CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
26. bře 2009

Dobré ráno Leničky... 😀

modroocka2
26. bře 2009

Lenic..koukám, že jsme na tom stejně... všechno jiný nás překvapuje a děsí... u mě je to bolest břicha..myslela jsem že to přestane tak do středy, ale je čtvrtek a pořád bolí... ale není nijak zvlášť nafouklé a nekrvácím tak snad je to OK, a je to jen reakce na OPU...
Ale protože jsme Lenky, tak to zvládneme a tomuhle se jednou zasmějeme...😀

lenickan
26. bře 2009

ahoj Leni🙂
no já jsem vyjevená ze všeho.. je to hrůza... jsem totiž dneska měla exklusivní množství exklusivně tažného hlenu, a zarazilo mne že až ted když v úterý mi řekli, že ovu probíhá a je to dobře načasováno:(

lenickan
26. bře 2009

teda len ty máš ale na kontě příspěvků🙂 já už se začínala cítit trapně... jaká jsem spisovatelka ale ty vedeš🙂 ale zase jsi tu o dva roky déle...

len
26. bře 2009

No právě, nejvíc jsem toho asi nakecala před svatbou na beremku, tam to jelo 😉

lenickan
26. bře 2009

jo tam já nekecala vůbec🙂 jen tam mám album

modroocka2
26. bře 2009

No tak tomuhle já fakt nerozumím, vím cca.jak má v jaké části cyklu hlen vypadat a většinou to tak i mám, ale jak se to chová po IUI fakt netuším. Ale víš co mě napadlo..psala jsi, že jste se v úterý s manžou ještě tulili, já mám většinou druhej den ráno resp. takovejch 36 hodin po sexování taky takovej divnej táhlej hlen, nevím jestli to můžou být zbytky spermatu s normálním hlenem nebo jestli to je jen nějaká reakce těla, ale jak psala Len, možný je úplně všechno...

len
26. bře 2009

Modroocko, ten hlen den po sexu je směs poševního sekretu a spermatu a je fakt, že se to s tím plodným hlenem dá snadno zaměnit. Ale je pravda, že tak do dvou dnů to vymizí. Na druhou stranu - když je někdy sex denně, tak fakt nemá význam hlen sledovat 😀

lenickan
26. bře 2009

je to pár měsíců a přijde mi to strašně dávno:(
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

len
26. bře 2009

No vidíš, my už budeme mít 4 roky a stejně mi to připadne jak včera 😉

lenickan
26. bře 2009

len máš taky svatební album?

modroocka2
26. bře 2009

Leničko tak jsem koukla na Tvoje fotky a jsou moc krásný..teda Ty jsi jak princezna a z manži štěstí jen sálá...🙂
tak teď už jen to mímo a je to dokonalý...🙂

len
26. bře 2009

Leni, na beremku jo, ale snažila jsem se tam vymazat rozpoznatelný ksichty 😀 Neposílala jsem ti odkaz na naše webovky? Tam jsou v sekci svatba fotky 🙂

lenickan
26. bře 2009

modroočko je pravda, že on byl štěstím bez sebe, teda my oba, ale na něm to bylo vidět🙂) bylo to krásné, ale šíleně rychle to uteklo:(

lenickan
26. bře 2009

posílala tak já juknu tam🙂

modroocka2
26. bře 2009

Lenicko my už letos oslavím 6. výročí svatby a v prosinci jsme oslavili 10 let spolu... strašně to utíká..u těhle čísel si uvědomuju jak stárneme... přijde mi to jak včera, ale když vlezu na váhu tak můžu říct, že to bylo před 15ti kg...☹

zubajda
26. bře 2009

ahoj holky,.. prosim o radu zkusene.. jak probiha dlouhy protokol na IVF ???... díky moc

lenickan
26. bře 2009

modroočko teda takových let to je hezké. Můžu se zeptat kolik ti je?
No já od té doby co jsem s manžou jsem taky přibrala 5kg, a je mi z toho zle
Zub: len ti jistě odpoví já nemám ponětí

len
26. bře 2009

Zubajdo, kolem 22.DC dostaneš zastavovací injekci. Za 14 dní si tě pozvou na kontrolu, jestli opravdu vaječníky uspala (během těch 14 dní přijde MS). No a pak vyfasuješ injekce na stimulaci, každý den pícháš, cca 7. den píchání jdeš zase na kontrolu, jak to roste, rozepíšou zbytek dávky a až ji dobereš, píchneš Pregnyl a za 36 hodin ráno nastoupíš na punkci. Ta probíhá v krátké narkóze, pustí tě domů asi v jednu odpoledne. No a pak jen čekáš, jak se vajíčka oplodní a vyvíjejí a za 2-5 dní si tě pozvou na transfer. A pak už jen 14-17 dní čekání na test 🙂

