CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
8. pro 2009

Snad pracuje, ona tady taky není pořád...

aknyt
8. pro 2009

Ahojky,
gratuluju Larri k bobískovi v bříšku 🙂

Gabi, mrzí mě, že to teď nevyšlo, ale v příštím kole může být vše jinak.

U nás nic moc nového, zůstává to, že zašpiním, pak je pár hodin klid, pak zase... Taky jsem dnes měla vyřizovací a zařizovací den a do toho mi kleklo auto, tak jsem vše obíhala v tom protivném mrholení a s křečí v lýtku, která se mě drží už od soboty. Tak jsem zrovna moc nestihla net.
Na srazík můžu tak kolem půl páté, chci předat fenku chlapovi, aby neměla nucenu koupel u kámošky.

saralinda
autor
8. pro 2009

Takže ve čtvrtek v půl páte jako obvykle? Platí? Kdo dorazí a kdo zarezervuje pár židliček?

Pokud se zatím orientuji, tak dorazí Len, Týnka, Larri a já. Tedy klasické jádro. A co další? Len, pošleš, prosím, všem pozvánku? Nějako nevím, jak to poslat více lidem najednou 😒

len
8. pro 2009

Sar, o nikom jiném nevím... Kdo by měl zájem, písněte IP, předám bližší info 🙂
Jinak všem najednou se to posílá jednoduše - v adresném řádku prostě vypíšeš jména a oddělíš je čárkou:
Aknyt, Larri, Len, Saralinda
Nám čtyřem to písnu zítra, jestli nebudou změny, tak předběžné fópá, čtvrtek, 16:30 🙂

saralinda
autor
8. pro 2009

Len, písla jsem IP pár Apolenkám. Doufám, že jsem na nikoho nezapoměnla. Pokud ano, tak prosím o přeposlání zprávy.

saralinda
autor
8. pro 2009

SRAZ: tento čtvrtek 10.12., od 16,30 v Faux Pas www.cafe-fauxpas.cz.

Všechny jste zvané. Jen mi, prosím, písněte IP, kdo dorazíte, ať zarezervuji dostatek míst.

len
8. pro 2009

Sar, DĚKUJI MOC! 😵

aknyt
8. pro 2009

Pokud bych tam nebyla sama, tak bych mohla od 16 hodin. Jen doufám, že budu aspoň přijatelná společnice... prostě mě to špinění štve a teď už šla i dávka čerstvé krve (omlouvám se za popis) 😢 Nějak si nedovedu představit, že by to mohlo ještě být v pořádku...

saralinda
autor
8. pro 2009

Týnko, a co krev? Z té se něco zjistit nedá? Nevím, moc tomu nerozumím. Moc ti přeju, aby to přešlo zase jenom ve špinění a i to ustalo. A zítra se na tebe těším.

len
8. pro 2009

Týnko, taky bych zkusila tu krev, jestli to aspoň pořádně stouplo... A budeš-li aspoň trochu moct, koukej přijít 🙂 Hele, já byla v pátek ráno u Apoli, kde mi Ř sdělil ty veselý zprávy (jeho stylem jako by se nechumelilo) a odpo jsem šla s holkama na kafe, no, asi jsem moc zábavná společnice nebyla, ale udělalo mi to moc dobře, tak snad ti taky trochu zvedneme náladu 😉 A nevzdávej to, vzpomeň na Nitenku...

len
8. pro 2009

Sar - zítra? 😕

saralinda
autor
9. pro 2009

Len, jsem popleta. Ale teď už můžu napsat zítra 🙂 Prostě ve čtvrtek!

len
9. pro 2009

Tak to jo, těším se na vás všechny 🙂

larri
9. pro 2009

Dobre rano,
jak jsem včera psala,že si nic nepamatuji,tak jsem si vzpoměla,co řekla dr.při ET.

Dělala mi to dr.Jarošova a zaučovala novou dr.A než přišla embryoložka,tak mi dala tam dolu kleště a vykládala nove dr.,co musi sledovat.
Čípek vypada jinak nez ma,jiny tvar-kousek mi už davněji brali,......no a mam tam polyp.Nikdy,nikdo mi ro neřekl,jenom Jarošova pak řekla te nové,že budu mit v těhotenstvi problémy.Budu mit problem s krvacenim....

Ještě vam musim napsat,co se u nas včera doma stalo.
Prítel přišel z prace a ani kytku mi nekoupil k narozkam.Tak mu říkam,ty si zapomel? A on,že jo a dal mi pusu.
Za chvíli mi dal dva baličky,v jednom byla halenka,ale sportovniho typu a v druhém dětske body-modré.
Koukala jsem na něho a on mi odpověděl,že ted to cítí,protože to výjde.Byla jsem trochu v šoku a říkala mu,co když to nevýjde a ty budeš zklamaný.
Prý ted musíme myslet na to,ze to výjde,když byl jenom jeden bojovník a vydržel.

Holky,ja ho takhle vubec neznam,neumí dávat najevo emoce,jenom,když je naštvaný.

Pak jsem ho naštvala,když jsem řekla,že to bude určitě holka,když je tak silná.

Jenom nevím,jak to budeme pržívat,když to nevýjde. ☹

len
9. pro 2009

Larri, Larri, já si včera pořád říkala, že ti musím popřát k narozkám a ostuda jsem tu pořád řešila své problémy 😔
Takže dodatečně vše NEJ, NEJ a ať se ti splní tvé největší přání 😉

len
9. pro 2009

Jo, mimochodem, MS dorazila a potvora pěkně hnusná 😖 Dnes tu s vámi moc nepobydu, mám tu nějaké dráty na kompletování 😉

larri
9. pro 2009

Len,děkuji a vubec nic se neděje.
Tvé problémy jsou duležitějsí než moje narozeniny.

