CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
25. srp 2009

Na tohle je expert můj tatínek 😉 Si pamatuju na naší svatbě, jak jsem ho nemohla najít, tak jsem šla k praseti a tam seděl houf manželových kamarádů, řezal se smíchy a uprostřed seděl můj táta a vykládal jim sprostý vtipy 😀
(asi si pak říkali, po kom že já to vlastně jsem, považují mě za značně nudnou a nezáživnou společnici 😉 )

haaribo
25. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

collette
25. srp 2009

Len 😀 😀 😀 to je stejně dobrý jako recept na knedlíky: "krájejte tři dny starý rohlíky" 😀
Koukala jsem Ti do albíčka a zjistila, že přibylo to s Tvojí ruční šikovností 🙂 Protože jsem sama levá jak turecká šavle (uháčkuju řetízek a ať začnu plést cokoliv, vždycky je z toho nakonec šála), nemám o náročnosti háčkování ani ponětí. Zvládla bys uháčkovat dětskou dečku? Teď nemám na mysli zvládnutí co do schopností (tam jsem si naprosto jistá, že ano), ale čas a náladu. Moje šikovná babička čekání na pravnouče bohužel musela vzdát a já nikde nemohu sehnat něco, co by se blížilo mým představám ovlivněným právě jejími výtvory.

len
25. srp 2009

Collette, mohu tě zařadit do pořadníku 😀 (za dvě podprsenky, dvě čepičky, výzdobu trička a nátělník) Akorát je fajn, kdybys měla aspoň přibližný obrázek, jak by to mělo vypadat 😉

collette
25. srp 2009

Já se přiznám, já to opsala ze Zdravotnických novin 😅

haaribo
25. srp 2009

Jo tak ze zdr.novin...a je to venku!
Holky, mě se děsně nechce do práce.... ☹

len
25. srp 2009

Vidíš, mně by se chtělo, kdyby bylo kam 😖 Ještě navíc mi sociálka už tři měsíce neplatí nemocenskou a telefony tam nikdo nebere 😝

collette
25. srp 2009

Len - no, nevím, namalovat obdélník cca 70x90 cm snad zvládnu, tak levá zase nejsem 😀 😀 😀 Né, vážně, nechci nic složitého, jen bych ráda měla něco, co není chrleno z běžícího pásu. Nechala bych to na Tobě - vzor, barvy - jen aby to bylo neutrální. Jak říkám, jsem levá a ani nevím, co všechno se dá "vyháčkovat". Třeba kytičky a pevnější rantl okolo? Nebo ten vzorek, co máš v albíčku na svetříku? Ale fakt nevím, o náročnosti opravdu nemám představu. Ale aby bylo jasno, ve všem úplně levá nejsem. Umím luxusní svíčkovou a roštěnky! 😀

haaribo
25. srp 2009

Len, ty jsi už 3 měsíce nedostala neschopenku????????????

len
25. srp 2009

Haaribo, přesně tak, ani korunu 😠

Collette, dá se to udělat různobarevný (dvou či více) nebo jednobarevný. Může to být sháčkovaný ze čtverců s centrálním motivem, nebo to může být celé v kuse proužkované. Může to být hodně hustý vzor nebo kraječkový, prodyšnější... Materiál spíš jemnější (jako ta první čepička) nebo chlupatější... atd. 😉

haaribo
25. srp 2009

No tak to je strašný....já na neschopenku nechci...ale fakt nevím, co bych dělala, kdybych otěhu....bych stejně musela jít na riziko.... 😲

collette
25. srp 2009

Člověče, to je dost blbý... Ale je fakt, že tuhle médiama proběhla informace o tom, že maminy nedostávají mateřskou... Že by na tom státní rozpočet byl až tak blbě? A ženský na sociálce maj tak nahnáno, že raději ani neberou telefony? Ze strachu, co by se mohly dozvědět? Popros Aknyt, ta se dovolá všude 😀 Já vím, k smíchu to moc není... Manželovi dluží v práci tři výplaty. Táhnout to z jednoho platu vážně není sranda...

