CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
3. lis 2008

No právě, já už si tááák přála, aby byl konec víkendu a já mohla do práce 😀
Na Jasminu taky myslím, jak to nakonec dopadlo 😔

claudie
3. lis 2008

Už se blíží 14.00h a tím i moje odpolední vycházky, takže šup něco na sebe, hlavně teplé spodní prádlo (jak říká moje maminka) 😀 a jdu se vyvenčit.
Pracujícím snažilkám a nastávajícím maminkám přeji příjemný zbytek pracovního dne 😉

len
3. lis 2008

Měj se a užij si procházku 🙂

kacatko000
3. lis 2008

Ahoj holky děkuju za rady, já vím, že je to choulostivá věc a právě proto doufám, že to dopadne dobře, někdy mi připadá, že ten chlap se nedokáže vžít co člověk prožívá, on řekne, tak si pícháš jen nějaké injekce no a co, to nemůže být strašné, ale ten strach nikdy nepochopí. Já se nejvíce bojím, že pokud se to povede, tak o to přijdu, už se mi to stalo, v létě jsem otěhotněla přirozeně a týden před svatbou jsem potratila, byla jsem v 8 tt. prý to bylo k vůli endometrioze, tak se bojím, že to přijde zas

claudie
3. lis 2008

To víš, Kacatko, chlapi jsou úplně jinej druh než my, takže z toho si nic nedělej 😀
Nesmíš přemýšlet tak negativně, snaž se takové myšlenky z hlavy úplně vypudit a říkej si, že vše bude O.K., i když vím, že stát se může cokoliv....ale psychika dělá hodně, takže myslet pozitivně, holky, pozitivně 🙂 🙂

kkp
3. lis 2008

Ahojte holky 🙂 ,nezlobte se,že Vám sem lezu,ale chci se zeptat,zda-li někomu nezůstal Puregon???Odkoupím...
Případně kontaktujte IP nebo K25.katy@seznam.cz
Děkuji 😉 😉 😉

saralinda
autor
3. lis 2008

Len, super!!! Veliké gratulace! Tak ono to fakt funguje 🙂
Přeju ať je vše vpořádku a za 8 měsíců máš malého drobečka v náručí. Písni sem občas, jak se daří.

jasmina309
3. lis 2008

Ahoj
Tak sem našla odvahu vám napsat tu pro opět nemilou situaci!
Od pátku sem byla hospitalizovaná v Litoměřicích, protože na testu sem // měla, ale krvácela sem. Odebrali mi krev a uděkaki utz na kterám tamní dr nic nevoděla i když sem byla 5+4.Jako. Hcg bylo 42 a tak mi paní primářka dala naději, že uvidíme v neděli. Nasadili mi další Utroš a Ascorutin a Magnesium.
Vsobotu po poledni sem si sama udělala test a čárka byla opravdu silná. Jenže v neděli byla hodnota HCG pouze 6. A to byl můj konec snění o miminku!
Primářka mi provedla revizy dělohy.A učinila tak po vícerém vyšetření , Krvácet sem nepřestala a i výška sliznice mluvila pro potrat.
Takže moje 3 IVF s ET jednoho embrya skončilo v 5+6 (jalo můj první pokus). Druhý byl bez ET.

Věřte, že sem na pokraji sil a učím se snad i dýchat...

jasmina309
3. lis 2008

Leni, tobě moc a moc gratuluji a posílám virtuální objetí! Třikrát tfuj, at to vyjde, jak má!!!! 🙂

len
4. lis 2008

Ach jo, Jasmino, to mě fakt mrzí ☹ Zkusíte se oklepat a zkusit to ještě naposledy?
Jak ti to počítají? Protože na OPU jsme byly v ten samý den a já jsem dneska teprve 5+1...

claudie
4. lis 2008

☹ Jasminko, to je opravdu nespravedlivé...je mi to moc líto. Buď silná!!!!

