CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

gabikri
1. pro 2009

akynt : mooooc Ti to přeju 😵 😵 😵 😵

aknyt
1. pro 2009

Díky, teď už "jen" udržet...

larri
1. pro 2009

Gratulujiiiiiiii a neboj,udrzis,musis.

Ja bych ted chtela byt moucha a sledovat tveho manzela,jak je stastny. 😉 .

kRASNY VANOCNI DARECEK ZA TY ROKY. 😉

aknyt
1. pro 2009

Larri, můj chlap to zatím neví, neb je na služebce v Africe a spojení přes ICQ se zdaří tak jednou za 2 dny 😀
I když kdoví, co by ses dověděla, z čeho je v tom pivovaru šťastný 😉

larri
1. pro 2009

Vis co Aknyt,porad mu sdelujes spatne zpravy a ted bych chtela videt,jak mu po tom vsem reknes.

Neotehotnela Nitenka taky kdyz mela KET?

aknyt
1. pro 2009

Ano, nitenka otěhotněla z KETu a Spes také 😉

len
1. pro 2009

Hm, jestli já jsem jedna z těch, co líp těhotní po KETu, tak teda pěkně děkuju 😀
Jsem z toho pořád taková přejetá, pomalu mi dochází, že když se u mě může vyvinout triploid z normálního diploidního embrya, třeba to mělo něco společného s tím prvním potratem (zavedené embryo mělo 4 buňky, tak třeba ve fázi osmibuněčného už se tam mohly ty trojjaderné vyskytnout)... A třeba se k tomu zvrhnou všechna moje embrya, kdo ví 😖 Sorry za pochmurnou náladu 😔

aknyt
1. pro 2009

Len, to snad ne... vždyť ti ta ostatní nechávali poprvé v mističce, na to by přišli. Věřím, že se ti to povede. A přeju ať brzy. 😉 Opravdu nevím, čím tě potěšit. Nejspíš tím, že tu nebudu prudit...

larri
1. pro 2009

Len,od toho tady jsme.Jenom pomoc neumime ☹

len
1. pro 2009

Nojo, Aknyt, jenomže je tam nechali jenom do čtyř buněk a teď se ukázalo, že ta chyba se umí vyskytnout i u pozdějšího dělení, i když původně embryo vypadalo normálně diploidně.

Jo a psala jsem Larri, do IP - MUSÍME udělat ten sraz 🙂 Takže navrhuju - příští týden - úterý, středa, čtvrtek? 🙂

len
1. pro 2009

Jo a teď čtu znovu - jaký pruzení? 😲 Sakra, z toho našeho "zasloužilýho jádra" je každá takováhle zpráva dvojnásobně radostná 😉

aknyt
1. pro 2009

Mně je to zatím jedno kdy, protože netuším, kdy se mi vrátí chlap, tak se na to nebudu ohlížet a v nejhorším se nezúčastním, kdyby se zrovna ten den vracel 😉

len
1. pro 2009

No tak to ne, tvá neúčast se netoleruje, to bychom to kdyžtak přeložily 😉

aknyt
1. pro 2009

Nemůžu pak v tom dalším týdnu v podělí a v úterý (14 a 15.12), jinak o ničem v tuto chvíli nevím. Takže to necháme asi na Larri a Saralindě, ty mají ten harmonogram složitější 😉

len
1. pro 2009

Sar psala, že snad může út-čt, pokud si dobře pamatuju... Larri to má nejkomplikovanější.

larri
1. pro 2009

Holky,kdo je tady komplikovany 😀 😀 .Ja pokud budu mit pristi tyden ET,tak mam 14 dni volno. 😉

len
1. pro 2009

Tvá pracovní doba je komplikovaná 😀 Takže zítra po kontrole bys mohla být moudřejší, viď? 🙂

larri
1. pro 2009

Zitra dam vedet,ale pobezim hned do prace,tak ti Len poslu sms,ju?

