CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
17. čer 2009

Dobre rano,preji hezky den a jenom pozitivni zpravicky.

Ja jdu do prace na 9.00,tak kouknu az zitra.

Saro,kdyz tak te pani jenom zavolej,protoze nevim na kdy si planuje dovolenou.

len
17. čer 2009

Holky, já včera projela začátky týhle diskuze a nestačila se divit, vážně většina holek už je díky Apoli těhotná nebo už mámy 😉 Nejsou ty, které už na Koníka zaanevřely (tudíž to třeba jen nenahlásily) a potom naše stará dobrá parta smolařů 😀 Takže kdo sem vleze teď, asi si vážně musí myslet, že u Apoli se otěhotnět nedá 😀

aknyt
17. čer 2009

Len, a taky jse vysoké procento těch, které sem nikdy nezavítají (i u mne to byla spíš náhoda, že jsem tu diskuzi našla) a nebo ani diskuze nehledají, protože se jim zadaří hned napoprvé... ty většinou diskuze neřeší 😉

Ale Larri, to tu teď prolomí, pořád tomu věřím.

len
17. čer 2009

Já jí taky věřím 😉 Za chvíli jedu do Prahy, držte palce, ať tam toho narostlo hodně 🤐

aknyt
17. čer 2009

Držím, neboj 😉 Určitě jich tam bude dost. A cestou můžeš zamávat našemu ústavu.

len
17. čer 2009

Jasně, mávnu a zavzpomínám na tebe, jak tvrdě dřeš, zatímco já se "dovolenkuju" 😉 Je to paradox, že já to mám z domova blíž k tobě do práce a ty z práce blíž ke mně domů než k sobě 😀 Kdybys měla někdy čas a cestu přes Roztoky, brnkni a můžeš se stavit na kafe 😉

haaribo
17. čer 2009

Ahoj holky, tak mám za sebou OGTT, to je teda humus, měla jsem co dělat, abych se nepozvracela hned v čekárně... jsem zvědavá na výsledek - bude zítra...

aknyt
17. čer 2009

Haaribo, to je to, jak nešťastnice před laborkou vypijou nějakej humus a mají přijít za 2 hodiny? A mezitím nesmí ani na záchod?

maves
17. čer 2009

Ahoj holky,
chci se zeptat, zda se k vám můžu přidat? K Apoli chodíme od března - po ročním domácím snažení - a zatím jsem absolvovala pouze Clostilbegyt a 1x IUI - zatím bez úspěchu. Jsem z těch neúspěchů už nějaká unavená, tak bych se ráda přidala někam, kde to samé řeší a znají, abych na to nebyla tak sama. Maves

aknyt
17. čer 2009

Maves, klidně se přidej 🙂 Je fajn, když má člověk kolem sebe lidi, kteří ví, o čem je řeč a znají prostředí a lidi 😉

aknyt
17. čer 2009

A neboj, teď jsme se zrovna domluvily, že to tu rozjedeme, aby to nevypadalo, že u Apolináře se nedaří 😀

maves
17. čer 2009

Aknyt, díky za přivítání. Koukám, že jsem si vybrala správný čas 🙂 a doufám, že to opravdu všem brzo vyjde. Já sice už jednu čerstvě tříletou cácorku doma mám, ale to miminko mi prostě chybí....

aknyt
17. čer 2009

Určitě je to ten správný čas 😉 Co plánujete dál, další IUI?

haaribo
17. čer 2009

Tynko, to je přesně ono...seděli tam těhule a já...sestry tak trochu nechápaly...a bylo to fakt hnusný...

maves
17. čer 2009

JJ zatím další IUI - manža má spermio přímo ukázkový a já po clostilu už mám taky konečně ovulační cykly, tak je zatím prý IUI a domácí snažení dostačující... 😖

aknyt
17. čer 2009

Maves, zrovna nedávno tu po jediné stimulce (a neúspěšném IUI) v dalším cyklu otěhotněla jedna holčina "domácím snažením". Takže to jde. Hlavně že spermio je OK!!!

