CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
2. čer 2009

Nitenko, to máte dobré, že to můžete takto zpětně probrat. Manža moc o ničem mluvit nechce a pak se třeba po 4 letech stane, že řekne, jak se tenkrát cítil... ale v tu dobu (ani bezprostředně po) by mi to nikdy neřekl.
Trochu mě mrzí, že když přijal dárce, tak zase pro změnu přestal souhlasit s adopcí... někdy mu fakt nerozumím.

nitenka
2. čer 2009

tynko každej máme neco oni zase nerozuměj nám 🙂 co jsem si včera vyslechla od Aleše jak mě viděl on tak mě dost došo že má pravdu,ale v té době bych to nikdy nepřipustila a tohle mi říci tak mě by mě to mrzelo takhle už to vidím i já,že ty chlapy to taky nemají jednoduchý

nitenka
2. čer 2009

holky držte se a přeji vám hodně sil a pevné nervíky a každá at ten boj skončíte s miminkem v náručí, 😉

lenickan
2. čer 2009

mne je stále špatně od žaludku, začalo to o víkendu a pořád mi je zle... jako po opici, nemám na nic chut:( a pořád lítám na záchod mám nucení na zvracení. Migrény nemám. jsem ke konci 6tt tak snad by to mohlo začít pomalu přecházet??
a jak jsi na tom s váhou? Přibíráš tak akorát???

aknyt
2. čer 2009

Díky, pokusíme se 😉
A kdyby nervíky povolily, tak se na mě určitě přijdeš do Bohnic podívat, viď? 🙂

lenickan
2. čer 2009

larri moc ti držím palečky at se manža umoudří. Jak píše nítěnka není to jednoduché ani pro ně... my je bereme jen jako přihlížející co tam v den D zajdou a tím to pro ně hasne... ale oni to prožívají taky hodně intenzivně🙂)

nitenka
2. čer 2009

lenicken ..tak to máš smůlu asi budeš těhulka co má nevolnosti to ti neporadím co stím, prý zatím mimnku nevadí že nepřibereš prcka vyživují zatím hormony z vaječníků a kolem 12tt by se to mělo lepšit..já měla na začátku 64 a ted mám 70 kg bříško mám zatím maličké oproti těhulkám ve 21tt co seděly na ultrazvuku
ale podle doktorky jsem ukázková a vše je ok,já jim normálně spíš se snažim jíst ruzná jídla a hodně pít pít je důležité už na začátku těhu.. řekla bych že nebýt špatného rozjezdu s hematomy a krvácením tak jinak jsem uplně v pohodě nemám bolesti zad otoky nic...

nitenka
2. čer 2009

tynko do bohnic přijedu 🙂 neboj ale myslím si,že jsi silná ženská a i když bulíme v postely tak nás nic jen tak nezlomí

lenickan
2. čer 2009

no já jsem si už prošla zácpou, nespavostí, ted zase spím i ve stoje, nevolnosti a jsem taková k ničemu - prostě mátoha. To mám smůlu ale snad to brzy přejde... nehubnu, to se nebojím, že bych mimi škodila - i jím nutím se... dobré věci resp. ty co mimi potřebuje.
Já začínám na 57kg tak uvidíme jak budu kynout - docela z toho mám strach. Ale když budu jíst dobře tak snad se do těch 12kg vejdu vid?
No nechci to zakřiknout, u mne nebylo jediné zašpinění tak zase toto mám v pořádku... snad bude srdíčko a pak se začneme radovat. Kdy jsi začala nakupovat věci? Zatím na to moc nepomýšlím...🙂 ale kočárek už mám vybraný...

