CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
11. srp 2009

Tak snad někdy jindy... A nebo musíme ten srazík udělat někdy o víkendu 😉

larri
11. srp 2009

Tak jsem byla na kontrole a zitra do prace.Nesmim ale jeste nic tezkeho tahat mesic.Kolem rany na utz tam mam jeste otok,ale hematom tam neni.Za mesic dalsi kontrola.

Spes neni lepsi to rodicum rict? O mne to vi skoro vsichni.Rikam primo narovinu,ze ja mam problem.Nebudu ve 35 letech tvrdit,ze mam na to jeste cas nebo honimkarieru 😀 😀 😀 u zmrzliny.
Mam tetu,ktera porad do mne ryla,kdy jako budu mit deti ja,pry uz nejsem nejmladsi 😠 Tak jsem ji to rekla a mam klid.Ted dokonce se mne ze strachem ptala,jestli pujdu na dalsi ivf,kdyz to ted dopadlo spatne.
Jedine co jsem rekla rodine,at neplacou,kdyz se to nepovede.Teda,kdyz budeme spolu.

Holky,napiste papus do IP neco povzbudiveho.Ja ji psala,holka to nema jednoduche.Pepovi se moc nehodi,ze otehotnela a ona vi,ze nas ma.Cetla jsem o ni v jine diskusi a snad si i mel najit jinou.Ale doufam,ze to nebude pravda a maji ted takovy problem jako byl u nas pri ivf. ☹

len
11. srp 2009

Ach jo, doufám, že se tu Papus brzy objeví ☹ A kdyby jí klapnul ten sraz, moc ráda bych ji poznala...

larri
11. srp 2009

Pardon,psala Papus,ze je dneska v praci,odbehne si na utz a jde pracovat zase.Objevi se az vecer po praci,skoda.

spes2009
11. srp 2009

Larri, když já to pořád oddalovala. Já ještě dodělávám školu, takže jsem měla pořád výmluvy (stavba domu, škola, manželovo nové zaměstnání...). Vím, že by to pochopili, máme prima vztah, ale spíš je nechci do toho moc tahat, aby se netrápili, jako proč ta naše holka má takovouhle smůlu a každý neúspěch neprožívali. Říkala jsem si, že vyjde IUI, pak jsem čekala, že po IVF budu moci konečně říct, že čekáme rodinu a teď čekám, jak dopadne KET. Jsem rozhodnuta, že před dalším IVF bych jim to řekla. Jinak kromě nás dvou to nikdo zatím neví. Každý si myslí, že mimčo nechceme kvůli mojí škole. 😒

spes2009
11. srp 2009

jéje a já se tak radovala, když jsem četla o 2 čárkách u Papus. Snad to překonají a bude vše v pořádku a budou šťastní. Nemá to holt nikdo z nás jednoduché. ☹

aknyt
11. srp 2009

Ahoj Spes, Ahoj Larri 🙂

Spes, tak to je fajn, že máš doma takového mazla 🙂

Larri a nepsala ti, jak dopadla? To víš, jsem hrozně zvědavá a za chvíli letím na sraz s kámoškou, tak kdoví, kdy budu u PC 😉

ivkaj
11. srp 2009

Ahoj holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale zajimala by mě vaše zkušenost s embryotranferem. Dělají ho u vás v centru pod UZT nebo jen tak? Díky.

aknyt
11. srp 2009

Dělají to jen tak, ale někdy následuje kontrola umístění poté pod UZ.

larri
11. srp 2009

Aknyt,ja nemam od Papus mobil,psaly jsme si do IP a pak bezela do prace.Na jine diskusi taky jeste nic nevedi.Pokud to zjistim driv nez ty,tak ti pisnu.

len
11. srp 2009

Ivko, tak tak, jak píše Aknyt...

papus
12. srp 2009

Ahoj Apolenky,
včera jsem makala do 20h tak jsem se sem nedostala!!!!

Jsem 5+4 teda dnes už 5+5 mám plodové vejce se žl.váčkem vše odpovídá týdnu jak má být byla tam JARZEMBOVSKA je fajn byla jsme u ní prvně další utz 24.8 holky teď už tomu věřím 🙂 ještě aby to bylo vše ok!!!!
Děkuju vám moc za podporu musím pádit do práce mějte se odpoledne písnu.páááá 😉

aknyt
12. srp 2009

Papus, to je paráda, tak hezky pokračuj ke zdárnému konci 🙂

len
12. srp 2009

Papus, gratuluji! 😵

aknyt
12. srp 2009

Len, tak se mi sešlo dalších 10 krabiček, akci jsem už odvolala... Už je nebudeš asi chtít, že?

nitenka
12. srp 2009

Ahojky holky jdu vás pozdravit,Já už moc na internetu nejsem.. Papus paráda gratuluji k miminku to je krásná zprava,nejsem přesně v obraze jaké máš starosti něco málo jsem vyčetla doufám,že se vše urovná a ty si užiješ hezké těhoteství.
Len Aknyt ahojky holky... co je nového kdy jdete do boje??
dneska jedu k apolináři, vždy kolem mě chodila skupinka těhulek na porodní kurz a já si tak přála se tam přidat..tak jsem se dočkala dneska už tam jdu okukovat porodní sál 🙂ale času máme ještě dost začala jsem 8 měsíc u mě zatím vše ok...
zítra si vás dočtu abych tušila co se děje....... papa

len
12. srp 2009

Ahoj Nitenko 🙂
Aknyt, akci odvolej a krabičky mi přines na srazík, sangria platí 😉

aknyt
12. srp 2009

Ahoj Nitenko, tak hezky ten sál okoukni a můžeš pak poreferovat 😉

nitenka
12. srp 2009

ahojky holky nebojte okouknete si to taky věřim tomu..... tynko ty jdeš do akce?

