CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
12. bře 2009

ale nějak mi to nevadí🙂

len
12. bře 2009

Kdo tě poznal z fotky? tak to já radši budu svoje návštěvy tajit 😀

Jinak máš parádní šanci, třeba tvůj plán selže už v začátku a další IUI nebudou 😉

aknyt
12. bře 2009

Takže jsem našla na stránkách ministerstva zdravotnictví průměrné ceny léků - takže 350 za ampuli Fostimonu, 1090 za jeden Orgalutran, cca 480 je Pregnyl, 220 je za balení Utrogestanu. Pokud nebudou zvyšovat na 4 ampulky Fostimonu denně, tak bych se mohla do 15-16 tisíc za léky vejít.

lenickan
12. bře 2009

ana 350,-- za ampuli jsem u Apoli podepisovala jelikož mne léky dali dříve než jsem měla IUI schválené od pojištovny... tak prý kdyby neschválili (ale není prý důvod) aby byli krytý že jim to zaplatím. Což bych určitě zaplatila...

Len: jak to myslíš parádní šanci?

zubajda
12. bře 2009

holky ... nevíte něco o polypech v děloze?... dnes mi to našla na utz... a nijak se k tomu nevyjádřila víc... jen, že by to mohlo bránit v uhnízdění .... 😒

lenickan
12. bře 2009

zub: tak to vůbec netuším co je:(

lenickan
12. bře 2009

holky je možné že by mne už ted píchaly vaječníky?

aknyt
12. bře 2009

Ještě mě docela pobavil dotaz paní doktorky (když jsem mrčela, že s Fostimonem je práce), jestli by mi to někdo nepíchnul v práci, když jsem CHEMIK 😀
Trochu by mě zajímalo, jak si chemiky představují nechemici? Že si každý ráno šlehnem, abychom to v práci přečkali ? 😀

aknyt
12. bře 2009

Leni, proč by nebylo? Když jim cpeš hormony, tak reagují 🙂

len
12. bře 2009

Aknyt, já mám tátu chemika a injekci bych si od něj určo píchnout nenechala 😀 Ale on je potravinářskej, mléko a tuky 😉 I když teď teda dělá u farmaceutický firmy... Prý je ve škole učili, jak se dojí kráva, ale o injekcích docela pochybuju 😀

Leni, na mnohem vyšší než doposud 😀 Ne, počítej na každej folikul tak 15 %, někdy jich možná naroste víc, takže... no, čistě matematicky je pravděpodobnější, že na konci roku těhotná budeš ež že nebudeš 😉

lenickan
12. bře 2009

já vím aknyt ale hned po první injekci??? Ale fakt mi tam popíchuje...
no mne tchyně nešetřila lupla mi to tam🙂 ani jsem nemukla - ale dobře ani vpich není vidět🙂
jsem jí ale vděčná že nemusím k doktorovi🙂 dáme si u toho kávu a podrbeme🙂

lenickan
12. bře 2009

len ale nepráskni to na mne veřejně🙂

len
12. bře 2009

Leni, neboj 😉

lenickan
12. bře 2009

sem to trochu změnila tu ikonku - jsem maskovanější?🙂

len
12. bře 2009

Tak z tohohle bych tě vůbec nepoznala (i když na mě nemáš 😀 ), nádhernej účes, chtěla jsem něco podobnýho, ale bylo mi řečeno, že mám se svýma vlasama smůlu 😉

No nic, pomalu se loučím a zdrhám domů, než se zub zase ozve 😉

lenickan
12. bře 2009

no na tebe nemám, ale ty jsi zase k poznání v albu🙂 a tam jsem maskovanější já🙂 brýle jako masařka 😀
Účes byl opravdu super - takového laku jsem na hlavě neměla za celý život dohromady🙂
tak odpočívej já jdu na pigáro

klarka.k
12. bře 2009

Teda Týnko, s tím dárcem jsi mě šokovala. Já jsem teda manželovi nakoupila ty přírodní doplňky stravy, jak jsem ti o tom psala na skypu. Hlídám, aby to bral. I on chce, aby to bylo příště lepší a my měli větší šanci. Nikde není psáno, že to pomůže, ale rozhodně mu to neublíží. Zkus to s ním ještě nějak šikovně probrat. Vím, není to jednoduchý, hlavně na chlapovu ješitnost je to záhul.

saralinda
autor
12. bře 2009

Ahojky holky, nestíhám, nestačím, nesnídám a nesvačím 🙂 (to bylo z Broučků, ale kromě toho, že na jídlo si najdu čas vždycky je to pravda). zjistila jsem, že srazík by měl být příští čtvrtek od 16h? (Ctrl F mi urychlilo hledání - dočítat nestačím).

Colette - moc gratuluji a držím malíky.
Aknyt, koukám ty nezahálíš a pokračuješ v boji - přeju hodně síly.