lenickan
2. čer 2009

holky u nás ten více než 2 roky trvající boj o mimi taky nebyl žádnej med... Naše názory na IVF, IUI a vše kolem se tak různí, že jsme se dost hádali - skoro každý den. Člověk měl potřebu o tom pořád mluvit a druhá strana akorát dělala otrávený ksichty...
Hodne jsem se naplakala - pořád jsem si říkala, že toto musí přeci pár stmelit. A ono možná i stmelilo ale takovou tou negativní cestou.
moc vám přeji at jsou chlapy tou pravou podporou kterou ted potřebujete a my jim to vynahradíme až budou potřebovat oni - třeba až přijde rýmička nebo chřipajznička🙂))))) žertuju ale rozumíte mi🙂

nitenka
2. čer 2009

lenickean já nemám doma koupeného na miminko nic ,nemám ani ponožku 🙂 prostě jsem zatí toto odložila
v dnešní době se dá sehnat vše najednou a na miminko si nějaké věci popůjčuji a pak postupně dokoupím
,zatím si dávám peníze stranou aby to pak nebyla velká rana tak jsem pořídila malému prase a tam s takou speme papírovky na vše co bude potřeba.
s nákupem začnu asi cca kolem 30tt
jinak podle mě s tou váhou záleží na tělu jak spaluješ tuky a jaké zasoby si bude dělat ukočírovat to možná jde,ale řekla bych že je to u každé jinak a tělo si bude dělat co bude potřeba..

lenickan
2. čer 2009

tak to jsi mne uklidnila... že nic nemáš koupeno... kámoška na mne zautočila s kde koupím to a to a to a já čučela... zatím jsem na nákupy moc nepomyslela. tak já zase utíkám mějte se moc hezky držím palečky!!!

larri
2. čer 2009

Vis Leni,ja byla skoro rok oporou,kdyz byl nemocny a zaroven bez prace.Byl osm mesicu nemocny,z toho dva mesice v nemocnici a ja tam za nim behala kazde volno a o vikendu pred praci. A asi to bylo k nicemu,kdyz ted potrebuji pomoc ja,tak se chova takhle.

Jo jeste mi rekl doktor,ze jsem na hranici hyperstimulacniho syndromu.Nevim,jestli to pisu dobre.To rekl,kdyz se zvedal ze zidle,ale nic k tomu.

nitenka
2. čer 2009

leni ono není nač spěchat s nákupi fakt se dneska koupí vše najednou ..spíš si šetři at tě to pak nepoloží 🙂 já mám prase na fadu 🙂 snažim se ho cpát co nejvíc .... na kočárek koukám a internetu abych byla v obraze co pokoupit,ale i ten se dá kopit až se malej narodí,známá mi půjčí autosedačku,když bych ho neměla ...
Myslím si že holky co mají malo penez a nedokážou si dát peníze stranou tak je lepší nakupovat postupně ,pak je to fakt finančně naročné..já si zvolila prase 🙂 místo nákupů,jsem přeci jen ještě vyjukaná a nechci nic zakřiknout unahlenýma nakupama.. ve 30tt si myslím že to bude akorát ..tak pa

aknyt
2. čer 2009

Larri, podle mne nakonec půjde, jen nechápu, proč tě musí tak nervovat ☹ A je fakt, že na pomoc se často snadno zapomíná.

Je dobře, že tuší, že by hyperstimulák mohl přijít a díky tomu tě budou asi víc sledovat po OPU a transferu. Snaž se hodně pít a doplňovat bílkoviny. To pití je důležitý, aby ledviny odplavovaly přebytky hormonů a aby nezačly stávkovat. Určitě ti řeknou při OPU, co si máš hlídat (zhoršené dýchání, motolice, kruté bolesti břicha) a že máš kdyžtak razit do nemocnice. Je fakt, že hyperstimulák není sranda a když se nepodchytí, tak může být o život.

aknyt
2. čer 2009

Nitenko, máš IP, tak se mrkni 😉

nitenka
2. čer 2009

tynko Ip? interní pošu nemám koukala jsem

nitenka
2. čer 2009

jo mám vlastně 🙂 já myslela další..díky potěšilo mě to ozvu se ti

nitenka
2. čer 2009

holky jdu balit 🙂 už vše do beden .-) fubec se k tomu nemůžu rozhoupat ale jdu nato 🙂

larri
2. čer 2009

Ja si myslim Aknyt,ze piju dost.Ale o vikendu jsem pila tak,ze jsem kazdou chvili chodila na zachod.

