CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
2. dub 2009

Holky, doufám, že jestli budu doma po tom IVF na neschopence, tak až mě budou napadat takový koniny jako testovat moc brzo, že mi pošlete virtuální pohlavek a nedovolíte mi to 😀 V práci bych to vydržela, ale doma se asi zcvoknu 😝

modroocka2
2. dub 2009

Len spolehni se...to já velice ráda napíšu tytyty... budu apelovat na Tvůj zdravý rozum, což pod všemi těmi hormony co budeš mít v sobě bude velice těžké....😀

nitenka
2. dub 2009

ahojky holky nakukuji co nevého..to to letí len ty už jsi v akci? no to je práda..prosím a malé info co nevého 🙂 tím na injekci tak za 20 min jsem tady za váma 🙂
lencin já když se povedl poseldní pokus neměla příznaky žádný,vůbec bych to nepoznala,bylo to jako vždy stejné.řekla bych že příznaky jsem si myslela vždy po opu,po zakroku a lékách je tělo zmatené,při ket jsem nikdy necítila nic ..takže i když nebudeš mít příznaky těhulka být můžeš..
podle mě je to na příznaky moc brzo.Každá žena to má jinak ,nikdo má příznaky brzo a nikdo vůbec..
já si dělala test po KET 5 dení emryjko a 10 den ta čárka byla neviditelná,jsem si jistá,že po IUI je na test opravdu hodně brzo.. držím palce..tak letím píchat..

maja42
2. dub 2009

len, to už budeš mít třeba doma plivajze a ta tě rozptýlí a zabaví 😉

lenickan
2. dub 2009

len ty si kupuješ kočiči? Jeee🙂
Nítěnko děkuji🙂 máš pravdu já vím že by to bylo testování ze zoufalství a výsledek by nemusel znamenat nic ani v tom ani v tamtom případě... Jen jsen netrpělivá ženská no🙂)))
chodím pořád na wc kontrolovat zda mrcha nepřišla - kůli tomu tlaku na spodek

My měli v rodině 3 psy a ted máme jen jednoho ale to ještě není ani pes - čínský naháč - něco mezi krysou, kočkou a čímsi - ozářeno Černobylem.
Hrůza - ale musím říct že je to milé zvářátko - milující lidské teplíčko🙂

lenickan
2. dub 2009

zlatý retrívr 10letrodičů umřel v listopadu (torze žaludku, operace a následná embolie)
moje dobrmanka 14 let - na stáří 7.3.
Takže máme prd!

Nadruhou stranu jsem si říkala že to bude přesně měsíc 7.4. kdy budu testovat🙂 tak třeba by to bylo znamení🙂

len
2. dub 2009

Nojo, Majo, vždyť já tam budu mít plivníka 😵
Leni, zatím to s největší pravděpodobností vypadá, že budeme mít to nejmenší (ale nikoli neméně viditelné 😀 ) kotě z vrhu Majiny Miluny 🙂

Naháči mi vždycky přišli hrozní, dokud jsem jednoho nepoznala osobně - neuvěřitelná povaha, neskutečný optimista, brala bych ho hned 🙂

Jó, Nitenko, já jsem v akci - z práce vyhozená a těhu se taky nekoná 😀

len
2. dub 2009

Ji, když už jsme u těch psů, očesala jsem stromeček a přinesla to bráchovu Čipovi. Ta bestie žere křížaly! 😀

aknyt
2. dub 2009

Majo, ten plivajz je ale moc roztomilý a vážně mi nepřipadá škaredý. Doufám, že nevadí, že jsem taky nakoukla do albíčka... 😉

aknyt
2. dub 2009

Len, tak to náš pesan křížaly taky rád. A dokud jsme nedali petlici na dveře do kuchyně, tak si otvíral a kradl celá jablka. Nikdy ho nenapadlo krást granule, ale ovoce, to on rád. A taky mrkev, čínský zelí a ovesné vločky. Zvlášť když vidí, že to dostává králík 😀 ... to je schopen sežrat i seno a pšenici.

