CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
29. led 2009

V metru to bude těžký, žádná linka nejede 2 hodiny...
Teď mě napadlo, že po transferu to hlavou dolů může škodit, co kdyby se embryjka setřepaly do vejcovodů? 😉
Asi bude stačit to vytírání podlahy v CARu 😀

len
29. led 2009

Se budu vozit tam a zpátky 😉
Ale ne, já přeci otěhotním přirozeně a za týden už tu budu hlasitě jásat nad // 😀 Pravda je, že doma jsem jak typickej chlap, po milování okamžitě usínám a ležím pak mnoho hodin až do rána 😉

aknyt
29. led 2009

tak to máš zmáknutý 😉
Až budu mít někdy chlapa déle doma, tak taky naplánujem // - jen aby to nebylo až v důchodu 😀

amallie
29. led 2009

😀 😀

nitenka
29. led 2009

tak koukám,že tu bylo dneska veselo 🙂to máte pravdu že na jiném chatu jsou holky fakt vystrašené a řešej i to zda vadí tlačení na WC to si nedělám srandu 🙂 žehlení a zvedat ruce to se nesmí 🙂 je fakt,že já to po transféru vždy flákám a nestojím u toho tak dlouho ale žehlim normálně,jen něco vyžehlim a více u toho odpočívám.Ale jinak dělám vše dneska jsem i leštila zrcadla a luxovala a já nevím co všechno,ale pomalu to co udělám za hodku mi trvalo den 🙂 😀

tulipanekps
29. led 2009

čauky, tak ani nevím, jestli jsem už dneska psala... byla jsem na kontrole u mudry pro předoperační a zítra si jdu pro verditk, jaká jsem pipi... tak rychle dočtu, asi stejně tady mrsknu samomluvu, jak se znám...

tulipanekps
29. led 2009

len a ty máš fotky z Islandu kde? v albu ne... 😖 tak mi kdyžtak hoď odkaz. jo? 😉

nitenka
29. led 2009

ahojky tuli já tu taky strašim 🙂

tulipanekps
29. led 2009

larri, mě po injekcích taky bolí hlava, teda dneska ne tolik, ale zase se mi chtělo spát... ty hormony dělají své... a na dietu se vykašli, já jsem taky radši v roli fotografa, abych se nemusela vidět. už máme s holkama v plánu diskusi: velikost 38 v roce 2010 nebo 2011 😀 😀 😀 teď se bude těhotnět 😀

tulipanekps
29. led 2009

ahoj strašidýlko nítěnko 😀 jak se cítíš? já to dočítám, tak si to už možná psala...

tulipanekps
29. led 2009

larri, tím se už netrápím, že někdo chodí na potraty a my si pícháme hormondy. jen těm ženskejm, co dítě zahodí bych uřezala všechno a zašila pindu... pardón... ale my jsme statečné a náš boj vyhrajeme!!!

nitenka
29. led 2009

nitenka 9 den po KET- holky zítra stím testem nevím jak to zmáknu,měla jsem mít volno a musím brzo ráno na poradu a nezvládnu test koupit tak až po cestě domů a dělat ho budu až později odpoledne tak když se tu neozvu tak se nebojte,že to semnou seklo to se jen nikde toulám a ještě nic nevím,protože po testu hned píšu. Ale strach je teda velikej šílenej 🙂 😝 😀

tulipanekps
29. led 2009

aknyt, teď jsem si všimla, že píšeš o fotkách, já se na nich v těchto svých rozměrech (bohužel jsem se vyžrala +25) vidět nemusím...

