CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
17. bře 2009

Ivo, u Apolináře, pokud nepotřebujete ICSI, tak IVF 0 a KET, tuším, 2500. ICSI je, myslím, za 5000.

Sar, nic si z toho nedělej, on ten srazík nakonec nebude, z týhle diskuze bych dorazila sama 😀

lenickan
18. bře 2009

krásné ráno holky, tak dneska poslední pigáro🙂 už se docela těším - docela mne to omezovalo časově:(

modroocka2
18. bře 2009

Krásné slunečné ráno...za oknem to vypapá opravdu pěkně, už by to tak mohlo vydržet...🙂

lenickan
18. bře 2009

ano modroočko, kéž by sice se ted trošku ochladilo, ale nebude to mít dlouhé trvání🙂))) jaro je tady🙂

modroocka2
18. bře 2009

mě vadí ten vítr, ale doma za okny neřádí, takže jsem naprosto spokojená...🙂

lenickan
18. bře 2009

ano přesně tak ani nevím, že tam nějaký vítr je🙂))
ale sluníčko je příjemné🙂 hned je člověku lépe....

modroocka2
18. bře 2009

jen se mi nechce vůbec nic dělat..musím nutně žehlit, už nemáme skoro do čeho utírat nádobí, ale lenora je zatím silnější...a vařit bych taky mohla no je toho hodně ale práce nemá nožičky a tak neuteče 😝

lenickan
18. bře 2009

jee ty jsi doma? Ti závidím já musím hákovat🙂 ale jsem ráda že mám aspon odreagování🙂))

modroocka2
18. bře 2009

jojo jsem doma... po minulém debaklu mě moje dr. nechala doma už od stimulace...má to své výhody i nevýhody... práce mi chybí, ale ne to dojíždění, doma je super ale vidím co musím dělat a do toho se mi nechce

iva.ivf
18. bře 2009

Zase otravuji ale prosim o rady, byla jsem v gyncentru a tam mi rekli ze dalsi postup znova IVF nova jina stimulace nove jine leky vycislili mi to na 23.000,- kč bez leku. Muzete mi prosim poradit kam jinam zajit zda se mi to moc penez za prvni IVF jsem celkove dala 35.000,- kč. Moc dekuji Iva

modroocka2
18. bře 2009

ahojky Ivčo..já stimuluju na 2. IVF a zatím mě to nestálo nic... 1. jsme zaplatili jen ICSI to je 5100 a pak léky nad rámec úhrad pojišťovnou (2000) ale jinak nic.. Apollinář je v tomhle fakt super teď to vypadá, ze si zaplatíme jen ICSI... jeslti nemáš nějaký nadstandardy tak je to skoro zadarmo...

len
18. bře 2009

Ivo, JE to moc peněz. Co všecko v té ceně je?
U Apoli - léky zdarma (na Puregon pen doplatek cca 4000 za 2000 jednotek).
Kontroly, OPU, narkóza, ET - zdarma.
ICSI - cca 5000?
PK - provádějí automaticky na přebytečná embrya, než je mrazí - bez doplatku.
Mražení embryí - zdarma.
KET - cca 2500?

Mně moje první IVF (otěhotněla jsem!) vyšlo na cca 4000 za Puregon, s Fostimonem by bylo zadarmo.

Zadarmo = pochopitelně hradí pojišťovna, pro samoplátce jsou samozřejmě ceny jiné, ale to ty po jednom IVF určitě nejseš.

modroocka2
18. bře 2009

Přesně tak... Len má pravdu je to moc obzvlášť jestli to je jen standard..

aknyt
18. bře 2009

Ivo, Len má skoro ve všem pravdu. Jen ten Fostimon je zdarma jen do 2250 jednotek (30 ampulek), pak se platí 350 za ampulku. Totéž u Puregonu, pojišťovna přispívá jen do 2250 jednotek. A mražení je zdarma na 2 roky, pak tam nějaký drobný poplatek je 300 Kč za rok. 😉
A těch 35 tisíc je fakt přitažených za vlasy, zvlášť když je to bez léků!!!

danusss
18. bře 2009

dobrý den tak jestli mohu hlásím se kvám pujdu po 5 letech znovu k apolináři na ivf.PROSÍM TYKAT JÁ JSEM DANA 🙂 🙂 🙂

iva.ivf
18. bře 2009

Dekuji ja ani nevim 23.000,- asi bylo za IVF + ICSI + ET k tomu 7.000,- za injekce a 5.000,- za KET.

