CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
20. srp 2009

Tak ti vyšetření udělají v CARu a nemusíš to s gynekologem řešit 😉

kkamca
20. srp 2009

TAKŽE TAM STAČÍ JEN CINKNOUT A OBJEDNAT SE NA KONZULTACI..ted od tebe vykoukám nějaké to čísílko a posl.srpna tam zkusim cinknout. 😀 Jsem zvědavá co mě bude čekat a doufám,že někdo příjemný

aknyt
20. srp 2009

Myslím, že se nemusíš bát, těch nepříjemných tam moc není. Navíc je to otázka povahy, komu kdo sedí 😉

saralinda
autor
21. srp 2009

Dobré ráno, děvčata. 🙂

papus
21. srp 2009

Ahoj Šári 🙂

larri
21. srp 2009

Dobre ranko Sarinky.

KKamco,ty uz mne zlobis,porad se ptas jak a co.Neboj se,objednej se a sama uvidis.Ja citim,ze mas z toho strasny strach,ale jenom tam ti pomuzou.Tak honem volej a at uz si objednana.

papus
21. srp 2009

tobě taky Larri krásné ráno 😉

saralinda
autor
21. srp 2009

Konečně je pátek. Jen je škoda, že se má na víkend trochu zkazit počasí. No, ale hlavně že bude víkend.

saralinda
autor
21. srp 2009

papus, jak je? A co doma? Je to lepší?
Larri, a co ty? Jakto, že se chystáš na další pokus až v listopadu? To je povinná pauza po MS? Nebo jsi si ji naordinovala sama (což bych plně pochopila)?

jasmina309
21. srp 2009

Zdravím vás Apolenky při pátku a hlásím, že si z počasí houby dělám 😀
Jinak sem si uvařila k netu "motor úředníka na "čtyři" 😀

Papus-doufám, že už je lépe 🙂

larri
21. srp 2009

Saro,ja po mimodeloznim muzu az za tri mesice.Vlastne muzu zacit stimulovat pri treti MS.tED uz jsem to v srpnu dostala,pak zari ,
rijen -TO BYCH UZ MOHLA,ALE NECHALA jsem to na listopad.Chtela jsem na prosinec,ale pritel bude mit problem v praci s volnem a kdybych to dostala treba ke konci mesice,tak by to vyslo na svatky a byla bych v pr....
Udelame si hezke Vanoce,to uz budou ty dvojcatka -holky,vis.

Jinak ja jdu do prace cely vikend a vzhledem k tomu,ze jsem se ulejvala 4 tydny,tak mam nejake brigady.Volno mam az v pondeli a pak 8 dni vkuse,umru.

Holcicky hezky patecek a nam doma zacina od zitrka Ramadan.mesic bez sexu. 😀 😀 😀

saralinda
autor
21. srp 2009

Larri, tak přežij Ramadam bez sexu ☹ a užij si, že přes den budeš jíst a pít jenom ty 😀

kralka
21. srp 2009

Přeji všem krásný pátek, neměla jste některá po Fostimonu silnější menstruaci? Já se nestíhám divit a nevím jestli je to v pořádku ☹

saralinda
autor
21. srp 2009

Kralka, to je normální. Ničeho se neboj.
Tak ypřeji všem Apolenkám krásný víkend.

kralka
21. srp 2009

Díky. Už s tím tedy počítám 😖 .

jasmina309
21. srp 2009

Larri- tp mě mrzí, že máš tolik práce, a tem Ramadán prostě překonej....jojo to jsou vyhlídky 😎
Kralka, ano někdy se to stává a nediv se- jsou to hormony poblázněný 🙂
Teda tady se honí počasí od rána...každou chvíli to vypukne 😕 . Jsem sama doma a bouřky se bojím, bojím...

Jinak všem přeju pěknej víkend! 🙂 My jedeme do Ústí nad Labem na párty u grilu 🙂 , tak vám schovám masíčka, ju 🙂 a frtánek takýýýýý

klarka.k
22. srp 2009

Ahoj holky, jak se daří? Dneska jsem projížděla historii diskuze a dost se toho tady událo. Vím, že jsem tu dlouho nebyla, že si mě možná už ani nepamatujete 😀 anebo mě neznáte. Je mi líto, že některým z vás to nevyšlo a zároveň gratuluju těm co ano.

Mám dotaz. Jak probhá dlouhý protokol? Už jsem ho sice jednou prodělala, ale nepamatuju si to. Manžel do října hodně cestuje, tak si to potřebuju naplánovat. Díky za info.

Týnko, kde jsi? Na skypu jsem tě taky dlouho nechytla. Jak se daří? Kdy jdeš do CARu? Mohly bycho si dát někde kafíčko, jestli budeš mít čas...