kacatko000
4. lis 2008

Jasminko to je mi moc moc líto, není to fér, kdyby jsme ti aspoň mohly nějak pomoci...
Opravdu mě to moc mrzí a tak ti aspon posílám spoustu síly a energie!!!!! Snad se to jednou vše otočí a ty se dočkáš miminka. Asi nezbývá než to ještě vyzkoušet, protože když se člověk vzdá naděje, tak přestává bojovat. Vím, že až načerpáte sílu tak to zkusíte znova. Asi se mi to lehce píše, ale znám jeden pár, co jim to nevyšlo 6 krát, vzdali to, zažádali o adobci, ta trvala dlouho, tak ještě zkusili poslední pokus, moc nedoufali, ale vyšlo to!!!! A ona byla ve 40 maminkou. Věřím, že to štěstí čeká i tebe. A moc bych ti to přála. Ale vím, že co ted prožíváš musí být velmi bolestivé a vyčerpávající. Budu na tebe myslet a pokud budeš potžebovat, jsme tady pro tebe

kacatko000
4. lis 2008

Len nemohla by si na oběd zítra???? my jedem už asi ve čtvrtek na moravu na tu svatbu
Zítra mě čeká kontrola a snad konečně začnu píchat, pokud bude vše v pohodě

len
4. lis 2008

Kacatko, určitě mohla 🙂 Pak písni, v kolik by se ti to hodilo a já to tam rezervuju 🙂
Já začala píchat dva dny po kontrole...

jasmina309
4. lis 2008

Ahoj holky!
Moc díky za podporu!
To víte, že se mezi vás přijdu podívat! 🙂 Jen sem ted opravdu ze všeho unavená.
Třeba nás touha po miminku přepadne zase, ale to bych chtěla mít všechna vyšetření za sebou a mít na to pomyšlení, že zas projdu celým bojem s injekcema atd a ve finále to zas nemusí dopadnout!
Ne, ted je ještě brzo dělat závěry, vám všem přeju víc štěstíííí 🙂 🙂

Kacátko a tobě děkuju za prima povzbuzení! Něco podobnýho mi vyprávěla primářka v nemocnici, když sem se jí tam po vyšetření ultrazvukem rozbrečela ☹ . Pro ní sem tam na oddělenní byla jednička!
Řekla mi, že tohle IVF by měli okusit ty matky co své děti nechtějí, nebo je dají pryč hned na začátku těhu!Takže mi trochu zvedla náladu a na to, že sem byla jen jedna z pacientek, tak se ke mě chovala velmi individuálně! To jsem moc ocenila!
Na prvním potratu sem totiž byla u Apolináře. Tehdy mi to dělala shodou okolností ta dr, která mi dělala i transfer, myslím Jarošová, nebo tak nějak...

len
4. lis 2008

Jasmino, drž se a doufám, že na nás nezanevřeš 😉 A taky že to časem přebolí a seberete odvahu ještě na jeden pokus, naděje umírá vždycky poslední! 🙂

len
4. lis 2008

Jejej, Kacatko, to jsem ale trouba 🤐 mám nějak popletený dny a zítra je teprve středa, v půl dvanáctý mám dost blbý jednání a netuším, na jak dlouho se to protáhne - minule to zabralo dvě hodiny 😒 Takže bych mohla tak ve 13:00 nejdřív... Ale spíš bych to teda asi odložila, protože fakt nevím, jak dlouhý to bude... ☹

saralinda
autor
4. lis 2008

Jasmina, to je moc smutné. Je mi to líto. Moc Ti přeji, aby to co nejdříve přebolelo a nabrala jsi nové sily a radost.

kacatko000
4. lis 2008

jasminko budu ti držet palečky a věřím, že ta odvaha a nová síla přijde!!!!!

Len to neva, necháme to na jindy.
mě je dnes docela blbě, bolí mě břicho a zase trochu krvácím, nevím jestli je za tím ta zastavovací injekce, ale zítra jdu holky na kontrolu a pokud bude vše v pořádku, začínám píchat. Mám tam být zítra v 9, tak jsem moc zvědavá.

