CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
3. črc 2009

Papus,u nas se to vlece uz pred tou stimulaci.Pak byl klid a ted nevim,jestli neunesl to,ze jsem neotehotnela nebo je v tom neco jineho.
Zacal chodit hodne s kamarady kazdy den na pivo,coz on nedela.V lete si zajde na pivo vic,ale vetsinou za mnou do prace,kdyz je hezky,tak na terasku.
No a kdyz prijde,tak ma blbe kecy a hadame se.Dneska jsem se fakt nastvala,napsala mu,ze takhle to nema cenu,potrebuji ted jeho pomoc a ne se hadat.Jestli se mu tady nelibi,tak at jde.
Ted mi napsal,ze si nasel bydleni a zitra rano si odveze vsechno najednou.
Kdyz jsem se ho ptala,jestli ho ani trochu nezajima,ze porad nevim na cem jsem a nevim hlavne co me ceka,tak ho to uz nezajima.

A to mne vcera dr.pustil domu s tim,ze neziju sama,tak at mne muze kdokoliv odvest do nemocnice,kdyby byla potreba.Chtel si mne tam nechat,ale ja nemam bolesti,tak jsem mohla jit domu.

tulipanekps
3. črc 2009

larri, to je ok, jen asi ti je teď jasnější, proč jsem tak hodila na začátku roku zpátečku...

proč se rozcházíte? to je teď nějaká blbá konstalace, se to srovná, uvidíš...

tulipanekps
3. črc 2009

ahoj Papus, nám dělali testy na chlamidie hned na začátku... než se pustili do ivf.

tulipanekps
3. črc 2009

larri, tak to je divný, to mě mrzí, opravdu když se něco s..., tak to nechodí samo. ale doufám, že to ustojíte, držím palce..

papus
3. črc 2009

tuli to nám taky dělali na chlamýdie,ale to jsou ty pohlavní jen na ty plíce myslíš,že taky nebo to je jedno??já na ně měla protilátky tak nám dali Sumamed jak jsem to dostala a začla stimulovat tak jsme každej spolkli 2najednou...už mi hrabe tak přemýšlím čím by to mohlo bý ☹

Larri to si musíte nějak vysvětlit proč to je a chce najednou odejít jen tak ze dne na den to nejde musíte si promluvit a komunikovat o problémech 😒 ale ted by ti měl být oporou sakra 😠

tulipanekps
3. črc 2009

papus, tak jsme měli stejný postup, 2x sumamed a od té doby nám nic nedělali. mezi 1. a 2. IVF žádný další vyšetření. já jen chodila na štítnou, kterou jsem měla zvýšenou. a teď před 3. IVF taky nic. jen zase krev na štítnou a předoperační.

len
3. črc 2009

Larri, tak držím palce, ať se situace nějak usadí - bylo toho na vás na oba v poslední době strašně moc 😔 Je to od něj hrozně sobecký, nechat tě v tom zrovna teď... Snad se mu to pořádně rozleží v hlavě, přeci jen ON není ten, do kterýho cpali tuny hormonů... Máš proteď kam jít, třeba k nějaký kamarádce (rodiče máš v Opavě), přeci jen jsi sledovaná pro potenciální mimoděložní... Kdyby se ti cokoli nepozdávalo, bolelo to, začalas masivně krvácet - hned volej sanitku a nepodceňuj to!
A kdybys chtěla v příštím týdnu zajít na kafe nebo tak něco, jsem plně k dispozici 😉 Prostě pokud bych mohla jakkoli pomoct... Ale stejně pevně doufám, že si uvědomí, jaký kraviny vyvádí, a že teď nejsi zrovna v nejlepší kondici na to, aby mu něco přelítlo přes čumák 😝

tulipanekps
3. črc 2009

jo vlastně po 2. IVF jsem měla hyperstimulák (sice divný, když jen s 5 folikulama...), tak mi nabírala sestra v caru krev a dělali nějaké rozbory všeho možného. Ale když jsem se na konzultaci ptala, co by bylo potřeba za další vyšetření, tak nám prej další stimulce nic nebrání, tak jsem poslechla... 😝

larri
3. črc 2009

Kdyz to je nejvetsi problem,nechce vubec se mnou mluvit.