Krásný zbytek víkendu.

rendulina
22. srp 2009

Ahoj klarka-litoměřičando 🙂

Já měla dlouhý protokol teď na posledy.
Bylo to tak,že mi cca 20 den cyklu,píchli Zoladex(k navození přechodu)=fakt chuťovka:silné bolesti hlavy,návaly horka,píchání v podbřišku.. 😝
Poté se dostavila cca do 6 dnů MS
Po ní cca po 7 dnech kontrolní UZ(zda tam nejsou cysty a srůsty).Když je vše OK,tak i ten den můžeš vyfásnout léky(Fostimon) a začínáš se stimulací.
Po cca 4 dnech je UZ,jak rostou folíky a dle jejich nastimulování přidají po cca 4 dnech Orgalutran.
Poté dále stimuluješ Fostimonem a cca za 4 další dny již pícháš zakončovací Pregnyl v 21 h.
Další den již nic - a po 2 dnech jdeš na OPU(odběr vajiček) 😉

No a další postup již znáš... 🙂

Přeji ti,ať vám podzim přinese štěstí a než přijede Martin na bílém koni,zahlásíš // 😵

rendulina
22. srp 2009

Omlouvám se a upřesňuji bod s Orgalutranem 😅

Ten Orgalutran se při dlouhém protokolu vlastně NEPÍCHÁ-pže stále působí ten ZOLADEX...

Tož PARDÓN 😅 😉

gabikri
22. srp 2009

Ahoj, jsem objednaná do CARu k Apolináři na 20.10. Chci se zeptat, jak probíhá vyšetření? Je potřeba si na to dopředu vzít volno v práci ?

larri
22. srp 2009

Gabi ahoj,zalezi jake vysetreni uz mas hotove.Kdyz tak se budou s tebou domlouvat co ti doporucit.

Jaky mas problem,jestli to vis?

len
22. srp 2009

Gabikri, počítej tak maximálně s hodinou - první vyšetření je jen formou pohovoru s oběma partnery, oběma je pak nabráno hodně krve a partner odevzdá sperma, spermiogram je pak hotov do hodiny a dále se naplánuje, jaká vyšetření budou probíhat příště (to záleží na konkrétním dni cyklu a dosavadních výsledcích) 🙂

gabikri
22. srp 2009

len: díky ..taky jsi čekala dva měsíce ? Příjde mi to strašně dlouhá doba ☹
My už tam na spermiogramu byli.. chtěl to můj gynekolog. Manžel má výsledky, že bych ho prý mohla půjčovat 😀
Horší je to se mnou...vysoký hormon FSH ( 20) 😖

larri
22. srp 2009

Ahoj LEN,nemas spani? Ja prisla z prace driv,tak tady ctu.

len
22. srp 2009

Já myslím, že nás objednali začátkem ledna na konec února. Ale my se tehdy snažili sotva rok, takže jsem to brala jako že zákon schválnosti zafunguje a už tam půjdu těhotná 😀 Nějak to nevyšlo 😒
Vysoké FSH tu má Saralinda (+ teda další věci), chodí na IVF a rovnou ji zařadili do programu darovaných vajíček... Ale asi to chce vyzkoušet, jak budeš reagovat na stimulaci a tak, oni si s tebou poradí, neboj 😉

gabikri
22. srp 2009

len : díky 😉

Nechce se mi pročítat celou diskusi...ale můj gynekolog mi to tam doporučil..ale vadí mi ta dlouhá čekací doba.
Myslíte, že se vyplatí si počkat a nebo to zkusit jinde ?

larri
22. srp 2009

Zkus tam zavolat jako ze se chces preobjednat,jestli se neco neuvolnilo.

len
22. srp 2009

Gabi, to čekání je jenom poprvý, pak už to jede a objednají tě přesně na ten den, kdy je třeba 🙂 A dlouhé čekací lhůty jsou zárukou toho, že je o ně zájem a mají narváno 😀 Ale fakt jen poprvý, jak už jsi "jejich," tak se mi nestalo, že jsem zavolala, že potřebuji objednat na ten konkrétní den, a nebylo by tam pro mě místo. Většinou se i nacpu ke konkrétnímu doktorovi, když na tom trvám 🙂

gabikri
22. srp 2009

larri : díky..zavolá tam manžel, ten ukecá i mrtvýho 🙂 Já bych je tam, jak jsem teď rozhozená, po jenom lehce nepříjemném tónu poslala někam 😝 A

gabikri
22. srp 2009

len : díky, ale mě jde o to, že už nejsem žádná mladice ( 37) a ten luxus se moc rozhlížet už fakt nemám 😒