CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
22. srp 2009

Jasně, tak to čas od času zkus, jestli se nic neuvolnilo (teď po omezeném prázdninovém provozu asi mají víc narváno). A fakt se neboj, jak už se to rozjede, jde to rychle.

larri
22. srp 2009

Gabi,jestli te to uklidni,tak mne bude 36.
Ja se tenkrat objednavala ke konkretni dr.a sla jsem na druhy den.Zkus si vybrat nejakeho dr.,ze chces primo k nemu a uvidis.

larri
22. srp 2009

Jo a Gabi ja je tam mam vsechny rada.Jak dr.,tak sestry.Ale na pohotovosti bych je nakopala.Strasne chovani.

A kdyby si chtela a pomohlo ti to,tak my Apolenky si obcas delame srazik na kafe,kde to vsechno resime.Je to jedina moznost,kde si pokecat s nekym,kdo nam rozumi.

gabikri
22. srp 2009

Larri : díky...to je určitě fajn 😉 Řešit své problémy s kamarádkama, které jsou sice fajn, ale mají každá dvě děti, je jako bych jim vyprávěla o výskytu mimozemské civilizace 😝
A to jsi mě uklidnila..že jsou tam příjemní..to dělá hodně 😉

len
22. srp 2009

Jsou fakt zlatí, mohu potvrdit 🙂
Jinak pokud se nemýlím, další sraz je v plánu první týden v září. Akorát sice nejsme "dětné," ale zato jedna velká sbírka katastrof, myslím, že jsem na tom se svýma dvěma IVF (jedno neúspěšný + jeden potrat) asi tak nejlíp 😀

gabikri
22. srp 2009

larri : na jaké pohotovosti..myslíš na ambulanci ? Tam mám také zkušenosti...to byla tedy fakt síla. Chtěla jsem si na tu paní stěžovat, ale pak mě to přešlo.

gabikri
22. srp 2009

A kde se scházíte ? 😉

larri
22. srp 2009

gabi,taky se stane,ze nema nektera svuj den,ale to mame kazdy.

Ja mam to stesti,ze delam v restauraci,kde chodi hodne maminek s detma a seznamila jsem se s nima tak,ze o nekterych muzu rict,to jsou moje kamaradky.Diky nim jsem se ivf nebala,protoze mely stejne problemy a moc mi tim pomohly.
Beha kolem mne hodne deticek po umelem oplodneni,takze vim,ze to funguje.

Gabi,jsi prim z Prahy?

gabikri
22. srp 2009

larri : jo jo...jsem přímo z Prahy 😉 A taky jsem dělala dlouho v restauraci..teď mám svůj obchůdek, kde mi chodí hodně maminek..kolikrát si tam připadám jako v MŠ 😀

larri
22. srp 2009

Jako obchudek s detskym oblecenim?

Ja ze Zabehlic. 😉

len
22. srp 2009

Bezva, tak nakukuj do diskuze a až budeme vědět o srazu víc, tak se přidej, ať nás není málo 🙂
Lidi, já zpracovávám houby a jde mi z toho hlava kolem, pomóc! 😀

gabikri
22. srp 2009

Mám s dámskám textliem, ale je to na sídlišti, tak tam dopoledne chodí buď důchodkyně a nebo maminy s kočárkama 😉 A když si maminka zkouší, tak já musím nějak zabavit cvrčka, aby neplakalo 🙂
Moc mi to teď na psychice nepřidává 😒
Krámek mám v Bohnicích 😉

len
22. srp 2009

Vida, do Bohnic denně koukám přes řeku (z Roztok) 🙂 Tak to sem zapadneš, my se tu předháníme, kdo tam má blíž, až nás po dalším neúspěšným IVF odvezou do léčebny 😀

gabikri
22. srp 2009

len : A můžeš mi prozradit, kde rostou ?? Já letos, nebýt mé babičky, která mi nasušila, jsem bez hub 😒
Jsem teď na chaloupce v jižních Čechách, ale jezdíme sem jen víkendy..a to se nechytám 😒
Přemýšlela jsem, že to ráno naposledy zkusím, ale manžel mě odrazuje, že v neděli na houby chodí jen blázen a že chytnu tak akorát klíště 😀

gabikri
22. srp 2009

len : tak já to mám coby kamenem 😀 😀 😀 Roztoky jsou krásné 😉

len
22. srp 2009

No, dnes jsme byli v Krušných horách, to je trochu z ruky... Ale hub spousta (samý kozáky a křemenáče), klíště žádný 🙂 Z Prahy většinou jezdíme do Brd, kolem Nového Knína. Ovšem tam je klíšťat spousta a mnoho z nich boreliózových 😝 A v neděli jezdíme často, v nejhorším je to aspoň pěkná procházka lesem 😉

gabikri
22. srp 2009

len : tak jo, jdu spát a ráno vyráážím 😉

Holky zatím dobrou a určitě zase zavítám 😉

larri
22. srp 2009

Roztoky jsou nadherne,pritel tam ma ex,tak jsem rada,ze to mame daleko. 😀 😀 Ale my si nastesti nedelame problemy,takze mi to je jedno.

V Bohnicich stejne skoncime vsechny a budeme ivf probirat i tam.
Gabi,kdyby si vedela,jak to vypada,kdyz sedime v restauraci a nase tema jsou line spermie,kolik jsme snesly vajec atd.Kdo tomu nerozumi,tak si musi myslet,ze jsme z Bohnic utekly.

klarka.k
23. srp 2009

Ahoj Rendulino. Děkuju za informaci? Co ty? Já jsem tak nějak zběžně pročítala diskuzi za poslední 2 měsíce a koukala jsem, že ty sis taky pěkně "užila". Ostatně tady všichni... Já jsem si teď báječně odpočinula přes léto, hodila se do klidu a těším se na další IVF. Proto jsem ani nechodila na diskuzi, protože jsem na to nechtěla moc myslet. V pondělí zavolám k Apoli a domluvím se s nimi, co dál. Pojišťovna už mi to schválila, takže si myslím, že na ten říjen by to mohlo vyjít. Jdeme teprve podruhé a jdu do toho s tím, že tentokrát to nebudu brát tak vážně jako poprvé 🙂 no jsem sama na sebe zvědavá 😀.