len
2. dub 2009

Aknyt, však ona se ještě vybarví do krásy 😉 No a když ne, tak Maja o ní umí tak pěkně vyprávět, že jsem přesvědčená, že ošklivá-neošklivá, milovaná bude neskutečně 🙂

maja42
2. dub 2009

len, včera jsem ti ji nafotila v akci, bohužel fotky odjely i s foťákem a manželem na služebku, takže na flickru možná zítra. ona je takový david (vs goliáš), včera jsem ji pozorovala, jak si hraje s dvakrát většíma bráchama a normálně je složí na zem levou zadní, kousne do zadku a utíká pryč 😅

len
2. dub 2009

No, tak to náš předchozí pes akorát maso nebo granule, on byl vybíravej, proto mě tohle stvoření překvapuje 😉 Máma vyprávěla, jak mu na plastovým tácku přinesla pár kostí, tak kouká - pes splivnul kosti a přikousnul k tomu půlku toho tácku 😀

aknyt
2. dub 2009

Majo, to je ta hlava Havla... 😀

len
2. dub 2009

Jo, Majo, tyhle povahy znám, náš jezevčík zvládnul vyřídit dobrmana 😉 Někdy mám pocit, že čím menší a slabší, tím větší inteligencí a drzostí to musí vyvážit 🙂

maja42
2. dub 2009

aknyt, nevadí, vždyť proto jsem je tam dávala. bohužel zásahem admina kristy-koniáše už album na koni nemám, holt neny mimísek, nony love 😒

aknyt
2. dub 2009

Hm, Len, tak to je taky talent. Náš, když jsme ho přivezli z útulku, tak zblajznul půlku kostky mýdla, když jsme ho na chvíli pustili z očí. Taky 2 kila bůčku i s pytlíkem, drobenku z koláče, který dala mamka vychladnout na schody (já to přece schovala za košík s jablky, tak jak to mohl sežrat?!) a obzvlášť dobrý bylo, když pil polévku na stole přímo z hrnce a nebo když se pustil do tekutého obsahu nočníčku neteře...

lenickan
2. dub 2009

TAK to naše dobrmanka kradla všechno. Dokonce mi jednou vyloupala a sežrala vlašské ořechy. měla jsem je dané na vyschnutí na vánoční pečivo. Než jsem přišla domů byly tam jen skořápky, elegantně rozlousklé na dvě půlky. Neuvěřitelné🙂
Dlabala, banány, kyselé okurky, nejlepší pošušnání pro ní byla čokoláda, smetánek a nebo lidské ehm pardon "hovno"

maja42
2. dub 2009

šéfův pes dokonce sežral doma asparágus (a následně vyblil) a dokonce když sadili brambory, tak šel za nima a ze země vyhrabával ty půlky zemáků a žral je i s hlínou. a to je to prosím anglický aristokrat s rodokmenem (ten pes, ne pán 😉 )
na kočkách se mi líbí, krom jiného, že mají poměrně distingovaný přístup k jídlu. i když, hlad je sviňa, obzvlášť když číča kojí. musí teď brát antibiotika plus něco na střeva a já už nechtěla znovu zažívat to násilí, když jsem to do svázané hysterické kočky rvala stříkačkou. takže jsem prášky zadlubala do tuňáka s krevetama, pochopitelně, že to našla, hráli jsme psychosouboj, ale nakonec vyměkla a zblafla to i s patákama 😅

nitenka
2. dub 2009

tak jsem tady 🙂 len cojako že co? práce? co se dělej? fakt vyhazov? tynko ahojky

aknyt
2. dub 2009

Jo a zapomněla jsem na Velikonoce - to nám přes noc sežral skoro všechna vajíčka - vzorně si je oloupal - skořápky byly po půlce místnosti 😀. Ale je fakt, že každou takovou epizodou se učíme a stále se divíme, čeho všeho je schopen 😉

aknyt
2. dub 2009

Ahoj Nitenko 🙂 Tak jak je?

