CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

zubajda
15. led 2009

ahoj kralko... a na to spermio sel bez toho aniz by to vedel dopredu???...

jasmina309
15. led 2009

Ahoj holky!
Moc dlouho sem tu nebyla, a kdo si na mě pamatuje, tak sem koncem října nahlásila // z 3IVF. Pak se to zvrtlo a 2.11. na "Dušičky" sem absolvovala již druhou revizi roku 2008. Hnus... ☹
Přišla sem se omluvit za tu odmlku, ale po tom všem sem měla absolutní nechut ke všem internetovým stránkám s tématem neplodnosti... To jistě chápete 😉
2,5 měsíce utekly jako voda a už pomalu řeším co dál. Mám za sebou imunologii (čekám na výsledky), odběry krve na infekce(také čekám na výsledky) a příští pátek jedeme s přítou ještě na Genetické vyšetření(Ke Karlovu 2, Pha2).
Takže jestli se vrhnu do posledního hrazenýho pokusu (2 IVF byl bez ET a tak ho stopli), tak to teprve až poté co je zjistí příčinu, proč moje tělo odmítá embryo.
Vás tu všechny zdravím a přeju krásnej nastávající víkend! 🙂

jasmina309
15. led 2009

Aknyt, já měla prvně dlouhý protokol-, Fostimon- 6 vajíček, 4-se oplodnili-2 mi zavedli a jedno se ujalo(to že byl v 7tt potrat je už jiná stránka věci).
2ivf-krátký protokol, Fostimon- -5 vajíček odsály- pokus stopli- vája byla prázdná.
3IVF-dlouhý protokol, Puregon-3 vája, ale odsát se podařilo pouze jedno(byli prý moc vzadu a i když mě polohovali, tak se podařilo odejmout jen to jedno jediný- který se krásně oplodnilo, zavedlo, já otěhotněla a pak v 55tt přišel potrat, bohužel...

Tobě radím dát na dr, ta ví nejlíp co tobě sedí! Každá sme jiná!
Tak hodně štěstíčka! 🙂

jasmina309
15. led 2009

Len a Aknyt, imě prováděli u Apoli první revizi na stejném sále, co odběr vajíček! Ještě k tomu sem měla dr Jarošovou, která mi embryjka zaváděla a výkon byl ke všemu o půlnoci(měla sem velký bolesti podbříšku).
A tehdy(březen 2008) mi ještě před usnutím řekla, že kdybych prej věděla s jakou nechutí jde na to... 😒

tulipanekps
15. led 2009

ahoj holky, tak jsem zmizla tak rychle, měla jsem nějakou práci, tak vás asi zítra dočtu, teď jdu do hajan. dobrou 😀

aknyt
16. led 2009

Kralko, ta mladá tmavovlasá je na 99% doktorka Bláhová, tu taky můžu 🙂 , dělala mi prohlídku před revizí a dělala na mě dobrý dojem.

Jasmin, koukám, že jsi teda pěkná smolařka ☹ a díky za info ke změně protokolu. Zkusím se na to ještě zeptat, protože to, že se dá dlouhý protokol naplánovat tak, aby nebyla OPU o víkendu není podle mne zas tak dobrý důvod. A taky že když to nějak funguje, tak proč to měnit...

len
16. led 2009

Zubajdo, počítej s tím, že jakmile se tam manžel dostaví osobně, budou po něm spermio chtít. A taky - pokud chcete absolvovat IUI, tak bez něj to jednoduše nejde, tam se ten vzorek odevzdat musí 😉

janka12
16. led 2009

Ahoj holky,
Aknyt a Len: mockrát díky za info. Tu imonu si vyridim sama. At se zbytecne nesnazi oni i my, kdyby tam nahodou neco bylo. nechapu proc to vsem nenechaji udelat hned v uvodu.

Len: nemela bys prosim na Mojzisku doporucenou Ti Apolinarem kontaktni telefon? zkusila bych se tam domluvit jak je to s pripadnou zadankou od obvodacky. Kdyztak si o ni reknu priste v CAR.

Holky, ktere jste ted take v CAR Apolinar uplne nove. Zapomnela jsem se zeptat, kdy si zavolat o vysledky odberu. Neporadite, mi?

mockrat diky a hezky den vsem

lenickan
16. led 2009

len ahoj, tak jsem včera byla na drbu se známou a ona mi zjišťovala ke komu s tímto problémem co mám jít. Dělá ve zdravotnictví a má známé samé doktory. A doporučila mi ŘEŽÁBKA a prej mám honem utíkat z gyn. praxe....
No to co jste mi už dávno říkaly🙂
Takže dnes tam volám a objednám nás...
Len a spermio budou po manžovi chtít hned? Nebo až na dalším sezení? On se dušuje že nikam už nepůjde že už jednou byl je v pořádku a to stačí... je mi jasný že se to může měnit a oni budou chtít své výsledky. Ale nebudu se s ním o tom bavit, prostě až si tam sedneme tak mu to řeknou a on ani nemukne🙂

janka12
16. led 2009

Lenickan: prave jsem start v CAR u Apolinare absolvovala. Sice mi rekli, at dorazime rovnou s manzelem a ze tam manzel necha vzorek na spermio a obema nam vemou krev, ale nakonec jsem dorazila sama a pro manzela vzala domu nadobku, kterou muzeme donest kdykoliv z domova (do hodiny a s telesnou teplotou) a manzelovi pri te prilezitosti vemou krev. Kdyz jsem se na moznost vzorku z domova ptala hned napoprve, padla jsem na nejakou sestru, ktera me odsekla, ze to rozhodne nejde. Pak jsem ale natrefila jinou sestru a nebyl zadny problem.

