CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
12. čer 2009

Nooo, minulý krátký těhotenství jsem celý prospala a prodepkovala, to jsem ani nějak neměla energii vyvádět nějaký blbosti 😉

Ale momentálně ve mně mateřský pudy tak řvou, že manžela přemlouvám, kdyby to neklaplo, abychom pořídili Aduši kamaráda 😀

aknyt
13. čer 2009

Ahojky, tak mě dnes ráno docela vystrašil koník... byla jsem automaticky odhlášena a asi si nepamatuju heslo. Náhradní mi to poslat nechtělo, že prý můj mail neexistuje, zrovna tak moje uživatelské jméno... Naštěstí pomohl restart a spuštění o hodinu později.
Jinak dnes jsou asi skvrny na slunci, ráno na mě padla depka jako hrom a co mě zarazilo, že naprosto bez důvodu. Asi mi opravdu už hrabe.

Co vy, stimulantky? A co ty, Larri? Jak se máte?

larri
13. čer 2009

Larri je sama,opustena.Drahy mi odjel do Nemecka a mozna na noc.Tak dostala chut ne nektarinky a nejake jablicko,oblece se a pujde si koupit.

Aaaaale tak moc se ji nechce,ze by brala nejakou donasku.Ne,venku je hezky,tak se projdu,mam to kousek.

Aknyt,zadne depky,my ted budeme mit // carky a ty nas budes po prazdninach nasledovat,Na dalsich disusich se pekne tehotni. 😀

aknyt
13. čer 2009

Jen se hezky projdi, aspoň ti to uteče, když jsi bez drahouška, a ještě si dáš ty nektarinky 😉

Larri, já té depce vůbec nerozuměla, loupala jsem brambory a jentak začla brečet úplně bez důvodu. Myslím, že jsem případ pro cvokaře.

Hlavně hezky těhotněte, ať vylepšíte skóre Apolináři 🙂

aknyt
13. čer 2009

Taky se bojím, kdy mi u Apolináře řeknou, že mám jít pryč, že už pro nás nemůžou nic dělat... jak to tu někdo psal o své známé. Bilanci jim už nezlepšuju. Nevím, jestli bych chtěla někde začínat od nuly ☹

larri
13. čer 2009

AKNYT,ja vedela proc mas depku.To mi rikala jedna holcina co chodi k nam jako zakaznice,ale kdyz reknes,ze nechces,tak nepujdes.Neverim,ze jich tam je tolik a neco nevymysli.

Ja bych hlavne zkusila toho darce a pak delala zavery.

aknyt
13. čer 2009

Na to jsem začla myslet až pak, ale ráno jsem vstala v pohodě a bylo to dobrý až do těch brambor...
ono bude líp, toho se snažím držet... jinak bych zblbla úplně.

A co ty, mamino? Jaké byly nektarinky?

larri
13. čer 2009

nerikej mi mamino dokud tam nejsou//,pak by to moc mrzelo.Porad jsme na tom vsechny stejne.

nektatinky jsou tvrde,koupila jsem si cely kosik a nic moc.Minule jsem si koupila 4,hned je snedla.

aknyt
13. čer 2009

Tak promiň, já to myslela jako podporu. A nejsme na tom všechny stejně, ty máš u sebe embryjka, takže jsi teď vůdce smečky 😉 a máš zodpovědnost za rozjetí těhuvlny, tak hezky hýčkej, ať se to povede 🙂

Já moc nektarinky nemusím, málokdy je seženu měkké a ty tvrdé mi nechutnají. Jsem mlsná potvora. Ale na pohled a dotek je mám radši než broskve.

len
13. čer 2009

Aknyt, souhlas - na pohled a dotek nektarinky, ale na chuť preferuju broskve 😉
My byli dneska na výletu na Slapech, taky v cukrárně a na houbách, zrovna je jdu čistit 🙂 A mám už v sobě 4 injekce a začíná to být sakra cítit 😝

aknyt
13. čer 2009

Len, tak to jste měli krásný den 🙂
A co zkusit píchat jinam? Nevím, jak to funguje u tebe, ale mě vždy bolely víc vpichy do špeku na pravé straně, takže jsem jich pak většinu měla vlevo... jenže je fakt, že tu plochu mám výrazně větší než ty, to bys měla jeden vpich vedle druhého, kdybys to praktikovala stejně 😀

len
13. čer 2009

Hele, já mám náhodou parádní špek 😀 Střídáme to vpravo-vlevo obden, ale nebolí mě to píchání, ale vaječníky 😒 Minule jsem je taky cítila už po druhý injekci, a to tam těch folikulů zase tolik nebylo...

larri
14. čer 2009

Aknyt,nemusis se omlouvat,ale dokud nebudu mit nic potvrzeno,nechci o tom mluvit.Kdyz to nahodou nevyjde,tak budu zase na konci rady.Meni se to strasne rychle,proto chci testovat az pristi vikend,pokud to nedostanu driv.Porad mam pocit jako by mela mrcha dorazit.

