CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
9. bře 2009

Nojo, leduju, leduju, čtu příbalový leták k těm antibiotikům a tento cyklus snad ani nechci otěhotnět 😉 Bych tomu nevěřila, že o té první osmičce (10 dní na práškách proti bolesti a každodenní čištění) budu říkat, že to vlastně nic nebylo 😀

larri
9. bře 2009

Ahoj odpocata Len,ty mne strasis,ja jsem se zrovna ted objednala k zubarce na 23.3.Nejdu trhat osmicky,dve uz mam pryc.Mam problem se sestkou,ale uz mi ji dvakrat v Opave vrtala.Mela jsem dlouho klid a ted se zase ozyva.Radci bych to trhani,ale vim,ze mi bude do neho vrtat a nenavidim,kdyz mi zajede do nervu.To pak nevim,jestli ji mam kousnout nebo utect.
Vidim,ze ty to spatne snasis.Ja po vytrhani citila jenom bolest,kdyz prestala ucinkovat injekce.Pak uz jsem tam jenom jezdila jazykem.

len
9. bře 2009

No, minule se to nějak zanítilo a nehojilo se to, snad to teď bude lepší, i když to rvaní bylo podstatně horší... Já na tom vrtání nejvíc nesnáším ten zvuk vrtačky, jak to rezonuje v hlavě. Teď jsem si myslela, že zlatý trhání, jenomže oni ten zub museli nejdřív rozřezat a rezonovalo to ještě hůř, zlatý IVF 😒 Ale víš co, budeme to mít za sebou a pak už nás zuby v těhotenství nechytnou 😉 Aspoň to jsem si celou tu dobu opakovala a představovala, že tohle je to nejhorší, co zažívám, a příště už půjdu k zubaři jako těhule a žádný trápení nebude 🙂

collette
9. bře 2009

Len - jak všechny víme, jsme každá jiná, ale mě na tohle moc pomohl Corsodyl - ústní voda, prodávají v lékárně, koncentrát a hotový naředěný (ten já používám raději - jednou jsem si omylem lokla neředěného a stáhly se mi všechny tělesné otvory). Osmičku mi trhali při akutním zánětu, takže jsem měla v puse jak v kafilerce, ale tohle pomohlo úžasně. A hlavně, nešťourat se v ráně jazykem, raději ji jakoby vysávej. Zvláště při zánětu humus, ale taháš ten hnis ven... A ber to jako cvičiště 😉 Teď si to odtrpíš a pak ty pro nás důležitější zákroky budou o to méně bolestivé 🙂 Držím pěstičky - tohle je jedna z mála věcí, o které mohu říct: "Opravdu vím, jak se cítíš...".

len
9. bře 2009

Colette, díky, ale s Corsodylem mám takovou zkušenost, že mi po něm totálně zčarnal jazyk 😀 Prý jsem ho používala moc dlouho, ale bylo to jen 14 dní a v návodu píšou měsíc, tak nevím 😒 Tu minulou osmičku jsem vyplachovala Tantum Verde, ale přesto se tam zánět udělal. Tuhle mi sešili a předepsali krabičku antibiotik, tak tomu snad předejdu, ale bolí to teda fest 😒

len
9. bře 2009

Jinak kdyby měl někdo zájem, hodila jsem na náš web fotky z dovolený 🙂 Pokud ho někdo nezná nebo zapomněl, písněte IP 🙂

aknyt
10. bře 2009

Ahoj holky,
Len, jak je? Máte moc pěkné fotky z dovči 🙂 Lepší než mnohé pohlednice.

Dnes jsem opět začala chodit na němčinu (po 4 letech přestávky), no byla to síla, přišla jsem si jako totální blb... skoro vše jsem zapomněla a málem jsem nedovedla ani říct, jak se jmenuju 😀

kralka
10. bře 2009

Ahoj lenickan, prosím tě, když jsi šla k Apolináři tak jsi rovnou dostal injekce nebo ti dali pro začátek clostil? Ptám se proto, že jsem řekla, že clostil na mě nepůsobil a žádný folikul nevyrostl a paní doktorka mi stejně clostil na jeden cyklus napsala, že prej se chce podívat jak reaguji. Až pak to prý bude řešit jinak.

kralka
10. bře 2009

len....na záněty v puse je výborný koncentrát pro kloktadlo florsalmin. Používá se i po chirurgických výkonech v dutině ústní.

len
10. bře 2009

Holky, všem vám děkuju 🙂 Já měla zánět minule, když mi vytrhli tu první osmičku, tak to řešili každodenním čištěním a výměnou drenu. No a sotva se to vyléčilo, tak jsem si nechala vytrhnout tu druhou osmičku, která ovšem byla mnohem komplikovanější, byla vzpříčená, takže ji rvali hodinu. No a po předchozí zkušenosti jsem rovnou vyfásla antibiotika, takže předpokládám, že tentokrát se tomu zánětu vyhnu. Což nic nemění na věci, že mám hlavu jak knedlík, hubu nateklou, samou modřinu, no prostě jsem měla pocit, že mi ji doktor ukroutí a podle toho vypadám 😀 Byla mi doporučena na pár dní neschopenka, takže jsem si vzala dovolenou, teď datluju z ložnice v županu, v noci jsem téměř nespala, ale pevně doufám, že se to brzo zlepší a ve čtvrtek už se zkusím zapojit do pracovního procesu 😉

Aknyt, díky za pochvalu 🙂

aknyt
10. bře 2009

CO ten srazík? V kolik a kde bude? Platí toho 18.3.?

