CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

modroocka2
7. dub 2009

Manža má špatný spermio... diagnoza: aligoasthenoteratozoospermie - tzn. málo, špatně pohyblivé, špatná morfologie... takže všechno důležitý špatně... ☹

maja42
7. dub 2009

holky, to je mi líto (i když malá naděje snad je). asi je to blbá útěcha, ale modroočka má plný mrazák a lenička se aspoň pěkně rozovulovala. statistika je sviňa a člověk nikdy neví, do kterého procenta spadne. tak jednou snad všechny spadnem do nějakého zázračného 😉 máme před sebou všechny to nejlepší zadělávací období, přes léto se vše líp chytá...
a co aknyt a její nezbedný manžel, už to nějak dopadlo?

modroocka2
7. dub 2009

Tak HCG je jedna velká hnusná O...fuj

lenickan
7. dub 2009

majo ahoj...🙂 máš pravdu, naděje je vždycky...
A jaro - léto je na nový život jako dělaný🙂)) a třeba se mi splní sen rodit na jaro🙂 sice jsem od něj dávno upustila, ale pomalu se dostáváme do měsíců kdy by to tak vycházelo tak snad🙂

Modroočko ajo už si vzpomínám psala jsi to... no tak to je ale super, že se jich tolik oplodnilo a je opravdu jen otázka času kdy se nějaký hrášek zahnízdí🙂)

len
7. dub 2009

Jo ták, Leni, tys neotěhotněla, protože teď bys rodila na Vánoce, co? 😀

Modroocko, nojo, no, fakt je to škoda, tak teď hurá do KETU! 🙂

modroocka2
7. dub 2009

přesně teď...hurá do ketu...příští týden a to 15..🙂 v jednu hodinu jdu k Mašatovi a budeme řešit, jesti by to šlo už teď, což by teoreticky šlo, protože jsem po krátkým protokolu... taktže třeba ještě v dubnu zabtřeznu jak říká můj kamarád...
takže hlásím že 15. přijdu..musíte mi napsat kdy a kde, protože to budu jako nepražák půl dne hledat...🙂

lenickan
7. dub 2009

modroočko tak musíme bojovat dál... nedá se nic dělat...
Ne len brala bych to kdykoliv to se ví ale přeci jen je lepší do takovédleho počasí než do mega mrazů ne?
Znáš to nějak si to musíme odůvodnit🙂

len
7. dub 2009

Já si každej rok touhle dobou, když neotěhotním, říkám - tak fajn, aspoň to nebude na Vánoce 😉 Jo, pak ty Vánoce prožiju v polovičních depkách a už je tu další březen/duben 😀

lenickan
7. dub 2009

to je bezpochyby čas letí jak blázen🙂 kor když u nás je jednotkou času měsíc 😀

jasmina309
7. dub 2009

Ahoj holky!
Top zklamání je tfuj... mám ho za sebou už tilik....vím o čem je řeč 😒
Ale říkám si, když nejde o život, jde o ho...
Jsem v tom kolotoči už 6 let a pořád doufám, navzdory všem nemocem co mám, věřím v lepší zítřky! 🙂 A i když mám dny, kdy si říkám, že už je všemu snažení konec, tak vždy nějaká pozitivní zpráva mě povznese nad věc a já přes všechno přelétnu a myslím zase na mimi a na o všechno při ivf a po něm....uf

jasmina309
7. dub 2009

Modroočko, tak se drž a nebud smutná! Bude líp 🙂

modroocka2
7. dub 2009

Jasmin děkuju za podporu..já budu bojovat dál...teď jdu k Mašatovi, takže se chci na všechno zeptat a jít do KETu na na 1. máje najít na testu // 🙂

danusss
7. dub 2009

tak mám pobaleno a připravené korunky a počkáme až manža přijede dom z práce a jedem a co vy holky co jste si dali k obídku

lenickan
7. dub 2009

já utíkám na jednání, zítra nakouknu...🙂
Držte se !

aknyt
7. dub 2009

Ahojky, tak jsem vás postupně dočetla... dnes jsem lítala po auditech, zítra pokračuju, ale už toho snad nebude tolik, ale zas potom budu muset papírovat 😖

Modroocko, je mi líto, že ta krev nedopadla, posílám ti pofoukání a taky porci síly na další boj!!! Jsem zvědavá, kdy ti dají mražáčky a držím palečky, ať nečekáš dlouho (myslím, že víc než 1 cyklus odstup by to být nemělo, možná by šlo i hned).