Nevim cim to je,ale kdyz jsem brala Fostimon,tak jsem mela silene chute.Jedla jsem i to,co normalne nemusim.Ted nemam chute a ani hlad.Az dneska mam vetsi bricho a je fakt,ze mne poboliva v podbrisku.Kdyz chodim,tak to citim.Ale to jsem dneska rikala doktorovi a sam odpovedel,ze se nedivi.

Minule jsem pichala 8dni a ted stacilo 6dni.Ale hlavne jsem rada,ze tam neni ta cysta.

papus
2. čer 2009

ahoj holky 😉

Larri jak jsi dopadla na utz?????

larri
2. čer 2009

Ahoj papus,na utz vyborne,horsi to je doma.

Jsem zvedava,jak budes reagovat ty na merional.Rikal doktor,ze ho nemaji v nekterych car radi,ale ze mu nevadi.A kdyz jsem sla za sestrou,tak rikala,ze jsem dneska druha,ktera tak dobre reagovala.

aknyt
2. čer 2009

Nitenko, tak to dobře zabal a moc se nesedři, šetři sebe i prcka 😉

larri
2. čer 2009

Nitenko,dekuji,ja porad na tebe myslim,ale verila jsem,ze to bude u vas holcicka.Takze prekvapko.Drz se a doufam,ze se brzy uvidime.Jsem zvedava na tvoje brisko. 😉

len
2. čer 2009

Sorry, holky, blbnul mi net 😉

larri
2. čer 2009

Len,ted jsem cetla,jak si odepisovala na jine diskusi.Napsala si to bajecne.

Myslim tu,jak holcina pri stimulaci otehotnela. 😉

papus
2. čer 2009

larri to jsem zvědavá já pořád čekám na mrchu a ona nikde 😉 a kdy jdeš na odběr nebo dál pícháš???

len
2. čer 2009

Uf, holky, já netuším, jak jako hodlám zvládat dítě 😀 Od šesti ráno krotím kočku, pak jsem byla u doktora v Praze, návrat, rychlý oběd a pak zase krotím kotě a do toho peru a veším prádlo... Ještě zvládnout večeři pro manžela, no, neflákám se 😀 Pro info - krocení kotěte není žádná sranda, zkouším přejít na jiné krmivo, které ona odmítá, na radu dr. ji tedy nechávám trochu vyhladovět a ona potom zuřivě kouše do všeho, na co přijde - bez výjimky některých mých tělesných partií. Zkoušela jsem doskládat dva měsíce rozdělanou puzzli, ale nejde to, protože dílky jsou patrně taky jedlé (a všecko lepší než supr čupr luxusní masová kapsička od veta, že?), takže každou chvíli nějaký dílek popadne do zubů a já ji pak naháním po bytě 😝 😀

larri
2. čer 2009

papus,uz nepicham.V patek jdu na OPU,ale drahy mi po vcerejsi hadce rekl,ze nepujde,tak nevim jak to dopadne.

Pichala jsem 6dni,zitra Pregnyl.Akorat jsem na hranici hyperstimulaku.
Sliznice vyborna,foliku hodne a hlavne cysta zadna.No jenom,aby tam byla nejaka vajicka.A ten muj dostane rozum.Jinak nebude Nitenka chodit do Bohnic jenom za Aknyt.

Skoda papus,ze jsme nezacaly stimulovat spolu.Ja to mela dostat jako ty vcera,ale dostala jsem to ve ctvrtek.

papus
2. čer 2009

teda Larri co ten tvůj blbne 😠 já už jsem taky na trní kdy dojde mrcha jedna ☹ škoda,že jsme nezačaly spolu tak ti na pátek držím pěstičky s tím hyperstimulákem to je síla snad se ti nerozjede