CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

zubajda
7. led 2009

to je vystelka delozni sliznice, ktera roste take jinde nez v deloze... ja ji mam treba na pobrisnici... na ovarickych osach, atd... zpusobuje silnou a bolestivou mestruaci

lenickan
7. led 2009

aha, a to zjistí ultrazvukem?

len
7. led 2009

Leni, jenom laparkou...

lenickan
7. led 2009

ach joooo mám toho před sebou ještě hodně... len já zkusím toto: ted léčbu clomhexalem... což mi vyjde tak +- do duben/květen pak pokud to nevyjde zkusím car - co ty myslíš?

len
7. led 2009

Leni, pokud to nechceš hrotit, myslím, že je to OK 🙂

lenickan
7. led 2009

nechci to hrotit, a asi bych tam někam vložila i měsíc v lázních

len
7. led 2009

No tak jestli se povede, jedině dobře 🙂

lenickan
7. led 2009

myslím že lázně se povedou...na podzim, pokud nebudu do té doby těhu...
tobě to Len už taky moc a moc přeju!!!!

len
7. led 2009

Taky děkuju 🙂

amallie
7. led 2009

Holky, díky moc za radu, tak já o tom zkusím s manžou promluvit, no, ale moc se mi do toho nechce 😒

chtěla jsem tu situaci prostě řešit bez těch lapálií kolem, chjo ☹

Larri: na Vinohrady mám kousek, jdu v pátek ještě ke svému gyndaři, jestli se mnou něco neudělá, tak bych se ti ozvala a ráda doktora změním.
Jinak, ta tvá situace je prekérka, no, právo na to zaměstnavatel má, obzvlášť teď, v době krize. Samozřejmě se tím připravuje na tvou budoucí MD a těhu, no, ale s tím už se asi teď nic neudělá. Zeptám se na to pro jistotu ještě manžela, je právník, ale myslím, že už je to pasé ☹
Chce to raději nic neříkat, ale na to je už pozdě. Možná bys pak mohla nějak nenápadně, ale hlasitě pustit do pléna, že žádné dítě nebude a třeba se to vrátí do starých kolejí. Pak oznámíš, že jsi těhua to už s tebou nic neudělá 😉

saralinda
autor
7. led 2009

Kacatko, myslím na tebe a držím pěstičky ať už se vše v dobré obrátí a ty i mimísci začnete brzy sílit a přibírat na váze.
Jsi hodná, že jsi se ozvala a dala o sobě vědět.

larri
8. led 2009

Ahojky,tak jsme byli dneska na tom spermiogramu a mame ho dobry.Tak aspon neco 🙂 Je to zvlastni,ale nekdy v listopadu moc dobre nevypadal,zadne leky ani vitaminy pritel nebral,protoze jsme vedeli,ze u Apoli pujde zase,tak jsme to nechali tak.Dneska jsme cekali na vysledky hodinu a kdyz byl pritel minule,ale nekde jinde,tak to trvalo 10minut.Nejak moc zahad najednou. 🙂

len
8. led 2009

Asi jim trvalo dýl, než ty kvanta spermií napočítali (minule jich bylo míň, tak to šlo rychlejc) 😀

Gratuluju 🙂

larri
8. led 2009

To by nebyla Len,aby mne nerozesmala 😀

len
8. led 2009

😉
Hele, nám poprvý řekli - přijďte si pro výsledky za tři týdny...
A já, huba nevymáchalná a zvědavec zvědavá, říkám - a dřív by to nešlo? 😀
No tak prej - přijďte si za 40 minut 😉
A nakonec si nás pozvali po dvaceti...
Asi záleží, kolik vzorků tam maj a jestli jim do toho třeba nepadne polední pauza nebo tak něco 😉

larri
8. led 2009

Len kolik jste tam meli tech spermii nasporenych,ze jste meli prijit za tri tydny?Ty by si mela delat nekde na urade,misto cekani 3 tydnu by jsi vsechno ukecala na par minut. 🙂 Ale pockej,ty jsi kancelarska a urcite nam reknes kde? 😀 😀

