CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
2. črc 2009

Len,pamatujes,jak jsem byla na laparce a moje dr.,ktera mne operovala mi rekla,ze jedine co ted vime je,ze nemuzu mit mimodelozni. A JE TO ASI TADY. 😠

len
2. črc 2009

Hm, to je fakt paráda 🙄 Kdybys teď musela na tu laparku, můžou ti ty vejcovody vzít rovnou oba?
Já si tehdy myslela, že našla nějakej konkrétní problém, kterej by to mimoděložní vyloučil (třeba uzávěr rovnou u dělohy), ale evidentně nee 😝 No tak ať to není to, čeho se bojíme...

rendulina
2. črc 2009

len a aknyt : strašně moc vám děkuji za perfektní stereo vysvětlení 😉 Už jsem z toho alespoň moudřejší a také opět klidnější. 🙂
Nahoře jsem se překlepla-myslela jsem:že děkuji za PODPORU(a né potvoru ) 😀

aknytko : to,že to nemohu mít v pohodě,jsem myslela,že se jako ty 2 zavedené(embryoložkou tak vychálené) 4-buněčné embryjka zkrátka nechytla obě a nyní ani na to UZ nejsou-tudíž nevím,zda tam jsou,či ne(to vlastě budu mít potvrzené až příští týden)
A také to,že si stále myslím,že může dojít např.k tomu MA atd.-nemá člověk stále klid... 😒

larri : koukám,že jsi také exemplární případ - ale to,že jsi přestala špinit,je dobré znamení! 😉 Třeba si to bobísci rozmysleli...a to hCG jak lítá tomu nasvědčuje-jsou to bojovníci,třeba je tam někde nakonec najdou 😵
Myslím na tebe,děvče!!!

larri
2. črc 2009

Pak ze nejsem exot. 😉 To doufam,ze mi je vezmou,kdyz budu muset na laparku.

len
2. črc 2009

Jsme tu všichni exoti 😀
Rendo, ale potvora já jsem prý občas taky 😀
Hele, je to dobrý, vypadá to, jak to vypadat má, takže to nejtěžší - uhnízdění - máš za sebou, tak si užívej těhu 🙂

saralinda
autor
2. črc 2009

Len, jak jsem si Vás teď dočítala, tak jsem chtěla napsat to co ty - že jsme sraz exotů 🙂
Rendo, to je super. Já myslím, že 1 mimísek je super! To, že nejsou 2, je přeci vedlejší. Jeden je ohromný úspěch.

Larri, hlavní je, že jsi pod kontrolou. I kdyby z toho těhu nebylo, tak víš, že tě sledují a že se to nezvrtne, jak nemá.

Holky, tak abych se přidala k Vám exotům 😀 , tak tentokrát jsem měla MS jen 4 dny a 6 den večer (tedy včera) jsem zase trochu krvácela. Dnes přes den nic a cestou z práce zase špinění. Jestli se to rozjede, tak to bude za poslení měsíc moje 4. mrška. Je tu snad někdo, kdo mě tu trumfne? 😀 Doufám, že ne! Jestli se fkt rozjede, tak zítra volám k Apoli a objednám se na konzultaci.
Když jsem tam byla naposled (v den OPU, které se nakonec nekonalo), tak mi Koryntová tvrdila, že třeba během prázdnin otěhotním přirozeně, že se i zázraky dějí. Pěkná blbost - tak otěhotněla jen Pana Marie - bez sexu. Já vlastně skoro furt menstruuju, takže už skoro nevím, co je sex ☹

len
2. črc 2009

No teda - jedna MS chce a ta nedoráží, druhá ji nechce a cítí ji v kostech, třetí ji má 4x do měsíce... 😀

saralinda
autor
2. črc 2009

Škoda, že si je nejde nějako vyměňovat. Třeba s nima obchodovat, jak s emisníma povolenkama 😀 Spokojené bychom pak byly všechny.

aknyt
2. črc 2009

Rendo, teď to neřeš, jeden váček ta určitě je (taky jsi měla malé dorbečky) a druhý by byl jako bonus... uvidíš, že za týden bude líp 😉 A nesmutni, lepší jedno zdravé než dvojčátka s problémy. Len to napsala naprosto přesně - žena je stavěná na jedno mimi a dvojčátka se berou jako komplikace.

saralinda
autor
3. črc 2009

Dobré ráno, děvčata. Přeji Vám krátký pátek a krásný dlouhý víkend. 😀

lenickan
3. črc 2009

ahojky holky dlouho jsem tu nebyla.
Jak se daří?
Len jak jste dopadli??

pepibubu
3. črc 2009

Ahoj holky, nepatřím sem, ale "šmíruju" Len, znám ji už z beremese a moc moc moc na ni myslím... A samozřejmě že úspěch přeju vám všem.... Jsem taky "apolenka" i když jen porodnicová, a tak doufám že vám apolinář ve finále přinese štěstí 🙂

len
3. črc 2009

aHOJ pEPI 🙂
(Sorry, kotě zmáčklo CapsLock). Příští pátek chci testit 😉

nitenka
3. črc 2009

ahojky holky jdu vás pozdravit .... Len moc držím palce 🙂 Larii na tebe moc myslím ,absolutně netuším co k tomu říci drž se holka...
AKnyt ty už jedeš na tábor co 🙂 tak si to tam hezky užij a od všeho odpočin a naber sílu do dalšího boje 🙂

tulipanekps
3. črc 2009

ahoj holky, posílám rychlou zdravici. je to boj, ale jsme od přírody statečné bojovnice, takže to nevzdáváme!!!!!

co dodat, larri, tobě jsem psala ip, drž se holka.

