CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
8. únor 2009

olo jsem štasná,ale jsem hodně nervozní... to krvácení je fakt na psychiku děsný... když jdu čurat tak se bojím koukat aby to nebylo ještě horší... snad to bude ok doktorka říkala že se to stává... já si prostě musím taky vždy vyžrat všechno 🙂

kralka
8. únor 2009

Moc vám holky děkuju.

tulipanekps
8. únor 2009

nítěnko, sqělý, moc ti gratuluju. tak fotečku ti dala, to je milé 😉 tak to je asi tvoje nejhezčí fotka, viď?

tulipanekps
8. únor 2009

kralka, té poliklinice nebo odběrovému centru, nebo co tam všechno je, se říká kachlíkárna, barák je obložen takovými nažloutlými dlaždičkami...

tulipanekps
8. únor 2009

á, tak jsem jako mlha z marečku podejte mi pero, než to dočtu, zjistím, že to někdo už řekl... no nic... 😉

tulipanekps
8. únor 2009

nitěnko, to bude ok, uvidíš. ale ty nervy chápu.

tulipanekps
8. únor 2009

tak brou noc a na srázek se těším. papa

tulipanekps
8. únor 2009

sari a jak je tobě? kdy plánuješ pokračování resp. další ivf? je to síla, jak jsme všechny 3 dopadly. ale pořád věřím larri, že to dobře dopadne. a nám taky. 😉

lenickan
9. únor 2009

ahoj holky,
tak si představte že jsem to dostala včera večer tzn. 19DC. To je divné co když obyčejně mám cyklus bez utroše 47.50 dní...
Len nenapadá tě jak je ot možný? Nemá to nějkou souvislost s tím clostilem co jsem tento cyklus brala? Není možné že by 9DC bylo už po ovulaci když jsem 19DC dostala MS?
Je to taková ta pravá MS - ne uměle vyvolané spinění...

len
9. únor 2009

Leni, možný to je, ale nevím nevím 😒 Spíš jestli to byl anovulák, tak ty můžou být dlouhý jakkoli 😖

len
9. únor 2009

Teda holky, co to tady čtu? 😕
To snad není možný, takový smůly v jednom tejdnu? 😔
Držte se všecky, nasbírejt síly a květen červen do toho jdeme všechny spolu, jo? 🙂
Oni přes prázdniny nejedou, ale ještě začátkem července dojížděj OPU a ET, takže když se začne stimulovat v první půlce června, dá se to stihnout 🙂

janach3
9. únor 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem nedorazila na sraz a ani se neomluvila.Dostala jsem chřípku a horečky a doma nemám připojení na net.Dneska jsem poprvé v práci. Díky chřipce jsem musela odložit stimulaci na 2IVF, tak budu začínat koncem února. Jdu dočítat co je za těch 14dní nového.

len
9. únor 2009

Jano, tak příště, další sraz bude snad brzo, hlavně se uzdrav 🙂

janach3
9. únor 2009

Len, díky. Už jsem celkem v pohodě, tak doufám, že se mi začátek stimulace už znovu neposune.

marcelli
9. únor 2009

Ahoj holky,je to tady za poslední týden fakt dost smutný a ani já nemám dobrou zprávu.Testík jsem si udělala dnes,to je 10 den po transferu a jen jedna čárka.Když koukám na testíky NITENKY,tak ta už 10 den slabší čárku měla.Sice to ještě nevzdávám,ale ten jeden bobánek byl asi málo... ☹ Nebo myslíte,že ještě mám šanci??

len
9. únor 2009

Marcel, naděje umírá poslední, budu moc držet palce 🙂 Ale jinak... oni mají fakt pravdu, když radí testovat 14-17 dní od transferu, pak už je fakt jasno a není prostor na žádný spekulace. Ovšem v týhle atmosféře, kdy během jedinýho týdne nedošlo k žádnýmu transferu, je mi smutno 😔 Mnohem smutnějc než z mý vlastní MS...

aknyt
9. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem tu po kontrole. Krasojízda pokračuje, mám jen 5 folíků (10 mm), takže mi zvýšili dávky na 300 a ve středu další kontrola. Byla jsem u Koryntové a dnes byla i sdílná. Takže OPU bude nejdřív v pátek, ale asi i později. Jediná výhoda je, že se stihne vrátit manža a nebudou muset trávit noc nad jeho zamraženými spermijkami.