haaribo
25. srp 2009

Jako tohle se fakt těm debilům nahoře povedlo. Můj názor je ten, že kdo dělat nechce, ani tohle ho nezastaví.... 😠

len
25. srp 2009

No, když už jsme u toho, manžel dostal v práci naposledy květnovou výplatu 😀 Ne, si z toho dělám srandu, ale naštěstí máme slušně našetřeno, tak hlady neumřeme, ale štve mě to neskutečně, to si nemyslete 😝 Problém je, že já na té neschopence být prostě musím 😒

collette
25. srp 2009

Len - tak to je přesně to, co jsem nechtěla slyšet, protože nejraději bych to všechno 🙂 Čtverečky s centrálním motivem zní fajn a asi raději jemný materiál, třeba kombinace bílé a zelinkavé. Vzhledem k tomu, že pídě bude zimní, tak asi to hustější, ne? A v únoru bych pak zaškemrala o vzdušnější? 😵 Zabiješ mě, prokleješ mě, nebo se na mně jen vyprdneš? 😀

haaribo
25. srp 2009

No tak to je ještě příšernější...

haaribo
25. srp 2009

Předpokládám, že reforma se nechystá....

len
25. srp 2009

Collette, kdy máš termín, dokdy se to musí stihnout? Materiál bys nechala na mě nebo si něco vybereš sama a pak mi předáš?

haaribo
25. srp 2009

Collette, teď jsem něco řešila ve svém albu....se divím, že jsi se tím prokousla...je to jak román.... 😀 😀 😀
Kdybych ale všechno měla psát podrobně, bylo by toho mnoooohem víc....

collette
25. srp 2009

Je to na prd... Já jsem šťastná, že to zatím probíhá OK, protože jsem fakt měla strach, že půjdu od samého začátku na riziko (moje mamka si všechny děti odležela plus můj věk). To bysme fakt byli v řiti, protože našetřeno opravdu nemáme - hypotéka jako kráva, mažel je "recyklovaný", takže alimenty a plno jiných věcí. Naše účty fungují jako průtokáče na peníze - vše, co přijde, okamžitě odejde. A to málo, co jsme měli (vrácené daně a to, co jsme doufali použít na dovolenou), jsme už použili (ale opravdu ne na dovolenou). A to ještě míň, co nám zbylo šetříme na věci pro pídě. Takže teď se cítím jako žonglér, který má ve vzduchu příliš mnoho míčků 🙄

haaribo
25. srp 2009

To my taky nemáme v záloze ani korunu...spíš naopak...to bude jednou veselý... 😅

collette
25. srp 2009

Len - termín máme ve druhé polovině listopadu, ale nehoň se. Zastávám názor, že na nejkrásnější věci se vyplatí počkat 🙂 Materiál nechám na Tobě, neb bych mohla koupit něco, z čeho neuháčkuješ nic...

Haaribo - já romány ráda, zvlášť ty s dobrým koncem a tenhle ho mít bude 😉

haaribo
25. srp 2009

Collette, kéž bys měla pravdu....

len
25. srp 2009

Tak jo, Collette, já dodělám současné "zakázky" a pak se kouknu po nějakém pěkném materiálu pro tebe, doufám, že pak nezmizíš a nezbyde mi tu mimideka 😀 Jinak by pak bylo lepší, kdybych ti to předala osobně, poštou by to asi bylo dost objemné. Jo a tvořím za cenu materiálu, takže rozpočet vám snad moc nenabourám 😀 Ty čepičky vychází kolem 50 Kč.

collette
25. srp 2009

Haaribo - no, já se tedy nechci chlubit, ale manža vždycky říká: "Víš, že už me s***š tím, jak máš vždycky pravdu?"

haaribo
25. srp 2009

No tak já ti teda budu věřit! 😉

collette
25. srp 2009

Len - neblázni, přidej aspoň cenu za pohonné hmoty 😀 S předáním nebude problém, koukala jsem, že jsi z Prahy, já taky, přijedu nebo Tě pozvu na nějaké ty pohonné hmoty. A neměj strach, vezmu si jí každopádně.

collette
25. srp 2009

Haaribo - manžel říká ještě jednu věc: "Nakonec jsem sám rád musel uznat..." 😀

Len - a nezapomeň na amortizaci 😉

len
25. srp 2009

Collette, MHD jezdím na lítačku a děsím se toho, že by mi za to někdo chtěl dávat čokoládu, byť ji miluju, asi už bych jí měla pět kilo 😀 Jsem fakt ráda, že můžu na PN dělat něco smysluplnýho 😉

collette
25. srp 2009

Len - tak čokoládu jsem teda na mysli neměla... Já jezdím na steaky 😀