CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tifany1
1. dub 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jméno jednoho doktora. Je to poměrně mladý, černovlasý.... docela příjemný a je většinou na tý chodbičce jak se tam přichází jak je ultrazvuk. Tentokrát mi to nevyšlo chodit k Jarošový. Vzal si mě na starost. Je příjemný, ale přeslechla jsem jméno. Dává mi naděje, protože jsem 15DC a folikul je malý. Ještě jdu k němu zítra, že by prý v pá bylo IUI. Kolik musí mít tak folikul, aby mi ho udělali? V pondělí jsem měla 12mm a to bylo málo prý se to nedá naplánovat. Minule jsem měla 11DC 18mm a hned mi píchli pregnyl :(..... Pořád věřím, že zítra kontrola bude ok a že v pá bude IUI. Jen jsem myslela, že se pregnyl píchá 2dny předem a tak bychom to nestíhali, nevím ☹

Jinak koukám, že Leni je stejně stará jako já..... taky mi v říjnu bude 30 a zatím bez dětí.......

larri
1. dub 2009

Holky,tak aspon v necem vedu ja.Ja mam 35let bohuzel a ani jedno dite. ☹

Tifany,myslis asi Vokroje,ne? Ja ho mela pri OPU a mas pravdu,ze je prijemny.

Saro,ja dostala MS 43 den,taky parada.Byla jsem strasne nafoukla a mam celkem silne.

aknyt
1. dub 2009

Tifany, taky bych to viděla na Vokroje 😉 Pregnyl se dá píchnout i den předem, pokud se pamatuju. Ale neboj, on určitě ví, co ti navrhuje.

len
1. dub 2009

Tifany, souhlasím s holkama, doktor je Vokroj a Pregnyl se dá v pohodě píchnout den předem. Navíc IUI se provádí i v sobotu (konkrétně jednou mi ji právě Vokroj v sobotu dělal) 🙂

tifany1
1. dub 2009

jé holky děkuji.... tak aspoň vím jak se jmenuje o).... je to můj první doktor vždycky jsem měla jen doktorky tak je to pro mě nezvyk 😕 . Je ale opravdu hodný tak doufám, že mi přinese štěstí. Když mě v po viděl jak jsem smutná, že rostou pomalu tak mě povzbuzoval, že ve čt už určitě budou větší a v pá bude akce... Ten pregnyl se píchá vždycky???

tifany1
1. dub 2009

Jsem netušila, že i v sobotu... tak to je dobře...

lenickan
1. dub 2009

Krásné ráno holky🙂
ahoj tif no vida, tak jsme stejně staré ale na dny jsem starší na 99%🙂 jsem 3. a ty?

aknyt
1. dub 2009

Tifany, většinou se píchá Pregnyl, ale měla jsem jedno IUI úplně bez léků, i bez Pregnylu. Takže to asi jde. Byla jsem tenkrát z CARu tak vykulená a nezkušená, že jsem ani nevěděla, ža by něco píchat mohli.

len
1. dub 2009

Hm, to mě naopak Pregnyl píchali i na časovaný styk, kolik já už jich v životě dostala 😀

lenickan
1. dub 2009

já měla vždy gynekologa doktora až poslední půl rok jsem chodila ke gyndr. jinak časem si zvykneš, že se ti tam - pardon - hrabe kde kdo🙂 Já měla u IUI dokonce učnici - tak se z dálky koukala🙂 taky divný ale někde se to naučit musí a mužu být ve finále ráda že jich nebylo 30🙂

len
1. dub 2009

No, na IUI jsou zlatý, ale kolem revize a na všech těch diagnostickejch ultrazvukách bych se tam nejradši obešla i bez toho doktora 😀 Jinak holt taky preferuju doktory-chlapy 😉

tifany1
1. dub 2009

no já už jsem si tak nějak zvykla, že se mi tam hrabe kde kdo... zrovna nedávno jsem říkala, že mě vidělo už hooodně očí o), ale co....