lenickan
2. dub 2009

mne jednou dobrmanka velmi překvapila - na Vánoce jsem pekla vanilkové rohlíčky - Ze 3 kil (manža je miluje) vyřízena po plácání a tvarování šíleného množství rohlíčků jsem hotový neskutečně voňavý skvost dala vychladnout na kuchyňský stůl - aby to hezky provonělo byt vanilkou. Šla do vany.
A po návratu do obýváku jsem se nestačila divit - pes býlej čumák o cukru kompletně ( a že se to na černém dobrmanovi pěkně vyjímalo). Na tácu zbyly 3 rohlíčky...
Rozdělila se🙂 za blbost se platí...

nitenka
2. dub 2009

tynko ..už je dobře...ten můj gyndař je hodně takovej opatrnej ještě mám ležet a ještě beru léky a injekce dokud placenta se nezhojí uplně,ale to vyšerření mě uklidnilo..doktor ještě váhal i s pukazkou,ale já jsem udělala psí oči... už si jí taky zasloužim ne 🙂

nitenka
2. dub 2009

jen netuším zda mě pustí do práce..ptala jsem se ho cca 3 týdny říkal,že uvidíme a včera se nato moc netvářil..za 14 dní jdu na kontrolu a tak se to rozhodne co bude dál

len
2. dub 2009

Nit, jojo, přesně tak... Prej krize 😉

Aknyt, ten náš je taky útulkovej, když ho přivezli, dali ho na dvorek do boudy a šli spát. No a milej pes, celej nadšenej, že konečně našel hodnýho páníčka, jim nejdřív rozdrásal dveře )pomohlo až masivní oplechování střešní krytinou) a následně sežral kus dřevěnýho okna, jenom aby se dostal dovnitř 😀

nitenka
2. dub 2009

podle caru jsem 13+1 a podle gyndaře 12+4 letíto.. tak snad bude vše ok..nervozní jsem furt ale to je normální 🙂 a co je tady nového?

modroocka2
2. dub 2009

Čtu a neskutečně se bavím nad vašim zážitky..my máme jezevčíka na zabití..je milej to jo, ale nevychovanej až hamba..pořídili jsme ho strejdovi, když nám umlátili prvního čertíka, protože by ho to zabilo..předávala jsem ho se slovy, že nesmí opakuji nesmí do postele...takže strejc s ním obešel zahradu, ukázal mu co a jak a pak ho vzal domů a šup do postele... no a už tam zůstal... naštěstí jenom v jeho.. no a pak máme čubinku z útulku, byla týraná, takže dlouho trvalo, než si na nás zvykla, ale je to poklad... naše sousedka, když ji prvně uviděla na zahradě, nenápadně přišla k nám a po několika dotazech co potřebuje nám se strachem sdělila, že na zahradě máme asi lišku...manža suše odpověděl, že to je náš nový pes... s otevřenou pusou odešla domů...🙂

nitenka
2. dub 2009

len holka šikovná chytrá a moudrá jako ty si práci najde uvidíš,že bude třeba líp, a kdy jdeš do akce co je nového?

tifany1
2. dub 2009

Tak jsem zpět a vůbec nevím co si mám myslet ☹ . Folikul byl 15mm což mi minule dr. říkal, že budeme IUI dělat. Jenže dnes tam byl zase jiný a ten mě totálně dostal. Řekl, že by to nechal na přírodě, když jsou spermie tak výborné. Tak to nechápu já tam chodím jak trotl pořád na kontroly a když už jsem připravená tak mi řekne, že to nechá na přírodě..... Jo a pak mi řekl, že když mám takhle pomalý růst vajíček, že by to viděl na zkumavku??? Minule jsem měla 11DC 18mm a mám pomalý až tento cyklus. Jsem z toho pěkně smutná.... Nakonec mi tedy řekl, že když jako chci tak že zítra bude IUI a píchli mi pregnyl, vzali mi krev na progesteron (vůbec nevím co to je?) a prý výsledky budou zítra před IUI a pak mi ještě budou dělat cosi jako odběr hlenu se spermiemi či co. Že máme mít dnes sex a zítra před IUI mi to odeberou???? Chjo jsem z toho vedle.......