CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
16. únor 2009

Asi jo..ta definitiva je na jednu stranu strašná, ale je to jistota... Mám pár kamarádek, co se o dítě snaží celý život a nic a čas utíká.... a na druhou stranu znám zase Ty, co to zvládly a mají krásné děti, je to jako sázka do loterie, naštěstí tady je pravděpodobnost úspěchu mnohem vyšší

aknyt
16. únor 2009

Tak tu, holky, sedím, nedokážu se soustředit na práci a myslím na tu naši Nitenku, jestli už jí ukázali srdíčko a je jí líp...

len
16. únor 2009

Měla jít ve dvě, co? No tak doufám, že brzo dostaneš optimistickou SMS 🙂 Jsou to hrozný nervy, sama si to pamatuju. Mě dokonce nechali čekat mezi prvníma ultrazvukama 14 dní, to bylo šílený... Zvlášť, když mi pak řekli, že krátce po tom prvním se to zastavilo 😔

aknyt
16. únor 2009

Len, měla jít ve dvě... pořád doufám, že zatím nepíše jen proto, že mají zpoždění...

Mě moc čekat nenechali, první UZ jsem propásla, protože už jsem byla v Chomutově v nemocnici, na další jsem přišla se špiněním a zpomaleným nárůstem hCG o dva dny dřív. V řádném termínu druhého Uz jsem už byla po revizi ☹

len
16. únor 2009

No, já začala špinit večer před tím druhým utz, ale už jsem to nevydržela a šla na pohotovost, kde diagnostikovali MA, takže druhý den jsem šla normálně na ten objednaný utz, rozesmátá Jaržembovská se přiřítila, koukla na mě (uřvaná hromádka neštěstí) a bylo jí jasno, takže utz, který měl potvrdit srdíčko, nakonec potvrdil MA a už to jelo 🙄 Sakra, neměla bych tu vést takové pesimistické reči, nitence to určitě dopadne dobře 🙂

aknyt
16. únor 2009

Taky si myslím, že to bude mít v pořádku, ale už by se sakra mohla ozvat, ať můžu v klidu makat 😉

aknyt
16. únor 2009

Tak Nitenka je OK, mají srdíčko, takže posílám obr GRATULACI 🙂 !!!!
Podrobnosti jistě pak napíše sama 😉

len
16. únor 2009

Paráda! 😵 😵 😵
Díky moc za zprávu, hned mám lepší náladu, to je super 🙂

nitenka
16. únor 2009

ahoj holky moc děkuju za palečky pomohlo to🙂 moc

nitenka
16. únor 2009

jak jsem byla v uterý u Fajta tak říkal že hematom tam už není a vše ok a že krvácení je divné a nic dobrého to nebude..měla jsem z něj takovou migrénu... Myslela jsem,že se jen blbě vyspal,ale dneska si myslí že nebude ani moc dobrej,když přehlídl hematom před týdnem a dneska má 15mm a to už je daleko menší.. takže hematom stále mám,leky dál užívat už jsem je nebrala díky Fajtovi..Mimi je ok už máme srdíčko a 7mm délku 🙂 tvoří se už placenta hematom je dál tak snad mimi neohrozí.Musím ležet a být v klidu dokud nezmizí.. špinění a malé krvácení může být jak henmatom odchází.Kdyby mi to řekl takhle řekl Fajt jako dnes ZLATÍČKO jarošová,tak už se nejen týden léčim,ale i vím důvod krvácení a neblbnu..

len
16. únor 2009

Hm, to se mu moc nepovedlo, jak ho mohl přehlídnout? 😖

aknyt
16. únor 2009

Nitenko, tak na vás dávej pozor 😉 Je super, že to máte v pořádku a že jsi přečkala Faita a že to dneska bylo dobré. Moc moc držím palečky, ať tě to brzy přestane zlobit a můžeš si v pohodě a klidu užívat těhotenství!

marcelli
16. únor 2009

Nitenka: to mi spadl kámen ze srdce,celej den na tebe myslím,aby ti to dobře dopadlo!!! 😉 UF jen nevím,kdo je Fajt,není mladej a černovlasej?

nitenka
16. únor 2009

marcel je takovej silnější nazrzllej za ty dva roky jsem ho tam nepotkala, co jsem slyšela tak není špatnej,tak jsem si myslela že se jen blbě vyspal,ale že přehlídl hematom neptal se na léky a ty keci tak mám názor jinej.. Ale zase u Apolinaře jsou fakt machři tak to byla asi shoda náhod. ale už já k němu nechci když je možnost si vybrat

tulipanekps
16. únor 2009

nitěnko, tys nám tady dala. ale co to je v porovnání s tvýma vlastníma nervama... moc gratuluju. jsi jednička!!!

tulipanekps
16. únor 2009

tak já se loučím, dobrou noc. papa 😉

larri
17. únor 2009

Dobre ranko,tak jsem si vas v klidu docetla.Chodim do prace tak uz tady nebudu porad vysedavat.Jsem ale tak nas.... Mam kolegyni s kterou se nemusim.No nemusim,kdyz mi nekdo vyklada,ze ma kazde dva mesice noveho partnera,stavi s kazdym dum a planuje rodinu,tak to opravdu nemusim.Zakaznikum se tam skoro nabizi,a na zenske je neprijemna,tak s touhlae nemuzu byt nikdy kamaradka.Je to na dlouhe povidani......
Ale vyklada o mem neuspechu kazdemu na potkani.Vcera to rekla jedne holcine a tu nenapadlo nic jineho,nez za mnou prijit a delat,ze nic.Kdyz jsem nezacala o tom mluvit,tak zacala ona,co ja ted,kdyz mi to nevyslo.Kdyby aspon delala,ze to nevi.Tak se dneska na ni tesim a doufam,ze mne zase poslou k rediteli,protoze jsem na ni zla 😠

Nitenko,uf,dneska jsem to cetla zezadu,abych prvni zjistila,jak to s tebou vypada 😉 Myslim na tebe moc,ale stejne tak na vsechny apolenky.Kdyz tady nejsem,porad myslim na to co se kazde znas deje.

