CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
10. čer 2009

No, mně taky nic nebylo 😀

Rendo, to máme to samý - nekecám, osm let přemlouvání, že kočka se v bytě nebude trápit (taktéž je z domku se zahradou, kde měli hodně koček) 😉

kkamca
10. čer 2009

len ty brdo..ty mě děsíš 😀 Já teda bobky nevybírám ale pohybuju se kolem nich 😀 Že by byly jako blešky?

lenickan
10. čer 2009

ahoj holky moc se omlouvám ale dneska jsem celej den vyřízená:( nevolnosti a únava. Budu ráda, že se z práce odšoupu domů. Mrzí mne to...
Zítra máme UZ tak se modlíme aby bylo srdíčko🙂

len
10. čer 2009

Leni, tak pěkně odpočívej a zítra budu moc držet palce! 🙂

lenickan
10. čer 2009

moc děkuji len...
zítra jdu po uz ještě do práce tak se pak ozvu jak jsme dopadli...
at vám vyjde srazík !!!

rendulina
10. čer 2009

Len:tak to jsou stejný případ 😀 Oni mívali u baráku hodně koček ale vždy jim je prý přejelo auto-tak že si myslím,že si je ani neužil(a v bytě je to jiné)!

lenickan: také držím palečky aby bylo a tlouklo jak o závod!Chce to klid! 😉

len
10. čer 2009

Jo, Rendo, přesně! Kočka, kterou měli nejdýl, se dožila tři let. Jinak přejetí, zatoulání bez návratu a bohužel dost často i otrava. A on mi bude tvrdit, že se bude doma trápit 🙄 I když teda - na jednom kočkoserveru jsem četla, že si máš s kočkou hodně hrát, jinak jí hrozí šílenství z nudy 😀 No, to spíš teď hrozí mně, v čekárně u dr. jsem dnes ráno mezi důchodcema prosím luštila křížovky 😀

rendulina
10. čer 2009

jj pěkně napsáno:šílenství z nudy 😀 😀 😀

Já si (bych řekla) tu PN vychutnávám,páč v práci nevím,nevím!Vždy jsem tam chodila i přes bolesti a volno akorád na ET+cca 2,3 dny dovča a frrr zpět.Tak tentokrát to nechci podcenit-thala bych si asi vlasy,kdybych si za to mohla sama. 😔

len
10. čer 2009

Hm, jak já bych pracovala 🙄 Kdyby mě někdo chtěl 😝

Jinak minule po ET jsem byla v běžným provozu a zadařilo se, chodila jsem na výlety, do práce... Teď jsem na PN, ta
kže jestli to neklapne, celkem vyvrátím teorie o prospěšnosti klidu 😀

larri
10. čer 2009

A co delas rendo?

Len,myslis,ze ten sraz stihneme? 😀 😀 😀

len
10. čer 2009

Jsem teď nějak mimo, proč bychom ho neměly stihnout?

saralinda
autor
10. čer 2009

Ahojky holky, asi dorazím na sraz o trochu později (asi kolem 17h). Musím si totiž ještě jet domů píchnout Orgalutran (v práci bohužel nemáme žádnou desinfekci a bez ní si to nelajznu). Řeknu Vám jak jsem dneska dopadla, ale nečekejte od ženy v přechodu žádné zázraky.

larri
10. čer 2009

No ze porad Konikujem a za hodinu a pul mame byt nekde jinde.

len
10. čer 2009

Mně stačí vyjet za hodinu 🙂 Takže za chvíli se jdu krášlit 😀

Sar, těšíme se na tebe 🙂

rendulina
10. čer 2009

Prodávám-a fakt si jen tak v práci nesednu(výjimka je pol.pauza 1/2 hoďky)a pořád tam člověk tahá něco těžkého.Tak že na sebe teď budu hodná...

larri: tak že na srazík i přes bolesti frčíš?

larri
10. čer 2009

no ja nevim,jestli jsou ty bolesti normalni.No ja se byla vcera projit do prace na obed a bylo mi lip.Tak jestli nepotrebuji pohyb,kdyz tak si zavolam do car,jestli by se na mne nekoukli.

rendulina
10. čer 2009

larri : A ty máš také PN? Co vlastně děláš ty?

Já být tebou také tam cinknu(za to nic nedáš)a budeš mít klid! 😉

len
10. čer 2009

Holky, chce někdo vidět naše album z dovči?

rendulina
10. čer 2009

Jasnačka uká 😉

teď jsem zkoukla fotečku Adušky svinutou s listovkou-je krásná!

len
10. čer 2009

Jsem myslela na sraz to papírový 😀
Ale písnu ti do IP naše webovky 😉

rendulina
10. čer 2009

Jo ještě dotaz:teď jsem si uvědomila,že nevím zda se cyklus po dlouhém protokolu nějak upraví?!