len
10. bře 2009

Já s tím počítám 🙂 Opět mohu dorazit tak do 17:30, možná o malinko dřív, pokud se mi podaří zdrhnout 😉 Snad už budu vypadat normálně 😀 Kdo ještě přijde? 🙂

aknyt
10. bře 2009

Já s tím počítám taky, jen nevím, jestli mám zamluvit stolečky u Džoudyho a nebo jestli je v plánu něco jiného 😉

len
10. bře 2009

No, já zatím nic nevymýšlela 😉 Asi i dle počtu lidí, byly jsme s holkama i na jiných příjemných místech (třeba café Faux pas nebo ve Vinohradském pavilónu), ale i u Džoudyho to bylo fajn, když si předem pořádně vydrhnu nohy, tak ten koutek byl pěkná zašívárna 😀

lenickan
10. bře 2009

ahoj holky tak hlásím příchod mrchy, od zítra pícháme🙂

len
10. bře 2009

Gratuluju, Leni 🙂

lenickan
10. bře 2009

No len zatím není k čemu🙂 kéž by aspon jeden folík🙂)

len
10. bře 2009

No ale teď už začneš stimulovat a to je začátek, ne? 😉

lenickan
10. bře 2009

Kéž by byl Len - děsím se že nebude folík ani ted:(

len
10. bře 2009

Hele, přestaň si malovat katastrofický scénáře, jsi v nejlepších rukou 😀 Co tu tak koukám, tak po FSH prostě narostou folikuly každý PCOčkářce, takže i tobě a hotovo 😉

aknyt
10. bře 2009

Leni, neděs se - já měla 2x Clostilbegyt a ani jednou jsem na něj nereagovala. Na Fostimon jsem reagovala. Uvidíš, že to na minimálně jeden folík bude 😉

lenickan
10. bře 2009

holky děkuju🙂)) ten jeden to je to co chci🙂 více je nežádoucích🙂 i dva by byly super... ale více už ne... měli bysme karanténu🙂

lenickan
10. bře 2009

o těch rukou nepochybuju🙂
Já měla clostil 7x
3x to byla 1/2tablety/den - bez reakce (není se asi ani co divit tak malé množství)
2x 1/tbl/den - bez reakce
1x 2btl/den - bez reakce
1x3tbl den - bez reakce

aknyt
10. bře 2009

Holky, mně se zbláznilo tělo (hlava už dávno, tak to ani nevnímám) - jsem třetí den po MS a od včerejška se mi tělo hlásí opět s MS příznaky 😒 Asi mě klepne, už se těším na čtvrtek do CARu, chtěla bych vědět, co se děje...

Jo, Len, moc se mi líbí jméno vašeho auta, jen ten váš dopravní prostředek je asi výkonnější než Geraltův 😉

lenickan
10. bře 2009

len pošleš mi prosím do IP web s fotkama?🙂)

aknyt
10. bře 2009

Leni, já měla poprvé 1 tbl/den a podruhé 2tbl/den a obojí bez reakce.
Je fakt, že o půl roku později jsem ovulovala už sama.

len
10. bře 2009

Jó, Aknyt, manžel si vzpomněl, že jedna z Geraltových Klepen byla "jankovitá," tak doufám, že to nás nepotká 😉 Jinak musím přiznat, že ač to jméno poprvé plácnul on (aby mi demonstroval nepodstatnost pojmenování dopravního prostředku), tak já se toho chytila a už mi to nikdo nerozmluvil. Manžel to nesl dost nelibě, i jeho rodiče, že je to jméno Mercedesa nedůstojné, ale máme ji třetí týden a už se taky občas přeřekne a to jméno použije 😀

larri
10. bře 2009

Ahojky,tak jsem byla dneska v car a byla jsem Aknyt u tve oblibenkyne 😉 .Doktorka Jarosova je opravdu mila a sympaticka.Tak budu zase cekat na MS a pujdu na krev,na Karlak=moc se tam tesim 😠 a 11.den na ultrazvuk.Doporucila mi,ze si priplatime za icsi.Kdyz se divala do papiru po OPU,tak se mi oplodnilo z peti jenom jedno vajicko,takze by jsme mohli mit vetsi sanci.Nasim spermiim se nechce k vajickum.Jsou dobre,ale budou muset pomoci doktori.Ale to mi jeste upresni,jestli to bude potreba.A jeste mam nizkou hladinu nejake hormonu,samozdrejme rekla jakeho,ale ja to uz nevim,tak nebudu dostavat Fostimon,ale neco jineho.Myslim,ze to bylo na M.
Ja jsem strasna,nic si nepamatuji.
Jenom doufam,ze to nedostanu moc pozde,23.3.jedu domu.Uvidime jaky bude cyklus ted,posledni dva mesice je o 11dni kratsi.

aknyt
10. bře 2009

Larri, jsem ráda, že jsi spokojená. A přeju ti MS dle tvých představ. Nedala ti náhodou Menopur? My máme ICSI taky, při prvním nám dali 4 vajíčka do zkumavky a 6 na ICSI a žádné ze zkumavky se neoplodnilo.

Jsem moc zvědavá, co se dovím ve čtvrtek v CARu, nějak mám rozhašené hormony a nevím od čeho.

Len, mně připadá pojmenovat auto Klepna jako dobrý nápad - navíc sága o Ciri a Zaklínači i povídky jsou moje oblíbené knížky 🙂 To moje autíčka se jmenují stále stejně, ale mnohem méně lichotivě 😀

lenickan
10. bře 2009

aknyt a jak jsi to udělala? Že jsi začala ovulovat sama?🙂