CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
17. bře 2009

jinak ve čtvrtek tam jdu ve 13.30, původně to mělo být v 15,15 ale musí prý končit dříve - tak mi volali🙂
Bude tam paní doktorka ale nevím jaká...
Len nevadí to když to pokaždé vyhodnocuje někdo jiný?

len
17. bře 2009

Leni, proč by to mělo vadit, oni to mají v PC a odborníci jsou to všichni 🙂

aknyt
17. bře 2009

Ahoj holky,
tak mi psala Larri, že na srazík nedorazí, že bude déle v práci. Tak to vypadá, Len, že jsme zůstaly samy ☹

Leni, uvidíš podle příštího UZ, kolik bude větších folíků. Ale na FSH reaguješ moc hezky 😉

lenickan
17. bře 2009

aknyt ahoj...jsem ráda, že vůbec reaguju...jaké ty jsi měla reakce?

len
17. bře 2009

Aknyt, a co Saralinda, Nitenka a spol.? Jinak jsem na minulé straně psala, že ještě dorazí Maja, s tou kecám na jiných diskuzích a k Apoli se chystá v dubnu, tak ať vidí, že místní pacientky přežívají v relativním duševním zdraví 😀

len
17. bře 2009

Jo, kdyby nás bylo tak málo, tak můžeme do café faux pas na Vinohradský, dělají skvělý palačinky 🙂

aknyt
17. bře 2009

Leni, Nitenka nedorazí, Saralinda nevím, a tak ještě Maja - byla bych tedy pro ten tvůj podnik, snad to najdu 😉

lenickan
17. bře 2009

ano faux pas je super🙂))) potvrzuji dělám pár kroků odtamtud🙂 a jsem tam pečená vařená🙂

len
17. bře 2009

http://www.cafe-fauxpas.cz/
Tak až budu znát počet, tak to zarezervuju 🙂

lenickan
17. bře 2009

holky já puknu napětím... je to pro mne úplně nová situace...

maja42
17. bře 2009

lenicko, hlavně ať PUKNE správný počet folikulů a aspoň jeden se hezky oplodní. moc ti držím palce 😵

fópa ok, asi jsem tam i někdy byla, vypadá to, že to nebude žádný zahulený pajzl 😉

len
17. bře 2009

Majo, vzadu je to nekuřácký, byla jsem tam i na pár srazech s miminama :- Ale bez kočárů to bude tááák nekomplikované 😀

Leni, klid, nepukej, tohle je teprve začátek, víš jak se budeš cítit mezi pozitivním testem a prvním ultrazvukem? 😀

lenickan
17. bře 2009

majo neboj je to tam pěkné na části kuřácká - nekuřácká🙂
Děkuji moc za držení palců🙂 bojím se že jich bude hodně a bude z toho prd...:(
Pan doktor řekl máte jich tam hodně tak musíme s tou stimulací opatrně - a přidal mi ještě jednu ampulku... tak snad ví co dělá... a kdyby už ted bylo jasný že jich bude ve finále hodně tak by mi to řekl ne?
Asi je to opravdu jen a jen na mém těle...🙂

maja42
17. bře 2009

lenicko, možná že po těch letech tvoje tělo zašílelo štestím, že má konečně možnost snášet vejce a chce teď naplnit plán na celou první pětiletku 😀 ale u APO určitě ví, co dělají. aspoň budou mít zkušenost, jak reaguješ.

nitenka
17. bře 2009

ahojky holky koukám,že se to tu hezky rozjelo 🙂 moc všechny zdravím 🙂 len a ostatní já jsem to říkala Týnce že by nebylo vhodné jít na strazík po tom maskru co tu byl, bylo mi to líto jeden neuspěch zadruhým.
Myslím si že máte o čem pokecat a ne zrovna poslouchat těhulku já chci na stazík až nahlásíte // jasný a to brzo tohleto tady už takhle nebude,konec jedné čárky/..
já jdu zítra na kontrolu čekám jak se vytvoří placenta... snad jí ty nhematomy nepoškodej,ale je mi fajn,jen furt ležet a už mi hrabe... moc všechny zdravím a přeji hezký srazík

lenickan
17. bře 2009

len: vím že je to začátek a jak se budu cítit mezi // a prvním UTZ si nedovedu ani představit🙂 a zatím nepředstavuji🙂))
majo: no uvidíme, zase bych nejásala - třeba všechno bude jinak... a dál neporoste nic...
Jak říká len - klídek, je to jen testovací cyklus🙂
Už jsem maličko klidnější...

aknyt
17. bře 2009

Ještě mám dotaz, od kolika plánujete ten srazík? Len, díky za odkaz, našla jsem mapku, tak snad trefím 😉

Taky jsem se objednala na příští týden do CARu na konzultaci, zatím sama. Uvidím, co se dovím. Taky bych od nich potřebovala písemné zhodnocení pro Zubatou (soc.pracovnice)... jsem zvědavá, jestli to půjde na počkání a nebo jestli budu muset přijít jindy - a nebo to nepůjde vůbec ☹

len
17. bře 2009

Ale Nitenko, nepovídej, přece tam nebudeme jenom naříkat, jestli nás chceš vidět, tak přijď a hotovo 🙂

Aknyt, nejdřív tak 17:15...

aknyt
17. bře 2009

Hm, tak jo. Přesnější čas asi doladíme zítra, ne?

len
17. bře 2009

No, já už asi přesnější nebudu 😉 Ale zítra písněte, já to ta zamluvím, zatím to teda vypadá jenom na tři lidi.

aknyt
17. bře 2009

Len, tak to není moc... je fakt, že se mi to zítra taky příliš nehodí, ale musím vrátit Utrouš 😉

len
17. bře 2009

Jé, Aknyt, jestli tam jedeš jenom kvůli tomu utr., tak to fakt počká, to než já ho zase budu potřebovat, tak mnoho vody uplyne 😉 Tak to chceš přesunout na jindy?

aknyt
17. bře 2009

Byla bych radši, Robert odlétá ve čtvrtek pryč, tak bych ho měla zkontrolovat, aby neletěl bez trenclí a ponožek (stalo se to, když se balil sám) 😉

len
17. bře 2009

OK, Aknyt, tak to teda odsuneme a pevně věřím, že příště už to klapne i ostatním 🙂

lenickan
17. bře 2009

je holky tak to je dobrý - příště se snad už taky připojím...mám šíleně nafouklé břicho - tak nevím zda je to z toho že baštím a nebo že se mi zvětšují vaječníky🙂 vypadám pomalu jako těhotná

len
17. bře 2009

Leni, to je při stimulaci normální...

lenickan
17. bře 2009

ä pak to zase splaskne?🙂 to ze mne bude normální řimbaba🙂

len
17. bře 2009

No, pokud neotěhotníš, tak to splaskne, ale nějakou dobu to bude trvat 😉

lenickan
17. bře 2009

jojo bude trvat do další stimulace🙂)))
vždyt půjdu z jedné do druhé...
Len ty bys fakt byla na mém místě v klidu?

len
17. bře 2009

Leni, já jsem otrlá, zapšklá neplodná ženská 😀 Ale nehraju na co by kdyby, to jeden nikdy neví, jenom jsem holt člověk, kterej si na ET odskočil z práce, 17. den po OPU ještě nechtěl testovat a následné // přivítal slovy - a do pr**** - takže si udělej obrázek, prostě nejsem zcela normální a typickej příklad snažilky, ze který je vhodný si brát příklad 😀