CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
2. čer 2009

Téda, jenom 6 dní... Já minule píchala 10, tak jsem zvědavá, jak to klapne teď. Už si taky připadám jak psychouš (do Bohnic čučím přes řeku, mají to tam moc hezký 😀 ) - psychodr. mě učila všelijaký relaxační techniky a imaginace a taky mě objednali v době transferu na akupunkturu, o mobilizaci u Mojžíšky ani nemluvím, já i kdyby se to embryo nechytlo, tak si ho snad dokážu vsugerovat 😀

larri
2. čer 2009

Holky presne vim,co budeme resit az se do tech Bohnic dostaneme. 😀

spes2009
2. čer 2009

Larri, s těmi chlapy je to těžký, to zná každá z nás 😉 Doufám, že mu dojde, že cpát do sebe hormony a psychicky se připravovat na celé IVF není žádná sranda a nedělá se to jen tak pro nic za nic. Držím pěsti, ať se umoudří.

Můj manžel to zatím snáší dobře, ikdyž jak jsem psala, mu to už přijde jako strašné znásilňování přírody. Doufám, že mu to vydrží i do dalšího snažení a budeme moci v náručí pochovat to naše mimčo. Ono jako pro nás je to záhul na psychiku, tak i pro ně. Jenže pro každého trochu jinak. Ale je fajn, když si partneři v takovéhle situaci jsou oporou a drží za jeden provaz. Včera jsme taky řešili ten náš první neúspěch a co dál a tak a musela jsem ho trochu navézt na tu cestu, že to jednou vyjde, jen že musíme trochu počkat. Že prostě po prvním neúspěchu nemůžeme házet flintu do žita 🙂

Len, se zvířata je to zábava a je fajn, když člověk má nějakého zvířecího kamaráda. Se těším, jak budu "krotit" to naše štěně. A hlavně, jak budu tomu našemu stávajícímu pejskovi vysvětlovat, že bude mít "sourozence" a musí se mít rádi 😀

len
2. čer 2009

Já ti nevím, asi tam budu jenom s připitomělým úsměvem sedět ve stínu košatého stromu a nemyslet VŮBEC NA NIC, to by byla paráda 😀

spes2009
2. čer 2009

Holky, pro mne jsou Bohnice moc daleko, já bych skončila někde blíž a sama. Jedině, že bych si přímo vyžádala Bohnice 😀

larri
2. čer 2009

Len prosim te,budes myslet na ivf,protoze tam budeme spolu 😉 budeme resit vajicka,spermie atd.Presne jako v tech restauracich kde si davame sraziky.Akorat se budeme u toho tak divne usmivat 😀

len
2. čer 2009

No, jestli tohle IVF neklapne, tak si dávám přísnej zákaz 😉

papus
2. čer 2009

Len kdy to máš dostat vypadá to,že počkám na tebe 😀

aknyt
2. čer 2009

Spes, kdyby mi přeskočilo v práci, tak mám Bohnice jen přes řeku, ale jinak bych asi skončila v Beřkovicích 😉

len
2. čer 2009

Papus, já už mám MS od neděle, ale mám dlouhý protokol, takže začínám stimulovat tak cca za týden 😉

Aknyt, kde děláš? Já mám Bohnice taky přes řeku 😉 Ale jinak i v Beřkovicích bych si s tebou mohla dát spicha, kdyby mi přeskočilo u našich 😀

larri
2. čer 2009

Vy zdrhate z Bohnic 😠 Tak to ja se vratim na Moravu,mam to bliz a kdyz nekomu ublizim,tak tam mame i veznici.Jsou tam ted ty mrchy Maureove.

aknyt
2. čer 2009

Dělám u zastávky Hydrologický ústav 😉 u výpadovky na Roztoky a Suchdol.

len
2. čer 2009

Fakt? To to k tobě mám deset minut busem 😎 Zrovna dneska jsem kolem dvakrát jela 😉