Já to taky zažila,tak vim o čem mluvím.Jediné co tě na tomhle muže uklidnit je,že maš jeden pokus k dobru.Jinak na psychiku to vubec nepřidá.

Ale jednou to vyjit musí nam všem. 🙂

larri
9. pro 2009

Tak ja jsem doma a tady nikdo. ☹ ☹

len
9. pro 2009

Larri, omlouvám se, pokud chci zvládnout ten zítřejší sraz, musím na těch kabelech máknout 😉 Vám pak o tom budu vyprávět...

gabikri
9. pro 2009

Ahojky kočky 😉

Tak dneska ráno ze mě ve sprše vypadl takový cucek ( asi 4CM) že jsem se hrozně vyděsila 😕 Volala jsem
do CARu, zvedla to sestra Tichá..a že mám prý za ty tři cykly první den MS zavolat . A ten cucek prý nic není..prý to je sraženina. No nevím...šťourala jsem do toho ( blee) a byla to taková bílá hmota...měl jste to někdo? Nemohl to být zbytek toho gelu?? Taky mi je divné..že před tím žádné ultrazvuky, rovnou mám prý přijít.

larri : to je hezké s tím modrým bodýčkem 😵

saralinda
autor
9. pro 2009

Larri, taky jsem skleróza. Tak tedy dodatešně, vše nej a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. Dorazíš zítra na srazík?
Gabi, zkušenost nemám, tak bohužel neporadím.

larri
9. pro 2009

Sar,na srazik určitě dorazím.Leda kdyby mi nebylo dobře,ale jsem doma,uklízeno mám.

Minule jsem sla na ET v ponděli a srazík byl ve středu nebo čtvrtek. 😉

Gabi,třeti cyklus mužeš stimulovat.To je trochu pozdě přijít na konzultaci.
Ja se objednávám po druhé MS,nafasuji léky a dr.mi pošle žádost na pojištovnu.

Mi po 1.IVF vyšla kontrola u své gynekoložky,tak mne zkontrolovala a udělala i UTZ.Po 2.IVF jsem mela mimoděložní a to mne po laparce převzala taky gynekoložka,která mi udělala UTZ při každé kontrole.

len
9. pro 2009

Hm, já byla ještě aktivnější, jakmile mi to nevyšlo, objednávala jsem se na konzultaci hned 😉 A taky mi to k něčemu bylo, že, sestra by mi možná řekla, kdy začít stimulovat, zatímco Ř mi zdvořile naznačil, že stimulace je mi platná jak mrtvýmu zimník 😝 No ne, jasně, naznačil mi to zdvořileji, ale efekt je stejnej 😀

aknyt
9. pro 2009

Ahojky,
Larri, promiň, já jsem taky nepopřála - tak dodatečně vše nej nej nej 🙂 (mimochodem máš narozeniny ve stejný den, jako moje mamka)

"naordinovala" jsem si vyšší dávku progesteronu, tak uvidíme, jestli to pomůže.

Gabi, jestli je to bílé, tak to klidně může být Crinone, ten dělá cucky a hrudky. Sice jsem nikdy tak velké neměla, ale to je asi individální. Sestru Tichou neznám, ale na konzultaci můžeš i dřív, klidně v lednu a můžeš i nafasovat léky a nechat se prohlídnout.

gabikri
9. pro 2009

akynt : sestra Holá, já to spletla 😀 Tak to je asi z toho Crinone. No mě řekla sestra,. ať se nechám kdyžtak prohlédnout u svého gyndaře..tak mi to přišlo divný.

aknyt
9. pro 2009

Gabi, já myslela, že tam mají nějakou novou sestru, která není až tak moc informovaná 😉

gabikri
9. pro 2009

larri : no že jo, to je pozdě...tak proč mi říkala takovou blbost?? 😕 Tak myslíte, že se mám po druhé MS objednat??

len
9. pro 2009

Gabi, takhle - objednat se můžeš kdykoliv... Ale je pravděpodobné, že ti řeknou - fajn, nevyšlo to, to se stává, jedeme dál, za tři cykly si přijďte pro léky. A teprve při výdeji léků ti upraví velikost dávky a tak. Ale pokud MS normálně dorazila a nemáš žádné problémy, tak kontrola "po" nutná není. Já vždycky chtěla s doktorem prokonzultovat, kde byl zádrhel a jak ho řešit - po druhém IVF jsme pokecali o triploidech a bylo mi navrženo - až se budete cítit, zastavte se týden před MS pro léky. Po třetím IVF mi bylo objasněno, proč už další IVF nemá význam 😒

larri
9. pro 2009

Ja to tak udělala vždycky.A kdyby si nechtěla IVF hned dalsí cyklus,tak pojištovna schvaluje žadost na tři měsíce,tak aby si to stihla a nemusela zbytečně čekat.

Ted si to dostala,pak v lednu-to bych se objednala na konzultaci a v unoru bych šla do IVF nebo mužeš v březnu.Zaleží na co se budeš cítit.

saralinda
autor
9. pro 2009

Larri, super! Bude se na tebe těšit. Zatím to vypadá na tvrdé jádro – Len, Larri, Aknyt a já a si přijde i Mája.
I Tulipánek původně říkala, že by dorazila. Nemáte na ni někdo mobil, že byste jí písli SMSku? Třeba nechodí tak často na net.
Aknyt, stále na tebe myslím. Kdy jdeš na utz? V pátek?