CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

rendulina
10. srp 2009

Ahoj Apolinky,
včera jsme se vrátili s víkendu-byli jsme od pátku v manželově rodné vísce na turnaji ve fotbale a bylo to fajn! 🙂
A dokonce jsme si od tamtud dovezli kotě -( prý je to kočička) 😵 😵 😵 Bylo na hřišti v kabinách a tak jsem neodolala a vzala si ho na zkušební noc (rozmýšlela jsem se,za si jej vzít druhý den domů).
Přeci jen vyměnit poletování po vsi za panelákový gaučinglítaní... 😕 Ale ráno jsem neodolala a vezlo se s námi do bytečku.Cestou koupili WC a granulky.
Na večer mi jí přišla okouknout jedna kočičí máma a chovatelka a slyšela jsem jen samé pozitivní zprávy a největší sranda byla,že se z kočičiky vyklubyl kocourek jak fík 😀 😀 😀
Ještě ten den,šel MURPHY na svůj WC a pěkně baštili granulky 🙂 Do rána spinkal u mě v posteli u nohou.

A len : přede jako když je na motůrek - manža furt říká: vypni se už konečně... 😀

Zkusím ho dát do albíka-snad mi ho adminky nesmáznou 😅

Joooo a gratuluji len k ovulce!
Já již od pátku nešpiním a břicho také nebolí.Tak snad mi kocourek pomůže srovnat psychiku... 😔

aknyt
10. srp 2009

Rendo, gratuluji ke kocourkovi 🙂 ten určitě pomůže.

aknyt
10. srp 2009

Je moc hezkej 🙂 Ani se ti nedivím, že s vámi odjel domů... taky bych měla problém mu odolat 😉

len
10. srp 2009

Aknyt, já myslím, že ti tu minimálku (byť s řečma) udělají, ale ušetřila bys akorát za léky a to nemá moc cenu 😒
Jinak vyčkej, vyúčtování vyštrachám...

Rendo, moc gratuluji, je to krasavec! 🙂 Musím říct, že Adélka je hrozně pozitivní stvoření, taky přede tak, až nás to v noci budí, jenomže to se jeden nemůže zlobit, že 😀 A pak celý den prospí...

rendulina
10. srp 2009

aknyt : velmi jsem váhala,když mi MUDři nedoporučují zvíře domů(hlavně kočku)ale co,snažit se začneme až příští rok a snad vše bude OK 😵

rendulina
10. srp 2009

len : díky,jj,to on prospí také 3/4 dne ale koťata spí prý normálně až 20 hod denně 😀 Pak se nají a začne blbnout,řádit s hračkami(zatím u něj vede rulička od toaleťáku)a to jsme mu koupili i něco ve zverimexu...

Jinak měl i u nás po 1.pravidelnou stolici - tchořík hadr... 😵 😝 ale hlavně,že jde na svůj WC.

len
10. srp 2009

Tak, Aknyt:

IVC cyklus (komplet) - 26 000
Cílené vyšetření anesteziologem - 202
Anestézie cca 20 minut - 1 308
Ceny léků znáš...

aknyt
10. srp 2009

Len, myslím, že za plnou cenu ji udělá Jarošová celkem bez řečí, ale to se nevyplatí... Jestli dám 35 tisíc za minimálku a nebo 40 za klasické IVF, tak to už je skoro jedno - na obojí bych šetřila dost dlouho ☹ A držet se při životě vidinou jediného pokusu za rok, který by nemusel vyjít, tak to je na nervy... a asi bych zblbla, kdyby to pak nevyšlo... Přece jenom tu minimálku bych zvládla tak 3x do roka... A taky mě mrzí, že bych pak už nepatřila k vám 😢 Holt to teď bude muset v září vyjít, abych to nemusela řešit.

rendulina
10. srp 2009

A kam se len chystáte na záříjovou dovolenou?

My jsme se rozhodli,že bychom(pokud mě psychoDr.nechá i v září na PN),že také někam vypadneme pryč.Nějaký relax s last minute 😵

len
10. srp 2009

Rendo, Aduš první týden vůbec nekakala, tak jsem vyfásla na veterině nějakou pastu, po který mi akorát poblila chlupatej kobereček... měly jsme to dost veselý 😀 Jinak WC má krytý s dvířkama, takže naštěstí to nesmrdí 😉
Jinak bys ho měla vzít na veterinu, aby mu dali něco na odčervení, a potom první očkování, další odčervení, druhý očkování, další odčervení... Ten začátek je krušnej, ale pak se to dá 😉
Z hraček u nás suverénně vedou plyšový myši 30 káčé za 3 kusy 😀

aknyt
10. srp 2009

Len, to by mě zajímalo, kdy mě cíleně vyšetřil anesteziolog...

len
10. srp 2009

Aknyt, kdybys přešla jinam, tak doufám, že bys k nám chodila aspoň drbat a na srazíky 😉
Jinak myslím, že anesteziolog tě snad vyšetří, když tě uspí, jestli je vše OK...

