenost...poděl se s námi 😉 Jinak za mě Ř je jednička....ale možná někomu nevyhovuje, že říká věci tak jak jsou...na plnou pusu...žádné mazání medu 😝

valmark
6. kvě 2010

Já mám s Řežábkem také jen ty nej zkušenosti. Je to profesionál a vše řekne narovinu.

saralinda
autor
6. kvě 2010

Taky si na Řežábka nemůžu stěžovat. Je milý a hlavně opravdu odborník.

len
6. kvě 2010

Gabi, čekáš na sprďana ode mě, jo? 😀

Pavko, to je moc hezký, se zaregistrovat, vlízt bez pozdravení do diskuze a plivat na někoho síru bez udání jedinýho důvodu 😉 Buďto napiš konkrétní zkušenost, nebo je tvůj názor zcela irelevantní 😉

Jinak Řežábek asi nesedne každýmu, holt není z těch doktorů, co lidi vítaj s úsměvem od ucha k uchu a nehýřej superoptimistickýma řečma, jak z nás do pár měsíců udělají těhule, ale co já na něm oceňuju nejvíc, je, že mi nemaže med kolem huby a na rovinu mi řekne odbornej názor. V dnešní době k nezaplacení, byť to někdy sakra bolí 😝