Ivf jsem mela poprve co jsem uhradila ja zbytek pojistovna pry mam jeste dva pokusky kdy mi pojistovna pomuze UO uhradit.

Prosim te kde je ten vas Apolinar ja bych se zlusila zeptat tam. Moc dekuji Iva

len
18. bře 2009

Jo, Aknyt, díky za upřesnění, já spotřebovala jen ty 2000 IU (i když jsem měla pera 2x900, ale byla přeplněná).

aknyt
18. bře 2009

Ivo, mrkni na www.apolinar.cz - je to Apolinářská ulice, kousek od I.P. Pavlova a Karláku. Jinak telefon je 224 967 418, tam se dá objednat 😉

modroocka2
18. bře 2009

Apolinář je v Praze v Apolinářské ulici kousek od I.P.Pavlova tel. 224967418

aknyt
18. bře 2009

ještě lepší je odkaz je tento:
http://apolinar.vfn.cz/index.php?grp=66

modroocka2
18. bře 2009

hmm tak jsem byla pomalejší...🙂

Jinak ahoj Dano vítej mezi náma...můžu se jen zeptat..po 5ti letech to už máš doma prcka/y z předcházejícího IVF?

len
18. bře 2009

Ahoj Dano, před těma pěti rokama to klaplo? 🙂

Ivo, tak to je teda sakra rozdíl, jestli 23 000 nebo 5 100 😕 Obzvlášť, když někde doporučují ICSI plošně i těm, co ho nepotřebují (nevím, jestli je to i váš případ, ale třeba mně by jinde na "jen" 6 vajíček doporučili tohle "pro jistotu" - přitom se i bez ICSI oplodnila všechna).

danusss
18. bře 2009

len .ano klapolo a hned na poprvé pak jsem šla po třech letech anic vajíčko už jsem žádné neměla takže musím znovu je to kus od nás 120 km ale co se dá dělat

danusss
18. bře 2009

modroocka-ano mám jednu holčičku z ivf podařilo se na poprvé pak jsem šla znovu po 3 letech a nic no nevím moje maminka říká že to byla dlouhá doba

len
18. bře 2009

Nak to gratuluju, takže máš doma čtyřletýho prcka? 🙂 Mně taky nezbylo nic, napoprvý to sice klaplo, ale bohužel jen na 8 týdnů, takže teď holt znovu, no, co se dá dělat...

iva.ivf
18. bře 2009

Holky moc dekuji za rady syce z Ostravy do Prahy je to kus ale za tu cenu se mi to spis oplati v Praze. Dekuji jeste jednou.

modroocka2
18. bře 2009

Tak to moc gratuluju... a dlouhá doba na co...?

danusss
18. bře 2009

len -ano mám no už jí bude teda ted v květnu 5 .no tak držím palečky at to co nejdříve klapne 🙂 já jsem ted volala protže jsme žádali mynulej rok ale pak přišlo něco do rodiny a tak jsme to odložili tak jsem volala jak dlouho platí když ti to pojištovna schválí a prý jen ten rok a tak budem muset žádat znovu

modroocka2
18. bře 2009

Ivčo, když sedneš na Pendolino, tak jsi v Praze za chvíli a náklady jsou určitě nižší...

len
18. bře 2009

No, já mám pocit, že mně to platilo od první žádosti jenom tři měsíce 😒 Ale zase zažádat se dá po telefonu a do třech týdnů je to vyřízený 🙂