CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
16. dub 2009

Aknyt, jsi dobrá 🙂 Já byla řídit, ale nic moc, necítím se dobře 😒

lenickan
16. dub 2009

ty jo pinčes...🙂
dneska budeme holky na terase dělat raclette🙂
budu grilovat papričku, brambůrky a krůtí maso🙂 už se těšíme až si posedíme - aspon nám to rychleji do zítra uteče🙂

len
16. dub 2009

Nádhera! 🙂 My dělali v Adršpachu fondue, maso a hooodně zeleniny, já to miluju! Navíc se to dělá tak dlouho, že než dojíš, máš už první kousky strávený 😀

lenickan
16. dub 2009

no je to spíše společenská událost🙂)))
ten kámen taky, dostali jsme to jako svatební dar (jsem si to poručila) a je to super ta paprika je na tom vynikající... takže vždycky když se udělá pěkně už to taháme ven🙂))
Myslím že to bude i zdravé, když je to teplo z kamene a ne ze žhavých uhlíků🙂

lenickan
16. dub 2009

sadu na fondue máme taky a miluje klasické sýrové s pečivem - to je ale bomba!!! Uf uf ale vynikající🙂))

papus
16. dub 2009

ahoj holky tak jsem se dostala na net až dnes včera jsem makala jak barevná 😉

lenickan
16. dub 2009

ahoj papus tak je u tebe něco nového? Tady nic:(
Děsím se zítřejšího ortelu:
"nic tam není" bohužel

papus
16. dub 2009

ahoj Leni neplaš určo tam bude 😉 v kolik tam jdeš????já tam mám být na 11.30h,ale budu tam už od půl desáté když tam půjdem na spermie

papus
16. dub 2009

Larri já jsem včera byla v práci až do 21h 😉 moc mě mrzí,že jsem tam nemohla být ☹ doufám,že bude zase brzo srazík abych mohla jít taky

kolik se vás tam sešlo???

lenickan
16. dub 2009

ty už jdeš na IUI zítra??
Tak držím pěsti
Já tam jdu na 9.00 takže se akorát mineme

papus
16. dub 2009

zítra už jdu na IVI to se teda mineme

lenickan
16. dub 2009

tak budu držet palečky, já jen na folikulometrii zda rostou či nikoliv

papus
16. dub 2009

díky moc tobě taky držím pěstičky ať máš úrodičku 😉

lenickan
16. dub 2009

dám zítra vědět. jinak ty jdeš poprvé?

papus
16. dub 2009

na IVI jdu poprvé

modroocka2
16. dub 2009

Holky budu na vás zítra myslet, ať vám to oběma dobře dopadne... 😀

lenickan
16. dub 2009

papus tak se ničeho neboj, vůbec o ničem nebudeš vědět. tak pa mějte se utíkám domů

papus
16. dub 2009

já se nebojím 😉 zítra tfuj tfuj 🙂

modroočko díky moc 😉

modroocka2
17. dub 2009

Ahojky holky...sluníčko nám sice zalezlo, ale to nemění nic na tom, že den bude úspěšný...takže Leničko držím pěstičky ať folíci rostou a Papus Tobě ať se povede IUI a začneš úspěšnou sérii těhulek...🙂

lenickan
17. dub 2009

ahoj holky, sluníčko nikde a já taky nemám moc veselé zprávy.
Vajíček mám hodně, ale žádný folík neroste, zktrátka jsou mrňavý. Takže jsem vyfásla léky na další stimulku...

lenickan
17. dub 2009

a co papus, jaké to bylo??

modroocka2
17. dub 2009

Ahojky Leni, to je mi líto, ale náhradní varianta funguje a dobře.... a začneš už teď nebo až další cyklus???

lenickan
17. dub 2009

no ted jsem 10DC takže od dalšího cyklu... sliznice roste dobře...
musím to vypočítat tak nějak abych mohla do toho švýcarska, píchat budeme tam to je jasné ale kontrola aby byla cca 9DC

lenickan
17. dub 2009

takže IUI v květnu...co na tom budeme zase stejně vid? 😀

modroocka2
17. dub 2009

hele a co kdyby jsme to daly dohromady...já nemám problém s folíkama, ale se sliznicí..když to zprůměrujeme, budeme maminy dřív než se nadějeme... 🙂

lenickan
17. dub 2009

no když se to takhle vezme tak jo...🙂
Je jich tam hodne, ale bez fsh prostě nerostou takže ted bych to zkoušela hned po sobě at měsíce hezky navazují
květen, červen bych to dala a v červenci nic...a pak možná zase v srpnu uvidíme

modroocka2
17. dub 2009

No tak to máš dobře naplánovaný, třeba Tvoje tělo pod těma dávkama zjistí, že dělá něco blbě a rozpohybuje se samo... já jsem zvědavá na to pondělí jestli sliznice vyroste nebo ne... kdyby jo bylo by to super, strašně moc bych chtěla aspoň jeden pokus zvládnout bez umělých hormonů ...

lenickan
17. dub 2009

modroočko to já si přála vždycky taky a po roce a půl s clomifenem a metforminem a jinejma vychytávkama jsem rezignovaná a chci ovulaci i s umělejma hormonama, prostě jsem v tomto směru nemocná. A můžu být ráda, že nejsem nemocná jinak - toto se dá léčit..

len
17. dub 2009

Sakra, jsem se zase trefila v odhadu 😠

Holky, vy byste rády jedno společný průměrný dítě, jo? 😀

lenickan
17. dub 2009

len to víš to jsou řečičky🙂
no trefila... tak jsem nafásla 11 ampulí🙂 plná igelitka🙂