Mám dostat jinak za cca 10 dní(dle menstr.kal.)MS ale Crinone si mám stříkat 15 dní.
Tak že po těch cca 10 dnech se asi uvidí,zda ho má cenu používat dál,že?

len
10. čer 2009

Rendo, menstr. kalendář teď na chvilku zapomeň, v podstatě by MS měla dorazit +- na délku tvé obvyklé luteální fáze od OPU, ale samozřejmě hormony s tím můžou parádně zacloumata, navíc Crinone jistě umí MS oddálit... Takže za těch 15 dní zkus těhutest a uvidíš 😉

Tak já už letím, přijdu krátce po čtvrté a album nechávám doma, je moc těžké 😀

papus
10. čer 2009

ahoj Berušky tak jsem dorazila dom a mám toho plnou hlavu prohlédl mě docent a viděl vpravo 3folíky 11,9,11 a vlevo jeden 11mm ten 4 z prava neviděl asi se někam schoval shrnul to takto:folíci rostou pomalu měli by za den vyrůst o dva mm mě vyrostli jen o jeden s tím,že sliznice roste hezky dnes 8,tak mi nasadil dnes 4ampule 2fostimonu 2merionalu do toho orgalutran 1 to samé zítra a v pátek....v sobotu pregnyl a odběr v pondělí tak mám dávky jak pro vola a tuto stimulaci jsem vyčerpala 30dávek a těch pět fostimonů jsem měla ještě doma z minula takjsem nemusela platit říkal,že odběr v pátek by bylo brzo a ta sobota možná,ale raději to jistí pondělkem.....říkám mu,že mám dnse ten hlen a,že mě píchá vpravo až do kříže zda už nemám ovulku on říká,že hlen nevadí to je normální a ovulka snad nebyla do toho pondělka asi prasknu jsme nafouklá čím dál víc...a do toho ty nálady no děs běs.............tak mě mrzí,že jsem na srazík nedorazila musela jsem se vrátit a píchnout si další dávku plus ten orgalutran....tak se budu těšit na příští srazík.....doufám,že jste se sešly a poklábosily dejte vědět 😉

len
10. čer 2009

Papus, tak to máš teď aspoň jistý a pěkně vymyšlený 🙂 Já měla tehdy ve středu 12-14 mm a OPU byla taky v pondělí, tak to máš tak akorát 🙂

Jinak srazík byl super, jenom jsem musela kvůli neschopence dřív domů. Jo a taky mě manžel poprvé bodnul, ach jo, vyvalila jsem na něj celej svůj špek 😔

papus
10. čer 2009

tak to je super,že už taky stimuluješ 😉 a ty máš co fostimon?

len
10. čer 2009

Puregon 🙂 Jsem srab, chtěla jsem pero, i tak manžel zase strašně úpěl, že do mě musí zabořit "takovou ohromnou jehlu" 😀 Kdyby viděl, co do sebe pícháte vy, asi by ho rovnou odvezli do Bohnic 😀

papus
10. čer 2009

to by zvládnul 😉 já ještě s tím orgolutranem do břicha si připadám,že jsem propíchnutá ze všech stran 😀 jo může se sexík????????do OPU?

len
10. čer 2009

Myslím, že říkali od velikosti folikulů 15 mm radši nee, tak 3-5 dní před OPU minimálně přestat. Ale nevím - jestli se cítíš jak já tehdy, asi budeš spíš zvažovat, v jaký poloze se vůbec vyspat než v jaký poloze se vyspat s chlapem 😀

papus
10. čer 2009

no to je pravda 😀 raději to nebudeme pokoušet i když bych ted ještě mohla zlobit 😵 i přes to břicho nafouklé bolesti dnes povolili uvidím na jak dlouho 😒

saralinda
autor
10. čer 2009

Ahojky, tak hlásím návrat ze srazíku. Bylo to moc fajn.

Papus, tak to půjdeme v pondělí spolu.

Pro ty co nebyly na srazíku - tak jak jsem dneska u Apoli dopadla: Co mi nejvíce narostlo byly cysty a to 2-3. Folíky mám taky 2-3 (u jednoho není jisté, zda je to cysta nebo filík). Jedna cysta to docela valí a má přes 4cm. Mudrovala nade mnou Bláhová i Řežábek a nakonec vymysleli, že zítra mám přijít na propíchnutí a odsátí té největší cysty. Psý je akorát "po ruce", tak to prý půjde dobře - a tak to bude za živa, tedy bez narkózy. Tak jsem zvědavá, jaký budu hrdina. Minule se mi při OPU hoodně klepaly nohy. Dnes, zítra a v pátek píchám Orgalutran (jinak mimochodem dost to po vpichu bolí ☹ ) a připsali mi ještě na zítra 4 Fostimony a na pátek už jen 2. V sobotu Pregnyl a v pondělí s Papus OPU. Třeba v těch 2 folikulech něco bude.
Takže se papus uvidíme 🙂 Se hnedka na to pondělí víc těším.