CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
18. kvě 2009

krásné ráno holky 🙂

Ankyt držím pěstičky tfuj tfuj 😉

aknyt
18. kvě 2009

Holky moc díky!!!

Zubajdo, tak držím palečky na dnešní ET a budeme se nervovat spolu 😉 Bane, nějak to dopadne a já věřím, že dobře.

Nitenko, ty jsi taky měla střední kvalitu? To mě dost uklidnilo... A ještě jsem se chtěla zeptat, zda po KETu přišla MS sama a nebo až po vysazení léků, jak píšou v papírech?

lenickan
18. kvě 2009

holky představte si že já to vůbec nedostala - ani na té dovolené jak jsem se stresovala, že budu muset píchat injekce sama. Prostě to nepřišlo... celej týden. Ted jsem 41DC a v sobotu jsem zkusila test a on je pozitivní včera taky a dnes taky krásné //.

lenickan
18. kvě 2009

nemůžu uvěřit že by to vyšlo když mi Jarošová řekla 10DC že nic neroste. Ale já stejně zkusila ovu test 16DC a 18DC a byl // tak to asi dozrálo později...
POkud je to tak tak jsem ted asi 21DPO.

papus
18. kvě 2009

Leni tak to ti moc přeju a gratuluju 🙂

aknyt
18. kvě 2009

Lenicko, tak to je absolutní paráda!!!! Vidíš, co zvládla jedna ministimulace na IUI 😀

Gratuluju a ať je to jen a jen dobré!!!

nitenka
18. kvě 2009

ahojky Holkky ...Tynko jaké bereš léky? já jak kdy když jsem brala ultrogestan tak někdy jsem to dostala brzo dřív než mělo i s léky a další pokus až po vynechání ultroše

lenickan
18. kvě 2009

Moc děkuji holky ale ještě to není potvrzené z krve nic tak se ještě bojím radovat.
Ano aknyt jedny injekce FSH jedna IUI a pak v cyklu bez čehokoliv toto.

nitenka
18. kvě 2009

já měla taky střední kvalitu měla jsem 4 emryjka 2 hezké zavedená a ty střední zamražené a vyšel mražáček 🙂

larri
18. kvě 2009

Zubajdo,tak to si byla z Vokroje stejne v soku jako ja.Ja taky cekala nejakou zenskou a prisel mlady,krasny,to se spalo.Ne,kecam,ja byla uplne z nervama nekde a vy vy vite kde. 😉

Zubajdo a Tynko,doufam,ze nemate na leto zadne plany? Vy zacnete s pozitivnimi testy a pak vas budem vsechny postupne dohanet.Leto bude pro Apolenky hromadne tehotenstvi.

Saro a ty uz mas naplanovanou stimulaci?

aknyt
18. kvě 2009

Nitenko, mně zajímá jen KET, u běžného transferu vím... Beru Estradiol (něco jako jsi měla ty náplasti, akorát v tabletkách) a Utrouš. V papírech píšou, že MS dorazí až po vysazení léků, tak abych věděla, jestli se na to dá spolehnout 😉

aknyt
18. kvě 2009

Larri, s pozitivními testy začla Lenicka 😉 ale ráda bych se přidala 😀 !!!

nitenka
18. kvě 2009

lenickan tiše gratuluji k // no paráda 🙂 😀 takhle se to dělá 🙂
holky to jaro fakt čaruje i moje spolubojovnice po neuspešném 4 IVF nahlásila že je tahotná přirozeně

nitenka
18. kvě 2009

to mě taky řekli ale já byla už těhulka takže nedorazila mrcha... to budeš brát až do 12tt?

papus
18. kvě 2009

Larri to bylo na mě???

