CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
1. dub 2009

Leni a ty delas co? Len ted bude reditelovat,je krize,bude se malo stavet,tak toho nebudes muset hodne schvalovat a za ty prachy. 🙂

len
1. dub 2009

Jo, na základě krize ve stavebnictví jsem o tohle místo přišla 😀

larri
1. dub 2009

Len,myslim,ze vy ani deti nepotrebujete.S tebou se manzel nemuze nikdy nudit a hlavne pokud mu nekdy uvaris a vyperes,tak se musi mit s tebou vyborne.Kde ty beres tolik pozitiva,nechapu? Ja si s tebou napisu par radku a pristihnu se,jak se usmivam. 🙂

tifany1
1. dub 2009

dělám ve stavební firmě v administrativě..... krize nás taky pohltila :(... Zatím píchat nemusím, ale třeba časem to IVF nevím jak budu z práce zdrhat. Bohužel tu musím sedět nejsem flexi...

haaribo
1. dub 2009

Já mám jedinou jistotu...zdravotnictví nezkrachuje.... 😵

tifany1
1. dub 2009

to jo ty máš místo jistý..... u nás to jen lítá a člověk se bojí... Navíc když jim dám ještě důvod, že jsem furt pryč no nevím jak tohle dopadne, ale říkám si proč se musím pořád bát o to jestli mimi bude, jak dopadne IUI, co práce..... no hrůza

haaribo
1. dub 2009

Jen se neboj, Tiff, mě to dají taky pěkně sežrat...

len
1. dub 2009

Larri, to je poslední zoufalý záchvěv optimismu, však ono mě to přejde 😉
Jo ale jinak se se mnou chlap asi vážně nenudí. Momentálně mu po večerech demoluju auto a snažím se ho dotlačit, abychom si domů přinesli kotě. Do toho vymýšlím ptákoviny, v sobotu podnikáme velkou výpravu do ZOO, zkontrolovat myš, jejíž sponzorství dostal ode mě k Vánocům. Jo a permanentně plánuju dovolený, to už fakt šílí, když se vrátíme z dovči domů, já cpu prádlo do pračky a říkám - hm, už bych zase někam jela, co takhle... No, to všecko vyvažuju náležitou péčí a stravou, což u něj není vůbec těžký, protože do čehokoli přidám lžíci kari, tak je dokonalý 😀

lenickan
1. dub 2009

já dělám v cestovní kanceláři jako sales, account a marketing manager
práce pestrá, náročná, a hodně náročná na trpělivost🙂 😀 klioši jsou komplikovaní

tifany1
1. dub 2009

cestovka nooo to by mě bavilo a asi hodně.... potřebuješ jazyk?

len
1. dub 2009

Já se z těch cizích slov normálně picnu, vůbec z toho netuším, jakou práci to nabízejí a jestli já bych to jako mohla dělat? Prostě teď jsem byla vedoucí stavebního oddělení a hotovo, mám relativně slušnou praxi na vedoucí pozici, umím výborně anglicky a přesto se mi zdá, že na mě mluvěj neznámým jazykem, to je samej kreativní brand manager a key account manager a trade marketing manager a business development manager, co to jako je? 🙄 Mám pocit, že jediný, co bych tak možná splňovala, je jít si stoupnout k přepážce Vodafonu, tam aspoň chápu, co bych jako měla dělat a jaký požadavky by na mě měli 😀

larri
1. dub 2009

Tif,ja v praci rekla,ze jdu na ivf a malem mne to stalo misto. Ja ale musela,nosime tezke veci a v lete delam venku,tak jsem jim naznacila,ze pokud se zadari,tak z venkem koncim.Posilali nas tam kdyz bylo 12stupnu,prodavat zmrzlinu. 😠

Hnusne se ke mne zachoval sef,ale my se nemame radi navzajem,takze mne ani moc neprekvapil.Zkratil mi pracovni dobu a rekl,ze nebude cekat az otehotnim.Nastesti reditel semnou pocita dal a zacne to resit az budu tehotna a bude zalezet jak budu chtit pracovat ja.Hlavne jestli budu moci pracovat.Muzu byt vzhledem k veku na rizikovem a bude to vyresene.S nasi majitelkou si vyborne rozumim a kdyby se to znova opakovalo,tak ji mam dat vedet.Resila by to ona a to do niceho nezasahuje.Tohle je jedna z veci co mne uklidnuje.Aspon nekde je podpora. ☹ 🙂

lenickan
1. dub 2009

jojo jazyk potřebuju🙂))
angličtina a španělština - děláme služební cesty ne běžné zájezdy

tifany1
1. dub 2009

Hmmm a sakra tak to bych se nechytala 🙂

Larri tééda to je něco, ale už víš, že máš oporu a že ti nehrozí vyhazov. To já nemůžu říct... Třeba se to nějak dozví a pak udeří. Sice práci dělám tak abych neměla resty a i těhotná (pokud by to stav dovolil) bych chodila do práce až do konce, ale asi by to nikdo neocenil........ Už v 25 vdaná jsem hledala práci a to byli otázky typu: kdy děti apod.... a byl problém teď mi táhne na 30 a už by to bylo úplně zabitý.

