CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
16. čer 2009

Tynko, zatím mám z Apoli fakt dobrý pocit, ikdyž při tom čekání jsem myslela, že omdlím, tak blbě mi nebylo ani u maturity...hlavně, že manža dopadl dobře...

aknyt
16. čer 2009

Tak to jsi, Larri, dobrá - mně cesta do Ostravy připadá nekonečná (mám tam tchyni) 😀

haaribo
16. čer 2009

Larri, tak Pendolino u nás fakt nestaví! 😀 😀 😀 😀

aknyt
16. čer 2009

Haaribo, podle toho, co jsi psala, dopadl moooc dobře.
To je mým velkým snem, mít to na 1 😉

haaribo
16. čer 2009

Manža má rodiče v OLomouci...cesta taky nic moc...nejradši mám tu část, když vykoukne Olomouc nebo komín Škodovky v Bolce... 😠

haaribo
16. čer 2009

Tynko, as.Řežábek říkal, že je úplně OK, mi spadnul kámen ze srdce...

haaribo
16. čer 2009

Ale u mě bude problém, tím si jsem jistá, minimálně rozházený hormony...

larri
16. čer 2009

Je rezabek,kdyz mne minule kontroloval,tak mi rekl,ze mne pozdravuje ze zahrobi JULINEK.Ale ja mu vubec nerozumela toho Julinka,tak jsem koukala o cem mluvi.
Kdyby rekl,naval 30kc,tak to pochopim hned. 😉

Hele damy,vy nam vsechny hochy z Moravy berete do Cech. 😠 😠

haaribo
16. čer 2009

Dneska byl taky samá sranda....tak uvidíme, co nám poví dál...
No, já netušila, že si přitáhnu domů moraváka...to by mě ani ve snu nenapadlo!!! Tak si vemte od nás ty čechy... 😉

len
16. čer 2009

Hormony se srovnaj 😉

Hele, pro mě je noční můra zase muset dojíždět na Lhotku - ono se řekne práce v Praze, tu mám za rohem, ale já tam cestovala třeba hodinu a půl jedním směrem, se čtyřma přestupama, fuj 😝 Sestřenka pak zvažovala práci v Ústí, tak jsem se tvářila, že se zbláznila, na což ona s úsměvem řekla - bych tam byla výrazně dřív než ty na druhým konci Prahy 😀

larri
16. čer 2009

To vis ze jo.Vy jste si vybraly a nam nechaly zbytky. 😀

Ja mam Tunisana,nez jich tady bude hafo.

haaribo
16. čer 2009

No, teď budu týden napnutá, co z toho vyleze...jen mám strach, jestli mi bude chtít dělat kymo, tvářil se dost záhadně, když jsem mu řekla, že mi průchodnost nikdy nezjišťovali...

haaribo
16. čer 2009

No tak vidíš, si nestěžuj, co mají říkat holky z Tunisu! 😀 😀 😀 😀 😀

len
16. čer 2009

Larri, na tebe Řežábek vybalil VTIP? 😲

Jinak já nechtěla Pražáka 😉

len
16. čer 2009

Jo, Pražáka, ekonoma a chlapa, co dělá do počítačů, jsem nechtěla 😉

larri
16. čer 2009

Len,mne se kdysi ptaly holky u nas,kolik stoji jizdne v Praze.Kdyz jsem jim rekla cenu a ze mi ta jizdenka vyjde jednu cestu na gyndu,tak se ptaly,jestli nemuzu sehnat v Praze gynekologa. 😀 😀 😀

Ale ja ze Zabehlic do Hloubetina jela opravdu skoro hodinu,ale vysvetlis to nekomu,kdyz do Ostravy jedou pul hodky.

haaribo
16. čer 2009

Mě bylo jedno, odkud chlap bude...ale moraváka jsem fakt nečekala...

larri
16. čer 2009

Len,to nebyl vtip. 😀 To mi takhle rekl o poplatek 3Okc.

larri
16. čer 2009

No v TUNISU BY MEL MOZNA JESTE za nevestu pannu,ale tady by musel hledat na zakladni skole.U nich je sex az po svatbe.

No a ted vite proc chodime na ivf 😀 😀 😀

haaribo
16. čer 2009

Holky mizím, musím vzbudit manžu na noční, tak se zatím mějte pěkně a já se zase zítra ukážu...teď už si tady připadám důležitá... 😀

len
16. čer 2009

Larri, dle mýho to byl vtip 😀 já považuju za životní úspěch, že se na mě jednou usmál, a na jiný on zkouší vtipy, téda 😀

Manžel mě právě slavnostně bodnul, předem jsem ho varovala, že ten špek nemá komentovat 😉

aknyt
16. čer 2009

Larri, fakt to byl vtip - a vzhledem k tomu, že jsem nezažila žertujícího Řežábka, tak bych to stoprocentně nepochopila 😀

len
16. čer 2009

Aknyt, jsem ráda, že to vidíš stejně 😀 Taky si nejsem jistá, jak bych to chápala, od kohokoli jinýho určitě, ale zrovna od něj jsem zvyklá na takový věcný vyjadřování 😉

aknyt
16. čer 2009

Jinak Moravák si vybral mě 😝 a přestěhoval se za mnou, protože tam bychom neměli bydlení a nic, zatímco já měla pokoj u rodičů a potom i koupený byteček (kde jsme doteď).

len
16. čer 2009

Mně si ten Pražák-ekonom-programátor taky vybral a nastěhoval se ke mně 😉 A nelituju 😉

aknyt
16. čer 2009

Len, já většinou taky ne - a teď zrovna vůbec ne, protože jsem si posteskla, že mě honí mlsná a on mi donesl ke kompu misku šopáku (bez cibule, jak ho mám ráda) 🙂

len
16. čer 2009

😀 Jsem zrovna naservírovala šopák já jemu 😀
Ale včera vytáhnul z trezoru čokoládu a snědli jsme celej sloupeček (osmidílkovej) 🙂 Normálně dostávám jednočtverečkový příděly, tak bych to asi měla pokládat za úspěch, ale myslím, že tentokrát honila mlsná jeho a moje čokoládka k svátku (únor) mu náramně zachutnala 😉 A zbytek šel zase zpět do trezoru, takže výhra žádná 😀

ksu
16. čer 2009

Ahoj holky, strasne rada ctu co vsechno tady pisete. Jsou tady vubec uspesne tehulky po IVF ?? Saralindo, hodne jsem na tebe myslela, fakt nemam slov, proc proc se nam to stava ? 😨

len
16. čer 2009

Ksu, my jsme tu zbyly taková parta smolařek 😀 Ale kdybys prolítla začátky diskuze, tak těch těhulí nebylo málo, třeba loňský podzim byl hodně plodný 😉

saralinda
autor
16. čer 2009

Ksu, děkuji, že jsi na mě myslela. Ono to snad jednou vyjde.