spes2009
12. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Papus, to je nádhera, moc gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku 😵

Nitenko, to to letí, koukám, že máš v pase 32tt 😵 Budete mít krásné podzimní miminko a ještě k tomu nejspíše narozené ve váhách (moje znamení 😵 )

Holky chtěla jsem se vás zeptat, už se pilně připravuji na KET (už se mi to konečně blíží), i zatím podle MS to vypadá, že to půjde v září 🙂 Jenom nevím, jestli se mám před tím objednat ještě na konzultaci, nebo mám od 2. dne lepit ty náplasti a pak se objednat na ten utz. Mám to všechno doma od toho nevydařeného července a takovéhle jsem dostala instrukci na červenec. Nebo jestli radši ještě konzultovat, abych si nelepila ty náplasti třeba zbytečně. A ještě chtěla bych, i tak jsme se s Jaroš. dohodly, že pokud KET nevyjde, další cyklus by mohlo být další IVF a nevím, jak dopředu musí zažádat na pojišťovnu. Jestli to stačí až v tom září při KETu, nebo radši teď dopředu... Poradíte mi?

aknyt
12. srp 2009

Do akce půjdu asi v září. Bude to předposlední nebo poslední IVF u Apolináře (uvidím, jak na tom budeme finančně). Pokud se nezadaří, tak budu hledat jinde, nejspíš v Motole a nebo Gennetu.

Spes, jestli máš vše doma, tak bych začla lepit (prý se nemá začínat stimulovat dřív než 1.9., tak pozor na to, jestli to neplatí i pro KET - asi bych jen zavolala). Konzultaci snad nepotřebuješ, když vše máš. Žádat stačí při (nebo po) KETu, obvykle to trvá tak 3 týdny schválit.

len
12. srp 2009

Spes, já bych tam pro jistotu cinkla, dnes jsou tam naposledy... Pojišťovna to schvaluje za 2-3 týdny.

nitenka
12. srp 2009

SPES já si na radu známé 🙂 zažádala o příspěvek na 4 IVF ještě před ketem a bylo vše v pohodě.. Ale ket se povedl takže se to pak zrušilo...
Jinaka s ket jsem měla podobný problém jako ty měla jsem jít v prosinci měla léky a vše doma, jenže Me dorazila později a já se nevešla do rozpisu díky svátkům, tak jsem cinkla do caru a jen mi bylo řečeno,že mám v lednu začít s náplastma jak bylo domluvené druhý den po ME.. taky jsem čekala že mě pozvou nebo něco,ale nic..
Podle mě si tam zavolej a domluv se se sestrou... je to nejlepší..
Držím palce 🙂))))

spes2009
12. srp 2009

Holky díky za rady 😉 Zavolám tam a uvidím. Jen doufám, že to v září vyjde a nebudu muset čekat na KET do října. A na jak dlouho mají zavřeno? Nevíte? Já myslela že fungují v omezené míře...

nitenka
12. srp 2009

týnko moc moc držím palce.... snad to už vyjde....moc bych Vám to všem přála.. září je zadveřma 🙂)))

kkamca
12. srp 2009

😵 😵 😵 papus:gratuluji..
Ahoj všem

aknyt
12. srp 2009

Nitenko, je to za dveřma... a pomalu si to ani neuvědomuju 😉

Ahoj Kkamco 🙂

Spes, zavřeno mají mít 14 dní. Budou mít údržbu přístrojů a asi i malování.

spes2009
12. srp 2009

Nitenko a kolik jste měli mrazáčků a kolik ti jich zaváděli? My tam máme jenom jednoho statečného mrazáčka, tak mám obavy, aby to rozmražení dopadlo v pořádku a bylo co zavádět 😒

Aknyt díky 🙂

Ahoj Kkamco 🙂

nitenka
12. srp 2009

spes já měla celkem 3x ket poprvé jsem měla jednoho mražáčka a rozmrazil se ..pak po dvou a vždy se všechny podařilo transférovat...
při rozmaržení jsem o mražáčka nepřišla, v caru mrazej jen kvalitní a po PK je veliká šance že bude v pohodě.
Ale rozumim nervíkum držím palečky určitě je to siláček...

spes2009
12. srp 2009

Nitenko, díky 😉 No my ho tam máme schovanýho, tak doufám, že se bude těšit ke mně a všechno dopadne dobře 🙂 Ale počítám i s tím, že to nemusí vyjít. Když ho mrazili, tak mi dr. taky říkala, že mrazí jen kvalitní, a že to bude OK. Tak uvidíme. Doufám, že je to velký bojovníček, je to morulka. Pak ještě, aby se uchytil...

Volala jsem do CARu a sestřička mi řekla, že mám sama začít lepit a 10.DC se objednat na utz, ale KET v plném provozu dělají od 7.9. a to tedy nevím, jestli to zvládnu. Protože se teď nějak na tu MS nemůžu spolehnout a tak buď to bude o fous, že to nepůjde, nebo o fous, že to půjde. Mám volat příští týden Dr. Pavelkové, jestli by to bylo možné třeba i 3.9. Tak se modlím, aby se to moje tělo vrátilo do normálu a pak by to mělo vyjít, jenže je tak z těch hormonů zblázněný 😠 . Ale jestli to budu muset odložit na říjen, tak se asi picnu, protože od května čekám na další postup (IUI, KET) a kvůli kalibraci, malování, neděli a všemu možnému k ničemu nedošlo ☹ A já bych tak ráda už řešila další 😉 Budu se modlit...