zubajda
26. bře 2009

len.. dekuju moc... o te zastavovaci injekci mi Jarosova uz povidala.. nekdy 20DC pry.. pak nevim... jen mi nasla nejaky polyp v deloze nebo co, tak mam prijit nejdrive 10DC, zda to zmizlo... no uvidime.. stejne moc dikuju

modroocka2
26. bře 2009

Jojo je to hezké až strašlivé, že se to dá vydržet..🙂 ba ne.. jsem absolutně spokojená, mám úžasnýho, hodnýho, šikovnýho a pracovitýho manžela, umí vařit, prát, uklízet, maká na baráku a zahradě a k tomu ještě dokáže říct, že jsem jeho žůžo..🙂) No a kolik mi je..teď asi přijde další šok..za pár týdnů mi bude 27, takže jsem byla hoooodně mladá, když jsme se poznala a taky jsem byla hooodně mladá, když jsme se brali, ale nelituju, myslím, že to bylo to nejrozumnější co jsem kdy udělala..🙂

lenickan
26. bře 2009

modroočko tak to ti moc přeju a gratuluji. Ano právě proto jsem se ptala kolik ti je... znáte se od 17let🙂 to je teda opravdu hezké... gratuluji k super manželství a at to vydrží pořád tak krásné🙂))))
My měli ted věčně spory ohledně mimi a IUI a IVF a tak takže nebylo ideální období ale jinak je manža taky užasnej🙂

modroocka2
26. bře 2009

Leni to je jasný.. tohle je citlivý a zásadní rozhodnutí.. já jsem se nejvíc bála, když jsme zjistili, že manža nemůže mít děti, resp. že je to skoro nemožný (normálně) ten šok byl hroznej.. nedokážu si představit, co se odehrává v chlapovi když tohle zjistí..ale když mi řekl, že chodil po Václaváku a bulele uvědomila jsem si, jak moc si mě váží, že mi to řekl...
Jinak jsem si přidala do alba nějaký fotečky, tak klidně koukni, jaký jsem byla vychrtlý ucho..🙂
A jak dlouho jste spolu vy?

maja42
26. bře 2009

leniččino svatební album už jsem kdysi obdivovala, fakt všechno ťipťop a krásné 😵 (a musím si znovu pomyslet, že to muselo být i pekelně nákladné...)
já mám teda stejně kg jako před svatbou (taky už jsem byla stará), ale manža (je mladší) pěkně přibral 😀 už teda zase zhubnul, ale nedaří se mi ho dokopat do dalšího smysluplného hubnutí, proti dietám hřeší, když ho tvrdě nehlídám a nedržím to s ním. a ten jeden fotbal týdně z něho chrta neudělá.

lenickan
26. bře 2009

modro: jo v životě jsou nesmírně těžká období a proto jsou na to dva. Navzájem se podržet🙂
My jsme spolu 4 roky a od srpna manželé🙂 takže oproti vám - začátečníci🙂))
Ale zase jsem si vyzkoušela více vztahů a spoustu věcí pochopila a naučila se🙂
Majo - něco to stálo, ale je to jednou za život🙂

modroocka2
26. bře 2009

majo tak to u nás se diety vůbec neřeší... a to ani v době, kdy měl manža 125 kg.. začal makat na baráku a během roku bylo 20 kg dole a teď se pohybuje někde kolem 90-95..(výška 190cm) ale žádné vymakané tělo, pěkně bříško na něm se hezky spí.. 😀

modroocka2
26. bře 2009

Leni taky jsem někdy přemýšlela, že by bylo možná jednodušší projít si něčím jiným, ale my dva jsem se asi fakt hledali a patříme k sobě... já jsem povahově chlap a on zase ženská... prošlápli jsme si to všechno spolu a o to víc si toho asi vážíme... my jsme prostě divní... 😅

lenickan
26. bře 2009

manža váhu taky neřeší je vysokej a má dlouhé ruce, nohy takže se to na něm ztratí - váží 83kg já měla 50když jsme se potkali a těd mám tak 56 - hrůza

maja42
26. bře 2009

modro, když ten můj se dopracoval do 103/178, to už fakt dál nešlo. a to mu teprve bude 30. a není žádná naděje, že to nějak vylítá (např. na baráku). ale zhubl 10 kg a to mu zlepšilo náladu a odholání držet se trochu na uzdě. nepotřebuju, aby byl nějaký sedmdesátikolový zdechlák, ale nemusí mít našlápnuto k infarktu už od 30 😉

lenickan
26. bře 2009

ten můj měři 184 a má těch 83-84 - a třeba při chřipce zhubne 5 kilo jen to fikne...