CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
16. dub 2009

Krásné ráno holky, tak jak to včera dopadlo?🙂)
Modroočko co ty co ses dozvěděla, myslela jsem včera na tebe🙂

lenickan
16. dub 2009

len tak to je teda peklo

aknyt
16. dub 2009

Holky, díky za srazík, ráda jsem vás viděla a doufám, že jste přečkaly bez úhony mojí nezastavitelnou držtičku 😉

lenickan
16. dub 2009

ahoj aknyt jaké to bylo??
Já přišla domů až v 11.00 únavné únavné:(
Padáka zatím nemám

aknyt
16. dub 2009

Len, zkouším ti volat, ale nebereš to ☹ Asi máš moc práce. Chtěla jsem s tebou probrat něco k té neschopence a moc se mi to nechce sepisovat sem...

aknyt
16. dub 2009

Leni, mně se to líbilo, akorát holky musí mít ode mne vykecanou díru do hlavy 😉
Já jsem ukecaná i normálně, natož po 2 sangriích 😀

lenickan
16. dub 2009

no to mne by vyhovovalo jsem taková "mlčenlivější"🙂)

lenickan
16. dub 2009

nevíš jak dopadla modroočka? Já Ti mám pocit že jsem jí zahlédla na muzeu, šla jsem lehce před pátou domů se převléknout a zahlédla jsem tam holčinu, která se jí dle fotek v albu podobala, ale nevím to jistě:(

aknyt
16. dub 2009

Ona taky měla pocit, že tě viděla 🙂 Tak to určitě byla ona...
Pak ti to určitě napíše, jak dopadla až dorazí. Ale na okamžitou akci to asi nevypadá.

len
16. dub 2009

Aknyt, díky moc! 😉
Jinak taky všem moc děkuju za bezva sraz a omlouvám se, že jsem mizela tak brzo, ale akorát jsme se na Kulaťáku s Honzou sešli, skočila jsem mu do auta a jelo se...

len
16. dub 2009

Vy jste, holky, legrační, jedna druhou jste viděla, poznala, ale neodvážila se oslovit, tak se to dozvídáme jako první my 😀

lenickan
16. dub 2009

fakt? no koukli jsme po sobě... to je pravda takže mne viděla to vím - ale nebyla jsem si jistá zda je to ona...
Tak to jsem zvědavá co jí tam pověděli.
Holky na zítra jsem taky nervózní... pořád spekuluju nad tím fostimonem... snad by to manžel zvládnul. On se bojí všeho co se doktorů týká a ještě mi píchat pigára:(

len
16. dub 2009

Leni, o tom to právě je, že se oba překonáte a něco pro to vytrpíte, o to je pak ta odměna sladší 😉

lenickan
16. dub 2009

no počkej já si nebyla jistá - podle fotek poznáš prd... koukli jsme po sobě a mazala každá po svém🙂
To by byla prča kdybych k ní přišla a řekla nejsi náhodou modroočka z modrého koníka? 😀 a kdyby to nebyla ona tak budu za debila🙂

lenickan
16. dub 2009

no asi zkusíme fostimon jelikož 9000 by mi bylo škoda:(

len
16. dub 2009

To víš, že jo, když minule tak pěkně zabral, dávkování máš odzkoušený 🙂

lenickan
16. dub 2009

je to pravda, manžela už jsemna to trošku připravila nechce se mu ale nebrání se🙂

aknyt
16. dub 2009

Len, zatím není zač ☹

Leni, manža to zvládne a aspoň se zapojí 😉 Ten Puregon je na to opravdu dost drahý.

len
16. dub 2009

Tak to je hlavní 🙂 A pak bude důležitej, jak ti k tomu mimču krásně pomohl, udělá pro to daleko víc než většina chlapů, kteří si jen užijou a pak se pyšní tím, jací jsou to chlapáci, že ženský udělali dítě 😉