aknyt
16. led 2009

leni, tak to vypadá na tu nejlepší strategii - manža taky nechtěl na další spermio, měl ho z Iscare (a nebylo v pohodě) ale jak byl vykulenej z toho, co vše na začátku chtějí, tak prostě dělal, co mu řekli 😉

lenickan
16. led 2009

no my prostě půjdeme spolu hned, už ho nechci nijak šetřit... je to náš problém a ne jen můj takže společně a hotovo... no a krev? to ho rovnou trefí, ale možná lepší bude si myslet že jde na konzultaci a pak ho pumpnou o obojí a ani nemrkne...

nitenka
16. led 2009

Ahojky holky jsem tu dneska poprvé a hledám jak se kvám připojit tak,nějak se zatím neorientuji ☹

zubajda
16. led 2009

ahojky len....jj, já s tím počítám, že na IUI budou potřebovat spermio... jen teď si říkám až tam půjdeme v úterý to bude zbytečné, já jim tam přinesla výsledky jeho spg z konce listopadu....

zubajda
16. led 2009

ahoj.. nitenka..... s čímpak potřebuješ poradit??.. neorientuješ se ve stránkách ???

jasmina309
16. led 2009

Len, tak sem konečně našla odvahu a přelouskala i "tvůj případ".
Je mi to líto, fakt... Tys měla větší naděje než já! Sem tomu u tebe věřila na 100% ☹
Ale JEDEME DÁL...jak jinak. 🙂
Co plánuješ dál, měla jsi nějakou zmrzlinku?
Jestli já půjdu do boje, tak tak v dubnu(jestli testy budou ok)

aknyt
16. led 2009

leni, to určitě... my neměli žádnou představu, co budou chtít, tak jsme dělali, co nám řekli. Manža už si zvyknul a dělal si posledně legraci, že video nemá ani doma 🙂

Nitěnko, ahoj 🙂

kralka
16. led 2009

Ahoj, manžel měl spermio z července a bylo v pořádku. I tak ho poprosili o novější vzorek. Byl překvapený, protože posledně musel být několik dní „sexuálně zdrženlivý“ 😅 a teď najednou to nikdo neřešil. Po tom prvním odběru říkal, že příště už doveze vzorek z domova. A přesně jak píše aknyt .....byl tak zmatenej ze všeho, že jim dal rovnou i tu krev 😀 .

zubajda
16. led 2009

ahoj kralko.. no právě .. to mi nejde do hlavy, že tam musí být několikadenní zdrženlivost... no to je jedno.. co řeknou, to uděláme......🙂)))....

jasmina309
16. led 2009

Holky, mužský jsou všechny stejný! Toto vyšetření je nebolí ale je pro ně stresující!
Ten můj ppo prvním odběru také tvrdil, že je to mimořádně a že to přežije, ale od tý doby prostě "musel"ještě 4krát! 🙂
Chtěj mít potomky, chtěj, tak at se k tomu postaví tak! A hlavní je, bejt nad věcí! 🙂

nitenka
16. led 2009

tak už se mi to za pomoci aknyt podařilo pochopit 🙂 jen jsem dnes zjistila že je diskuze Apolinář a to mě nedalo nakouknot,chodím k apolináři už dva roky a ve čtvrtek jdu na ket..mám zasebou 3 IVF a jdu na druhý ket 🙂a všechny vás zdravím a jsem ráda že jsem tyhle stránky našla 🙂 😀

zubajda
16. led 2009

ahoj jasmin.... ten muj byl z toho poprve docela hotovej.. poslali ho do silene mistnustky.. studene, spinave, sama pavucina.. a ted aby se o neco pokusil... a predtim jeste pro neho sok, protoze mu nejaky doktor sahal mezi nohy a studoval velikost a tvar sourku, atd.... tak ho to docela nastvalo, proc mu nejaky doktor ("prý se žlutými prsty") 😀 šahá mezi nohy... ufff, jsem ho tam musela krotit...

kralka
16. led 2009

lenickan....taky jsem manželovi o té krvi neřekla předem. Zbytečně bych ho vynervovala. Takhle byl pěkně překvapenej a sestřičky se mu smály, když viděli ten jeho udivený výraz. Jen byl smutný, že se nemůže chlubit jak byl statečný. Nechceme moc šířit, že jsem začali chodit do CARu a jinak nevím jak by odůvodnil odběr krve. Je jinak naprosto zdraví.

jasmina309
16. led 2009

Nitěnko, no vidíš, super! Apolenky mají držet při sobě! Je to fajn.. 🙂 🙂 🙂

zubajda
16. led 2009

holky...co je to prosim KET ???... to je taky metoda nebo je to to zamrazovani embryi??...jsem trdlo

aknyt
16. led 2009

nitenko, držím palečky, ať ten KET je to poslední, co musíš absolovovat a je to úspěšné 😉

aknyt
16. led 2009

zubajdo, KET to je transfer rozmražených embryjek - a trdlo nejsi, jen sbíráš informace 😉

kralka
16. led 2009

Podle slov mého manžela tak tady je to docela pěkná kabinka 😉 . Jen to video si nepouštěl, že by mu bylo trapně, protože by to muselo být slyšet ven.

zubajda
16. led 2009

aknyt .. děkuju... 🙂...

kralko.... u Apoli je pěkná kabinka???... tak to je dobře... my byli poprvé v tom sex.ustavu kousek od apoli, kde to bylo teda sileny...ale zvladl to dobre a rychle..🙂 musel no

jasmina309
16. led 2009

Nitenko, na Ket držím moc palce!
Vidím že jsi NEÚNAVNÁ BOJOVNICE!!!
Tak ted už jen kupu štěstí!!! 🙂