CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
1. dub 2009

Taky bych měla mít krátký a dlouhý, jenže v praxi je to douhý a ještě delší týden...

aknyt
1. dub 2009

Co byste holky řekly na srazík někdy kolem 15. dubna? Larri, jak ti to vychází?

tifany1
1. dub 2009

aknyt já jsem spíš na rodince řešila bazálku, pak ale všechny holky otěhotněly a já jsem z té naší staré party jediná :(((( bééé no a teprve pak jsem se začala zajímat o umělko, ale nějak jsem se tam nechytala až teprve ty jsi mi odpověděla.......

Larri našli mi jen tu endometriozu nic víc, zatím.............

tifany1
1. dub 2009

jo vlastně něco se štítnou, ale prý to na otěhotnění vliv nemá. Každý ráno ale beru prášky.... a když otěhotním tak se zvýší dávka

haaribo
1. dub 2009

Tiff, já jsem teda BT nikdy neřešila...nemm na to čas a přije mi, že je to děsný stres, pokud to po tobě doktor nevyžaduje...

aknyt
1. dub 2009

Zatím se mějte, vyrážím na letiště pro manžílka. Pak se ještě možná objevím, podle okolností.

lenickan
1. dub 2009

haribo tak to klobouk dolů - musí to být velmi vyčerpávající...
ale jedno pozitivní to má🙂 můžeš si sama píchat injekce 😀 - já vím blbý žertík...

haaribo
1. dub 2009

Páááá, Aknyt!!!!

tifany1
1. dub 2009

Právě že doktorka to vyžadovala......., ale už je to dlouho začala jsem měřit v roce 2005 asi tak rok a zjistila jsem, že jeden cyklus je cca 30 denní a druhý byl hooodně dlouhý i 40 a víc, ale co beru clostil se mi to nějak obrátilo ten krátký trvá 36 a ten dlouhej mám po clostilu 28denní.....

lenickan
1. dub 2009

přemýšlím že bych se hodila na 14 dní marod... jsem vyčerpaná

larri
1. dub 2009

Tynko,15.dubna mam vyplatu,to te asi nezajima,ale mam i volno.Mam dlouhy,takze volno 15.16.dubna.

Haaribo,nam zacne letni sezona a taky budu mit dlouhy a jeste delsi.Mne nejvic unavuje to mluveni.Uz jsem to psala,kdyz jsme meli Masopust.Lidi nepoznaji jitrnici od jelitka a kdyz ti reknou,ze chteji jitrnicove jelitko,tak to vzdavam.To mluveni mne strasne nici.Ale,kdyz jsem doma,tak si uzivam ten klid. 🙂

haaribo
1. dub 2009

NO tak sama sobě ani omylem...to jsem zkusila jednou a vypadalo to, jak když mě kopnul kůň....to už nikdy...

To radši někoho znásilním v práci... 😀

haaribo
1. dub 2009

Larri, taky to nemáš jednoduchý...

tifany1
1. dub 2009

Haaribo, ale i tak to máš dobrý, že si můžeš někomu říct to já nevím jak to budu řešit asi přítel.......ale asi se bude cukat

haaribo
1. dub 2009

No tak manža by mi u toho asi zkolaboval, ale třeba mu nic jiného nezbyde...

lenickan
1. dub 2009

no ten fostimon do svalu chce asi odborníka - jinak se zřídíme do fialova.. paradoxně já měla za těch 14 injekcí jen 1 modřinu a to od sestry od Apoli🙂 tchýně si dávala záležet🙂

larri
1. dub 2009

Tif a k Apoli to mas daleko? Ja tam teda kazdy den jezdila ☹ Nevim,kde bydlis.

Leni,ty si se umela vdat.Kdyby mi to mela pichat kazdy den skorotchyne,tak letam do Tunisu. 😀

lenickan
1. dub 2009

no musím řícit že injekce byly v pohodě - po práci jsem šla na návštěvu, tchyně dala kafíčko dezertíček a poslala večeři pro manžu🙂 takže pohoda🙂))
Někomu by to možná vadilo ale já jsem ráda - bych byla sama proti sobě - nemusela jsem na nic hrábnout 🙂
No takové 2 píchací týdny v tunisu to by taky nebylo špatný🙂

lenickan
1. dub 2009

Já to mám z Vinohrad k Apoli kousek, na utz jsem jezdila z práce taxíkem za 45min jsem byla zpět i s vyšetřením a zaplacením poplatku, takže jsem to zvládla v rámci "jednání" - nikdo nic netuší🙂
Na IUI jsem si vzala dovču🙂

haaribo
1. dub 2009

Holky a jak často se tam dochází...jsem dojížďák....

lenickan
1. dub 2009

Haribo dle potřeby ale pokud budeš stimulovat tak hodně často nevím jak holky na IVF ale já tam byla ob den

len
1. dub 2009

Se z toho picnu, vrátím se z oběda a čeká tu na mě 50 pracovních nabídek, co mi vygenerovali v Jobsu 😝 No tak na to koukám, na spoustě míst chtějí němčinu, kteroužto neovládám, jinde pět let praxe v projekci (nemám ani měsíc) a vrcholem všeho je pozice generálního ředitele stavební společnosti s platem 150 litrů měsíčně 😀

tifany1
1. dub 2009

Larri já jsem z Neratovic takže docela hooodně daleko. Na každodenní dojíždění to není. Bohužel z práce zdrhám po dovolení vedoucího jinak by to nešlo. Jsem domluvená, že tak 2x budu za měsíc chodím na nějaké kontroly..... samozřejmě netuší na jaké. Myslí, že mi něco je. Jestli bude v pá IUI tak si taky beru dovču. Leni v tomhle máš výhodu...

larri
1. dub 2009

Haaribo,druhy den cyklu si zacnes pichat a ja sla na utz sedmy den.Mela jsem injekce na sest dni,takze mi jeste doktorka pridala na sedmy a osmy den,devaty Pregnyl,desaty volno a jedenacty OPU.Ja mela kratky protokol,u dlouheho nevim,jak to je.Pokud si budes pichat vsechno u vas v praci,tak jenom utz a pak uz OPU.Ale pisu podle sebe.

tifany1
1. dub 2009

tak toho ředitele bereš, ne? 😀

lenickan
1. dub 2009

tif to je pravda ani si neuvědomuji jaké mám výhody že jsem vlastně flexibilní🙂 mám mít spousty jednání takže můžu v klidu nějaké přimyslet🙂

len
1. dub 2009

No jasně, budu tam ředitelovat dva měsíce a vydělám si prachy na rok, no a pak už budu moct jenom ívéefkovat a těhotnět a rodit 😎

larri
1. dub 2009

Tifany a ty delas co? Ale kdyz se domluvis s nekym kdo ti to picha u vas,tak neni problem.Ale mozna to nebudes potrebovat,ctu,ze jdes na IUI.

Len,no vidis a ty si se tak bala.Jenom toho reditele dostal jako nabidku pritel,kdyz nemel praci.Dostaval vsechny takove,prislo mi,ze si spletli emeil.

haaribo
1. dub 2009

Tak to ze mě budou mít práci radost!!!! 😀

len
1. dub 2009

Larri, je jich 50, ale troufnu si říct, že 50 nepoužitelných... teď na jeden koukám, že bych mohla školit ajťáky 😀 Na základě toho, že jsem napsala, že mám základy HTML 🤐 Problém je, že moje vrcholné dílo v HTML je www.merenibt.xf.cz, čímžto se asi budoucímu zaměstnavateli moc prezentovat nemůžu, že? 😀