lenickan
18. kvě 2009

aknyt ty jsi mi to přeci předpověděla - napsala jsi mi že to třeba nebudu potřebovat a podívej. bojím se to zakřiknout ale i tak je to obrovský úspěch - at to dopadne jak dopadne...
A u Tebe to bude taky dobré vím to!!! Moc držím palečky
Zítra ve 13 hodin budu mít výsledky krve a příští týden ve čt jdu na kontrolní uz k Jarošové

lenickan
18. kvě 2009

nitěnko taky mám jednu kolegyni co se snažili snad 6 let několik IVF a pak otěhulila přirozeně - prostě věřím že je něco mezi nebem a zemí...

larri
18. kvě 2009

Papus ne,na Saralindu.O tobe uz vim,ze otehotnime spolu. 😉

Holky,poradte mi prosim.Mam si pichat injekci hned prvni den MS.Ale co kdyz to dostanu treba v 15.00,ale ja ty dalsi dny musim pichat jenom rano,kvuli prace.Minule jsem pichala kolem devate a stihala jsem v klidu do prace.Bude to moc vadit,kdyz budu pichat prvni den odpoledne a ty dalsi dny uz ve stejnou hodinu?
Minule jsem zacala pichat az druhy den,tak to bylo v pohode.

aknyt
18. kvě 2009

Nitenko, mám léky naplánované do 12 tt, ale jak to bude se uvidí 😉

Lenicko, když se to tak hezky povedlo, tak to určitě bude dobré!!!

lenickan
18. kvě 2009

larri nebude to vadit - já se na to ptala přímo u apolináře - jednou to prý neva. Taky jsem si píchala vždy okolo 17.00 a jednou jsem tam byla na kontrole už v 9.00 a píchli mi to tam ač jsem se na to výslovně ptala zda to neva - prý ne

larri
18. kvě 2009

Leni diky a doufam,ze to tady prolomis .Ja stavala skoro v deset a je to krasne probuzeni.

nitenka
18. kvě 2009

tynko držim moc palce takže

nitenka
18. kvě 2009

larii ahojky taky už do boje...moc držím palce

maja42
18. kvě 2009

lenicko!!! já čumím drát, to je paráda! 😵 dej vědět, jak dál a přeju, ať je vše ok 😎

lenickan
18. kvě 2009

holky nemáte ještě někde ten odkaz o vývoji zárodku? kdysi mi to některá z vás poslala a já si to blbec neuložila:(

nitenka
18. kvě 2009
nitenka
18. kvě 2009

leni ta tehu kalkulačka je bezva klikni si na prvni trimestr a nebo zadej nahoře kdy jsi dostala poslední menstruaci jsou tam i videa a vše tyden po týdnu od prvního týdne

larri
18. kvě 2009

Nitenko ahoj,ja uz cekam na MS a pak hurado pichani.Dneska chci jit tady k nam na ORL a POPROSIM SESTRICKU,JESTLI BY mi to nepichala.Je hodne mila a hlavne k nam chodi kazdy den pro obedy,tak bych ji to mela jak vratit.Mam to asi 3 min z domu,tak by to bylo super.K Apoli uz jezdit nebudu!!!Byla jsem vic unavena z toho dojizdeni nez z tech injekci.Hlavne,kdyz jsem prijela z injekce a hned bezela do prace.

Nitenko a ty v pohode,to jsem rada.Ja na tebe myslim kazdy den.Chodi k nam par herecek z pojistovny,tak si na tebe vzdycky vzpomenu. 🙂

nitenka
18. kvě 2009

tak to je super moc držím palce...U mě snad vše ok od včerejška dostávám křeče do břicha nevím co to je volala jsem sestře a ta říkala že se to stává tak snad je vše ok na kontrolu jdu ve středu.
prcek už se hýbe takže vím že je v pohodě tak nepanikařim zatím nekope jen se vlní 🙂 ve středu na kontrole se poptám zda je to kluk nebo holka už jsme zvědaví... 28 jdu na velký ultrazvuk k apolinaři tak tam asi poznaj co čekáme.
do práce už mě doktor nepustil tak bandu uvidím až při dotočné v červenci.

maja42
18. kvě 2009

http://www.porodnice.cz/node/34573
dole překlikávat mezi kapitolama