CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
31. bře 2009

Holky, doufám, že už tam taky brzy najdu // ......byla bych ráda, kdyby se to do konce roku povedlo...

Vidíte to jako realitu??

len
31. bře 2009

Haaribo, no jasně, někdy stačí jediný cyklus (IUI, IVF nebo jen správně načasovaný styk) a je z tebe těhule 😉 Já si taky vždycky říkám do Vánoc, takže teď je času ještě spousta, jenom doufám, že to zase nebudou další depkoidní Vánoce 🙄 😀

modroocka2
31. bře 2009

Len to není špatný nápad...já bych k Tobě určitě chodila ... jak se říká dobrá rada nad zlato.... a v tomto případě vím, že Ty by si mě dokázala uklidnit... a t je v takovémto stavu k nezaplacení...

len
31. bře 2009

Jó, já teď spíš potřebuju uklidnit sama 🙄 Může mi někdo dát zaručenou radu, jak jistojistě přirozeně otěhotnět během dvou cyklů? 😀 Upozorňuju, že sex u nás jaksi nezabírá 😀

haaribo
31. bře 2009

Len a kolikáté Vánoce už čekáš??? 😉

lenickan
31. bře 2009

jen to ne Len🙂

len
31. bře 2009

Haaribo, letos to budou pátý, i když ty první dvoje to nebylo nijak dramatický čekání, spíš taková naděje, že ty příští už určitě budeme tři 😉

modroocka2
31. bře 2009

Jóo Len, kdybych tohle věděla tak už jsem nejen těhotná ale hlavně bohatá.... ale věř mi, že kdybych jen tušila, pošlu to dál....

haaribo
31. bře 2009

Šmarja...tak teď jsi mě rozhodně neuklidnila....to ti budu držet palce....

lenickan
31. bře 2009

len třeba nědělat sex za účelem zplození 😀 😝
Blbej vtip vid?🙂

lenickan
31. bře 2009

tak ted už se mi nezvedá žaludek ale jenom píchá na mrchu... myslím že je rozhodnuto:(

modroocka2
31. bře 2009

Leničko Ty mě zlobíš.... uvědom si, že Tvoje tělo poprvé v životě prožilo ovulaci a vše po ní je nové a jiné... takže žádný házení flinty do žita... počkej na test... JASNÝ..nezlob...

lenickan
31. bře 2009

modro to máš pravdu ale ty bolesti na mrchu znám důvěrně... ok připouštím že i při nich může být nakonec těhu

len
31. bře 2009

Leni, tak já ti nevím, když jsem tak jukla do starých grafů, tak máme za měsíc tak 3 dtyky, ze kterých by něco mohlo být, a dalších deset, který jsou z hlediska plození absolutně neperspektivní 😀 Ale aspoň si to užíváme 😀

Leni, ty bys zasloužila jednu přes pr*** 😀 Pardon 😀 Ale nepamatuješ, jak jsem ti říkala, že já měla typický MS příznaky už pár dní po ET a pak ještě při pozitivním testu? 😉 Kašli na svoje tělo, protože pod vlivem hormonů kecá. Kašli na veškerý píchání, bolení, únavu a nevolnosti, dokonce i na špinění kašli (v těhu jsem 12. den po ET špinila docela silně, pak to přešlo), prostě dokud nezačneš krvácet proudem, tak máš pořád svou krásnou 30% naději a hotovo 🙂

modroocka2
31. bře 2009

no to si piš.... protože naše těla nám jasně neřeknou a teď je to tady..ale naopak nás matou, abysme si ten napnelismus pořádně užily...☹

len
31. bře 2009

Jo, jinak mi manžel řekl - opovaž se být při tom IVF na neschopence, jak tě znám, tak byses totálně zcvokla 😀

lenickan
31. bře 2009

Len já to s tím stykem nemyslela tak, že byste to vždy dělali jen kůli mimi ale kdyby jste to při těch 3 perspektivních dělali aniž by se ti byt jedinkrát v hlavě zrodila myšlenka že ted už to klapne🙂))

Jsem hrozná já vím... otravuje všechny kolem a sebe taky:(

30% len to snad néé říká se 15%

lenickan
31. bře 2009

no ono je na tom něco pravdy v práci přijde člověk na jiné myšlenky, ale len dokázala byses zabavit... můžeš zkrášlit byt, udělat si hezký balkonek/terasu, déle spinkat, častěji spinkat... a tak🙂 já si to dovedu naprosto představit.
Jsem tu už 7 rokem a mám toho nad hlavu 😒

haaribo
31. bře 2009

Holky, už vidm sebe jak vyšiluju než se dostaví MS....to je to jediný, na co se fakt netěším....

len
31. bře 2009

Jo takhle 😀 Tak ti nevím, momentálně myslím, že se na to fakt upnu a na nic jinýho nebudu myslet, protože tentokrát fakt otěhotnět MUSÍM 😀

15 % na jeden folikul, takže na dva je to nějakých 27 %, pokud počítám dobře 😉 A optimisticky zaokrouhluju nahoru 😉

haaribo
31. bře 2009

Leni, jakože 7 let čekáš??????

lenickan
31. bře 2009

neee 7 let hákuju v jedné práci🙂
čekám zatím "jen" 2

len
31. bře 2009

Já jsem tu pátým rokem 🙂 Ten první jsme se ještě moc nesnažili, přišlo mi to vůči zaměstnavateli blbý 😉 Teď mi vůči němu není blbý vůbec nic 😝

haaribo
31. bře 2009

Fuj, teď se mi zastavil oběh!!! 😀

Já makám na jednom místě už 9. rok a už mi z toho hrabe....

Holky, můžu se vás zeptat, jak jste tady věkově??? Mě je 27

len
31. bře 2009

Kecám, čtyři roky to budou, už ani neumím pořádně počítat 😉 Čtyři roky a první půlrok jsem ještě symptotermální metody využívala jako antikoncepci 😉

lenickan
31. bře 2009

no tot otázka jestli byly nakonec oba dva...
11DC byl 1 14mm a 1 12mm
11 i 12 DC bylo ještě FSH, 13DC byl pregnyl.
Tak nevím zda dozrály oba?

len
31. bře 2009

Haaribo, za chvíli je mi 29. Jenomže do pětadvaceti jsem se plácala na škole.

aknyt
31. bře 2009

Haaribo, jsem asi padlá na hlavu, ale já se od druhého na každé IVF těším. Tedy, kdyby to vyšlo, tak bych ta další ráda oželela, ale každé, které se mi doma podaří "usmlouvat" je pro mne událost. Nejhorší je, že se těším i na to čekání na výsledek... Asi jsem už totálně zcvokla a nikdo mi neměl odvahu to říct 😀

modroocka2
31. bře 2009

Len tak teď na Tebe budu ošklivá..to že možná přijdeš o práci není nejdůležitějším důvodem pro mimi..ne? Na jednu stranu Ti to může fakt pomoc..soustřeď se na hledání nové práce a s manžou si užívejte a třeba to bude dobrý impuls, ale není to důvod...

haaribo
31. bře 2009

Já jsem zase řešila jiné zdr. problémy a teď jsme si s manžou řekli, že bysme chtěli aspoň 1 mimi do mých 30...on to už jaksi nestíhá....