len
1. pro 2009

Písni, ale nespěchá to 🙂

saralinda
autor
1. pro 2009

Přesně tak. můžu úterý až čtvrtek ( a jsem shopná si udělat čat i v pondělí). Říkala jsem si, že počkám na zítřejší výsledek Larri, aby jí srazít neskočil do OPU či do směny. Takže zítra už dohodneme napevno datum Těším se, těším. Minule jsme tam měly 2 těhulky, a jak to bylo úspěšné. Teď bychom se mohly úspěšně nakazit těhotenstvím my ostatní, ne? 🙂

len
1. pro 2009

Jinak pozvání platí samozřejmě pro všechny, kdo tu s námi povídají v diskuzi 🙂 Zítra upřesníme datum (předběžně 8.-10.12.), odpoledne, centrum Prahy 🙂

aknyt
1. pro 2009

Len, prosím o místo, kam se dá jít s fenkou, pokud nebude chlap doma (jako že asi ne), tak ji budu muset vzít s sebou. Nechci ji nechávat tak dlouho v přepravce v autě...

len
1. pro 2009

Aknyt, přiznám se, že to asi neporadím 😕 Takže asi nechám výběr na tobě, cokoli slušného v dosahu centra a MHD... Nebo zkus cinknout na naše oblíbené místo, jestli ji tam můžeš vzít, vlastně si vybavuju, že když jsme tam minule seděly s Majou, pořád jsme nějakého psa přišlapávaly, zabral tam půl podlahy a spal 😀

martinka.a.honzik
1. pro 2009

Aknyt: super výsledky z krve 1*, jen tak dál.

Jinak kdyby byl srazík 10. a né moc pozdě odpoledne, tak by se taky ráda zúčastnila. Ale uvidíme kdy nakonec srazík bude, podle toho Vám řeknu. Kvůli malé to mám komplikovanější a 10. jdu k Apoli, takže budu mít hlídání.

l1u1c1i
2. pro 2009

Ahojky holky, u Apolináře jsem tento rok podsotupila 2x IUI a bohužel se nezadařilo. Mám problém ten, že bez léků nemám vůbec menstruaci. Můžete mi prosím poradit, co bych mohla sama bez dr. udělat, abych menstruovala?

larri
2. pro 2009

Dobre ranko,
tak jsem od 5.15 vzhuru a nervy mi pracuji vyborne. ☹ Dneska mam z UTZ nejaky divny pocit,jsem zvedava co se dozvim. ☹

martinka.a.honzik
2. pro 2009

larri: určitě samé dobré zprávy 😉

aknyt
2. pro 2009

Larri, držím palečky na dnešní kontrolu, určitě folíky pěkně poskočily a brzy se dočkáš OPU 🙂

len
2. pro 2009

Larri, držím palce 😉

Luci, problém nebude nejspíš v menstruaci, ale ovulaci. Pokud ženská ovuluje, tak i menstruuje, a právě ovulace je to podstatné, pokud chceš otěhotnět. Důležitý je důvod, proč neovuluješ. Někdy tělo jen trochu zastávkuje a pak má třeba šanci se srovnat samo jen pomocí bylinek nebo nějakých alternativních metod nebo prostě jen tak časem... No a nebo taky ne 😒 Pokud je příčinou třeba silné PCO, tak to pravděpodobně bez léků prostě nepůjde. Určitě ti předepsali buď klasický Clostilbegyt (tabletky) nebo rovnou FSH (injekce). No ale pak jsou tu i takové šťastné konce jako třeba Lenickan, která podstoupila stimulaci a IUI neúspěšně, ale tělo se jí po FSH "rozjelo" samo a v následujícím cyklu poprvé ovulovala přirozeně a hned z toho otěhotněla 🙂

saralinda
autor
2. pro 2009

Ahojky děvčata, před chvílí jsem se vrátila od Apoli (nesla jsem něco na onkologii) a potkala jsem tam Tulipánka. 🙂 Moooc jí to sluší a vypadala spokojeně. Už má pěkné břicho (a já jsem si na něj zapomněla šáhnout pro štěstí ☹ ). Až bude jasný termín srazíku, tak jí přý taky máme dát vědět – ráda dorazí. Tak z toho mám dobrý pocit. Fakt mě nabyla energií.