Larri, my jenom zvažujeme všecky alternativy, ono nám taky nemusí přeskočit doma, víš? 😀 Hlavně neubližuj příteli, i když by si to možná zasloužil, až si to v hlavě srovná, dítko bude tátu potřebovat 😉

papus
2. čer 2009

Holky kde máte ten sraz???????????? 😉

len
2. čer 2009

Papus, ještě jsme se přesně nedohodly, ale pokaždý to bylo v centru Prahy 🙂 Jestli budeš chtít přijít, tak to určitě upřesníme, neboj 😉

saralinda
autor
2. čer 2009

Larri, to je mi líto. Uvidíš ale, že manža dostane do pátku rozum a přijde přispět svou "kapkou do mlýna".
Holky, žádný Bohnice se konat nebudou - my totiž tento boj vyhrajeme!!! I když je to boj s dosti ránami, vzdávat to nesmíme.
Pro srazík samo jsem a moooc ráda vás zase uvidím na živo. Toho 10.6. se mi hodí.

aknyt
2. čer 2009

Sari, vy to tu teď rozjedete a doufám, že to vydrží až do mé další akce 😉

Len, no vidíš, že to máme do Bohnic obě přes řeku blízko 😀

saralinda
autor
2. čer 2009

Aknyt, jj, rozjedeme. Najedeme na těhu vlnu a tato diskuze se pomalu přesune do těhulek/maminek.

Holky a napadá mě co Tulipánek - nemáte měkdo zpráva jak se jí daří?

aknyt
2. čer 2009

Mám dojem, že Tulipanek měl v plánu opustit Apolináře a jít jinam....

Rozjeďte vlnu, to určitě!!! Ale když se přesunete, tak tu zůstanu sama 😢 (koneckonců jako už párkrát jinde)...

Takže VLNU ano, ale aspoň občas mě tu navštívit 😉

saralinda
autor
2. čer 2009

Aknyt, ne ne ne. Všechny se přesuneme zaráz. Takže ty s náma. bude to taková tsunami - během chvíle budeme všechny těhule 😀

aknyt
2. čer 2009

Každopádně vám budu držet palečky, ať se vám zadaří!!! I kdybych tu měla zůstat sama

nitenka
2. čer 2009

larii já na vás taky furt myslim,je to furt noční můra ta cesta za mimískem,stále mám strach ale už v tom nejsem sama 🙂
Jinak já si taky moc přála jolčičku 🙂 přítel má dva syny a tak je to na baráku samej chlap 🙂 takže 4 chlap 🙂 takže budu určitě se snažit o další mimčo 🙂 ale tuším že to bude zase kluk Aleš holky neumí to bych si musela zaskočut za gotem 🙂 tam by to byla asi jsitota 🙂
ale to víš jsem štasná jako blecha a už bych ho neviměnila ani za holčičku to jen dokud to člověk neví tak si tiše přeje 🙂 já jsem moc štastná a protože vím,že ten boj byl dlouhej a hodně pokusu tak věřím že mě brzy doženete všechny 🙂
já už fakt nedoufala maželství šlo do háje díky miminku které nešlo a pak noví vztah od začátku jen zaměřen na IVF bylo to na palici ,já už nedoufala že mám šanci aby to bylo ztak jak si přeji..
larii upřímě po boji časem uvidíš věci jinak,já když nato koukám dnes tak si Aleše vážim a chápu jeho chování,při IVF bych ho nejraději zabila a furt jsem nechápala proč mi není oporou tak jak já chci nebo si myslím že by bylo potřeba,hodně věcí vidím dneska jinak.
nechci nikoho urazit ale holky fakt je to zápřah a není to snáma lehké.
Nám se vztah vrátil do normálu a šrámy naštěstí necítím ,jen vzpomínky a až ted si vážim toho co jsem dřív neviděla..Muj nazor je že i když jste na netu máte rodinu tak tohle je boj na kterej jsme samy a samy to musíme zvládnout.. Všechny tady jsme matky a bojujeme za svá mladata a v ten moment jde vše stranou,protože to tak cítime .. a běda jak vycítíme překážku to pak se člověk neovladne ani doma ani jinde ,prostě fakt je ten že bez tohodle instiktu by to každá znás už dávno vzdala ..takže moje šílené holčiny 🙂 bojujte a věřte si ,a ty naš chlapy jen milujte protože oni to cítí jinak proto nerodí děti..papa

larri
2. čer 2009

Tak jsem psala drahemu,jestli ma na patek tu dovcu.Napsal mi,ze mu rikala vedouci,ze je hrozny,protoze ted vybiral nedavno,ale,ze se zitra podiva do papiru a rekne mu.Ale vzdycky mu ji dala,kdyz potreboval k doktorovi.Takze zatim asi dobry,ale dokud nebude patek,tak mlcim.

