CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
14. dub 2009

jsem na to zvědavá, co bude - jdeme tam v 9.15 takze poreferuju...
modroočko ty v práci asi na net nemůžeš vid?

haaribo
14. dub 2009

Jééé, tak já to přednesu v práci, schválně, co mi na to řeknou...
Byla jsem teď v klidu, že jdeme k Apoli, ale včera jsme se zase začali snažit a já zase doufám...to je psycho... 😅

modroocka2
14. dub 2009

Leni jasně, že můžu na net... k práci ho potřebuju...a jako správná ženská dokážu pracovat i chatovat..takže až budu v práci nenastane žádná změna..🙂
Jinak Haari..buď v klidu..já si taky pořád říkám, že by se nám s manžou mohlo podařit mimčo normálně, ale když na to pomyslím, tak začnu hned bulet, takže to raději hážu za hlavu, protože bych se fakt zbláznila...☹

haaribo
14. dub 2009

To já zase nebrečím, ale tak nějak si pořád odpočítávám dny do další MS...snad mě to brzy pustí...

lenickan
14. dub 2009

to je normální holky člověk pořád doufá....🙂

haaribo
14. dub 2009

Já vím, Leni... 😉

haaribo
14. dub 2009

Jenže na druhou stranu, naděje je to jediný, co ti nemůže nikdo vzít...

haaribo
14. dub 2009

Holky, jak dlouho vám to trvalo od první konzultace do prvního pokusu???

lenickan
14. dub 2009

já na IVF nebyla a snad nepůjdu.
máme stimulaci FSH díky mé anovulaci a IUI ev. domácí snažení - jiný problém než anovulka u nás není.
Minulý měsíc jsem jí měla poprvé🙂
Takže 26.2 jsem vlezla poprvé k apoli a 26.3. už jesem byla po IUI🙂 a čekala co bude...

modroocka2
14. dub 2009

tak to je fakt...kéž by naděje dokázala víc než jen utěšovat a držet nad vodou... a to to není málo... 🤐

haaribo
14. dub 2009

Takže už za měsíc se něco začalo dít??? To je super, čekala jsem delší dobu...taky nevím, na co pošlou nás, pořád doufám, že jsme v pořádku a nebude IVF nutné...

modroocka2
14. dub 2009

Já byla v caru poprvé 2.10. a první stimulku jsem začínala 15.1. s tím, že jsem měla začít už v listopadu, jenže se nezadařilo mě utlumit a navíc jsem k tomu měla 3týdenní posun MS..☹

lenickan
14. dub 2009

haribo: mne už rok a půl léčili jinde na gyndě takže jsem řadu vyšetření měla hotových přišla jsem tam byla jsem 18DC na 24DC si mne pozvali na průchodnost vejcovodů a ihned napsali léčbu FSH - fostimon a od 2DCjsem píchala takže ano mělo to šílenej spád🙂
Modroočko ona naděje dokáže víc...

lenickan
14. dub 2009

jsi měla modro dlouhej protokol?

haaribo
14. dub 2009

Já právě nikdy žádnou léčbu neměla, jen pooprvní cystě jsem si musela píchat hormony na prodloužení testu...hrozně se mi zkrátily, ale to trvalo chvíli...jinak u mě nikdy nikdo nic nezkoumal...

modroocka2
14. dub 2009

Leni já vím že ano...ale pořád se mi to nezdá dost..☹ Jsem ráda za každý posun, který se nám podaří a díky naději jdu pořád dál a dál...ale miminko zatím nikde... ☹ takže naději vítám a jsem za ní ráda, ale potřebovala bych ještě něco navic... tuto sobotu a pak za 4 týdny se mi vdávají kamarádky a obě čekají mimča a tohle mi ubírá sílu... moc jim to přeju, ale strašně moc závidím... život je pěkná svině...☹

jasmina309
14. dub 2009

Ahoj holky!
Jdu vás pozdravit po svátcích! 🙂
Jsem doma a od rána se odsud nem§žu odlepit a pejsánek by chtěl vyvenčit. Tak už s ním jdu , ale jinak jsem tu 🙂 a na vás myslím

modroocka2
14. dub 2009

Leničko krátký, ten dlouhý se právě kvůli nezareagování na Diphereline nekonal...a proto se to i protáhlo...