Hlavne on vi,ze ja ho potrebuji.Uz vidim,jak si budu ve svem veku hledat nekoho,kdo by sel na ivf.Ale vidite,ze jemu to je jedno.
Od te doby co zacal hrat jeho syn fotbal,tak se to u nas hodne zmenilo.Travi tam hodne casu a kdyz jsem si delala srandu,jestli se nechce vratit ke svoji ex,tak se smal,ze on ne.Ale ona pry by chtela,ale nevim,jestli si delal srandu nebo ne.
ona mi nevadi,ale uz jednou byl mensi problem,kdyz po nem chtela najednou vetsi castku penez a on mel z toho nervy.Dal ji to,ale byl nervozni.Ted ji dal urcite taky nejake prachy,poznala jsem to.

len
3. črc 2009

Jinak se to sem pomalu stydím psát, ale taky mi to všecko leze na mozek 😝 Už jsem víc jak měsíc doma, vůbec se nedostanu mezi lidi, nikdo na mě nemá čas a je mi teď nějak smutno 😒 A do toho volal chlap, že dorazí nejdřív v devět. No, nemám mu to co mít za zlý, přeci jen je to teď on, kdo mě živí, ale štve mě to, jsem těma hormonama nějak duševně rozhašená 😒 Naši zapomněli na mý narozky a na nedělní oběd jsem se musela pomalu vnucovat (nakonec "smíme" přijet, pod podmínkou, že tam nebudeme moc dlouho), nejlíp teď asi komunikuju s kámoškou, co je zrovna v Austrálii 🙄 V TV nic neběží, nahraný pořady se mi smázly a oblíbený DVD je v háji 😝 Nějak nejsem zvyklá doma nečinně sedět na pr**** 🤐

len
3. črc 2009

Larri, to je všecko na houby 😖 Fakt ho teď moc potřebuješ a on tě v tom nijak nepodporuje 😒 Jak dlouho jste byli spolu? Asi má problémy i sám se sebou, nějak neví, co vlastně chce, tak dělá to pro něj nejsnadnější - svaluje to na tebe, jako bys neměla sama svých starostí dost 😒

tulipanekps
3. črc 2009

len, chápu tě, ale jestli si zvykneš a překonáš ten první čas doma a najdeš si nějakou zábavu, tak je to doma prima.

a k těm hormonům, já v pátek brečela, že nemám vyžehlený prádlo... hormony jedny zatracený...

tulipanekps
3. črc 2009

larri, snad se uklidní, nese tu situaci hůř než ty... není to jednoduché. radit neumím, ale ráda bych něco pozitivního a zaručenýho...

len
3. črc 2009

Hm, to znám 😀 Já mám spíš problém, že jsem tu prostě zoufale sama 😖 Ale hodlám to vydržet až do března 😉

larri
3. črc 2009

zname se pres 5let,ale zijeme 4,5.

Je mi jasne,ze ma problem sam se sebou,ale kdyby se zeptal,jak mi je,tak by se taky nic nestalo.Ja jsem si sobestacna ve vsem i financne.Ja po nem nic nepotrebuji,akorat se oplodnit sama neumim.
Doma ma vsechno,nedela ni,mame garsonku,tak ani neni co.

Vcera mi rekl,ze se o mne bal,kdyz jsem mu volala,ze musim do nemocnice.Napsal mi krasnou sms a vecer prevratil,ze jsem to na neho hrala a nic mi neni.Pry jsem mu spatne dychala do telefonu,tak si myslel,ze mam problem s dychanim.Jenomze ja prisla z prace a bezela k Apoli.Hodila sprchu,nez jsem oschla napsala vam a letela.
Vymysli si takove blbosti.
Kdyby mel o mne strach tak za mnou k Apoli prijede.Ja behala za nim do nemocnice dva mesice skoro,ale na to se uz zapomelo,bohuzel.
Ted to nebudu resit,nerada bych jeste vecer bezela k Apoli.

len
3. črc 2009

Tak to je dost dlouhá doba... Ach jo ☹
Nechcete v klidu sednout a na rovinu si popovídat, co vás OBA trápí? Třeba jak ti tajil ty dluhy - bál se, že bys to nezkousla nebo tě tím nechtěl zatěžovat? Zkusila bych mu vysvětlit, že ty OPRAVDU máš problém, co to vlastně mimoděložní těhotenství je, proč se nedá jednoduše diagnostikovat, proč se to tak táhne a čím by to mohlo být nebezpečné. Že jsi doma jen kvůli tomu, že jsi doktorům slíbila, že tam nebudeš sama... A třeba se taky dozvíš, že on má těch problémů víc, než ti (a třeba i sám sobě) přiznal. Je to strašně těžký, když mají problémy různýho rázu v páru oba a o to je to těžší, že teď byste správně měli držet při sobě a co nejvíc spolu mluvit, načež on se jak malej kluk sebere a uteče... Těch problémů se v životě vyskytne ještě mnohem víc, takže by se k tomu měl postavit čelem a pochopit, že je musíte řešit OBA SPOLU 😔

tulipanekps
3. črc 2009

leni, 😉 já začala chodit s holkama venčit psy, každé ráno hodinku a jsem jako znovu narozená 😉

len
3. črc 2009

Tuli, já mám vycházky 13-20 🙂
Ale děkuji, DĚKUJI za Adélku! 😵 Sice půl dne prospí, ale je s ní sranda 😉
A teď jsem si uvědomila, najednou mi to došlo, že jsem vlastně těhotná 😀 Mně to tak zvedlo náladu, zcela nelogicky bez jedinýho podložení mě to trklo 😵

larri
3. črc 2009

Len,ja jsem o tom dluhu vedela,ale nevedela jsem,ze uz to ma exekutor.Bylo to porad ve zpravach,ze pujdou hlavne po cizincich.To,ze uz je to 10 let stara vec,nikoho nezajima.Ale v klidu se to vyresilo a ja myslela,ze je klid.

