CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
8. čer 2009

Larri ty jsi byla dnes na KETU???

larri
8. čer 2009

renduli KET SE plati 2400kc,to mi rekla doktorka uplne naprvni konzultaci.

Kdyz jsem byla ted v patek na OPU,tak sel pritel na krev a pak na spermio.Tak at radci nic neji rano.Sestra mi to rekla na utz,ze je to novinka,tak nevim.

len
8. čer 2009

Rendo, ještě v říjnu bylo mražení určitě zadarmo.
A ty testy na choroby většinou dělají hned při první návštěvě (jak nabírají ty litry krve), před OPU to ale neopakují, mně to zopakovali až po potratu a tam mi právě přišli na tu toxu (která teda není pohlavně přenosná, ale brali i nemoci přenosné ze zvířat)

len
8. čer 2009

Já myslím, že na choroby najedení nebo nenajedení vliv nemá... Stačí, že před OPU trpíme hlady my 😀 Jenomže já pojedu z OPU asi rovnou bráchovi na promoci, to bude něco, si tam vyprosím, ať mě někdo pustí sednout, no a pak slavnostní oběd na ten prázdnej žaludek - ááááá 😨

papus
8. čer 2009

holky mám si vzít sebou zítra na utz ty papíry k podpisu nebo až když bych šla na OPU?

len
8. čer 2009

Papus, klidně je vezmi už na utz, podepíšeš je tam před nima, oni si je tam nechají a až půjde manžel odevzdávat spermie, tak je tam před nimi podepíše 🙂 Takže si je předem nastuduj, protože pak ti je seberou...

larri
8. čer 2009

Papus ja byla na ET.

jO,renda psala,jestli se plati primo to zamrazeni,jo?

Len,to si umis predstavit,kdyz mi ten muj delal problemy a ja mu rekla v patek pred OPU,at neji a nepije.A on tak rad po ranu kafe a cigaro.Teda jenom,kdyz jde do prace.

papus
8. čer 2009

díky Len už to mám naštudované 😉

Larri já to špatně napsala ☹ kolik jich máš u sebe?

rendulina
8. čer 2009

To jsou mi novinky teda! 😖

Tak jsem to manžovi zdělila,ať je pro jistotu ráno také na lačno(alespoň v tom nebudu sama 😉 )

A mě tu krev před OPU brát již nebudou?-sice mi to připadá,že by to bylo za 5 min.12 a i zbytečné.Oni mi jinak již dlouho u Apoli.nebrali krev!A na toxu už vůbec nevím,zda mi ji někdy vůbec brali?! 😒
Většinou mi moc nezdělovali na co všechno dělají odběry.

len
8. čer 2009

Vždyť při té první návštěvě, když nabírali ty choroby, tak jsme taky nebyli nalačno 😉 Ale máš pravdu, radši mu neříkej, že se obětoval zcela zbytečně, to by ho nemuselo potěšit 😀

Jsem dnes dr. říkala, že chci Puregon, protože mi ho umí píchat i ten můj chlap. No a ona na to, že si to mám píchat sama... Jenomže to byl prostě rituál, vzájemné souznění - pracujeme na miminku a oba u toho děsně trpíme 😀

larri
8. čer 2009

No prave,ze dve.To bylo vsechno co mi zustalo.A to prvni,ze jenom jeden,pak sla doktorka do laboratore a tam rekla embry.,ze mrazit nebudeme,ale ze by ho zavedla.
Z 11 vajicek a mam 1,5 u sebe.Tak mi to rekla Jirsova,ale,ze muze prekvapit.

V patek se mnou lezela holka,37 let a ta mela 16 vajicek a dneskajsme se potkaly a zustalo ji 11.Takze neznamena,ze my starsi malo snasime.U mne je horsi kvalita.Ale dekuji bohu za 1,5. 😉

papus
8. čer 2009

tak to je super Larri 😉

len
8. čer 2009

Rendo, já si jenom pamatuju, že po tom potratu dr. zavelel - naberte zoonózy... ale co všecko zoonózy obnášejí, netuším, protože z nich byla pozitivní jenom ta toxa. Jo a chlamydie negativní, ale co tam bylo ještě, kůň ví 😒 Ale poprvý (únor 07) mi tu toxu určitě nebrali, protože to teď neměli s čím porovnávat, tak teď mi brali krev speciálně jenom a jenom na toxu.