larri
9. únor 2009

Ahojky,takze u nas je konec.Embryolozka je skvela a kdyz jsem ji rekla,ze dalsi planuji na kveten,cerven,tak mi rekla,ze jsem rozumna.Mam si od tech hormonu odpocinout a schvaluje mi terminy.
Holky,ale ja se nevzdavam a jedu dal.Bylo to teprve prvni a jeste mam dost sanci.Tenhle se nam nepocita,takze porad tri pokusy.Smeju se a snazim se tomu nepropadnout.

Holky.ja bych ten srazik planovala na ctvrtek,patek,ale uvidime co Aknyt,jak dopadne.Pristi tyden jdu uz do prace a to mam volno streda,ctvrtek.Ale zalezi jak se domluvite,tak aby to vyhovovalo vam. 🙂

len
9. únor 2009

Teda Aknyt, 300... Tak snad byl špatnej jenom ten minulej tejden a ty budeš první, kdo tady tu smůlu prolomí 🙂

lenickan
9. únor 2009

holčinky ono to v létě vyjde!!! nevím jak je to možné, ale vím že to klapne všem🙂)))

Len já mám přeci anovuláky všechny s PCO. A takhle krátký jsem neměla v životě!

len
9. únor 2009

No právě, já si myslím, že prostě anovulák může takhle zahaprovat 😒 Já měla takhle krátký cyklus (18 a 19 dní) dvakrát, pokaždý byl ovulační a pokaždý to bylo v cyklu, kterýmu předcházel Utrogestan 😒

lenickan
9. únor 2009

To je bordel... len...napřed 47 a ted 19... tak uvidíme co řekne Řežábek.. asi nebudu snadná pacientka

aknyt
9. únor 2009

Larri, tak sraz ve čtvrtek klidně může být 😉

Len, nikdy jsem tak vysokou dávku neměla, tak jsem na to zvědavá, co ze mne vypadne, jestli se ty folíky zmátoří. Kdyžtak půjdu v příštím cyklu na KET, snad se drobek zdárně rozmrazí.

len
9. únor 2009

Leni, snadný pacientky se do CARu nedohrabou 😉 Kdyby ti zabral v prvním cyklu Clostil, zůstaneš u své dr. a Apolináře nepotřebuješ, tam jsou zvyklí na ledasco 😉

lenickan
9. únor 2009

Já vím Len🙂) snad pomůžou....

aknyt
9. únor 2009

Mám objednat zase džoudyho a nebo plánujete někam jinam?

len
9. únor 2009

Aknyt, s Džoudym nemám problém, ale bude-li zájem, klidně vyzkouším i něco nového 🙂 Dokonce, poučena zminula, si vezmu na převlečení čisté ponožky a v práci budu chodit celý den v sandálech, abych se nemusela hambit 😀

aknyt
9. únor 2009

Len, nezlob 😉
Kdyby byl Džoudy, tak bych to asi objednala ke stolku, ale pokud víte o něčem vhodném, tak klidně.

larri
9. únor 2009

Tuli,vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam a preji ti z celeho srdce,aby si bojovala dal a myslela jen na to,jak se nam to vsem v tomto roce povede.At mas brisko,ktere Ti nebude vadit,ale budes na nej pysna,protoze to nebude z jidla,ale bude tam clovicek,ktery Ti tak moc chybi.
Dneska sviti slunicko,tak se usmej aspon malicko 🙂 .

Tuli,jsme tady vsechny z nejakym problemem,ale vsechny ze stejnym cilem.Neboj,zadari se vsem,ale bohuzel to chce,nejaky cas.Myslim,si,ze,kdyz jsme nedosly k transferu,tak nam osud dal sanci navic v podobe jeste jednoho cyklu.A v lete budes relaxovat na terase semnou. 😉

len
9. únor 2009

Jéje, Tuli má vlastně narozky, tak to přeju všecko nejlepší a na ty příští ať už máš pěkný bříško, když už ne rovnou mimčo v náručí! 🙂