Přeji všem krásnou neděli...počasí máme luxusní. Jupíííí

klarka.k
23. srp 2009

Jo a ještě jinak jsem Roudničanda 😀 ...ale v LTM chodím na gyndu k Mudr. Šálkovi. Nedám na něj dopustit. Je skvělej. A ty jsi z Liťáku?

len
23. srp 2009

Klarko, tak se třeba v tom říjnu potkáme, mně to teď vychází +- na začátek, jak vyjde MS 🙂

klarka.k
23. srp 2009

Ahoj Len, tak jsem to počítala a mě to vyjde tak na polovinu října, kolem 15. Ale myslím si, že bychom se tam mohly potkat, protože předtím člověk jezdí jak vzteklej na UZ, kontroly atd...viď. 😒

len
23. srp 2009

Já uvidím, jestli mi vůbec naskočí cyklus, ten současný byl dlouhý jako dva mé normální 😝 Loni jsem začala stimulovat 1.10. a 31.10. už jsem našla // 🙂

rendulina
23. srp 2009

klarka : také chodím k Šálkovi(jj,je dobrej ale někdy má také své dny...).Jsem přímo z Ltm. 😉

Jinak počásko fakt luxus až na to,že my si ho s manžou užíváme tvořením balkónové sítě pro našeho kočičího miláčka.
Byli jsme v Obi nakoupit prkna na uchycení a jinak mám již objednané Leni i škrabadlo.Tak doufám,že mi do konce týdne příjde?Už se na něj i já těším,jak si na něm bude Murphyk hovět a pilovat si drápky 😀

len : Vy jste ho pro Adunku kupovali nebo sami vytvořili?Manža ho původně chtěl udělat ale když jsme zjistili,kolik stojí ten sisalový motouz,tak to nevyjde o moc levněji než již hotové... 😒

Je fakt,že se ale korunky pěkně kutálejí...co by člověk pro chlupáčka neudělal! 🙂 Manža říká,že je dražší,než mimčo 😎 Ha ha ha

len
23. srp 2009

Rendo, já ho koupila po netu, stálo asi 450 a Aduš ho miluje 🙂

rendulina
23. srp 2009

Len : ale to máte asi to do těch 160 cm,že?Já koukala také na Aukro a bazary ale my chtěli,když už,tak ke stropu,víš?A to jsem nikde nesehnala... 😖

len
23. srp 2009

Rendo, ne, máme jen 80 cm - dva sloupky a dvě různě vysoký podesty. Do stropu jsem jich viděla docela dost, ale cena kolem 2000 😒

saralinda
autor
24. srp 2009

Gabikri - vítám tě mezi Apolenkami. S objednáním k Apoli je to opravdu tak, jak píší holky. Mám stejnou zkušenost. Poprvé jsem čekala asi 1,5 měsíce. Teď je to trochu horší, protože přes prázdniny mají omezený provoz, a pak se jim to nakupí. Ale pak to jde jak po másle. Myslím, že 2 měsíce nehrajou roli.
Přestože máš spermio a rozbory krve od svéhu gyndaře, u Apoli si to naberou znova. Přeci jen se to mění (ale starší výsledky si s sebou klidně vem, alespoň budou mít s čím porovnávat).
U Apoli jsou opravdu všichni milí a ochotní, takže se jich ptej na co chceš. Ničeho se nemusíš bát.

Co se týká hub, tak my jsme byli v sobotu po 16h (říkali jsme si -jo, Pražáci jdou na houby 😀 ) a našli jsme docela dost. Nasušili jsme si 3,5 sklenice a byli jsme spokojeni. My nikdy nechodíme na houby ráno a málokdy se nám to podaří vyrazit dopoledne, ale když jsou, tak najdeme.

klarka.k
24. srp 2009

Ahoj Len, tak jsem dneska volala k Apoli a jsem objednaná na UTZ ve čtvrtek. Fakt už to pak jde rychle, jakmile je tam člověk jednou pacientem. Tak to zase bude frčet... Jinak já beru Proveru, protože z nějakého nepochopitelného důvodu sama od sebe nemenstruuju. Nikdo neví proč, protože jsem prý v pořádku...nechápu. Takže já to mam jak s práškama na hodinu. Tím líp. Bála jsem se co to se mnou udělá, jestli nestloustnu, když do sebe rvu pořád hormony, ale dobrý. První stimulaci a veškeré léky jsem taky snášela moc dobře, až jsem z toho byla překvapená.

Rendulino, my máme taky čičáka, už teda 8 let, ale když byl kotě, tak mu můj táta škrábátko vyrobil. Vzal nějakou starou desku od stolu nebo nábytku, už nevím, no a na to mu přišrouboval pařez 😀...bylo to zadara a účel to splnilo. Neměli jsme doma vůbec nic zničeného. Naučil se tam chodit hned. Jenže pak se naučil taky chodit ven a je úplně po starostech. Domů chodí žrát a spát 🙂

Tak přeji příjemné pondělí. Pa pa

klarka.k
24. srp 2009

Jo a ještě jeden dotaz. Na čtvrtek jsem objednaná k Mudr. Bláhové. Nijak si jí nevybavuju. Jaká je?