Jdu odpočívat, zatím papa

rendulina
4. lis 2008

jasmina: vím přesně co prožíváš....☹
Je to již 3 týdny a já na to stále ještě myslím.A to v pátek mám volat k Apoli,jak to dopadlo s tou pojišťovnou.Mám z toho strach,co řeknou.
Musíš být silná,vždyť víš,radila jsi mi to nedávno také. A chce to se z toho také pořádně vybrečet i když při myšlence na TO se to spustí opět samo ☹ .
Dnes jsem se rozhodla zavolat na Mojžíšku-chtěla jsem to ukončit a zítra jdu opět na 1.mobilizaci po IVF (pač mi řekli,že to nemám vzdávat a pokračovat-chce to čas) Jenže kolik ještě,že? 😖
Tak že opět cvíčo+čajíky.
A také chci zajít na kontrolu se štítnou žlázou zda se to nějak nezhoršilo po těch hormonech,tak uvidíme.... 😔
HODNÉ SÍLY A PEVNÉ NERVY jasminko!!!A ten srazík až pojedeš do Ltm stále platí.Tak že klíďo písni.

marcelli
5. lis 2008

Ahojky mám se objednat 22 den od MS na injekce do břicha,můžete mi někdo napsat,jak dlouho se aplikují ?A co to znamená dlouhý a krátký protokol?díky ☹

kacatko000
5. lis 2008

ahoj holky tak mám za sebou první pigáro, dnes jsem byla u apolináře a už stimuluju, mám fostimon, dnes 4 ampulky a od zítřka po 3.

claudie
5. lis 2008

Ahojda holky,
dnes jsem byla na utz...máme v bříšku jednoho mimíska 🙂 , vše je zatím v pořádku. Spočítali mi, že jsem 6+0. V prosinci mě bude čekat ještě vyšetření (screening v 1. trimestru), kvůli Down. syndromu. Tak mě trochu vyděsili, ale doufám a věřím, že bude vše O.K.
marcelii - já jsem píchala Puregon po dobu deseti dnů (jednou denně), připlatila jsem si za pero-kterým to šlo vcelku dobře a nemusela jsem shánět někoho jiného, zvládla jsem to sama. Měla jsem také dlouhý protokol, ale nevím přesně jak probíhá ten krátký. U toho dlouhého to začalo tou injekcí 22.den (jako čeká tebe), pak jsem tam jela až za 14 dní a napsali mi ten Puregon, ten jsem po dvou dnech od utz začala píchat 7 dní, pak další utz a pak píchání Pur. ještě tři dny a další den aplikace dávky Pregnylu (od přítele do zadečku), ten je myslím na dozrání vajíček. No a pak byla neděle, to se nic neaplikovalo a v pondělí jsem jela na odběr vajíček a po třech dnech na transfer emb. do těla. Tak takhle nějak to probíhalo.

claudie
5. lis 2008

kacko - a jak to zvládáš, pohoda ne? Kdo ti píchá?

saralinda
autor
5. lis 2008

Claudie, super!!! Mooc gratuluji.
Já jdu zítr ak Apoli na kontrolní onkologický ultrazvuk, tak uvidím, zda cysty zmizely či zda se namnožily.

kacatko000
5. lis 2008

tak snad mě to bude píchat manža.
claudie moc gratuluju, neviděly jsme se dnes??? Já odcházela z ordinace v 10:33

claudie
5. lis 2008

Díky za gratulace... 😀
Tak to jsem šla na utz po tobě Kacatko, ale vůbec si tě nevybavuji, jen vím, že jsi vyšla ven a oni mě hned volali. Tahle sestra co tam byla dneska (? Kolemanová ? ), ta byla skvělá... já ji tam zažila dnes poprvé... A píchanců se neboj, určitě to se svým drahým zvládnete!!!!! 😉 😉 😉

kacatko000
5. lis 2008

tak to já si tě trošku vybavuju. já měla na sobě červenou bundu a černé kalhoty....
píchanců se nebojím, manža je šikovnej, snad to zvládne. Jen ať vše probíhá dobře, to je mé přání a ať nám to vyjde. Jo ta sestra je dobrá, já ji tam zažila už hodněkrát.
Kdy tam zase jdeš???
Já zítra a pak v pondělí

myskyva
5. lis 2008

ahojte
claudie moc gratuluju k dobrým zprávám,ať to dobře pokračuje
saralindo držim palce ať zítřejší UTZ dobře dopadne 😉

claudie
5. lis 2008

já držím taky palce - nám všem 🙂
K Apoli už nemusím docházet, zítra se objednám ke své gyndr a budu chodit k ní. U Apoli je to fajn, ale je to pro mě zbytečně daleko. Pojedu tam až 22.12. na to vyšetření co mě čeká, nedělají to totiž všude a tam, kde to už náhodou dělají, se ten výkon platí, u Apoli je grátis, prý nadstandartní služba pro jejich pacientky...