Nic,jdu se rychle projit do vecerky.Mam malo vlozek,tak kdyby nahodou,at jsem pripravena.Mela jsem ted velkou spotrebu a vsimla si az ted,ze malou zasobu.Jeste,ze mame ty nase Vietnamske obcany. 😉

tulipanekps
3. črc 2009

len, co myslíš, kdy jsme si pořídili pejska? červen ukončený těhu a 15. prosince jel k nám. je to naše mimi čtyřnohý a hodně nám pomohl překonat i nějaký ty krizovky, kdy se manža nedokázal ke mě otočit čelem a některé problémy, co jsem já řešila on nechtěl vidět. dopadlo to tak, že jsem si vydupala hafušu a teď jsem na koníkovi.... jinak mi taky řekl, že jediný, co po něm chci je ta jeho spermie... to víš, syna má, a že jsem po dítěti posedlá. Ale díky Otikovi (jorkšírek) je to lepší!!!! a on je zlatíčko. a manžel je taky zlatíčko, jen některý věci nechce řešit... dneska musel přihlížet, jak píchám, dala jsem mu to hezky skouknout, aby viděl, že to není prča. a celý den mě obletuje. jsou to holomci... ale bez něj? to nejde!!!

len
3. črc 2009

Larri, tak dobře nakup a ať je nepotřebuješ 😉

Tuli, nojo, Délka se narodila +- v den, kdy mě vyhodili z práce, a přivezli jsme si ji těsně před IVF, ať tu mám společnost 🙂

tulipanekps
3. črc 2009

to jsou osudy, neporučíš tomu, já chtěla čiči už dávno, ale jsem alergická, tak číča nebyla. mamina mi vždycky říkala, ať si místo číči pořídím dvounohýho kocoura 😀 tak snad jsem poslechla 😀 😀 😀 je sice trošku prošedivělej, ale nedá se srovnat s předchozíma vztahama, možná jsem i já víc polevila... ale nebudu tady pět ódy, když tady má larri takový čtresy... tak nakup vložky, v nejhorším je poleješ studenou vodou a dáš si je na hlavu jako obklad 😀 😀 😀 😀 😀

len
3. črc 2009

To víš, že jo, dvounohý jsou nejlepší 😉 Ale ta čtyřnohá (šedivá zcela 😀) - fakt nevím, jak jsem bez ní mohla tak dlouho existovat, ale asi jsme si museli počkat přímo na tuhle 😉 Stejně tak až se nám narodí děti, budeme vědět, že bychom je nechtěli o rok dřív, protože by to nebyly přesně ty, které budeme tak milovat 😉

tulipanekps
3. črc 2009

len, nehodíš si jí do alba jako nový přísůstek do rodiny????? 😀 😀 😀

len
3. črc 2009

Pf, já ji tam mám, akorát jsem ji musela vyšperkovat listovkou 😀
Jinak www.plivnik.blogspot.com 🙂

jasmina309
3. črc 2009

Ahoj holky
Tak my chtěli vyrazit s karavanem do přírody a prd. Bouřka nás odradila... 😠
Ale udělali sme změnu- vyrhli sme se do malování a završíme to plovoucí podlahou v obýváku 🙂 . Tak mám radost, páč nakoupený na tyto akce máme už 2 měsíce.
Tak a ted mám chvilku, tak vás jdu dočíst 🙂

jasmina309
3. črc 2009

Rendul a Lrri, mrzí mě moc čím procházíte... Bohužel, momentálně vám hvězdy moc nepřejou 😉

Všem přeju pěknej prodlouženej víkend 🙂

larri
4. črc 2009

Holky,tak se mi vcera drahy vratil,dneska rano se tulil.

Pochopil vcera,ze jsem ho vyhodila.Promluvili jsme si,tak doufam bude klid.Nemuzu vic psat,at mi to neprecte,pa.

len
4. črc 2009

Larri, jsem tu jen na skok, ale ti chlapi by někdy zasloužili pořádnej vejprask 🙄 Musí nejdřív ublížit těm, kdo ho mají nejraději, aby dostal rozum?
Tak jen - moc přeju, ať mu to konečně dojde, co pro něj znamenáš, a hlavně, ať už takový věci nikdy neopakuje... Teď se potřebujete navzájem, držím palce! 🙂

tulipanekps
4. črc 2009

ahoj larri, len to napsala hezky. co dodat... a rozepisovat se nemusíš, my si to domyslíme 😀

tak držím palec!!!