Rendo, pojedeme na týden do jižních Čech, kousek od Kaplice 🙂

aknyt
10. srp 2009

A dík za to vyúčtování... 😉

len
10. srp 2009

No není zač, mám to schovaný v šuplíku 😉
Takže jak tak počítám, když se k tomu přidají léky a ICSI, bez problémů je to přes 50 000 😖

rendulina
10. srp 2009

Jj,o veterině vím - chystáme se tam cca za 14 dní s tou kočičí mámou(ta tam půjde se svými koťátky),má nějakou známou veterinářku,která nevybírá zbytečně peníze i za vlezné(což u nás ano=180kč,že vezmeš jen za kliku) 🙄

Jo a také ho zajímají velice všechny možné kabely,kytky a vyhlídka z balkonu(ale to mám strach-jsme v 8 patře)pletivo na zábradlí máme ale kdyby vlezl na zábradlí,to by nedopadlo dobře...

len
10. srp 2009

To máš pravdu, jestli nemáte zasíťovaný celý balkón, tak radši nepouštět 😕 Jinak na kytky taky bacha, já jsem odstranila všecky potenciálně jedovaté, takže mi tam skoro nic nezbylo 😀 A koupila jsem šáchor a kočičí trávu, aby měla co okusovat. Ji to nijak neláká, ale když jsme tu měli na hlídání její mámu, tak ta mi hned druhý den ohlodala palmu, naštěstí nejedovatou, ale stejně za chvíli letěla vyblitá... na chlupatej kobereček 😝 😀

aknyt
10. srp 2009

Já to počítala podle starých cen i s ICSI, to dá tak 30 tisíc. Plus léky.

aknyt
10. srp 2009

Pro srovnání - minimálka v Motole stojí 10 tisíc včetně ICSI. Plus léky. 😒 A to je sakra rozdíl.

len
10. srp 2009

No právě, plus léky 😖 Na kolik přijde Fostimon, cca 2 000 IU? Puregon by vyšel asi na 18 000...

aknyt
10. srp 2009

Fostimon vyjde na klasické IVF (dávka, co je na pojišťovnu - 2250 IU) stojí cca 10500. Puregon asi 20 tisíc. A to v tom není Zoladex nebo Orgalutran. Při minimálce se dává Clostilbegyt 5 dní , plus cca 150 IU denně (někdy i méně) další dny, takže úspora na lécích minimálně 5000 na Fostimonu... a 10 na Puregonu.

lindazofie
10. srp 2009

Ahojky Rendulí, moje kočka milovala vařené vejce, když už bublalo v hrnci mohla se zbláznit, když jsem ho držela oloupané v ruce, vyskakovala jak blázen. A milovala rybí polévku na štědrý den.

len
10. srp 2009

Nojo, jenomže ušetříš 5000 na lékách a pak máš půlku vajec... Takže pokud ten zbytek stojí jako klasický IVF, tak bych se na to vážně vykašlala 😒 A o tom Motole uvažuješ?

aknyt
10. srp 2009

No, o tom Motole začínám uvažovat, jen se budu muset holek zeptat, ke komu jít. Nerada bych skončila u jejich "příjemného" šéfa... Přesně jak píšeš, ušetřit 5 za léky a zaplatit 30 za vše ostatní se u Apolináře nevyplatí. Bohužel. A pochybuju, že by mi byla Jarošová schopná prosadit individuální podmínky.

aknyt
10. srp 2009

Jinak jsem o víkendu "trhla rekord" - ulovili jsme 3 kešky 😉 (jednu multi). Procházka díky tomu byla fajn. Teď hledám, kde by se v našem okolí ještě něco rozumného nacházelo...

len
10. srp 2009

Tak to gratuluji 😉 My byli nedávno na buřtopeči v Řeži, tak prý jenom v tý mrňavý vesničce mají taky tři, ale některý jsou prý hlavně pro místní, protože když jdeš čistě podle GPS, lezeš přes skaliska, zatímco oklikou tam vedou příjemný lesní cestičky 😉

rendulina
10. srp 2009

aknyt : vy hledáte kešky?To jsme asi před loni zkoušeli z kámošem a bylo to super!!! 😀
Když už máme ale PC,tak nám chybí zase GPS-ka... 😅
U nás jsou také,tak kdyby jste to tu náhodou chtěli zkusit,jsou na Radobýlu,Mostné hoře a Kočce(=zřícenina).O jiných zatím nevím.A v Ústí n./L.jich je také prý spoustu. 😵

aknyt
10. srp 2009

Rendo, na ty vaše určitě taky dojde - myslím, že opmalu budeme zvětšovat akční radius. U naší chalupy v okruhu 8 kiláků jich je 6 - a tři už máme. Kolem Prt jich je taky pár. Ono často není od věci se mrknout předem na fotomapu, tam ty cestičky bývají vidět. My tedy zatím vždy dorazili po cestičkách 😀

len
10. srp 2009

My nemáme GPS, tak jsem to nikdy nezkoušela, ale některé příhody kamarádů jsou občas dost zajímavé 😀

Jinak s tím zítřkem - hodilo by se ti to někdy odpoledne? To mi jezdí častěji busy 😉

aknyt
10. srp 2009

Byla bych ráda, kdyby to bylo tak do druhé hodiny, mám pak někdy sraz s kámoškou, až se jí vyspí dcéra...

len
10. srp 2009

Jinak převelice děkuji za krabičky a můj drahý (který děkuje neméně) vzkazuje, že nové už shánět nemusím, s výjimkou:
- krabiček, ke jsou tečky na černém pozadí
- krabiček zahraničních, ideálně, pokud nebudou v latince, ale třeba řecké alfabetě nebo úplně nejlépe "rozsypaný čaj" (čínsky, arabsky či podobně)
🙂