Modroocko,jsem rada,ze si tady a vidim,ze se hezky zapojujes,tak doufam,ze ti tafy holky pomuzou,tak jako mi.

Slibuji,ze o dalsim pokusu v praci nic nereknu!!!!

Tuli,tebe necham odpocinout a v cervnu jdem do toho spolu.Prida se k nam Len a bude to tady veselejsi. 😉

len
17. únor 2009

Larri, to je teda k vzteku 😖 U nás jsem nikomu nic nevykládala.

nitenka
17. únor 2009

dobré ranko všem 🙂 larii tímhle se nenech vyprovokovat bud na sebe pyšná že bojiješ o mimčo a co? že za pomoci lékařu? prostě máš navrch narozdíl od té pani. Já jsem na tebe pyšná,že jsi statečná holka a tahle bojuješ na ostání se vyprdni.

tulipanekps
17. únor 2009

larri, to je boj, sakra práce. to ti nezávidím...

tulipanekps
17. únor 2009

no nic, mám moc práce, tak možná zajdu navečer. papa, myslím na vás a obávám se larri, že v červnu do toho nepůjdu. ale kdo ví.

aknyt
17. únor 2009

Larri, chápu, že toto je dost nepříjemné. Po mimoňovi jsem to měla podobné - moc jsem se o tom nešířila, co se dělo a přišla kolegyně, se kterou jsem se do té doby nikdy nebavila (měla jsem problém i si vzpomenout, jak se jmenuje), že se prý bavili v laborce, jestli když jsem měla mimoně po IVF, jsem přišla o vejcovod... a na osobním mě přivítali slovy "jak se daří mamino..."

Jinak dneska už nám skončil audit, kdybych věděla, že to bude tak rychlé, tak jsem šla na transfer dneska k doktorce Jarošové a nečekala do zítřka ☹ Ach jo.

larri
17. únor 2009

Nitenko,vis,ona je typ,ze musi na sebe porad upozornovat.Kdyz se ji to nedari,tak zacne u kasy delat,jak ji je spatne,aby ji vsichni litovali.Jenomze ja jsem si tam udelala hodne kamaradek maminek ze stejnym problemem jako ja a ona neni videt.To vis,ze mi nedavno rekla,ze je neplodna,protoze ma problem ze strevem.Tak jsem ji na to rekla,ze je dobra,ja musela na laparku,abych to vedela,ale ona si udela diagnozu sama.Kdyz jsem sla na laparku,tak jsem musela sundat umele nehty.Ona je sundala taky.Mi rekla,ze myslela,ze na laparku pujde,ale zjistila jsem,ze jinde vyklada,ze tam byla.Nebyla nikde.Tak doufam vidis,ze asi neni neco v poradku.

len
17. únor 2009

Jo, to jsou takový ty lidi, co potřebujou bejt zajímavý za každou cenu 😖 I když si nejsem jistá, jestli můj přístup nikomu nic neříkat je nějaká výhra, protože pak si lidi ty drby vymýšlejí sami 😉 Už v září o mně kolovalo, že nějak často chodím k doktorům a že jsem určitě těhotná 😝

aknyt
17. únor 2009

Larri, ta tvoje kolegyně, to je teda dáreček. Není to to správné slovo, ale ta, co by byla výstižná, nejsou "publikovatelná". 😉
Nevím, čím to je, ale jsem čím dál větší nervák - dřív jsem volala jen den po OPU, jak na tom jsme a teď váhám, jestli tam nezavolat... a současně se bojím toho, co uslyším ☹

len
17. únor 2009

Aknyt, jen si zavolej, ta nejistota je často horší než vědět najisto. Ale bude to dobrý, určitě 🙂

marcelli
17. únor 2009

ahojky tak se nám konečně udělalo hezký počasí,sluníčko v Kolíně svítí jako v létě,tak snad nám už holky bude líp a všechno bude o.k 🙂 Takže odteď už jen samé pozitivní zprávy JASNÝ!!! 🙂

aknyt:neváhej a volej uvidíš,bude to v poho a dej hned vědět 🙂

janach3
17. únor 2009

Larri, vím jak je to nepříjemné mít takovou atmosféru v práci.
Se svojí nástupkyní sedím v kanceláři a není to moc příjemné. Když jsem řekla, že půjdu na IVF, tak všichni se mnou soucítili a i když jsem jim říkala, že se to nemusí povést, tak v tom neviděli problém. A teď je to obrovský problém a říkají mi jak si mě nemůžou dovolit. Tak mi nařídili do konce února dovolenou a vůbec nevím jestli v březnu budu mít ještě práci. 2IVF se mi přesunulo z února na březen, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne.

Aknyt: přeji ať to dobře dopadne 🙂

aknyt
17. únor 2009

Tak hysterka nakonec vyhrála a zavolala jsem. Máme 4 embryjka a 3 se prý zatím hezky dělí. Taky jsem je požádala, aby mi zavolali předem, kdyby nebyla transferuschopná zítra, abychom tam nečekali na verdikt. Byli tím trochu překvapení a já zas byla překvapená, že to tak nedělají.

janach3
17. únor 2009

Aknyt, tak to vypadá hodně nadějně 🙂 a držím pěsti ať to zítra dobře dopadne.