len
8. led 2009

No, oni nám na tý první návštěvě brali i krev a výsledky měly být za ty tři týdny, tak to chtěli vzít všecko v jednom 😉 Ale já si připadala, že ten spermiogram je natolik zásadní, že bych to ráda věděla HNED. Nějak jsem mohla v klidu spát bez toho, abych znala výsledky na HIV, ale spermio mi přišlo jako pravděpodobnější příčina neplodnosti 😉 Naštěstí bylo OK 🙂

larri
10. led 2009

Dobre rano holky,tak si predstvte,ze jsem byla na koberecku u reditele a bylo mi receno,ze semnou pocitaji dal,jenom az budu vedet,kdy budu chodit na injekce,tak abych jim dala vedet.Pak budu mit dovolenou,tak aby byli na to pripraveni.Kdybych nahoudou otehotnela a mela nejake komplikace a musela treba doma lezet.Jinak,kdyz se to nepovede,tak budu pracovat normalne dal na tech svych smenach,ale,kdyz bych sla na dalsi,tak musim jenom vedoucimu zase rict.Holky bylo mi receno,ze semnou pocitaji klidne dalsich 10let,protoze,kdyz potrebovali oni,vzdycky jsem vyhovela a ted mi to chteji vratit.TO JE ZMENA,CO? Je fakt,ze mi to rikal reditel a twn co mne odepsal,jenom kyval bez jedineho slova. 😀

amallie
10. led 2009

tak to je super 😉

tulipanekps
10. led 2009

larri, tak to ti moc přeju 😉 , protože diskriminace v práci, jen proto, že chceš mimi, je pěkná sviňárna... 😠

janach3
12. led 2009

Larri, to je skvělý, moc Ti to přeju, aspoň někde si svých zaměstnanců váží.

len
12. led 2009

Larri, bezva, gratuluju k vítězství 🙂

larri
12. led 2009

Dobre rano,chtela jsem se zeptat,kdyz uz takhle vime o sobe tolik a myslim si dost dulezitych veci,nechcete si udelat nejaky maly srazik? Myslim tim jenom nekde na chvili posedet a poklabosit.Pokud to bude nekomu vadit,chapu to. Jeste jsem se chtela zeptat,kdyz jsem u apoli,tak nekteri cekaji hned na zacatku car,ale ja chodim tam dal jak je automat na kafe.Jaky je rozdil,mi prijde,ze na zacatku je zima,tak chodim dal.Naposled jsme tam sedeli sami a vpredu bylo plno.

len
12. led 2009

Larri, na odpolední kafčo klidně ráda zajdu 🙂
Jinak já čekám, kde je volno, ideálně co nejblíž dveřím do ordinace...

zubajda
12. led 2009

ahojky holky... tak ja jdu do CARu ve stredu.... je to prvni navsteva... pujde jen o konzultaci, nebo mi tam vezmou krev a budou vysetrovat?..Mela bych byt tak 2DC, tak jestli to nevadi... 😕

len
12. led 2009

Zubajdo, počítej s konzultací a zároveň odběrem krve. 2.DC je fajn, to ti vezmou rovnou první půlku hormonálního profilu a objednají si tě na ultrazvukové vyšetření. napoprvé žádnou prohlídku nečekej 😉

zubajda
12. led 2009

len.. díky...jsi zlatá... 🙂

lenickan
12. led 2009

ahoj holky🙂
také ráda zajdu na kafíčko🙂)))
Jinak dnes jdu k doktorce tak jsem zvědavá co mi řekne, zítra poreferuju...
Jinak už mi přišel ten femi gard tak budu užívat🙂

janach3
12. led 2009

Ahoj Zubajdo, ve středu jdu taky do CARu.

len
12. led 2009

No, já včera koupila ty letenky, takže to momentálně vidím na zastacovačku na konci května, stimulaci v půlce června a transfer na konci června, to je půl roku... Co mě trochu děsí, že teď budeme zase šaškovat přirozeně a uteče to jako nic, pak se tomu nakonec stejně nevyhnu. No, mým hlavním cílem je být těhotná na začátku července, kdy jsem měla rodit 😔