CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

akin
10. čer 2010

Příjemné odpoledne všem :o)

band : myslím, že co popisuješ s testíky by mohlo mít jedno rozumné vysvětlení ...............tak potichounku držím palce 🙂

zzf: držím na zítřek palečky, ať všechno vyjde,jak si přeješ a užijete si to! 😉

Mně se pomalu rozjíždí mrška....Bylo mi to v úterý dost líto, ale nedá se svítit. Příští pátek jdu na průchodnost vejcovodů a hned jsem se pak objednala i na další ultrazvuk + se zeptám jestli jim nevypadl ten jeden odběr krve (to budou nadšení, až jim do toho začnu žvanit 😝 )

akin
10. čer 2010

Mám prosbu. Vím, že jsem se tu už jednou ptala, ale nedá mi to a poprosím vás ještě jednou. Nemůžete mi,prosím, některá trochu popsat, jak přesně probíhá to vyšetření průchodnosti vejcovodů? Nějak jsem se minule doktorky nezeptala a teď netuším, co mně čeká a jsem z toho nervozní... 😖

len
10. čer 2010

Akin - lehneš, roztáhneš nohy, zavedou do tebe zrcadla a tenounkou hadičku, pustěj plyn, na břicho přiložej stetoskop a poslouchaj. Než se vzpamatuješ, je to za tebou - nejnepříjemnější je to studění stetoskopu na břiše 😀

len
10. čer 2010

Jo a den transferu se nepočítá. Ale ono už je to jedno, jestli 15 nebo 16 dní 😉

band
10. čer 2010

akin - si zlatíčko - děkuju....odpolední testík vyšel stejně silný né-li nejsilnější, jako 7 den po Pregnylu. Uvidíme zítra, jestli mrcha dorazí...

Každopádně s tím vyšetřením - je to jako popisuje Len, ale když sem vycházela od Apolináře, tak sem začala mít bolesti mezi lopatkama a na hrudi - nemohla sem se 2 dny pořádně nadechnout. Doktorka mě na to upozorňovala.

len
10. čer 2010

Jo, to je fakt, že mi říkali, že mě pak může píchat v rameni... Ale mně to trvalo asi tak půl hodiny a skoro nic to nebylo, tak jsem na to zapomněla, přeci jen je to víc jak tři roky 😉
Jinak moje zkušenosti s Pregnylem - 11 dní po něm slabá čárka (ale těhotenství to být nemohlo, bylo to po IVF bez transferu) a dva dny nato dorazila MS 😒 Jindy jsem po něm nikdy netestovala a pokud jsem nebrala Utrogestan, tak MS chodila na den přesně.

akin
10. čer 2010

Len,band -děkuji moc za popis. Vím, že to asi nebude to nejnepříjemnější, co mně na cestě za miminkem čeká, ale jsem strašpytel 🙂

band
11. čer 2010

ahoj holky, tak já mám zase dneska pěkně nahnáno - sem 28DC a 15 den po Pregnylu - a druhá čárka je o ždibec silnější než včera 😅 , prsa nateklá a bolestivá, ale břicho mám jak na vodě nebo před mrchou...co myslíte? 😖

len
11. čer 2010

Tak jestli sílí, Pregnylem to být stopro nemůže.

band
11. čer 2010

Len - děkuju! Sem z toho tak vyvedená z míry, že nevim, jestli mám brečet nebo se radovat ☹

martinka.a.honzik
11. čer 2010

Ahojky všem,

pomalinku a hodně potichounku začínám gratulovat 🙂 😉

martinka.a.honzik
11. čer 2010

to bylo samozřejmě na tebe band 🙂

band
11. čer 2010

martinko - já strašně potichu děkuju 😉

barbika
11. čer 2010

Band tak držím palce, ať to vyjde.
Já dneska testovala (14 den) a je tam bílo. No nedá se svítit. Počkáme si na KET a třeba to vyjde 🙂

band
11. čer 2010

barbiko, tak to je mi líto, ale třeba to ještě neni jistý ne ☹ ...ale jestli ne, tak držim pěsti ať to KET klapne!

barbika
11. čer 2010

No nevím. Prsa mě bolí teda pěkně, mrcha se nedostavila, ale to bílo.... nevím nevím...

band
11. čer 2010

barbika - a není teda ještě brzo? Mysim, že se to lidně může ještě změnit. Ty prsa mě taky bolej a natýkají bradavky a vystupují žilky - moc je teda nepoznávám...Takže uvidíš ještě o víkendu!

barbika
11. čer 2010

band no uvidím. Ještě se zkusím testnout po víkendu 🙂
Ale u Tebe to vypadá hodně nadějně 😉

collette
11. čer 2010

Holky, a co když jdete na záchod? Já měla vždycky po utření na papíru kromě mokra takový řídký mléčný hlen. Teda v práci, tam máme klasický kancelářský šmirgl. Na tom to bylo vidět výborně. Doma máme bílý jemný, tam jsem viděla kulový. O tom jsem si kdysi přečetla, že se tak může (ale taky nemusí, jako že ten hlen nemusí být vidět) projevovat uzavírání děložního hrdla hlenovou zátkou. To už jsem začínala něco tušit 😵

barbika
11. čer 2010

No já to po Crinonu měla, ale to bylo asi součástí toho....

band
11. čer 2010

holky, no už sem teď trochu klidnější - čekání je, ale strašný. collete - něco tak taky mám - takový nežloutlý cucíčky. Bála sem se, aby to nebyla mrcha, ale ta furt nic...mám břicho, jako krunýř 😨

collette
11. čer 2010

band - no, počkej až želvička začne pořádně růst 😀

collette
11. čer 2010

band - hele, nechci to zakřiknout, ale IUI žádná přidaná hodnota, co? 😀 😀 😀

band
11. čer 2010

collette - no já koukám právě jako blázen 😕 . proto sem tak mimo - nevěřim tomu, že by se to stalo z domácího snažení -chmchmchm 😉

collette
11. čer 2010

band - hele, psychika je mrcha. Nám to taky nešlo, já z toho byla hyn a řekla jsem si a dost, ať se za nás snaží někdo jiný. Rozhodla jsem se, začala zjišťovat co a jak, to nějakou dobu zabralo, tady jsem v pondělí dozjistila poslední detaily, hned zavolala k Apolináři, termín jsme dostali na za dva měsíce a ve středu jsem zjistila, že jsem těhotná 😀

band
11. čer 2010

collettte - to sou věci viď 😉

collette
11. čer 2010

band - jj, ale díky bohu za ně!!!

kralka
11. čer 2010

Band….přidávám se k tiché gratulaci
Valmark …..držím pěsti
Já budu testovat v pondělí. Už mi z toho začíná hrabat. Ještě, že bude víkend a snad se zabavím tak, abych na to nemyslela.

band
11. čer 2010

Holky - moc vám vešem děkuju - teď budu jen doufat 😉

barbika
12. čer 2010

Holky mám dotaz. Ve středu jsem dobrala Crinone a teď tak přemýšlím, když bylo na testu bílo, kdy by tak mohla přijít mrcha?? Nemáte s tím některá zkušenost? Díky 😉