len
1. dub 2009

No to nestraš, třicítka na krku a děti nikde, jestli se mě na to jenom někdo při pohovoru odváží zeptat, s kamenným ksichtem se ho poptám, jestli chce vidět oficiální lejstro o mé neplodnosti 😝

lenickan
1. dub 2009

spíš bych se s kamenným ksichtem zeptala jestli slyšel něco o diskriminaci!
Takové otázky nesmí ze zákona pokládat!!!!!

len
1. dub 2009

Leni, jasně, že nesmí... Na druhou stranu - v mé současné pozici prostě práci potřebuju. A navíc přeci chystám taky dovćela podraz, ne? 😉 Takže kdyby mě na takovémhle místě chtěli, s klidem jim odpřísáhnu, že děti mít nemůžu, a s ještě větším klidem pak půjdu na IVF - bez nejmenších výčitek 😎

tifany1
1. dub 2009

jo sice se ptát nesmí, ale fakt jsem se s tím setkala a moc příjemné to nebylo... jenže já jsem poměrně tichá tak jsem jim na to nic neřekla........

tifany1
1. dub 2009

len a jak to s tebou je? Ty můžeš mít jen IVF?? Jaký je problém?

lenickan
1. dub 2009

Len máš pravdu že se běžně ptají. Já tady u nás ve firmě supluju i HR takže dám spíše na pocit (který mne zatím nezklamal) než abych se ptala. Stejně odpoví to co chce zaměstnavatel slyšet takže ta otázka je bezpředmětná🙂

tifany1
1. dub 2009

Leni a když máš tu zkušenost... jak se koukáš na holku, které je cca 30 a je bez dětí... vzala by si jí???

len
1. dub 2009

Tif, já taky nabírala lidi. A popravdě - měla jsem zkušenost s dokonalýma kandidáltama, kteří mi dali sbohem poslední den zkušebky, měla jsem zkušenost s mámou od rodiny, i mladýma svobodnýma klukama, no a nakonec mám stejně pocit, že toho člověka posuzuju, jak na mě působí, jakou má snahu a je ochotný se práce zhostit, nesmí se toho bát. A popravdě - radši tu budu mít špičkovou zaměstnankyni, která odejde za rok na mateřskou, nežli flákače, který tu bude tvrdnout léta a já se ho nebudu moct zbavit 😉

lenickan
1. dub 2009

no to je těžký...:( volila bych asi někoho jiného.
Jsem ve firmě 6 let, od té doby tady všichni zestrárli - tzn okolo 30-35 a jediná fluktuace která tu je jsou mateřské - takže naprosto upřímně říkám že volíme raději muže...
ale přiznat to nemůžeš...
Ale vzali jsem 34 letou bez dětí na částečný úvazek a druhou 33 na dobu určitou - asi záleží na pozici

len
1. dub 2009

Jo, jinak s náma - idiopatická neplodnost. Takže teoreticky můžeme otěhotnět každej cyklus bez nejmenších problémů, prakticky právě ovuluju po dvaačtyřicátý a nic. IUI nezabralo, až IVF, po tom jsem otěhotněla, ale bohužel to v 8.TT skončilo 😔

tifany1
1. dub 2009

tak holky vidíte :( je to na pytel.........., ale děkuji za vaší upřímnost

len jak si o sobě psala, že klidně odpřísáhneš neplodnost apod. teda já si nemyslím, že jsi neplodná, když se ti to povedlo sice nedopadlo ale povedlo... manžel má spermio v pohodě? Jak dlouho se snažíte? Určitě jsi to psala, ale mám v tom ještě bordel.......

tifany1
1. dub 2009

Já se pro dnešek loučím.... ahoj a zítra

len
1. dub 2009

Tifany, no, povedlo se to až po IVF. A to jedno IVF vyvažuje víc jak 40 cyklů, kdy MS dorazila jak hodinky a ani náznak druhý čárky, takže asi nějakej problém tam bude 😒 Spermio samozřejmě vzorný. Jinak na tu neplodnost už lejstro mám, pěkně černý na bílým tam mám tu diagnózu 😀

tifany1
1. dub 2009

ještě reakce: ty máš na to papír??? To jsem nikdy neslyšela........

len
1. dub 2009

No, na všech těch žádankách a výsledcích, co mi dávali, tak je číslo diagnózy... Ale jasně, ohánět se tím nebudu, ale myslím, že by byl zaměstnavatel dost překvapen, kdybych mu navrhla, jestli chce to lejstro ukázat 😀 Problém samozřejmě je, že když mám nějakou nemoc, tak ji většinou léčím 😒

danusss
1. dub 2009

AHOJKY HOLKY tak jsem dnes volala k apolináři a máme přijed 9 den od začátku ms nevíte někdo co bude následovat před IVF