CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
15. dub 2009

Leni, se stimulací na IUI nemám zkušenosti, tak ti v tom neporadím. Ale Fostimon sis taky platila, ne?

aknyt
15. dub 2009

Len, je to rezervovaný u nekuřáků 🙂 Kdyžtak si odskočím ke kuřákům 😉

lenickan
15. dub 2009

aknyt fostimon jsem neplatila - ani korunu mne to nestálo

Holky šíleně mne to mrzí ale bohužel papalášové z centrály odlétají až zítra já s kolegyní musím dělat večer společnosti při večeři:(( jsem naprdlá ale nemůžu jinak. Třaba se dozvím pikantnost jako Len - v dnešní době nikdo neví:(

aknyt
15. dub 2009

Leni, nestraš!!! Snad to nebude poslední srazík, tak holt příště 😉

lenickan
15. dub 2009

noo a já se tak těšila že vás poznám osobně...:(

nemůže mne manžel tou injekcí zabít?🙂

modroocka2
15. dub 2009

Krsáné dobré ráno, teda spíš dopoledne..
za hodinku mi jede vlak do Prahy..jsem strašně zvědavá a netrpělivá... Leničko moc mě mrzí, že Ti to nevyjde, ale nedá se nic dělat, příště to vyjde... 😉

aknyt
15. dub 2009

Leni nad tím neuvažuj 😉. Jestli nezačneš stimulovat přímo na té dovče, tak ať mu to tchyně vysvětlí a ukáže, neboj, zvládne to.

lenickan
15. dub 2009

No to nevím, myslím, že to ale vyjde přesně na dovču:( na cestu dostanu ms - takže paráda.
jediná varianta je, že když bych ted neměla ovuli tak jsem schopná si cyklus posunout tak, že nasadím později utroš.

aknyt
15. dub 2009

Tak ať mu to tchýně předvede na fýzáku 😉

lenickan
15. dub 2009

no o bude tragédie🙂
vše se bude odvíjet od pátečního verdiktu

len
15. dub 2009

Ach jo, Leni ☹ Ale neboj, noviny, jakou jsem si vyslechla já, se sdělují na konci měsíce 😝

Hele, kdybys teď neměla ovu, tak klidně můžeš začít stimulovat o týden později, ne? když se tam stejně nic neděje... Na tu dovču jedete tak krátce, že bys byla do první kontroly zpět?

aknyt
15. dub 2009

Len a nemělo by to vliv třeba na sliznici, že by cyklus už začal? Přece jenom hormony určitě něco dělají i když k ovulaci nedojde... ale možná se pletu, nejsem mudra.

len
15. dub 2009

Aknyt, to asi všecko uvidí na tom utz, takže na místě se s nima Lenicka dohodne dle situace... Třeba tu jenom všechny šíleně spekulujeme a ona bude mít nachystanej krásnej folikul 🙂

nitenka
15. dub 2009

ahojky Aplolenky..chci se moc omluvit,ale dneska nedorazim.ještě včera jsem mluvila s Týnkou že dorzim a těšila jsem se,ale večer přišel Aleš z Práce a na dnešek domluvil stěhovaní na baráku a požádal mě bych tam klukům přišla udělat grilovačku že bude hezky..
Jdu dneska ve 14 hodin na kontrolu a pak mažu krmit stehováky.Syn Alše si vzal volno,bylo to domluvené ze dne na den a já jako vždy postavena před hotovou věc..
Ale bohužel nemůžu pomoci jinak než jim dát najíst takže mi bylo hloupé říci,že nemůžu.. omlouvám se a přeji vám hezký večer

aknyt
15. dub 2009

Jo, Len, to by bylo ideální - a pak dovolenková neasistovaná reprodukce 🙂

Nitenko, tak jim to hezky nagriluj a příště to doma nahlaš hodně dopředu a s vykřičníkem napiš do kalendáře 😉

len
15. dub 2009

Holky, tak kdo všecko teda dneska dorazí? Já, Aknyt, Modroocka, Maja...

aknyt
15. dub 2009

údajně i Larri a Saralinda. A víc si nepamatuju... jo ta hlava ☹

aknyt
15. dub 2009

Tak teď to potvrdila Saralinda, jo a ještě psala Tuli, že by taky na skok dorazila...

len
15. dub 2009

Já přijdu asi kolem páté 🙂

larri
15. dub 2009

Holky,ja taky dorazim,omlouvam se,ze nepisu,ale nestiham.Do peti bych mela dorazit,ale nevim kde to je,tak snad to najdu.

