CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
20. led 2009

Tak to jsi měla tedy pěkně dlouho.

janach3
21. led 2009

Ahoj Saralindo,
mám přesně stejný počet Fostimonu jako Ty a na UTZ taky 7.den. Akorát jsem ještě nezačala. Jestli Ti ještě nejaké přidají záleží na výsledku UTZ.

len
21. led 2009

Jáměla Puregon, 200 IU denně, 10 dní.

aknyt
21. led 2009

Nějak nejsem schopná dopočítat, kdo plánuje přijít v to úterý do čajovny ☹ Takže zamluvím 5-6 míst na dobu od 16 do 19 hodin, ano? Dnes odpoledne odjíždím na služebku, takže až do pátku odpo nebudu.
Jinak je to čajovna U Džoudyho, je hned u tramvaje na IP Pavlova na té straně, kde se nastupuje, když chceš ke Karláku. info a fotky jsou na www udzoudyho cz.

U Puregonu jsem měla 250 IU první den a pak 9x 225.

len
21. led 2009

Já plánuju 🙂

jasmina309
21. led 2009

ahojky
Já měla Fostimon 250,první den a pak desetkrát 225 iui.Doplatek za jednu pichuli )tu poslední kolem 1400kč).7 den byl utz a tu už poznají kolik vajíček je.

jasmina309
21. led 2009

Len, prosímtě, mohla bys mi poslat email o té genetice, já nák stresuju a nevím proč ☹

zubajda
21. led 2009

ahojky holky...tak já dnes ve 12,15 IUI... jak to tam probíhá?... je to rychlovka ??...

aknyt
21. led 2009

zubajdo, je to rychlovka na 5 minut 😉 Držím palečky, ať ti udělají hezky mimi 🙂 !!!

zubajda
21. led 2009

ahojky aknyt... 5minut???.... to je fakt manufaktura 😀... kdyz se teda zadaří... 🙂

aknyt
21. led 2009

Přijdeš, takovou "stříkačkou" s pružnou hadičkou ti tam fouknou spermijky a jdeš domů 🙂

jasmina309
21. led 2009

Saralinda gratuluju k zahájení stimulace a brzo prcka do bříšla, at vidím pokroky a těhule 🙂

jasmina309
21. led 2009

Zubejdo, budu na tebe myslet!
Já budu v tu dobu sedět u kadeřnice, a ani nevíš jak ráda bych seděla raděj v Caru 🙂 .
To bude teda těhulíííí,jupííí 🙂

kralka
21. led 2009

Ahoj, držím palce jak zubajdě tak saralindě

larri
21. led 2009

Zubajdo,budu na tebe myslet,v te dobe budu na masazi.mozna,ze ty zacnes kolotoc tehotnych,kez by. 😉

zubajda
21. led 2009

tééé da holky díky... jedna u kadeřnice, druhá na masáží.. a do mě budou rvát nějakou trubičku 😀.... přítel dnes říkal, že jdu na kulečník... 😀....

larri
21. led 2009

Sa
ro,taky to mam stejne jako ty s pichanim,akorat zacnu az kolem 7.2.Tak se drz. 🙂

larri
21. led 2009

Holky,kdo jde vsechno na ten sraz,aknyt se stara o reservaci,tak dejte vedet.

Ja vim,ze jde= len,aknyt,larri,amalka.Jestli je to jinak,tak se omlouvam.Amalka mi to psala do IP.Udelejte si cas,at nas je vic.

aknyt
21. led 2009

larri, díky 🙂 pokusím se v pátek odpoledne dočíst, kdo jde. Za 2 hodinky vyrážím na konferenci, teď dodělávám prezentaci 😖 , která stejně nikoho nebude zajímat, ale zúčastnit se musím...

zubajda
21. led 2009

ahojky aknyt.... když bych to stíhala, tak bych také přišla, jestli by to nevadilo 🙂

janach3
21. led 2009

Hlásím, se také na sraz. Jenom doufám,že to najdu (jsem hrozná na orientaci), ale jestli je to hned u tram, tak snad jo.

larri
21. led 2009

zubajdo,dostanes na zadek za posledni slova v tve vete.proc by to melo vadit. 😠

aknyt
21. led 2009

Tak nás zarezervuju 8 kousků a koukejte přijít 😀

amallie
21. led 2009

holky, mně jen vypadlo, kde to je???

jinak nevím, jak vydržím to čekání až do půlky března, sakriš, že dříve neměli termín 😠

lenickan
21. led 2009

amal, kdy jsi se objednávala? Přímo k Řežábkovi

amallie
21. led 2009

Přímo. A objednávala jsem se včera.

lenickan
21. led 2009

hmm tak to je dobrý já tam volala v pondělí a jdu 26.2. ty jdeš kdy?

lenickan
21. led 2009

vybírala sis hodinu nebo rozmezí? Já řekla že je mi to jedno

amallie
21. led 2009

já si nevybírala vůbec nic 😖 řekli, že mají volno 12.3.!!!!

lenickan
21. led 2009

no tak to jsem měla ještě štěstí...
ted jsem to dostala 26DC... mám brát dnešek jako první den cyklu a začít stimulaci clostilem už v pátek jako 3DC když dnes je 1DC?