lenickan
14. dub 2009

modroočko - okolo mne jsou také samé těhulky. Taky jim to moc přeji! neboj se o to víc si těhotenství užijeme a budeme si uvědovat jaký je to poklad🙂
Harribo - tak uvidíš oni si vyšetří vše potřebné - nemusíš se bát - má to tam spád🙂

haaribo
14. dub 2009

Já mám jen strach, že se to přes léto zabrzdí...a pak ta průchonost ...toho se teda dsně bojím...

len
14. dub 2009

Ahoj, nacpala jsem na net fotky z Velikonoc 🙂

Jinak k tomu doufání - já už nedoufám, nemám na to sílu, pokaždý, když dorazí MS, bych si vrazila pár facek, že jsem se odvážila jenom pomyslet na to, že by třeba dorazit nemusela 🙄

modroocka2
14. dub 2009

Leni to si piš, že si to budeme užívat...🙂 ale už aby to bylo...

modroocka2
14. dub 2009

Len tak tenhle stav jsem měla taky...ta psychika je strašná...říkám si musíš myslet pozitivně, a pak když nic, si říkám že jsem to zakřikla... ach jo...
Len kam jsi dala fotečky..v albíčku jsem je nanašla..to víš jsem zvědavá...
To mě tak napadá Leničko v albíčku mám fotku naší zahrádky, takže můžeš kouknout v jaké pohodě to tu máme..🙂
Haaribo ničeho se neboj... všechno bude v poho a léto Ti dodá energii, kterou budeš pak potřebovat... 😉

haaribo
14. dub 2009

To jo, tak o tu energii právě přijdu...se z práce snad ani nebudu vracet domů...jak tam budu často...a žádná dovolená...

len
14. dub 2009

Modroocko, IP 😉
Ono je pozitivní myšlení krásná věc, ale já jsem teď koukla na naše snažení dozadu, no a - 43 cyklů, všecky ovulační, ve všech jsme se milovali tak často, že jsme určitě ovulaci nepropásli... Tak proč bych měla doufat, že cyklus 44 bude něčím výjimečný?

haaribo
14. dub 2009

No nic, musím mazat, mám ještě práci a večer jdu makat. Tak se tady mějte hezky a užívejte pěkný den! 🙂

modroocka2
14. dub 2009

Len děkuji...úplně Ti závidím, teda až na to co si psala ráno..☹ taky bych už někam vyrazila...s manžou jsme zatím podnikli 2 krátké výlety na motorce..člověk si pěkně pročistí hlavu a dobře se tam přemýšlí, takže jsem vymyslela spoustu nesmylů, které budu muset realizovat nebo zaúkolovat rodinku...🙂

modroocka2
14. dub 2009

Len tak jak na to koukám, zcestovalá jsi pěkně...🙂 my jsme si udělali jen jednu pořádnou dovolenou přede dvěma roky a snad letos..jinak objíždíme ČR a dáváme dohromady domeček...ten sežere strašnou spoustu peněz..☹ ale stojí to za to...🙂

len
14. dub 2009

To je jenom od svatby, předtím by byl ten seznam ještě delší, ale to jsme ještě neměli digifoťák 😉

Jako studenti jsme měli hooodně omezený rozpočet, tak jsme popadli stan a někam vyrazili - po Česku nebo do nějakých "nízkorozpočtových" zemí, já prostě cestování miluju 😎 Asi na tom oceňuju, že co si navymýšlím, to si splním, s dítětem je to holt o dost těžší 😀

jasmina309
14. dub 2009

U nás se příští středu očekávají výsledky přijetí dcery Terezy na střední školu. Jsem moc zvědavá 🙂 jak to dopadne