Len,nepotrebujes mit hodne foliku.Ja jich mela 21 a vis kolik mi zustalo vajicek.Malo,ale kvalitnich.

Jsem zvedava na zitrek,co ty nase tri kocandy. Nemela moc foliku ani jedna,tak doufam,ze tam budou kvaletni vajicka.

aknyt
14. čer 2009

Larri, v tuto chvíli ty pocity na mrchu můžou znamenat cokoliv. Zrovna tak zahnizďování, jako mrchu. Ale na tu máš ještě dost času, ne? A na to, že bys byla na konci řady, vůbec nemysli!!! Já náhodou věřím, že ti to vyšlo 😉

papus
14. čer 2009

Krásnou neděli holky 😉 já se včera ráno nemohla přihlásit taky už jsem to chtěla vyhodit z okna 😠 jak se máte?my jsme ted přijeli byli jsm eod včera u známých....večer jsme si dobla Pregnyl,ale nevím zda jsem pochopila dávku dala jsem si dvě ampule měla jsem v krabičce 3 sestra říkala,že mi jedne zůstane no a pak jak jsme šla ještě jednou k Řežábkovi tak ten o tom nemluvil jen to tam napsal 😕

larri
14. čer 2009

papus,pochopila si to dobre,pokud sis mela pichnout 10 000.Mi taky vzdycky zustala jedna,takze mam do zasoby dve. Sestricka rikala at donesu zbytek Pregnylu k OPU,ale nedala jsem ji to.Je to moje od pojistovny,ale stejne jsem si na to vzpomela az na pokoji.
Pak je dam Aknyt,aby si ho nemusela kupovat. 😉

aknyt
14. čer 2009

Papus, v tom zeleném papíru máš napssáno, kolikm jednotek máš dát, ne? A jestli ti sedí součet dvou ampulek, tak je to OK. Předpokládám, že jsi měla 10 tisíc jednotek a ampulky po 5000... Určitě jsi to zvládla správně 🙂

papus
14. čer 2009

díky moc holky 😉 je tam myslím těch 10 000 napsáno jak to přelepoval tak je v tom guláš 😒

larri
14. čer 2009

Ted jsem cetla prispevek od holciny co mela podezreni na hyperstimulak.Sla do nemocnice,kde si ji nechali a ivf ji nevyslo,nemela ani ET,ALE ZJISTILI,ze je tehotna.

No neni to zazrak? 😉 😉 😉

papus
14. čer 2009

to je teda zázrak 😉

papus
14. čer 2009

Larri a jak ti je?

larri
14. čer 2009

Ja ji sledovala,protoze o problemu psala ted,jak jsem si myslela,ze bych hyperstimulak mohla mit taky.A ted jsem z ni uplne v soku.

papus
14. čer 2009

tak to asi otěhotněla při stimulaci.......

larri
14. čer 2009

asi jo,ale nechapu to.Jeste pujde na utz,tak doufa,ze tam nejsou patercata.Budu ji sledovat.

aknyt
14. čer 2009

Larri, tak to je zázrak, ale přesto je to síla... a pak napiš, jak to s ní je.

aknyt
14. čer 2009

Jinak jsem se skoro celý víkend držela doma, pokaždé, když jsem vylezla na sluníčko, tak mi naskákaly rudé fleky po těle ☹ Nevím, co si zase moje tělo vymýšlí. Taky atopák mi letos neslezl s prvním sluníčkem, tak nevím, co si zase vymýšlí.

Zítra na vás budu myslet, ať je OPU co nejúspěšnější a podaří se hezká embryjka!!!

aknyt
14. čer 2009

Koukám, že se mi podařilo pěkně vybroušené souvětí bez opakování slov 😉

aknyt
15. čer 2009

AHojky,
tak Saralinda a Papus jsou teď už možná na pokoji, tak doufám, že je moc nebolí bříška...

Larri, co ty? už se ti vrátil drahoušek?

larri
15. čer 2009

Holky,kde jste?

papus
15. čer 2009

Krásné odpoledne holky konečně jsem se dostala na Koníka nevím co se s tím děje ☹ hlásím 4vajucha z toho dvě jsou slabší zítra uvidíme v 10h mám volat...bylo nás tam 6...Šárku jsem poznala,ale jen jsme se pozdravily čekala ještě na utz a pak,že dojde na pokoj a už jsem se jí nedočkala tak nevím co se stalo 😢

Šári doufám,že je vše v pořádku ☹