Ted jsem byla u kuchare,aby mi pichnul injekci,to on rad.A vykladal mi karty.Ukazalo mu to,ze mimi bude a byl u toho i chlap.Bylo tam i stesti.Uz mi je jednou vykladal a tenkrat to vyslo.Tak jsem mu rekla,ze pokud to vyjde,tak prestava varit a bude se zivit vykladanim karet. 😉

S tuli jsem si psala vcera,byla v caru u Apolinare,ale jeste nevi,kdy zacne stimulovat.Ted ma Puregon.

larri
2. čer 2009

Nitenko,ty ani nevis jakou mi tady davas silu.Jeste mne poplivej tehotenskyma bacilkama a JA SE SNAD NA TEN PATEK BUDU TESIT.

saralinda
autor
2. čer 2009

Nitenko, moc krásně a trefně jsi to napsala. Držím pěstičky. Stejně to tak letí - přijde mi jako včera když jsme se viděly v čajce a tys zkoumala zda to jak se cítíš je známka těhu nebo blížící se MS. A dopadlo to jak nejlépe mohlo. ten tvůj klučina bude neuvěřitelně silná osobnost, když se při komplikovaném začátku tvého těhu tak pevně držel. Je to super chlap!

nitenka
2. čer 2009

larii já vím jak ti je ... bohužel je velká nahoda když to partneři projdou v pohodě,myslím že jedno IVF se dá zmáknout,ale pak už je to jinak víme jak...
mě se to ted radí a kecá a člověk je chytrej jako rádio,ale porovnávám to a vidím to co v pruběhu ne myslím pohled na ty problémy a hadky a tak.. prostě bude vše ok ty karty určitě nelžou 🙂 zkus doma být v pohodě vím,že to nejde ale zkuz to..on se srovná... já bych ti mohla vyprávět

nitenka
2. čer 2009

sari ahojky 🙂 holky jsem tu sváma poslední den ještě na skok zítra tak se rozepisuji,protože vím že na vás budu myslit.. netuším za jak dlouho pořídime internet může to být hned a nebo taky ne 🙂 netuším zatí se řeší vše možné jen ne jak tam bude internet nebo kalebelovka..
Sari díky za pochvalu mě jste taky držely a to jsem byla vyplesklá vystrašená těhule 🙂
taky věřím že klučík siláček fakt vydržel i mé krvácení a to jsem si myslela taky že zmákne jen ženská 🙂
mažu zase něco dělat dělám vše pomalu s pauzama 🙂 tak papa mrknu na vás ještě zítra

papus
3. čer 2009

hezké ráno holky 🙂 hlásím,že mi teď dorazila mrcha tak dnes začínám píchat první injekci tak jsme zvědavá jak budu reagovat 😉

kralka
3. čer 2009

Ahoj.
Holky jsem ráda, že tady píšete o problémech s chlapama. Jsem klidnější, když vím, že je to prostě tím, že oni to zvládají jinak. Propadala jsem trochu panice, že je už teď občas docela naštvanej a to „teprve“ řešíme, že mi nerostou vajíčka – žádné IVF, žádné moje nálady po hormonech. Připravím se na to, že může být i hůř a budu si předčítat dokola co napsala Nitenka . 😅

aknyt
3. čer 2009

Ahojky.

Papus, tak s chutí do toho... 😉 a hlavně přeju slušný "výtěžek" těch miminkovských vajíček!!!

Kralko, ono to máš celkem jedno, jestli se řeší že nerostou vajíčka nebo cokoliv jiného - a třeba to budeš mít jako Lenicka - jedno stimulované IUI a pak mimi přirozeně 😉

Larri, jsem ráda, že je tvůj chlap už přístupnější a věřím, že v ten pátek půjde. Jen, bohužel, kolem toho dělá spoustu nervů pro tebe ☹