CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
1. dub 2009

Zdravím Danusss, tohle vypadá na dlouhý protokol..co už máš za sebou?

danusss
1. dub 2009

ahojky no nemám nic no řekla mi jen že už žádné vyšetření nebude že máme vše udělané 😵 a tak nevím asi mi dají injekce né

saralinda
autor
1. dub 2009

Vy jste to dneska zase rozjely 🙂
Od autoškoly jsem taky téměř neřídila a mám z toho veliký strach - hlavně v Praze mi to přijde nepředstavitelné.Řídila jsem jen v USA - docela velký truck. Ale měl automatickou převodovku a hlavně okolní řidiči byli velice ohleduplní, dávali ořednosti i když nemuseli a běžně se tam jezdilo pomalu (já když jedu 50km/h, tak mám smrt ve vočích 😀 )

Některá jste tu psala o injekcích. Mně je píchal přítel všechny kromě první - zastavovačky. Píchal ,mi Fostimon i Pregnyl. Modřinu jsem neměla asni jednu. Pokud se nemílím tak Aknyt si píchala injekce i sama (do stehna).

Holky, 15.4. srazík? Jsem jednoznačně pro. Písněte mi pak, prosím, detaily do IP, až budete vědět víc. předem moc díky.

Len, ty jsi autorka merenibt.xf.cz? Na ty jsem narazila když jsem se začínala o BT zajímat a byly to nejlepší stránky. Vše ucelené a pochopitelné. Jestli si je udělala, tak to moooc díky. A taky klobouk dolu, to jsi fakt mistr IT.

U nás se dává často přednost ženám - jsou ochotné dělat zy nižší plat 😢

larri
1. dub 2009

Danusss a uz si byla na Karlaku na krev? Neudelaji ti ted utz a pokud budes mit kratky protokol,tak dostanes injekce.Pokud to bude dlouhy,tak ti pichnou zastavujici injekci a pak asi za 14dni asi zacnes stimulovat,ne? O tom dlouhem jenom ctu,tak si to myslim.

larri
1. dub 2009

Saro a ty delas co? Vim,ze jsi donesla cokoladu na srazik.

danusss
1. dub 2009

larri- no nevím uvidím jak to tedy bude 😵 ale na karláku jsem nebyla no jen nám z manžou brali na ty namoce a to je v pořádku

len
1. dub 2009

Ta dlouhá se ale píchá cca 5 dní před MS.

Sar, jo, ty stránky jsem stvořila a vlastnoručně to HTML nadatlovala v notepadu. Budu muset stvořit nějakou z pracovního hlediska nevinnější stránku, kterou budu moct potenciálnímu zaměstnavateli ukázat, že toho trochu umím 😀 Je to nespravedlivý, vyrobila jsem webovky, který mají 80 000 návštěvníků, nemám z toho ani korunu a ještě se s tím nemůžu nikde veřejně prezentovat 😀 To vše v kombinaci s tím, že to není nic erotickýho a nemravnýho, tam se asi návštěvníci nahánějí snáz 😀

danusss
1. dub 2009

aha tak děkuji netuším jak to je 😵

len
1. dub 2009

Možná vyfásnete injekce a instrukce a budeš si s nima chodit k dr. u vás 😉

danusss
1. dub 2009

mám sousedku zrdravotní sestru tak asi k ní no a nevíš kolik to tak stoji 😎

len
1. dub 2009

Co kolik stojí, ty injekce? Dle toho, co si vybereš, Fostimon je v množství do 2250 IU (což většině holek stačí) hrazen pojišťovnou bez doplatku, ale zase jsou to normální injekce. I když pokud je sousedka zdravotní sestea, neměl by to být problém 🙂 Kdybys zvolila Puregon, tak ten je v peru, které si můžeš píchat sama a vůbec to nebolí, ale tam je za tuhle dávku doplatek něco málo přes 4000... Ta první zastavovačka je plně hrazená, Pregnyl stojí snad stovku-dvě, Utrogestan potom taky tak nějak. Jo a 30 káčé za poplatek 😀

kralka
1. dub 2009

Ahoj, teď jsem dočetla co se tady dělo za poslední dny. Chtěla bych přispět k tématu reakcí okolí na nepřítomnost potomka. Moje kamarádky se mi při oznamování, že čekají druhé mimčo omlouvají, že jsou těhotné dřív než já. Taky dobrý. A když se někdo ptá proč mi ještě nemáme mimčo tak říkám, že jsem příliš mladá, že mám ještě dost času 😀 . Je mi 30 😝 . Což mě tady řadí mezi ty starší snažilky od Apolináře. Jo a ještě by mě zajímala teorie spojení narození v říjnu a neplodnost. Já jsem tedy v březnu, ale manžel je říjnový. I když potíže jsou na mojí straně 😒 .