Lenickan - ať ti to vyjde a prolomíš naší Apolenkovou smůlu.

Larri, moc díky, že na mě myslíš, a připomínáš, aby se mi konečné místo, den a čas srazíku píslo do IP.

JInak mě středa příštá týden vyhovuje, jen se z práce netrhnu dříve než v pět. Už se na vás těším. Alespoň mi povíte, co nestíhám dočítat. 🙂

len
12. bře 2009

Příští středu 🙂 A já se taky před pátou netrhnu...

aknyt
12. bře 2009

Holky, já jsem takový debil, řekla jsem manžovi, co jsem se dověděla v CARu, co dál, i to tom spg a návrhu na darované spermijky. A on se sesypal a že už na žádné nepůjdeme, že je to zbytečné. Dárce pochopitelně odmítl, souhlasil by jedině s darovanými embryjky. Což nevím, jak u nás v CARu funguje, ale jinde je to dost komplikované a jen pro páry, kde není jiná cesta, jako třeba dárce. Jsem fakt na dně. Toto jedno IVF snad ještě vybojuju, ale pokud se nepovede, tak jsem nejspíš v pr... 😢

len
12. bře 2009

Aknyt, to bude dobrý! Mě by to taky složilo, kdybych z vlastních vajíček párkrát otěhotněla a pak mi řekli, že doporučují dárkyni 😔 Ujistila bych ho, že chci mít děti s ním, a že uděláš všecko proto, aby to šlo... Že když už se vám to povedlo, že se to povede zase, a že o dárci neuvažuješ. A když to půjde dobře, tak z toho příštího otěhotníš a pár let budete řešit něco zcela jinýho 😉

aknyt
12. bře 2009

Len, to jsem mu řekla, že dárce nechci, když to s ním 2x šlo... Nezbývá než doufat, že se mu spg zlepší. To vědomí, že mám poslední šanci, mě prostě do klidu na stimulku nehodí. Nějak bude. Snad líp než teď ☹

len
12. bře 2009

Určitě líp než teď! Nojo, většinou je lépe a hůře, zatímco u tebe je hůře a méně hůře, co? 😒 No, každopádně nic se nejí tak horký, jak se to uvaří. Ten prvotní šok je určitě velikej, ale ono se to časem v hlavě rozleží a určitě bude brzo líp 🙂

lenickan
13. bře 2009

krásné ráno holky....
aknyt: nevěš hlavu - ono to bude lepší. A určitě na to IVF tam nějakou šikovnou holku spermijku najdou🙂)) a dopadne to dobře! Věřím tomu za tebe a držím palečky...

Holky u nás doma taky žádnej šlágr. Manžel mi včera oznámil že to IUI se mu moc nechce, že by alespon jednou chtěl jen doma. Ž e pak nemá jistotu jestli mi tam nedali sperma někoho jiného.
Víte jak mi bylo? Po druhé injekci a takovej zvrat?!

Všude je něco.... a snad už bude líp🙂

larri
13. bře 2009

Ahoj Leni,to my jeste v den OPU resili,ze ten muj nechtel mrazacky.Ma strach,ze kdyby nam nejake zustali,ze je nekomu daji.My nemeli ani jednoho,tak ted mam chvili klid.Mame jedine stesti,ze manzel je tmavy,tak kdyby se nam jednou narodilo bile dite,tak pak muzem neco resit.A to se doufam nestane 😉

aknyt
13. bře 2009

Leni, ti chlapi fakt uvažujou jinak ☹

len
13. bře 2009

Nooo, Larri, můj táta je černej jak cikán, máma tmavovlasá a tmavooká, no a narodila se jim snad do tří let blonďatá modrooká dcera 😀 Nicméně rysy v obličeji nikoho nenechali na pochybách, čí dítě jsem 😉

Lenicko, ono to domácí snažení vyjde nastejno (pravděpodobnostně), akorát je tam ta nepříjemnost "právě teď musíšů 😒 Ale s tou záměnou... až bude pořád muset tahat občanku, až uvidíš tu vzorně popsanou zkumavku a tebe se třikrát zeptají a ověří si, že jsi to vážně ty a on je tvůj muž, tak myslím, že ho pochybnosti přejdou 😉

lenickan
13. bře 2009

len myslíš že doma to vyjde nastejno - pokud má spermio na hraně?
jsme mu řekla, že jim to tam ale půjde říct sám, že to měl říct hned

lenickan
13. bře 2009

můj bratránek je černej jak havran vzal si černošku. První dítě krásná mulatka a druhé? Málem jsme spadli na zadek!Blondýnka s modrýma očima🙂 nebyt černá maminka ale tatínek budou asi velké pochyby🙂

len
13. bře 2009

Rysy nenechalY 😉