Si myslím, že kdyby měli být chlapi nalačno, tak nás předem varují. Já už teda absolvovala tolik odběrů, každou chvíli na štítnici a tak, že když mi někdo vysloveně neřekne, ať jsem nalačno, tak snídám 😀

len
8. čer 2009

Larri, stačí jedno jediný 😉 Tak ať se drží a nepustí devět měsíců!

larri
8. čer 2009

Len,mne upozornili,ze budou priteli brat krev a ja to brala automaticky,ze ma byt nalacno.

Rendo,tobe ji brat nebudou,ty si tam jdes zdrimnout.Ja mam teda dobry pocit z vokroje,jak se mnou mluvil pred narkozou,ani se mi nechtelo usinat.

Len,ja ted po OPU neumela moc chodit.Teda chodi se mi porad spatne,nafoukle bricho a ty vajecniky citim pri kazdem kroku.To jsem ale mela uz pri stimulaci a ty jdes na promoci.To te obdivuji.

len
8. čer 2009

Já minule dojela MHD domů, svalila jsem se na gauč a ani se nehnula, manžel mě obsluhoval 😀 Jenomže brácha tu školu dřel sedm let, teď je z něj strašně hrdej inženýr a já na tu promoci fakt musím... Známýmu bych se na to asi vykašlala, ale tady bude celá rodina, to vážně nejde vynechat... Ale asi budu dost nepoužitelná, o tom nepochybuju 😖

larri
8. čer 2009

No jo sedm let drel na inzenyra,ale taky se muze po x letech stat strejdou.Mysli na sebe holka.

larri
8. čer 2009

jdu koukat na telku,bude tam neco o dvojcatech. 😉

len
8. čer 2009

No neboj, v prvé řadě OPU, o tom se nediskutuje 😉 Ale jestli budu aspoň trochu použitelná, tak bych tam ráda...

Měj se, já jdu uklízet chlupatej kobereček, kotě na něj vyklopilo tu odčervovací pastu spolu s kompletním obsahem želudku, tomu teda říkám tréning na mimino...

rendulina
8. čer 2009

Ještě malý dotázek: možná,že to bude spíše pro mimo Prážské ale i tak.

Měli by jse typ,kam by mohl manža jít po spermiogramu?Brouzdá vždycky Prahou křížem krážem,páč nikde nemají v tak časné hodiny otevřeno-všude až od cca 9h. ☹

A má chudák vždy smůlu,že buď mzrzne nebo v lepším případě prší(což zítra má 😒 )

len
8. čer 2009

No, můj chlap, když na mě minule čekal, tak šel do knihkupectví a dvě hodiny tam studoval programátorský knížky 😀 Ne, fakt, dá se jít do knihkupectví třeba Luxor na Václaváku, tam mají od osmi. A nebo si od sedmi může jít sednout třeba do Panérie, ty jsou po celé Praze: http://www.paneria.cz/prodejny.php3 - pekařství, kde mu i udělají kafe, čaj, bagetu... Jsou sice dost drazí, ale mají čerstvé a moooc dobré věci, na ranní posezení nad novinama ideální 😉

rendulina
8. čer 2009

Moc díky za radu len 😉

Nejspíše zkusí tu Panerii 🙂

papus
8. čer 2009

všem krásnou dobrou noc 😉

rendulina
8. čer 2009

Tak já jdu ještě něco malého zakousnout ať mi nekručí tak brzy v žaludku.Budeme ve vlaku kručet s manžou alespoň stereo 😀

Škoda,že se nemůže alespoň pít!

len
8. čer 2009

Ať si najde nějakou poblíž 🙂 Já si tam chodila na oběd nebo snídani s sebou, když jsem hodně spěchala (rozhodně lepší než mekáč), mají tam hezky, čisto, nekouří se tam... A když bude chudák ráno o hladu, určo mu to bodne 😀 Tak zítra dobře pořiďte! 🙂

rendulina
8. čer 2009

papus-brou brou 😉

papus
8. čer 2009

rendulinko zítra tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉

rendulina
8. čer 2009

S tím s tebou souhlasím 😵

Díky moooc a také přeji dobrou noc 🙂

rendulina
8. čer 2009

papus: děkuji-za tfuj tfujánky 😉 😀

aknyt
8. čer 2009

Sari, OPU dělají i v sobotu, minule jsem to tak měla.

Nevím, jak je to u Apolináře, ale jinde po laparce doporučují 2 cykly odstup před akcí (tedy nevím, jestli je to zbytek jednoho, plus další jeden a nebo 2), takže letos už toho asi moc nestihnu.
Tak se musíte hezky snažit i za mne 😉