len
1. dub 2009

Kralko, my nejsme v říjnu ani jeden 😉 I když je teda pravda, že jakožto správní idiopati taky ani jeden nemáme problém 😀

danusss
1. dub 2009

len- děkuji za informace moc si to už nepamatuji je to 5 let co jsem na tom byla 😵 děkuji 😵

kralka
1. dub 2009

Jo, tak říjnem to tedy nebude 😀

larri
1. dub 2009

Na ten Karlak se chodi kvuli hormonum,ze jo Len.Ja tam sla dneska podruhe,protoze rikala pani doktorka,ze jsem mela nejakou hodnotu celkem nizko. Tak mam jit zase a podle toho nasadime lecbu.Proto jsem tam dneska byla a opet otravena,skoro hodina cekani. 😠

danusss
1. dub 2009

aha tak já nevím já co už chodíme 5 let vše v pořádku nikdo neví proč to nejde přirozeně

len
1. dub 2009

No, vlastně na jakékoli odběry, stejně je to divný, že ti to nenaberou v CARu 😕 Mně už tam snad brali úplně všecko, včetně imunologie, všech možných hormonů a více či méně smrtelných chorob. Na Karlák mě odeslali jednou, a to ještě ne z CARu, ale klasicky z ambulance, kde se mnou řešili revizi. Tehdy jsem tam čekala asi 15 minut, seděla jsem vedle těhule, co permanentně nadávala, jaká je chudinka, kolik krve jí v těhotenství berou. Měla jsem co dělat, abych na ni nezařvala, ať je za to vděčná, že mně berou krev proto, aby pak dokázali sledovat, jak rychle ty těhuhormony mizí 😝

danusss
1. dub 2009

no jasně já nevím no takhle to mám no 😵 ale co hlavně at se zadaří a je to 😵 😵

larri
1. dub 2009

Presne danusss,at si vezmou kolik krve potrebuji,ale hlavne at se s nami neco deje.

Holky hezky vecer,musim koukat na fotbal 😠 Muj drahy u nej spi,takze si to brzy prepnu. 😀 😀

kralka
1. dub 2009

Holky nevíte některá jestli drilling vaječníků po probuzení z narkózy bolí a jestli se hned další cyklus budeme moc začít snažit?

len
1. dub 2009

Kralko, bohužel netuším, ve mně se zatím takhle nevrtali a snad ani nikdy nebudou 😒

danusss
1. dub 2009

klarko - já to měla před 5 lety bez nárkozy a to bylo jako projít peklem nikdy už nepujdu 😝

len
1. dub 2009

Jinak teda jestli jsem někdy měla pocit, že nejsem zcela normální, dnes se mi opět potvrdilo, že genetika je mocná a já jsem správná dcera svého otce 😀 Vezl mě reklamovat ten telefon, pouštěl mi k tomu japonské písničky přeložené a nazpívané v italštině a vykládal, jak jednou fotil svatbu a omylem nafotil jinou nevěstu 😀 Ale jinak mi přislíbil zapátrat, jak bych to měla s tou neschopenkou a na co by mi ji kdo napsal 🙂

kralka
1. dub 2009

Mě to mají dělat laparoskopicky tak předpokládám, že budu pod narkózou. Rovnou mi zkontrolují vejcovody, které se nepovedlo zkontrolovat při kymo.
Bez narkózy to muselo být asi hrozný, viď.

lenickan
1. dub 2009

Len k té neschopence napadlo mne že s tou tvojí diagnozou můžeš zažádat o lázně! Budeš měsíc v neschopnosti, odpočineš si, budou o Tebe pečovat a z lázní rovnou na stimulku na IVF a při ní ti taky dají neschopenku ne?
Blbej nápad?
Já si s tema lázněma pořád pohrávám, no holky vždyt by to vyšlo na skoro 50 litrů kdyby jsme tam jely jako samoplátkyně🙂 tak co ten stát trošku nepumpnout, když platíme tak velké daně🙂 a určitě by nám to pomohlo. myslím jako relax, péče, a tak...
U Apoli je sice nenapíšou - logicky je to CAr ale praktická gyndařka určitě🙂

tifany1
2. dub 2009

Ahoj tak v 9 vyrážím pro svůj ortel buď bude zítra IUI nebo tento cyklus nic....... 😒

A právě jsem se dozvěděla, že v úterý v nahá jsi krásná bude holka, kterou znám........

len
2. dub 2009

Leni, to by musela bejt super náhoda, aby mi ty lázně vypsali - jednak tak brzo a druhak přesně v tom termínu, kdy potřebuju 😒 Navíc u Apolináře mi nedají neschopenku ani po transferu, natož na stimulaci 😉 Jo a úplně největší problém asi bude, že by mi lázně nikdo nevypsal, když jsem zcela zdravá a všecky výsledky mám na 1* - jaksi není co vylepšovat 😀

lenickan
2. dub 2009

len to je škoda... u apoli fakt nedají neschopenku??

len
2. dub 2009

Dokonce v den transferu, kdy dávají neschopenky snad ve všech CARech v ČR, mi vysloveně řekli, že neschopenku mi opravdu dát NEMŮŽOU. No, tehdy mi to bylo jedno, to jsem ji nechtěla, ale teď by bodla 😀