čekatelkám na // ty 2 // moc přeju.

nitěnko, máš super fotky v albíku 😀 😀 😀 😀

atomix
3. črc 2009

Ahojte holky!
Rendo, nevim, proč bys měla být nespokojená 😕 Jeden prceček je paráda a je supr, že už je vidět!
A jinak já se taky hlásim k exotům. Můžete mi prosím někdo poradit, co si o tom myslet? Jsem 12DC po potratu a včera jsem začala špinit a dnes regulerně krvácet. 😲 Máte někdo nějakou teorii? 😅

aknyt
3. črc 2009

Ahojky holky - Tulipanku, Lenicko, vás jsem dlouho neviděla 😉

Nitenko, ještě si před táborem užívám doktorů a doufám, že zuby budou OK - prý mám jen zánět dásně 😉

aknyt
3. črc 2009

Atomix - rozházené hormony?

len
3. črc 2009

Ahoj Nit 🙂
Atomix, jó, po potratu je možný naprosto všecko 😒 Brnkla bych dr.

Tuli, to jsem ráda, že ses ukázala, myslely jsme, že se po tobě slehla zem - jak jsi na tom ty? To foto je aktuální? Vypadáš tam moooc dobře 😉

atomix
3. črc 2009

Já jdu k dr. v neděli na UTZ jestli nenarostly foliky (hahaha). Tak asi vydržím.

tulipanekps
3. črc 2009

ahoj aknyt, to víš, tak jsem zlehka vypustila všechny stresy okolo píchání a tak... do toho jsem po návratu z pnky přišla o práci, ale naštěstí jsem si vyhádala odstupný, tak jsem si naordinovala klidový režim...

aknyt
3. črc 2009

Evidentně ti klidový režim svědčí - já bych po něm neprošla vraty od garáže 😀

tulipanekps
3. črc 2009

len, děkuji za kompliment 😀 to foto je z května, to jsme měli třídní sraz ze ZŠ po 20 letech, bléééé, letí to jako blasen.

tam jsme kecaly a 2 holky z 10 přítomných měly děti po ivf. jedna napoprvé a druhá na počtvrté. tak mi to tak nějak vlilo novou chuď od žil a objednala jsem se na konzultaci. tak mi naplánovali hnedle další ivf, takže píchám jako profesionální píchačka a v úterý jdu na opu... děj se vůle boží 😔 😔 😔

tulipanekps
3. črc 2009

chichi, aknyt, já se na sebe snažím být přísná, každé ráno chodím se šelmou na Petřín a držela jsem docela drsnou dietu, teď se kontroluju, každý ráno na váhu a podle čísla si popustím uzdu nebo zamknu papulu 😀 😀 😀 😀 😀

len
3. črc 2009

Nojo, vždyť ty to máš v pase 😉 No tak to budu moc držet palce a přijď sem na nás občas kouknout 🙂 Teď to tu vypadá optimističtěji 😉

Prosím tě - kolik jsi zhubla? Vážně paráda 🙂 Ale po ET trochu zmírni, embryjka potřebujou nějakou pořádnou výživu (aspoň já si teda svou "dietu" takto obhajuji 😀)
Jinak jsme na tom téměř stejně - vyhazov, odstupný... až na to, že já pár dní před koncem výpovědní doby odešla na PN a hodlám tam být celé těhotenství 😉

lenickan
3. črc 2009

ahoj aknyt no tak nějak jsem vycítila, že už sem nepatřím.
Zkoušela jsem pozdravit optat se jak se máte a tak, ale několikrát bez odpovědi. Tak jsem koníka omezila...

kam jedete na tábor aknyt?

tulipanekps
3. črc 2009

len 😀 do pasu jsem to napsala dneska. od února jsem zhubla cca 16-17 kilo, momentálně si to udržuju, abych jako při minulých stimulkách si to neomlouvala a nezačla ŽRÁT!!! to jsem musela napsat velkýma...

larri
3. črc 2009

Tuli,ahoj,chtela jsem ti odepsat,ale nevim co.

Vcera jsem musela okamzite na kontrolu a opet nic nevim.Uz mne nebavi psat porad neco,kdyz na druhy den je to jinak.
Myslis,ze by mne za tebou pustili na par minut v utery? Ja tam jdu na utz dopoledne,ted uz jenom cekam,jestli je to mimodelozni. ☹

Jakou si drzela dietu,pokud to neni tajemstvi?

lenickan
3. črc 2009

to je krása 17kg za 5měsíců. Gratuluji, chce to silnou vůli

len
3. črc 2009

Leni, neblázni, pěkně k nám choď a těším se, až tě i s pupkem (tvým a snad i mým 😉) poznám na některém dalším sraze 🙂 Přeci jen jsi "těhotná od Apolináře," byť na tom konkrétním úspěchu neměli přímé zásluhy, ale kdybys věděla, kolik měsíců nás léčili stylem "zkuste to přirozeně" 😀

Tuli, jsi dobrá, fakt! 😉