modroocka2
16. dub 2009

Krásné dobré ráno...
Předem chci všem účastnicím poděkovat za včerejšek...🙂 Aknyt díru do hlavy nemám, na to by si musela dost přitlačit...🙂 jsem moc ráda, že jsem vás všechny poznala a to i Leničku, která nedorazila, ale u podchodu jsem se střetly..🙂 Takže Leni potvrzuji byly jsme to my..🙂 měla jsem cukání Tě oslovit, ale letěla jsem na srazík tak jsem váhala, jestli nemám vidiny... No příště to napravíme..půjdeme hned k sobě a bude.. 😉
Jinak včera mi Mašata řekl, že mi sliznice zatím neroste, takže jdu na kontrolní utz v pondělí a uvidíme...chtěl by (a já taky) zkusit tenhle cyklus bez dopování hormonama, ale když porostu tak jak teď (myslím sliznici, holky mi dosvědčí, že na výšku už snad nemám kam růst..😀) tak se lehké stimulaci prostě nevyhnu... jinak případná vyšetření budou až po KETu, protože dle statistiky se první dva pokusy povedou tak 50% párů, což znamená, že špatných 50 mám za sebou a třetím pokusem bych vztoupila do úspěšnější půlky (slova dr.) ale protože tohle říkají každé, že.., tak to beru jen jako utěšování... no každopádně budu v pondělí moudřejší...teda doufám, protože tohle jsem si myslela o včerejšku taky....

lenickan
16. dub 2009

no sice budu mít ze zadku modřinu ale snad to zvládneme.. pokud nám to zítra potvrdí že od dalšího cyklu je píchání tak to vyzkoušíme 2x na fyziologickém roztoku a hotovo🙂

modroocka2
16. dub 2009

Len moc mě mrzí přístup tvého gyndaře, takže jak jsem říkala, máš-li zájem dám Ti číslo na svoji... ale koukala jsem ře Aknyt něco vymyslela, tak ať to dobře dopadne.. 😉

len
16. dub 2009

Jo, ještě mám v záloze tu hlavu a když to neklapne, tak budeme jednat dál.

lenickan
16. dub 2009

ahoj modroočko, no tak to je hrůza... opravdu jsme se viděly🙂 ano u podchodu... já taky chvátala domů převléknout a od 6ti na večeři. No tak příště🙂
Budu ti moc držet palečky aby u Tebe vše dobře dopadlo a sliznice rostla a obešla ses bez hormonů. Já budu moudřejší zítra...
Takže jdeš v pondělí do práce?

larri
16. dub 2009

Dobre rano,dekuji za srazik,jen skoda,ze se nas seslo tak malo.

Ja jinak sla za drahym a nasim kucharem jeste na pivko,tak jsem dorazila o pul noci,zmrzla uplne vsude.
Tynko,v pohode,ja spis obdivuji,jak vsemu rozumis a umis to vysvetlit.

Len,ja bych ti dala taky cislo gyndarky,ale nejsem jedina,tak kdykoliv dej vedet.Do IP ti poslu tel.cislo,protoze tady chodim mene,tak kdyby si to potrebovala.Ale jestli Tynka neco vymyslela,budu rada.

jasmina309
16. dub 2009

Zdravím vás holky. Sem ráda, že se vám srazík povedl 🙂
A jak se holky potkali, to mě rozesmálo 😀

Len- to je blb ten gyndr. Nechápu o co jim jde? Jako kdyby tu tvojí případnou neschopnost platil ze svý kapsy, debílek 😠

jasmina309
16. dub 2009

Holky, já zobu ten Prednison a na příbalovým letáku je, že se nesmí pít alkohol. No a včera sme popíjeli vínko se švagrovou a muž pomáhal bráchovi něco s autem. No a když se vrátil a viděl mě, že si v klidu popíjím, tak spustil- JESTLI SE TO MIMI NEPOVEDE, TAK SI ZA TO MŮŽEŠ SAMA KDYŽ PIJEŠ... ☹
Myslíte si, že 2-3 dcl vínka mají nějakej vliv? Já se domnívám, že když se nespiju jako doga, tak že trocha alkoholu neuškodí

maja42
16. dub 2009

ahoj holky, mrzí mě, že jsem nakonec nedorazila a nemohla se s vámi poznat osobně, ale byla jsem dlouho v práci a pak jsem metelila opečovat zvířenu. ale doufám, že jste dobře pohovořily a pořešily co se dalo 😉

danusss
16. dub 2009

ahojky holky tak jsem si volala k apolináři jak to se mnou bude 😵 😵

modroocka2
16. dub 2009

Leničko...s prací uvidíme, ještě musím pro brejle, takže to vidím tak na to další pondělí.... i když se možná zblázním a půjdu už během příštího týdne...nechci se vrátit do práce a pořád běhat po doktorech..to radši budu doma.. ale myslím, že to další pondělí je reálné ... no a když to bude už po KET bylo by to úžasňákový...
Tobě budu zítra držet pěstičky, aby bylo vše ok, co má růst rostlo a vy se mohli snažit krásně doma...🙂