Haaribo, tak to jsem jednou viděla, ty holčiny a vůbec jim nezáviděla 😉

haaribo
17. čer 2009

Tynko, mě bylo dooost blbě teď, tak to fakt nevím, co budu dělat, až bude ev.těhu... 😀

aknyt
17. čer 2009

Haaribo, aspoň už to máš nacvičené 😉

aknyt
17. čer 2009

Maves, hlavně nepropadej panice, na tu máš ještě doooost času. Dělali ti průchodnost? Je fakt, že s výborným spermiem a jedním dítkem doma, máte velkou šanci, aby se IUI zadařilo.

kralka
17. čer 2009

Ahoj, tak se zase po nějaké době hlásím. Čtu Vás pravidelně, ale nemám až tak co psát. Všem moc držím palce. Teď aktuálně Larri a Papus. Já jsem konečně pokročila. V sobotu jsem poprvé viděla // zatím sice jen na ovulačním testu, ale pro mě je to velký úspěch a to „jen“ po clostylu. LPSK byl evidentně od MUDr. Jarošový dobrý nápad 🙂 .

aknyt
17. čer 2009

Kralko ahoj 🙂
Nějak úplně nechápu, co ti na té LPSK dělali, že to mělo vliv na ovulku s Clostilem. To ti narušovali povrch vaječníků?

len
17. čer 2009

Ahoj ahoj, tak hlásím, že mi to tam pěkně roste 🙂
Řežábek napočítal 8+4 folikuly, 9-14 mm, takže jsou dost nerovnoměrné, ale tvářil se, že je to OK. V sobotu Pregnyl (je teď bez doplatku, to jsou věci) a v pondělí OPU. A kdyby si někdo dal práci a vyštrachal tu jeden můj únorový příspěvek, zjistil by, že už tehdy jsem sebevědomě hlásila, že jdu 22.6. na punkci 😀

kralka
17. čer 2009

Aknyt přesně tak. Mám jeden vaječník keramický tak mi do něj udělali 9 dírek. A ještě uvolnili vejcovody. Byli přirostlé. Je fakt, že druhý vaječník je poněkud línější. Ten keramický byl i dřív aktivní, ale výsledek byla akorát cysta. Tak zatím vše sázím alespoň na ten jeden než zase dírky zarostou.

aknyt
17. čer 2009

Kralko, tak to je super!!! Určitě jste to doma pojistili a třeba už Apolinář budeš potřebovat jen jako porodnici 😉

Len, ty jsi teda šikovná slípka a ještě vědma k tomu 😀 12 folíků, to je paráda.

len
17. čer 2009

Jo, jsem spokojená, minule jich na utz viděli tak 8-9 a nakonec našli 12. Tak teď ještě, aby dozrály rovnoměrně a hlavně v nich něco bylo, že? 😉

kralka
17. čer 2009

Len, moc gratuluji. To je pěkná úroda.
Holky neměli jste někdy po Pregnylu kopřivku? Taky jsem platila jen 30,- 🙂
Aknyt, moc ráda bych tomu věřila, ale otěhotnět hned při mé první ovulaci …..Nehraničilo by to se zárakem 😀

aknyt
17. čer 2009

Kralko, podívej se na Lenicku, ta to zrovna tak měla... a to jí dokonce dávali FSH, protože Clostil jí nezabíral. A otěhotněla v prvním nestimulovaném cyklu, kdy měla ovulku 😉 Ale rozhodně i tak je to pokrok.

Len, něco v nich určitě bude a embryjka taky budou, uvidíš!!!

aknyt
17. čer 2009

Jo a po Pregnylu se mi vždy udělal jen velký rudý flek kolem vpichu. Kopřivka ne.

aknyt
17. čer 2009

Len, ale s tím opraveným papírem to reálně nevidím, mám dojem, že dávají pořád to samé, jen zmizelo "potřebí".

len
17. čer 2009

Mně Pregnyl akorát dost bolel (obzvlášť těch 10 000 IU), ale zase už jsem byla celkově v takovým stavu, že se to ztratilo 😀

Jo a taky mi Ř řekl, že se nediví té endokrinoložce, že mě tehdy objednala až na 10.tt, protože v podstatě ty moje dávky léků už pomalu zvyšovat nejdou, že v podstatě štítnici nemám (fyzicky ano, ale vůbec nefunguje), ale existuju už tak 10 let, takže se to asi ani nebude moc řešit. Bezva. Jsem se tomu smála, říkal to způsobem - hůř už na tom být nemůžete - ale on to vykládal se svým kamenným výrazem 😉