Leni, tobě držím palečky, ještě bych to nebalila.

Danus, tak ať se ti v CARu po létech daří.

Len, zamluvíš to v té kavárně a nebo tam mám zavolat? Zatím jsem to spočítala na 6, ale nevím, jestli jsem na některou holčinu nezapomněla...

len
7. dub 2009

Aknyt, klidně tam brnkni a zamluv 6-8 míst 🙂 Ale zase tak dramaticky to nespěchá, když tam zavoláš pár dní předem (až budou počty jistější), mělo by to být OK 🙂

modroocka2
7. dub 2009

Hezký večer Aknyt....děkuju za všechno co si mi poslala..určo se to bude hodit..jinak když příští středu dr. Mašata uzná, že jsem v poho jdu hned do Ketu...což by bylo to nejlepší co by mě teď mohlo potkat...příští středa bude celkově super...nejdřív Mašata, pak v práci trocha provokace pracujícím lidem, pak si půjdu koupit nové botičky a nakonec posezení s váma... mám se na co těšit a těším se moc... tak dobrou noc a zítra v plné síle... 😀

lenickan
8. dub 2009

ahoj holky, tak se hlásím v plné síle🙂
Zkusila jsem testnout a opět nic takže jsem to už zabalila a čekám a čekám na mrchu at už je tady at můžeme pokračovat v dalším boji🙂

modroocka2
8. dub 2009

Dobré ráno... Leničko je mi to líto, ale koncovku obě doladíme a příště vyhrajeme my... 😉

papus
8. dub 2009

Krásné slunečné ráno kočky 🙂

Modroočko je mi to líto ☹ hlavu vzhůru jsme silné ženské 😉

papus
8. dub 2009

Leni u tebe také nic ach joooo drž se ☹

modroocka2
8. dub 2009

Ahojky Papus... mám nový cíl, takže se to lépe snáší ... když se mám na co těšit jde to líp...

lenickan
8. dub 2009

Ahoj Modroočko, jsi stále doma? Nebo už v práci? Já bych potřebovala tak 14 dní volna, dát si dohromady terasu kytky a byt a tak prostě dělat něco jiného🙂))

modroocka2
8. dub 2009

Ahojky Leni, já jsme pořád doma... jsem domluvená se svojí dr., že když teď půjdu na KET tak mě nechá ještě doma..takže min. do května si budu užívat doma...ale práce mi nějak chybí...to vzrůšo a lidi... ve středu se tam chci zastavit zařídit nějaký věci atp. Paradox je, že bych byla nejšťastnější kdybych měla v bříšku důvod proč se tam nevracet na dlouho, ale na druhou stranu, když tam nic není tak bych se ráda vrátila, ale představa toho děsnýho dojíždění, blbý otázky a ukazování prstem mi nechybí...

len
8. dub 2009

Modroocko, za jakým účelem a kdo ti dal tu neschopenku? Čistě technický dotaz, od doktorů u Apolináře to asi moc očekávat nemůžu 😉

modroocka2
8. dub 2009

Ahojky Len, nabídla mi to sama moje gyn.dr., že mi dá neschopenku už od stimulace, byla jsem překvapená, ale brala jsem to..protože minule jsem měla strašný problémy kvůli injekcím..☹ tak se to šiklo, no a teď jsme se domluvily, že když půjde KET hned tak zůstanu doma, a když bude potřeba pauza tak to ukončíme a zkusím to pak při práci...vyšlo to a jsem doma...

len
8. dub 2009

Já pořád přemýšlím, jestli zajít za obvoďačkou nebo gynekologem. Já bych do práce chtěla chodit strašně moc, doma se normálně zcvoknu, ale jaksi když práce nebude, že? 🙄 Tak radši IVF na neschopence než na pracáku.

modroocka2
8. dub 2009

Len to chápu... moje obvoďačka mi řekla, že nemůže psát neschopenku na gynekologické a zubní věci...na to že ona nemá oprávnění (dle jiného infa to jde max. s doporučením a nějakým odůvodněním proč to nemůže gyndař nebo zubař napsat...jako že nejsou nebo tak něco..) ☹

len
8. dub 2009

No, já to nechci na IVF, ale po těch lékách jsem měla migrény, no uvidíme. Navíc bych to potřebovala už od zastavovačky 🤐

modroocka2
8. dub 2009

No tak to zkusit...bolesti hlavy a břicha..sem tam zvracení a třeba to vyjde... jo a taky návaly a motání hlavy..(přidávám to co jsem měla za příznaky já....můžou se Ti hodit...)