PAPUS,ty neprijdes?

len
15. dub 2009
saralinda
autor
15. dub 2009

Holky, taky nestíhám číst, ale dorazím. Tak mi to všechno, doufám, povíte. 🙂

saralinda
autor
15. dub 2009

Jinak ve stručnosti (kolega i kelogyně z kanclu někam vypadli a šéfová tu není 😀 ) jak je to se mnou. V neděli jsem 60DC dostala MS. TAkže hurráá. Včera jsem byla na Karláku na krvi a v pondělí jdu k Apoli na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Hlavně na ty hormony. Nějako mi ta stimulace rozházela můj +- pravidelný cyklus.
Uvidím, co mi řeknou a jak se to bude vyvíjet. Možná bych zkusila IUI (přítel měl u OPU spermiogram na 1*, tak už jen prověřit průchodnost vejcovodů). Nebo po prázdninách další IVF. No, uvidím, co mi řeknou v pondělí.
Tak na viděnou odpoledne. 🙂

larri
15. dub 2009

kdyz pojedu tramvaji c.11,tak mam vystoupit na italske a pak uz to bude asi kousek,ne?

len
15. dub 2009

http://www.mapy.cz/#x=133111739@y=135918545@z=1...
Larri, ta malinká tramvaj před č.1 je přímo zastávka Italská, takže fakt kousek 🙂 Pokud nepojedeš z druhýho směru, pak je to asi 100 metrů.

danusss
15. dub 2009

😵 ahojky holky 😵 taki já se musím omluvit ze srazíku ale doufám že to pochopíte mám to 125 km a myslela jsem jestli nebudem u našich v PRAZE ale né takže si to pořádně užíjte

jasmina309
15. dub 2009

Ahoj děvčata!
Jsem další kdo nemá s čím přispět ☹
Nicméně, jsem dnes zjistila, že prý léky na štítnou žlázu nesmí předepsat v Car. Já totiž nevím o tom nic. V caru mi přišli na štítku a tak sem hned u nich vyfasovala recept na Letrox. Je to jako fuk, ale prý se s tím hned musí na endokrinologii, kam mě nikdo zatím neposlal a beru to už 3 měsíce.
Dneska sem si teda skákla k obvodní a ta mi zítra krev nabere. Nijak se ale k tomu nevyjadřovala, já neměla ani zprávu, nic sebou. Nic mi v caru nedali.A tuším, že dr se nejprve přesvědčí zda ŠŽ mám a pak mě teprve na endokrinologii pošle.
Len- hlavně že ti něco na ten žaludek dali. Tak se drž

lenickan
15. dub 2009

holky přesně jak píše len zatím spekulujeme uvidíme v pátek🙂
pokud tam nebude nic - oddálím mrchu opožděným utrošem a pokud tam bude folík tak je to jasné🙂
Píchat bych začala hned po příjezdu a nebo v půlce dovči takže se v klidu stihnu vrátit na kontrolu🙂)

jasmina309
15. dub 2009

Lern. ještě něco. Já před rokem a něco měla 1IVF a hned druhý den sem si skákla ke gynekologovi obvodnímu a ten mi hned napsal neschopenku, Když sem jí po potratu šla ukončit, tak mi řekl, že až se zase pokusím o mimi, že mám přijít už když začnu stimulovat, že mi hned dá neschopenku.
Potřetí na ivf sem marodila od obvodní a to se zádama(ale jen jako). A když sem si chodila k ní pro papír na peníze, tak se ptala pouze- KO zase za měsíc? A já řekla pouze ano a bylo...
Jsem z vesnice no

Tak to nevím, co s tím dělaj takový fory

len
15. dub 2009

Jasmi, já jsem se štítkou jen na endokrinologii a CAR chce znát jen výsledky.
Obvoďačka na žádný "jako" nehraje a gyndr. se "do toho CARu nechce míchat." 😝 Myslím, že jsem za poslední roky zaplatila na daních tolik, že bych si za to mohla rok válet šunky na Bahamách 🙄