tulipanekps
29. led 2009

nitěnko, tak to bych asi jela ještě teď někam do noční lékárny... prosím tě, jsem plašan... a jak se cítíš? tak jsem zvědavá a těším se, jak napíšeš, že tam jsou dvě koleje!!!!!!!!!! A nestrachuj, stejně tomu nepomůže. ale chytrý pro druhý to umíme být... 😎

nitenka
29. led 2009

tuli.. kolem mě choděj také holky na potrat a to je prostě život takhle to chodí,nesoudím je jen jen jim závidim,ale jsou situace kdy to asi jinak nejde já nesoudím lidi zato že jim je tohle umožněno,ale zato že těm holkám nedají psychologa aby jim vysvětlil co dělají a jaké následky to nese pro ně a dítě .. mám známou kerá šla na potrat protože byla psychicky tak v čudu že nevěděla kudy kam a byla na vše sama a v nemocnici jí nikdo nepomůže jen jí vemou dítě a nashledanou chybí tady pomoc ženám co se bojí mít děti v určitých situacích.. ne všechny nijaké tam chodí jak do obchodáku,ale věřím,že hodně ženám by pomohlo aby před potartem snimi nikdo promluvil a dal jim čas si to promyslet. bohužel nikdo zájem pomoc těm ženám nemá já bych asi uplně takhle nesoudila

nitenka
29. led 2009

já jsem taky vždy plašan,ale 9 den je ještě brzo.. takže zas tak neplašim 🙂 😀

tulipanekps
29. led 2009

nitěnko, já nechápu ty, co porodí a dítě zahodí do popelnice, proč jde kdo na potrat si musí zodpovědět sám. Zaplať pánbu za babyboxy. to je super, může se žena dostat do situace, kdy ji babybox pomůže... ale konzultace s psychologem před uskutečněním rozhodnutí, zda jít na potrat nebo ještě vyčkat (i když tady je času hodně málo...) by mohlo pomoct ženám nebo párům v nouzi. to máš pravdu. a taky po něm by konzultace u psychology nebo psycholožky určo neuškodilo... já vyhledala pomoc kinezioložky, ale byla jsem dost zmatená...

tulipanekps
29. led 2009

obdivuju, že to zítra vydržíš do odpolka, aspoň budeš přes den relativně v klidu 😀

tulipanekps
29. led 2009

to vám tady budu taky psát, jak plaším, až budu chtít testit 😀

nitenka
29. led 2009

hoky chci se zeptat zda zítra 10 den nebude vadit test z odpolení moči a né z ranní ? co si myslíte? 😒

nitenka
29. led 2009

to musíš 🙂 chceme být u toho 😀 A JAK TI JE?

tulipanekps
29. led 2009

niti, když si koupíš test, který se dá dělat v průběhu celého dne, tak to nevadí. v ranní moči je koncentrace větší, ale většina testů je hodně citlivá, tak reagují i v průběhu dne. myslím, že mamatest, je to balení 2 testů, stojí cca 40-50 Kč a ten je na jakoukoli hodinu testování.

tulipanekps
29. led 2009

ale v lékárně ti nabídnou testů dost od 25 korun do 180. záleží na tvém výběru 😀 tak když já chodila kupovat testy, vždycky vytáhla magistra ten drahej, tak jsem jí řekla, jestli nemá levnější, tak otrávená nabídla třeba za 40 kč.. i s velkou citlivostí na testování kdykoliv..

tulipanekps
29. led 2009

dneska hlava tolik nebolí, v úterý to bylo maso... včera celkem ok, ale udělala jsem rekort, vypila jsem snad 5,5 litru... dneska jsem zase byla ko a šla si odpolko lehnout, to u sebe neznám... a zítra budu referovat, co se urodilo. vaječníky už cítím...

nitenka
29. led 2009

tak držím palečky hlavně se šetři

tulipanekps
29. led 2009

tak hlavně jsem ráda, že tam mám být zítra až v půl dvanáctý, že nemusím vstávat v šest...

nitenka
29. led 2009

tuli tak držím pace všechny 🙂 at je vajuch hodně moooc 🙂at jsou mražáčci pro klid dušičky... 😀

tulipanekps
29. led 2009

já ti taky, nitěnko, držím moc palce, ať máš zítra ten nejkrásnější den!!! si dáme vědět, tady hodíme hlášky obě..

nitenka
29. led 2009

mažu venčit tak zatím papapa 😲

tulipanekps
29. led 2009

papa, já jdu obdivovat manžu, pa. 😀