Ha Leni tak to tě zklamu 😀 jsem 2., ale znám jednu holku, která je také 3.

lenickan
1. dub 2009

teda🙂 no vidíš tak to jsi o den starší🙂

aknyt
1. dub 2009

Leni a Tif, škoda, že jsem o rok starší... jsem totiž 1. a to byste asi netrumfly 😀

len
1. dub 2009

Tak že by byla neplodnost dána astrologicky těm narozeným na začátku října? 😀 Jste se tu teda sešly 1-2-3...

aknyt
1. dub 2009

Len, skoro to tak vypadá 😀

len
1. dub 2009

A já vám to kazím, jsem červnová 😝

len
1. dub 2009

Jsem si založila diskuzi a nikdo se se mnou nebaví ☹
Neporadíte aspoň vy:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lenickan
1. dub 2009

juj len já z autoškoly vylezla před 11 lety a od té doby jsem denně za volantem - takže nemohu poradit.. ale snad má někdo podobnou zkušenost... myslím že takových řidičů neřidičů jako ty je hoooodně

aknyt
1. dub 2009

Len, už jsem ti písla tam. Až se vrátí manžel, tak se ho zeptám, jak se jmenovala ta jeho autoškola. Já chodila do autoškoly v Lounech k neurotickýmu debilovi, který razil heslo, že ženský by auto řídit neměly, takže jsem se pravidelně vracela z jízd ubulená ☹ Pak jsem přišla na to, že šidil jízdy a pohrozila jsem mu, že to prásknu a od té doby jsem měla klid. Naštěstí to později asi udělal někdo jiný a ten blbeček přišel o licenci.

tifany1
1. dub 2009

jé tak to je hezká sestava..... začínám mít taky pocit jestli to není tím říjnem. A Aknyt rok sem rok tam o).... budeme slavit spolu a doufám, že i miminka. Kdyby mi to vyšlo mohla bych mít na Vánoce dáreček.... někde jsem si vypočítala podle data narození a času plodný dny a vychází to na tuto neděli...... zatím by to sedělo

lenickan
1. dub 2009

no my s modroočkou máme taky zatím zaděláno na Ježíška🙂 takže doufáme doufáme🙂 ale (len mne praští) v břiše se hlásí sviňucha červená

aknyt
1. dub 2009

Tif, tak to já miminko do Vánoc nestihnu, tedy pokud by nebylo nedonošeňátko. A za tu cenu si radši počkám 😉 Já plodný dny nepočítám, vždy by mě akorát štvalo, že moje polovička není doma 😀

tifany1
1. dub 2009

já mám taky špatnou zkušenost.... jezdila jsem s takovým d.... ze začátku něco zkusil a když pohořel tak jsem měla na talíři jak moje sestra jezdí líp a co jsem to za nemehlo a když jsem šla na zkoušky tak mi řekl, že testy udělám, ale jízdy ne!!!! Blbec a taky že ne. Udělala jsem to až na potřetí a to jsem si nechala vyměnit auto i instruktora.

modroocka2
1. dub 2009

Ahojky holky..
nevíte kam uteklo sluníčko? Jsem měla v plánu vyprat povlečení a dát ho ven a prd..venku zataženo..fuj..☹
Jo jinak ahojky Tifany vítej do klubu..🙂
Moje ségra je narozená 4.10. takže doplňuju řadu, ale ona je trochu jiný ročník 🙂 jo a děti má, zvládla 4x otěhotnět a to se narodila s jedním vaječníkem... takže říjnovky to zvládnou, jen to asi nemaj jednoduchý...

modroocka2
1. dub 2009

Leničko praštím Tě já...straší Ti jedině ve věži..

tifany1
1. dub 2009

ahoj modroočko, děkuji za přivítání

len
1. dub 2009

Aknyt, jo, na neurotickýho debila jsem měla kliku taky 😝 Jenomže já jsem huba prořízlá, takže jsem se párkrát ozvala (třeba na dotaz, jestli mi nebude vadit, když si v autě zapálí, jsem důrazně řekla, že bude, no a už byl oheň na střeše). Pak taky zkoušel šidit jízdy - přijel o 15 minut pozdějc, pak během tý hodiny a půl udělal další dvě 15timinutový přestávky na svoje pochůzky... No, takže jsem se na konci ozvala, že to chci jindy nahradit, byl naprosto nepříčetnej, takovou žačku ještě asi neměl. Magor a paličatá - vražedná kombinace 😀

aknyt
1. dub 2009

Tak to já jízdy měla hned napoprvé a test taky, ale nikdo mi nevymluví, že ten náš instruktor musel podmáznout komisaře... Jezdit jsme neuměli nikdo z toho ročníku. To jsem se pak naučila s naší škodovkou během dalších 2 let.

tifany1
1. dub 2009

no já plodný dny skoro poznám tedy vím zhruba kdy a tak je zvýšená snaživost 🙂, ale leze to na mozek pak se bojím když třeba dva dny propásnu, že je pozdě........ no blázen